خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نظرتون درباره این معلم ها چطوره خواهشااا بگید کنکوری ۱۴۰۲ ام

فیزیک نوکنده
      زیست حنیف عظیمی
      شیمی هادیان فرد ... برای مازه
      ریاضی هم کلاس حضوری میخوام برم چون تا آذر تموم میکنه ولی فک کنم با کلاس های آنلاینم تداخل داشته باشه...
      اگر نظری دارید لطفا بگید درباره اساتید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، پیشنهاد شخصی من:
      شیمی: تنوع دبیر بالاست و انتخاب با شماست، از بین اسماعیلی، بابایی، فراهانی و آقاجانی یکی رو انتخاب کنید. پیشنهاد خودم اسماعیلی هست ولی بقیه هم گزینه های مناسبی هستند.
      فیزیک: همه چیز به تمرین و حل تست خود شما برمیگرده، با این حال از بین یحیوی، میرحسینی، ذهبی، نوکنده یکی رو انتخاب کنید. با هر کدوم راحت تر هستید مفاهیم رو یاد بگیرید و تمرینات زیادی حل کنید.
      ریاضی: دبیران زیادی رو بررسی کردم و به نظرم ثابتی بهترینه، بی حاشیه همه چیز رو از صفر(حتی از هفتم!) درس میده، هم اصول رو یاد میگیری هم نکات اضافی پوشش داده میشه.
      غیر از ثابتی، عباسپور و ملاکپور هم گزینه های مناسبی خواهند بود. در ریاضی سعی کنید اصول رو کامل یاد بگیرید و بعد سراغ نکات اضافی برید.
      زیست: تخصصی ندارم

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی هادیان فر نرو البته سلیقه ایه ولی بنظرم خودشم نمیفهمه مسئله هارو چجوری حل میکنه
      حنیف عظیمی عالیه فقط شروع کن پیش خوانی کردن از کتاب اگ خیلی پایه داغونی خیلی سبز تک پایه کار کن بجای جامع خیلی سبز
      فقط حنیف از دی به بعد جبرانی زیاد میزاره اگ تابستون گیاهی و یازدهم پیش خوانی کنی خودت خیلی به نفعته

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام برای شیمی بنظرم درسنامه های مبتکران خوبن خودت رو خیلی درگیر کلاس نکن
      برای فیزیک هم آقای نوکنده خوبن ولی محمدزبان راد هم خوبه ها؛ هم اینکه ناشناخته اس هنوز سرش زیاد شلوغ نیست هم اینکه واقعا از صفر میکشونه بالا من چند ویدیو دیدم خیلی عالی بود حیف قسم خوردم خرج نکنم امسال برای کنکور وگرنه حتما ثبت نام میکردم
      حنیف عظیمی هم دیگه نیاز به تعریف نداره ولی اگر میخوای یه نگاه به همدانی بنداز واسه من که از حنیف بهتر بوده ؛ دیگه خود دانی
      موفق باشی .
      خوشحال و شاد و خندانم =)

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا ایشون رو پیشنهاد نمی کنید؟؟
      استاد اسماعیلی برای سطح قوی هم بدرد میخوره بنظرتون؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فیزیک نوکنده : بد نیست ولی بهتر ازش هست،مثل ذهبی یا میرحسینی یا شهریاری(من الان بخوام دوباره کنکور بدم با ذهبی برمیدارم)
      زیست حنیف عظیمی : خوبه
      شیمی هادیان فرد ... برای مازه : تا وقتی بابایی شیمی درس میده اصلا نباید به دبیر دیگه ای فکر کرد ،
      ریاضی هم کلاس حضوری میخوام برم چون تا آذر تموم میکنه ولی فک کنم با کلاس های آنلاینم تداخل داشته باشه : تا آذر تموم میکنه ؟ اونم ریاضی ؟ با عقل جور در نمیاد (میشه ولی آبکی ، قطعا اصولی نمیشه تا اون موقع ریاضی رو جمع کرد)

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فیزیک یحیوی واقعا عالیه،ذهبی هم خوبه،میرحسینی هم خوبه ولی یحیوی ترکیب این سه تاست،شیمی فقط بابایی،زیست حنیف،ریاضی عباسپور و ملاک پور،

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      فیزیک یحیوی واقعا عالیه،ذهبی هم خوبه،میرحسینی هم خوبه ولی یحیوی ترکیب این سه تاست،شیمی فقط بابایی،زیست حنیف،ریاضی عباسپور و ملاک پور،
      همه این هایی که دوستان معرفی کردن عالیه ،شما خودت یه مبحث رو انتخاب کن تدریسشونو ببین بعد ببین کدوم برات مناسب تره ،انتخاب دبیر سلیقه ای هست ،اینکه دنبال بهترین ها باشی وقت تلفی هست زودتر شروع کن ،موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم نوکنده خوبه ولی تو کلاسینو خیلی وقت تلف میکنه وقتی دانش آموز وصل میکنه

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط minayousefi نمایش پست ها
      فیزیک نوکنده
      زیست حنیف عظیمی
      ریاضی هم کلاس حضوری میخوام برم چون تا آذر تموم میکنه ولی فک کنم با کلاس های آنلاینم تداخل داشته باشه...
      زیست قطعا حنیف
      شیمی بابایی بهتره به نظرم
      فیزیک یحیوی خوبه
      ریاضی هم من آنلاین میرفتم با ملاکپور بود امسال که خیلی خوب درس میده

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط minayousefi نمایش پست ها
      فیزیک نوکنده
      زیست حنیف عظیمی
      نظر من:
      اولی خوبه
      دومی هم خوبه
      سومی ..... ببین بهتره از دبیر بهتری استفاده کنی / دکتر بابایی سوالایی که تو کلاسش حل میکنه قرابت شدید با سوالای کنکورهای اخیر و تیپ های سخت کنکور داره میتونی از بابایی استفاده کنی . و یا آقاجانی و یا اسماعیلی { اسماعیلی آریان حیدری شیمی هستش تقریبا ولی خوب تدریس میکنه اما نکته زیاد میگه فقط } آقاجانی هم خوبه .
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استادایی ک خودم امسال باهاشون برداشتم:
      زیست فرهمندنیا ماز
      شیمی بابایی . پارسالم باهاش داشتم خیلی خوبه
      فیزیکم با کامران برداشتم
      برای ریاضی ک میگی میخوای حضوری بری ولی پیشنهاد من معین کرمیه. اصن خداس تو ریاضی. دهم یازدهم باهاش بودم الان برای دوازدهمم باز با خودش برداشتم
      کلاسای انلاینشم با حضوری هیچ فرقی نداره
      ببین ریاضیتو میکنه نقطه قوتت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 10 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 10 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن