خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

سخت ترین آزمون آزمایشی.

سلام ببخشید من میخواستم برم دوازدهم علاوه بر کانون یه آزمون ازمایشی خییلی سخت شرکت کنم به خاطر اینکه اگر 1 درصد سال 1402 سخت شد وحشت نکنم.
      بین این چند آزمون کدوم سخت تر و بهتره؟(نمیخوام سوالاش خییلی فضایی و خارج از کنکور باشه. جامعه آماری هم برای مهم نیست)

1:فورتیک
      2:ماز
      3:تستر
      4:علوی
      5:پیرامید
      6:فیثاغورس(ریاضی)
      7: شما بگید دیگه نمیشناسم.

من خودم شنیدم پیرامید و فورتیک سخت ترینن ولی میخوام نظر شما هم بدونم.

یه سوال دیگه هم داشتم میدونم زیاد مرتبط نیست ولی اطلاع دارید کانون امسال حضوری برگذار میکنه یا غیر حضوری؟اخه دیگه کرونا هم که وجود نداره...توی غیر حضوری تقلب میشه و خوب آدم سنجیده نمیشه.

7:

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بعد ازمون سخت بری کنکور سختم باشه وحشت نمیکنی؟

تو چه خیالی هستید شماها مگه باس ازمون باشه؟ نمیدونم این نسل بعد از ما که دارن میان چه اصراری دارن همه چی ترین باشه بهترین معلم زیست بهترین ازمون بهترین فلان

همینجاست که نفت میریزین رو ریشه خودتون ، کیفیتش داغون باشه اما برا یه سوال حد لگاریتم زیر براکت باشه تقسیم بشه به فلان ! وات د هل؟

برو با برنامه بخون ازمون خواستیم برو نخواستیم از خودت بگیر گور پدر قلمچی
      کنکور رو کسی برده که دائم از خودش فیدبک استاندارد گرفته نه ازمون سخت دو هزاری
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      از بین این لیستی که دادید ماز رو بهتر میدونم. خیلی بهتر از امثال پیرامید و فورتیک هستش.
      اما کلا هیچکدمشون رو توصیه به ثبت نام نمیکنم. چون فلسفه آزمون دادن مبتنی بر حضوری بودن و قرار گیری در شرایط و استرس سر جلسه اس.
      اگه قراره غیر حضوری آزمون داده بشه خوب چه کاریه بخوای هزینه کنی، همون دفترچع سوالات رو هر هفته کپی بگیرید حل کنید.
      از بین آزمون های حضوری هم میتونید بین قلمچی، گزینه دو و گاج یکی رو انتخاب کنید.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      سلام
      از بین این لیستی که دادید ماز رو بهتر میدونم. خیلی بهتر از امثال پیرامید و فورتیک هستش.
      اما کلا هیچکدمشون رو توصیه به ثبت نام نمیکنم. چون فلسفه آزمون دادن مبتنی بر حضوری بودن و قرار گیری در شرایط و استرس سر جلسه اس.
      اگه قراره غیر حضوری آزمون داده بشه خوب چه کاریه بخوای هزینه کنی، همون دفترچع سوالات رو هر هفته کپی بگیرید حل کنید.
      سلام مرسی بابت نظرتون ولی آخه مشکل اینه قلمچیم غیر حضوریه... نمیدونم والا چرا قلمچی حضوری نمیکنه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      بعد ازمون سخت بری کنکور سختم باشه وحشت نمیکنی؟

تو چه خیالی هستید شماها مگه باس ازمون باشه؟ نمیدونم این نسل بعد از ما که دارن میان چه اصراری دارن همه چی ترین باشه بهترین معلم زیست بهترین ازمون بهترین فلان

همینجاست که نفت میریزین رو ریشه خودتون ، کیفیتش داغون باشه اما برا یه سوال حد لگاریتم زیر براکت باشه تقسیم بشه به فلان ! وات د هل؟

برو با برنامه بخون ازمون خواستیم برو نخواستیم از خودت بگیر گور پدر قلمچی
      کنکور رو کسی برده که دائم از خودش فیدبک استاندارد گرفته نه ازمون سخت دو هزاری

مرسی ولی نیما ابوالحسنی هم سال کنکورش کلی رفت دنبال آزمون سخت گشتش... به نظرم ازمون سخت بدیم بیشتر بعد موقع کنکور اگه سوالات مثل کنکور 99 شد بهتر میتونیم زمان رو مدیریت کنیم کمتر استرس میکشیم تیپ سوال های بیشتری رو بلد خواهیم بود...

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      سلام
      شنیدم فورتیک ریاضیش خیلی خوبه درسته؟ یعنی خوب نیست ریاضیشو جواب بدم؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armomo2 نمایش پست ها
      اگه ریاضیت قویه فورتیک برای ازمون دوم سوم خوبه. ینی قلمچی و مازو بده بعد بیا سراغ فورتیک. یا اصن بعد قلمچی فورتیکو بزن.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی چ
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی فورتیک تا جایی که میدونم مال آزمونای کنکور 1400 اش که طراحشون آقای عباسپور بود خوب بودن.
      بعد اون دقیق خبر ندارم.
      در کل هر چی تست بیشتر بهتر ، هر چی گیر آوردید بزنید.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من در شیراز هستم
      ازشون پرسیدم گفتن که حضوریه
      احتمالا بقیه موسسات هم حضوری باشند

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      یعنی چ
      چی یعنی چ؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria.sh نمایش پست ها
      من در شیراز هستم
      ازشون پرسیدم گفتن که حضوریه
      احتمالا بقیه موسسات هم حضوری باشند
      تاجایی که من اطلاع دارم حضوری اجباری نیستش

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      هرچیزی که از نیما ابوالحسنی می شنوید بای دیفالت فکر کنید دروغ میگه، مگه اینکه خلافش ثابت بشه
      پول آدما رو خیلی تغییر میده

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چی یعنی چ؟
      یعنی چی که سخت ترین آزمون رو معرفی کنیدو ...... تمام آزمونها سوال های خوب و بد و سخت و راحت دارن .
      من خودم به شخصه آزمونایی رو دوس دارم که پاسخ نامه مفصلی داشته باشن و از این نظر گزینه 2 و گاج و ماز واقعا خوبن هم سوالاشون خوبه هم خدماتشون و هم پاسخنامه شون
      در مرحله بعدی هم قلمچی و مدارس برتر { مدارس برتر تخصصی هاش عالی ان}
      سنجش در آخر قرار میگیره چون اصلا پاسخنامه خوبی نداره و کیفیت سوال آنچنانی هم نداره
      این از آموزشی بودنشون
      در بعد و بحث سنجشی بودن هیچ کدومشون به قلمچی نمیرسه / اگر میخوای با هدف سنجشی بودن آزمون بدی و نسبت به بقیه سنجیده بشی قلمچی خوبه چون جامعه آماری بالایی داره . البته تقلب زیادی میشه توش متاسفانه ولی باز بهتره
      اگر میخوای برای آموزش و کیفیت سوال و باگ گیری یادگیری آزمون بدی گزینه 2 خوبه و استاندارد .
      ماز هم خوبه و گاج و مدارس برتر
      بقیه رو هم ندیده ام و فکر نمیکنم نیازی هم باشه واقعا / شما یا خیلی خیلی دانش آموز خفنی هستی و همین الان کنکور بدی درصد هات بالای 60 میشه که دنبال اینهمه آزمون میگردی

در رابطه با نیما ابوالحسنی هم باید بگم که ایشون طبق گفته خودش دروس تخصصی و عربی و ادبیات و زبان رو کامل کامل تا شهریور تموم کرده بود که رسیده اینهمه آزمون و کتاب و ........ کار کنه / ینی طرف تو تابستون کنکورش کنکور میداد رتبه زیر 100 کشور میشد .
      توهم و دیوونگی رتبه برتر ها برتون برنداره بابا اینا یه مشت دیوونه ی درس ان که چیزی جز درس خوندن تو زندگی رو تجربه نکردن و فقط درس خوندن و هیچ مهارت دیگه ای ندارن جز درس/ اکثرشونم همون کنکور رو میدن و بادشون میخوابه بعد کنکور / الان هم که شدید شده اوضاع / میدونی چرا ؟؟ چون خودشونو حبس میکنن و هیچی رو تجربه نمی کنن قبل کنکور و همه چی رو دایورت میکنن به بعد کنکور / بعد کنکورم درس رو دایورت میکنن بعد همه چی / نتیجه این لودگی میشه که میشه تو همه برتر ها و دانشجو های پزشکی تقریبا دید .
      رتبه 1 سال 99 رو حرف زدنش رو ادم میشنوه این احساس بهش دست میده که طرف از شکم مادرش تو اتاق حبس بوده و تست میزده
      در کل منطقی باشید .
      موفق باشید .
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط Araz : 20 خرداد 1401 در ساعت 12:30 دلیل: ادب را رعایت کنید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      یعنی چی که سخت ترین آزمون رو معرفی کنیدو ...... تمام آزمونها سوال های خوب و بد و سخت و راحت دارن .
      من خودم به شخصه آزمونایی رو دوس دارم که پاسخ نامه مفصلی داشته باشن و از این نظر گزینه 2 و گاج و ماز واقعا خوبن هم سوالاشون خوبه هم خدماتشون و هم پاسخنامه شون
      در مرحله بعدی هم قلمچی و مدارس برتر { مدارس برتر تخصصی هاش عالی ان}
      سنجش در آخر قرار میگیره چون اصلا پاسخنامه خوبی نداره و کیفیت سوال آنچنانی هم نداره
      این از آموزشی بودنشون
      در بعد و بحث سنجشی بودن هیچ کدومشون به قلمچی نمیرسه / اگر میخوای با هدف سنجشی بودن آزمون بدی و نسبت به بقیه سنجیده بشی قلمچی خوبه چون جامعه آماری بالایی داره . البته تقلب زیادی میشه توش متاسفانه ولی باز بهتره
      اگر میخوای برای آموزش و کیفیت سوال و باگ گیری یادگیری آزمون بدی گزینه 2 خوبه و استاندارد .
      ماز هم خوبه و گاج و مدارس برتر
      بقیه رو هم ندیده ام و فکر نمیکنم نیازی هم باشه واقعا / شما یا خیلی خیلی دانش آموز خفنی هستی و همین الان کنکور بدی درصد هات بالای 60 میشه که دنبال اینهمه آزمون میگردی
      یا اصلا تو باغ نیستی و درس نخوندی تا فشار کنکور یکم عرض و اندامت رو پاره کنه بفهی که نمیرسه اینهمه آزمون کار کرد

در رابطه با نیما ابوالحسنی هم باید بگم که ایشون طبق گفته خودش دروس تخصصی و عربی و ادبیات و زبان رو کامل کامل تا شهریور تموم کرده بود که رسیده اینهمه آزمون و کتاب و ........ کار کنه / ینی طرف تو تابستون کنکورش کنکور میداد رتبه زیر 100 کشور میشد .
      توهم و دیوونگی رتبه برتر ها برتون برنداره بابا اینا یه مشت دیوونه ی درس ان که چیزی جز درس خوندن تو زندگی رو تجربه نکردن و فقط درس خوندن و هیچ مهارت دیگه ای ندارن جز درس/ اکثرشونم همون کنکور رو میدن و بادشون میخوابه بعد کنکور / الان هم که شدید شده اوضاع / میدونی چرا ؟؟ چون خودشونو حبس میکنن و هیچی رو تجربه نمی کنن قبل کنکور و همه چی رو دایورت میکنن به بعد کنکور / بعد کنکورم درس رو دایورت میکنن بعد همه چی / نتیجه این لودگی میشه که میشه تو همه برتر ها و دانشجو های پزشکی تقریبا دید .
      رتبه 1 سال 99 رو حرف زدنش رو ادم میشنوه این احساس بهش دست میده که طرف از شکم مادرش تو اتاق حبس بوده و تست میزده
      در کل منطقی باشید .
      موفق باشید .
      با حرفاتون موافقم ولی لحن صحبت کردنتون اصلا خوب نیست... اتفاقا خوب توی باغ هستم.با شخصیت باش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن