خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حواس پرتی خیلی زیاد این اواخر

سلام دوستان، شاید شما هم مثل من باشین. این اخریا سر درس همش تو فکر و خیال، بیشترشم ازین که بعد کنکور چه خبره، ازین بابت میرفتم کتابخونه اونجا اوکیه، ولی امروز که بعد از ظهر تعطیل بود باز اوضاع خرابه.
      شماها تونستین باهاش کنار بیاین؟
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hls141516 نمایش پست ها
      سلام دوستان، شاید شما هم مثل من باشین. این اخریا سر درس همش تو فکر و خیال، بیشترشم ازین که بعد کنکور چه خبره، ازین بابت میرفتم کتابخونه اونجا اوکیه، ولی امروز که بعد از ظهر تعطیل بود باز اوضاع خرابه.
      شماها تونستین باهاش کنار بیاین؟
      سلام وقتت بخیر..ببین اصولا ذهن آدم اگه دورش خلوت باشه و کاری نداشته باشه میگه خب چی بهتر از فکر و خیال بریم که شروع کنیم))
      پس بهترین کار اینه که خودت رو درس مشغول کنی به قول گفتنی غرق در اون درس بشو
      خب چیزی هم تا کنکور نمونده بعید میدونم بشه چیزایی که الان میخونیم رو دوباره مرور کنیم پس باید تمام هوش و حواست اون لحظه اونجا باشه تا ذهنت وقت نکنه بره تو فکر و خیال..جوری درس رو بخون و تمرکز داشته باش و فکر کن آخرین باره که قراره این مبحث رو بخونی
      اولش یکم سخته من خودم هم اینطور بودم یکم که اون درسه سبک تر میشد میرفتم تو عالم رویا و چون با لپ تاپ میخونم پامیشدم میرفتم اینترنت و سایت قلمچی و کارنامه گردی
      خلاصه که حتما مدیریتش کن چون این تمرکزی که ازش حرف میزنم رو سرجلسه هم حتما باید داشته باشی
      اصلا همه دغدغه هات رو بنویس:دانشگاه، کار، انتخاب رشته، نتیجه کنکورت و ... اون کاغذه رو بردار کنکور رو که دادی تو راه برگشتن که سوار ماشینی بشین بهشون فکر کن اگه انقدر عجله داری..اگه هم نه که خب وقت واسه فکر کردن زیاده..موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از مهر دارم مینویسمشون، بلکه کمتر فکر کنم بهشون. بس اینکه فکر و خیال لجوجه، فردا بعد ازمون اطرافمو خلوت میکنم بلکه درست شه
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن