خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگین_ نمایش پست ها
      کنکوری ۱۴۰۰بودم ولی به دلایلی می‌خوام از همین الان شروع کنم برای کنکور ۱۴۰۱
      خدا رو چه دیدی شاید شد
      صرف نظر از شدن یا نشدن
      هیچوقت اینقدر به ذهنتون خوراک ذهنی در این اندازه ندید
      ببینید ناخود اگاه انسان زود گول میخوره حتی چیزایی غیر واقعی و رویایی رو باور میکنه
      پس اگر این اندازه بهش خوراک بدید و نشه خودتون سرخورده و افسرده میشید .
      مثل زمانایی که امروزو صفر ساعت درس خوندی و برنامه فردا رو با 17 ساعت میبندی و به ناخود آگاهت میگی میتونی اونم قبول میکنه ولی فردا میاد و نمیتونی بخونی / سرخورده میشی و افسرده و به همه چیز بد و بیراه میگی
      پس:
      واقع بین باشید .
      بخونید این مدت رو کنکورتون رو بدید اگر نتیجه رو دوست داشتید اوکی اگر دوست نداشتید با توجه به شرایطتتون تصیم میگیرید که دوباره تلاش کنید یا نه
      غیر این نیست
      حتی برای کنکوری 1402 هم همینه
      تلاش کنید تا کنکورتون اگر دیدید نتیجه مورد نظرتون شد خوبه اگر نشد بین موندن و رفتن و کار آزاد و ... انتخاب کنید دیگه .
      ولی هر مسیری رو رفتید تا آخرش پا بمونید .
      ول نکنید
      و نهایت خودتون رو بزارید براش
      دنیا پر از مسیرایی هستش که نصف و نیمه ول شده ان
      هممون فوتبال بازی کردیم و یه زمانی خودمونو علی دایی تصور میکردیم ولی کدوممون فوتبالیس شدیم؟
      هممون بچگی یه رویایی هایی ساختیم و رفتیم سمتش ولی کدوم یکی از اونارو تا تهش رفتیم ؟
      پس ولش نکنید.و نهیت خودتونو براش بزارید . باقیش دست شما نیست
      میدونید اینهمه پشت کنکوری چرا ناراحت و خمود و افسرده ان؟ چون هیچوقت نهایت تلاش نکردن و اون حسرته هستش که اونارو همیشه غمگین میکنه نه خود پشت کنکور موندن برای هدف
      اینکه هی گفتن میشه و میترکونم ولی کاری نکرده ان اونه که جزشون میده / اینکه الان دو هفته مونده به کنکور ولی یه زمانی 20 هفته زمان داشتن و نخوندن عذابشون میده / اینکه از همون اول خوب نخوندن و گفتن حالا وقت هست عذابشون میده
      و الا زمان همون زمانه ادم همون ادمه و درسها هم همون درسهاست و کنکور هم همون کنکوره / این سنگینی حسرته است که رو آدم میمونه و سرعتش رو میگیره .
      هی گفتن از هفته آینده و شنبه و اموزن بعدی و ..... است که افسرده شون میکنه
      کسی اگر واقعا میخوند و تلاش میکرد نتیجه اش رو میگرفت و یا به نتیجه ای که میگرفت راضی بود .
      سعی کنید هیچوفت حسرت نخورید . به هر قیمتی شده
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 26 خرداد 1401 در ساعت 19:10

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا همیشه دبیری زبان رو دوس داشتم ولی با این اوضاع که دارم هر رشته ای قبول بشم میرم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حرفتون کاملا درسته حق با شماست ماهمیشه یه هدف تعیین کردیم و بدون اینکه نهایت تلاش مون رو بکنیم فقط با افکار منفی خودمون رو اذیت کردیم و حتی فرصت جبران هم از خودمون گرفتیم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینید من قصدم از زدن این تاپیک این نبود که چشمم رو روی واقعیت ها ببندم من پذیرفتم که خودم اشتباه کردم که تا این موقع هیچ تلاشی نکردم الان انتظار ندارم که یهو پزشکی بیارم ولی نمی خوام حالا که حداقل یه ذره فرصت جبران دارم دیگه اشتباه کنم و از دستش بدم میخوام نهایت تلاشم رو بکنم تا حداقل چند روزه دیگه حسرت نخورم آره میدونم خیلی خوبه و درسته که یه نفر از تابستون شروع کنه منم پارسال هدفم همین بود ولی به دلایلی نشد یا شاید نخواستم من فقط می‌دونم الان پر از امید و انگیزه م و دارم واقعا تلاش میکنم دلم میخواد به جای غصه خوردن و جازدن فقط یه بار شانسم رو امتحان کنم و حداقل شرمنده خودم نشم

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نگین_ نمایش پست ها
      ببینید من قصدم از زدن این تاپیک این نبود که چشمم رو روی واقعیت ها ببندم من پذیرفتم که خودم اشتباه کردم که تا این موقع هیچ تلاشی نکردم الان انتظار ندارم که یهو پزشکی بیارم ولی نمی خوام حالا که حداقل یه ذره فرصت جبران دارم دیگه اشتباه کنم و از دستش بدم میخوام نهایت تلاشم رو بکنم تا حداقل چند روزه دیگه حسرت نخورم آره میدونم خیلی خوبه و درسته که یه نفر از تابستون شروع کنه منم پارسال هدفم همین بود ولی به دلایلی نشد یا شاید نخواستم من فقط می‌دونم الان پر از امید و انگیزه م و دارم واقعا تلاش میکنم دلم میخواد به جای غصه خوردن و جازدن فقط یه بار شانسم رو امتحان کنم و حداقل شرمنده خودم نشم
      افرین دختربهترین کار الان برای همه ما درس خوندنه موفق باشی

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اوووووو
      باو حالا بنده خدا اومد یچیزی گفت
      تلاش کنه این دو هفته رو که جونشو از دست نمیده؟!
      میتونید بهش انرژی بدید حتی الکی ...نمیتونید دیگ چرا بالا منبر میرید اخه ؟!
      ینی ببین طرف تفریح زندگیش اینه که بیاد به ملت ثابت کنه که تو نمیتونی ....

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عین مامانم گفتید اینو
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

دقیقا منم با حرف شما موافقم شما از هر زمانی که تصمیم گرفتی درس بخونی باید همون موقع کتابتو باز کنی شروع کنی نه اینکه فرومو باز کنی و بیای اول یه آگهی رسمی بدی توفروم که آی ایها الناس بیاین منو نگاه کنین من میخوام افتخار بدم بیام جزو کنکوریا آی نفس کش ما اومدیم طوفان به پا کنیم آی اونایی که ۱۲ سال شبانه روز درس خوندین من اومدم معادله هارو بهم بزنم و ۱۲ روزه پزشکی قبول بشم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن