خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

Unhappy عاشق شدن در سال کنکور

سلام من یه کنکوری 1402 هستم... و به یه مشکل بزرگ بر خورد کردم... عاشق شدم... عاشق یک دختر خانوم شدم... نمیدونم باید چیکار کنم هر چقدر میخوام از سرم بندازمش بیرون نمیتونم..... یازدهمو خیلی خوب بستم پارسال روزی 10 ساعت میخوندم...تصمیم داشتم دوازدهم هم روزی 12 ساعت بخونم... ولی واقعا افسرده شدم نمیدونم باید چیکار کنم...دارم دیوونه میشم. میخوام فقط درسمو بخونم...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armomo2 نمایش پست ها
      سلام من یه کنکوری 1402 هستم... و به یه مشکل بزرگ بر خورد کردم... عاشق شدم... عاشق یک دختر خانوم شدم... نمیدونم باید چیکار کنم هر چقدر میخوام از سرم بندازمش بیرون نمیتونم..... یازدهمو خیلی خوب بستم پارسال روزی 10 ساعت میخوندم...تصمیم داشتم دوازدهم هم روزی 12 ساعت بخونم... ولی واقعا افسرده شدم نمیدونم باید چیکار کنم...دارم دیوونه میشم. میخوام فقط درسمو بخونم...
      ای جان
      شما باید اول تکلیف قلبتو مشخص کنی تا مغز بتونه با ارامش خاطر بیاد روی مدار درس خوندن.اگه با هم بودنتون شدنیه و منطقی
      خب باهم باشید و با خیال راحت درستو بخون

ولی از هر طرف چه جدایی چه با کسی بودن فکرت رو درگیر میکنه
      نباشه بهش فکر میکنی باشه باید براش وقت بزاری

پس نمی تونی صد درصد خودت رو واسه درس خوندن خرج کنی

اگه فقط میخوای درس بخونی شاعر میگه
      ز دست دیده و دل هر دو فریاد .... که هر چه دیده بیند دل کند یاد
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چی باید بشه
      عاشق شدن
      فرهاد مهندس عمران بود
      عاشقم بود
      درستو بخوان
      فعلا تا بعد ببینی چی میشه

سم حالت عشق و عاشقی کنکوری

بیستون بر سر راه هست مباد از شیرین
      خبری گفته غمگین دل فرهاد کنید

کنکور بر سرراه است مباد از ایکس
      خبری گفته غمگین دل آرمومو کنید
      ویرایش توسط RANGO : 29 خرداد 1401 در ساعت 12:14

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش شرمنده اینو میگم ولی دهنت سرویسه رابطه های الان عمرش به ماهه به سالم نمیرسه خاطراتی که میمونه از یه رابطه خوب بعدها یادآوریشون کشنده ست واسه دختر وقت زیاده خداوکیلی این یه سالو تمرکز کن رو درست به فکر درس و آیندت باش آدما میان و میرن این موفقیت هاس که میمونه واست نمیدونم باز بذار بقیه هم راهنمایی هاشونو بکنن ما که همچین تجربه ای نداشتیم عاشق میکنیم عاشق نمیشیم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      خب نظر من اینه ک تا حد ممکن از طرف دور بمونید، هررررچیزی ک شمارو یاد اون میندازه از خودتون دور کنید اکانتشو چک میکنی نکن، عکس ازش داری پاک کن ینی تا حد ممکن هر چی ازش داری از خودت دور کنی
      چون امسال سال کنکوره و شما فقط و فقط و فقط ی هدف داری اونم قبولی تو ی رشته و دانشگاه درست درمونه
      ببین امسال دیگ هیچوقت بهت برنمیگرده اگ خدای نکرده از دستش بدی 5 سال دیگ پشیمونی یقه تو میگیره امیدوارم درک کنی
      بعدم اینکه آهنگ اگ گوش میدی عاشقانه گوش نکن انگیزشی گوش کن شاد گوش کن ، تو انجمن هم بمونید با رتبه برترا در ارتباط باشید، یادتون نره موفقیت باشه، عشق هم میاد
      اگ کتابخونه دارید تو شهرتون حتما برو، تعهد کن ک ب هیچی جز هدفت و اجرای برنامت فکر نکنی
      Go after dreams, not peaple

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blue_aurora نمایش پست ها
      سلام
      خب نظر من اینه ک تا حد ممکن از طرف دور بمونید، هررررچیزی ک شمارو یاد اون میندازه از خودتون دور کنید اکانتشو چک میکنی نکن، عکس ازش داری پاک کن ینی تا حد ممکن هر چی ازش داری از خودت دور کنی
      چون امسال سال کنکوره و شما فقط و فقط و فقط ی هدف داری اونم قبولی تو ی رشته و دانشگاه درست درمونه
      ببین امسال دیگ هیچوقت بهت برنمیگرده اگ خدای نکرده از دستش بدی 5 سال دیگ پشیمونی یقه تو میگیره امیدوارم درک کنی
      بعدم اینکه آهنگ اگ گوش میدی عاشقانه گوش نکن انگیزشی گوش کن شاد گوش کن ، تو انجمن هم بمونید با رتبه برترا در ارتباط باشید، یادتون نره موفقیت باشه، عشق هم میاد
      اگ کتابخونه دارید تو شهرتون حتما برو، تعهد کن ک ب هیچی جز هدفت و اجرای برنامت فکر نکنی
      Go after dreams, not peaple

مرسی
      ویرایش توسط Pegasus_84_ : 29 خرداد 1401 در ساعت 13:00

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia97 نمایش پست ها
      داداش شرمنده اینو میگم ولی دهنت سرویسه رابطه های الان عمرش به ماهه به سالم نمیرسه خاطراتی که میمونه از یه رابطه خوب بعدها یادآوریشون کشنده ست واسه دختر وقت زیاده خداوکیلی این یه سالو تمرکز کن رو درست به فکر درس و آیندت باش آدما میان و میرن این موفقیت هاس که میمونه واست نمیدونم باز بذار بقیه هم راهنمایی هاشونو بکنن ما که همچین تجربه ای نداشتیم عاشق میکنیم عاشق نمیشیم
      درست میگید..

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rainbow7 نمایش پست ها
      چی باید بشه
      عاشق شدن
      فرهاد مهندس عمران بود
      عاشقم بود
      درستو بخوان
      فعلا تا بعد ببینی چی میشه

سم حالت عشق و عاشقی کنکوری

بیستون بر سر راه هست مباد از شیرین
      خبری گفته غمگین دل فرهاد کنید

کنکور بر سرراه است مباد از ایکس
      خبری گفته غمگین دل آرمومو کنید
      ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها

ای جان
      شما باید اول تکلیف قلبتو مشخص کنی تا مغز بتونه با ارامش خاطر بیاد روی مدار درس خوندن.اگه با هم بودنتون شدنیه و منطقی
      خب باهم باشید و با خیال راحت درستو بخون

ولی از هر طرف چه جدایی چه با کسی بودن فکرت رو درگیر میکنه
      نباشه بهش فکر میکنی باشه باید براش وقت بزاری

پس نمی تونی صد درصد خودت رو واسه درس خوندن خرج کنی

اگه فقط میخوای درس بخونی شاعر میگه
      ز دست دیده و دل هر دو فریاد .... که هر چه دیده بیند دل کند یاد
      حرفتون درسته ولی میترسم اگه برم تو بحرش دیگه نتونم جدا شم و کنکورو از دست بدم...تا ابدم حسرت توی زندگیم باقی میمونه

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام منم کنکوری ۴۰۲ ام به نظرم سعی کنین از اون آدم دوری کنین‌ و ازونجایی که همچین مواردی رو دیدم اونقدر تحت تاثیر قرار می‌گیرین که خیلی تمرکزتون بهم میریزه و اینکه مسلما سال کنکور از هر چیزی مهمتره. موفق باشید ‌

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sepideh2004 نمایش پست ها
      سلام منم کنکوری ۴۰۲ ام به نظرم سعی کنین از اون آدم دوری کنین‌ و ازونجایی که همچین مواردی رو دیدم اونقدر تحت تاثیر قرار می‌گیرین که خیلی تمرکزتون بهم میریزه و اینکه مسلما سال کنکور از هر چیزی مهمتره. موفق باشید ‌
      خیلی‌ ممنون

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بانوشتن این حرفاچنتا قولمومیشکنم
      اینکه درطول روز انجمن نیام
      نظرشخصیموتواین تاپیکانگم
      زندگی شخصیمونریزم وسط این انجمن
      ...
      کلی هم فکرکردم تصمیم گرفتم خصوصی بگم بهتون
      ولی این جاباشه شاید یه روزازکوری کری دراومد...
      .
      منم مشابه شرایط تو دهم یازدهم باوجود شرایط خونه خوب درس میخوندم آزمون میدادم
      همزمان بایه انسان نازنینی درارتباط بودیم
      زمانی که کنکورداشت خوب کنترل کردیم جفتمون درس میخوندیم سه رقمی شد...(ریاضی بود)
      .
      توذهنم این بود منم میتونم همه چیوباهم هندل کنم اره حق باتوعه ادم کور نمیفهمه بخوادم فاصله بگیره میتونه نمیتونه
      چقدصریح بتونی دل بکنی
      شرایطوحستوکاملامیفهمم نه راه پس داری نه پیش ازیه جایی حدش فراترمیره ونمیتونه کنترل کنه
      منطق حس دیگه توازن نداره
      .
      تادی خوب هندل کردم (کردیم)بعدش نشد واقافشاردرسی روانی انگارهرچی جلوتربره سخت ترشرایط روانی هست فشارکنکور هست
      ترس خانواده هست
      قلبتم تواین دستت چشماتم بستی
      ..
      اسفندماه که کرونا شد سالن مطالعه بسته شد(من باب صحبت اون عزیزی که گفت اره کمک میکنه ولی فشارروانی وابسته به مختصات نیست...)
      توخونه درس خوندن افتضاح بود
      تمام این داستاناروامتحان کردم
      تلگرامواینستاروپاک کن راه ارتباطیومسدود کنگوشی بده مامان یساعت خاصی تحویل بگیر
      خاموشش کن
      مغزتوچیکارکنی تابیای عادت کنی به نبودش دوباره وسوسه میشی اگه میخوای رابطتوقطع کنی محکم منطقی عمل کن من لول رابطه حستونونمیدونم ولی هیجانی تصمیم نگیر باحس خوب وحال خوب تمومش کن بذارمغزت بپذیره وبه نبودش عادت کنه
      )البته که اینا کلمه ان...)
      یاتصمیم دونفره بگیرین من باب این قضیه البته که خوبه ادم چشاشونبنده وحسی عمل نکن هرتصمیمی میگیری چارروز دیگتم ببینی آیندتوببینی
      یاباکسی که تواین مسائل تجربش زیادترصحبت کن...
      ...
      من خانوادم اسفندمتوجه شدن این مسلرو حداقل منطقی برخوردکردن ولی وجدانن اگه برات زحمت کنن این مسائل ببینن حال خوبشون بدمیشه باورشون خراب میشه نسبت به درس خوندنت
      من عیداون سالم به جهنم رفت
      کنکورم به جهنم رفت تاخودموجمع وجور کردم
      بازم نشد
      حتی اگه قطع بشه کم بشه
      امیدوارم هیچ زمان اونقدی دیرنشه که افسوس یه روزقبلش تصمیم اشتباه بخوری
      و با دیدن رتبه کنکورت بین زمین هوامعلق بشی
      توبعدکنکورنمیتونی مقصرگرایی کنی ...البته انقددرس نخوندنای خودت رومغزت رژه میره...
      .
      امیدوارم خوب حسشوانتقال داده باشم
      "صلاح مملکت خویش خسروان دانند.."

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Celmesaj نمایش پست ها
      بانوشتن این حرفاچنتا قولمومیشکنم
      اینکه درطول روز انجمن نیام
      نظرشخصیموتواین تاپیکانگم
      زندگی شخصیمونریزم وسط این انجمن
      ...
      کلی هم فکرکردم تصمیم گرفتم خصوصی بگم بهتون
      ولی این جاباشه شاید یه روزازکوری کری دراومد...
      .
      منم مشابه شرایط تو دهم یازدهم باوجود شرایط خونه خوب درس میخوندم آزمون میدادم
      همزمان بایه انسان نازنینی درارتباط بودیم
      زمانی که کنکورداشت خوب کنترل کردیم جفتمون درس میخوندیم سه رقمی شد...(ریاضی بود)
      .
      توذهنم این بود منم میتونم همه چیوباهم هندل کنم اره حق باتوعه ادم کور نمیفهمه بخوادم فاصله بگیره میتونه نمیتونه
      چقدصریح بتونی دل بکنی
      شرایطوحستوکاملامیفهمم نه راه پس داری نه پیش ازیه جایی حدش فراترمیره ونمیتونه کنترل کنه
      منطق حس دیگه توازن نداره
      .
      تادی خوب هندل کردم (کردیم)بعدش نشد واقافشاردرسی روانی انگارهرچی جلوتربره سخت ترشرایط روانی هست فشارکنکور هست
      ترس خانواده هست
      قلبتم تواین دستت چشماتم بستی
      ..
      اسفندماه که کرونا شد سالن مطالعه بسته شد(من باب صحبت اون عزیزی که گفت اره کمک میکنه ولی فشارروانی وابسته به مختصات نیست...)
      توخونه درس خوندن افتضاح بود
      تمام این داستاناروامتحان کردم
      تلگرامواینستاروپاک کن راه ارتباطیومسدود کنگوشی بده مامان یساعت خاصی تحویل بگیر
      خاموشش کن
      مغزتوچیکارکنی تابیای عادت کنی به نبودش دوباره وسوسه میشی اگه میخوای رابطتوقطع کنی محکم منطقی عمل کن من لول رابطه حستونونمیدونم ولی هیجانی تصمیم نگیر باحس خوب وحال خوب تمومش کن بذارمغزت بپذیره وبه نبودش عادت کنه
      )البته که اینا کلمه ان...)
      یاتصمیم دونفره بگیرین من باب این قضیه البته که خوبه ادم چشاشونبنده وحسی عمل نکن هرتصمیمی میگیری چارروز دیگتم ببینی آیندتوببینی
      یاباکسی که تواین مسائل تجربش زیادترصحبت کن...
      ...
      من خانوادم اسفندمتوجه شدن این مسلرو حداقل منطقی برخوردکردن ولی وجدانن اگه برات زحمت کنن این مسائل ببینن حال خوبشون بدمیشه باورشون خراب میشه نسبت به درس خوندنت
      من عیداون سالم به جهنم رفت
      کنکورم به جهنم رفت تاخودموجمع وجور کردم
      بازم نشد
      حتی اگه قطع بشه کم بشه
      امیدوارم هیچ زمان اونقدی دیرنشه که افسوس یه روزقبلش تصمیم اشتباه بخوری
      و با دیدن رتبه کنکورت بین زمین هوامعلق بشی
      توبعدکنکورنمیتونی مقصرگرایی کنی ...البته انقددرس نخوندنای خودت رومغزت رژه میره...
      .
      امیدوارم خوب حسشوانتقال داده باشم
      "صلاح مملکت خویش خسروان دانند.."

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام

بنظرم اگه این شخص هم از شما خوشش میاد باهم باشید حتی تو سال کنکور

معمولا پسرا میتونن ذهن خودشونو کنترل کنن و نمونه زیاد دیدم که طرف رل داشته و موفق هم شده(به جنبه خودت بستگی داره)

اگه طرف از تو خوشش نمیاد و یا تمایل به رابطه نداره
      اولا باید بگم متاسفم
      دوما
      طبق تجربه ای که داشتم
      به همین راحتی نمیشه دور شد ازش!
      حتی اگه گوشیتو جمع کنی

ببخشید ولی کسی که خیلی راحت میگه خب دور شو خب رابطه نداشته باش خب فکر نکن بهش( خیلی از مشاورای ... کنکور همینو میگن)

همچین شخصی حتی یه درصدم درک نداره از این حس و حال

تو نمیتونی بهش فکر نکنی. اصلا کار راحت و حتی در بعضی موارد میتونم بگم اصلا شدنی نیس

بنظرم بجای مشورت گرفتن از ما برو با یه روانشناس درست حسابی حرف بزن و ازش کمک بگیر

در جواب یکی از دوستان که گفت رابطه مجازی به یه ماهم نمیکشه:

اره رابطه مجازی بالا پایین زیاد داره
      کات کردن و بهم خوردنش حتی ممکنه یه هفته بعد شروعش باشه

ولی اگه طرفین اصالت شخصیت شعور و (خلاصه بگم) آدم باشن حتی تو مجازی هم میشه رابطه داشت

مسئله اینجاس که خیلیا آدم نیستن

مشکل از مجازی نیس مشکل از خودمونه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armomo2 نمایش پست ها
      حرفتون درسته ولی میترسم اگه برم تو بحرش دیگه نتونم جدا شم و کنکورو از دست بدم...تا ابدم حسرت توی زندگیم باقی میمونه
      اگه میتونی فراموش کنی و اصلا بهش فکر نکنی و ازین لحاظ قوی هستی رابطه نداشتن توی سال کنکور بهترین راهه.چون تمام تمرکز ت میاد روی درس ..

اما اگه شخصیت وابسته داشته باشی
      و یا این احساس و نیاز رو نتونی مدیریت کنی
      و فقط نا دیده بگیریش ممکنه ناخودآگاه باعث افت عملکردت بشه
      در حالی که توی رابطه نیستی ولی هنوز دل نکندی و موضوع برات حل نشده.

.... هرچی خیره برات پیش بیاد
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن