خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

حفظیات فیزیک

سلام دوستان کسی اگر جزوه ای فقط مختص حفظیات فیزیک داره، یا تاپیکی هست توی انجمن که ندیدم ممنون میشم بفرسته.

فک میکردم کنکور نداره حفظیات، الان همه محاسباتیارو اکثر مواقع درست جواب میدم به حفظیات که میرسم بلا نسبت شما خر لنگم
      سفر جاده رو دیدنه، سفر رسیدن نیست.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hls141516 نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی اگر جزوه ای فقط مختص حفظیات فیزیک داره، یا تاپیکی هست توی انجمن که ندیدم ممنون میشم بفرسته.

فک میکردم کنکور نداره حفظیات، الان همه محاسباتیارو اکثر مواقع درست جواب میدم به حفظیات که میرسم بلا نسبت شما خر لنگم
      سلام دوست عزیز
      ماشا... انقدر انجمن علمی شده این روز ها و تاپیک های درسی زیاد شدن که تاپیک حفظیات فیزیکی که یه مدت پیش زدم کلا گُمه بین بقیه تاپیک ها
      این بود تاپیکش:
      http://forum.konkur.in/thread77598.html
      امیدوارم محتواش به دردت بخورن
      موفق باشی
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام داداش ، درمورد حفظیات فیزیک چندتا منبع بهت معرفی میکنم :

1- آقای میرحسینی یک جزوه 21 صفحه ای که انصافا حجم کمی داره رو برای کنکور امسال به رایگان در کانال تلگرامشون به اشتراک گذاشتن و در کپشن نوشتن که از ابتدای خرداد یا اردیبشهت یا دو هفته مونده به کنکور این جزوه رو چندین بار بخونید و تو صفحه اولشم هم دستورالعمل استفاده از جزوه رو توضیح داده ، من این جزوه رو براتون اپلود میکنم که اگه خواستین پرینت بگیرین یا از روی pdf ، با دقت مطالعه اش کنید :
      - دانلود جزوه حفظیات و متن کتاب استاد میرحسینی

2- استاد نوکنده یه سری ویدیو با عنوان تحلیل کتاب درسی رو توی آپارات انتشارات ادم برفی و کانال تلگرامشون به رایگان به اشتراک گذاشتن که میتونین ازش استفاده کنید و توی این ویدیوها تمام تمرینات کتاب و فعالیت ها و حفظیات بررسی میشن ، ولی باید به این توجه کنید که حجم این ویدیوها با توجه به تایمی که در اختیار داریم تقربیا زیاده ولی طبیعتا کامل تر و جامع تر هستند که میتونید باهاش یک دور فیزیکو بر اساس کتاب مرور کنید :
      - آدرس کانال آپارات انتشارات ادم برفی ، که استاد نوکنده توش کلی محتوای اموزشی به صورت ویدیو به رایگان قرار دادند .
      - کانال تلگرام استاد نوکنده ، که ویدیو های تحلیل کتاب درسی و دیگر ویدیو ها رو به ترتیب فصل و درس یه جا مرتب و دسته بندی کرده که راحتتر بشه ازشون استفاده کرد.
      ( mnokandeh@ )

3- جزوات دیگری هم در این زمینه وجود دارن که به راحتی میتونید با یه سرچ ساده تو گوگل دانلودشون کنید اما من یکی از جامع ترین جزوه ها رو براتون اپلود میکنم که تو 77 صفحه تهیه و تنظیم شده و انصافا به صورت کامل متن کتاب رو پوشش داده :
      - دانلود جزوه طلایی حفظیات از استاد منشادی

4- یا میتونین از کتاب های جمع بندیی استفاده کنید که به متن کتاب و حفظیاتش اهمیت دادند .

و مهدی آرتور عزیز هم در این باره یه تایپک زده بودند که توش یه سری جزوه در این رابطه برای دانلود قرار دادند وهمچنین ویدیوهای استاد نوکنده رو بهتراز خودشون مرتب و دسته بندی کردند که پیشنهاد میکنم اگه میخاین این ویدیو هارو ببینید از این دسته بندی استفاده کنید :
      - تایپک مهدی آرتور درمورد حفظیات فیزیک

پیشنهاد من به شما : جزوه استاد میرحسینی که خیلی کم حجم و جمع جور هستش رو چند بار تا روز کنکور بخونید که انصافا خیلی خوبه یا اگر میخواین یه دور فیزیکو بر اساس کتاب ببندین و تمام تمریناتشو حل کنید و تایم خوبی برای درس فیزیک در نظر گرفتین از ویدیو های استاد نوکنده یا جزوات جامع تر مثل همونی که برای دانلود قرار دادم استفاده کنید .
      موفق باشی .

ویرایش توسط Amir.h.f : 18 خرداد 1401 در ساعت 17:53

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hls141516 نمایش پست ها

تو سایت الگو برای موج فیزیک یه خلاصه گذاشتن به نظر من کامله وکفایت میکنه همه چی هم توش هست این لینک پایین
      https://www.olgoobooks.ir/books/348-...1%D8%A8%DB%8C/

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن