خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

غیبت غیر موجه امتحانات نهایی یعنی صفررررر؟؟؟؟

اگه یه امتحان رو غیبت غیر موجه داشته باشی اون امتحان صفر میگیری یعنی نمیشه شهریور امتحان داد ؟ من چون ضعیف بودم خواستم بندازم شهریور ولی نمیدونستم اگه سر جلسه نری صفره ایااااا این راسته؟هیچ راهی نداره ؟😬🤒

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آره دیگه نمره خردادت رو صفر میذارن باید بری شهریور امتحان بدی. البته برای تاثیر معدل کنکور همون صفر خرداد منظور میشه نه نمره شهریور.
      در ضمن اگه نمرات مستمرت خوب باشه و نمره سالانه‌ت با احتساب صفر خرداد، بالاتر از ۷ بشه، میتونی تک ماده بزنی و دیگه شهریور امتحان ندی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید اگه کسی روی برگه 5 بگیره و تک ماده بزنه آیا همون 5 برای تاثیر معدل فرستاده میشه؟؟

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر حسین ۸۲ نمایش پست ها
      اگه یه امتحان رو غیبت غیر موجه داشته باشی اون امتحان صفر میگیری یعنی نمیشه شهریور امتحان داد ؟ من چون ضعیف بودم خواستم بندازم شهریور ولی نمیدونستم اگه سر جلسه نری صفره ایااااا این راسته؟هیچ راهی نداره ؟
      آره یعنی صفر | اما صفری که واسه خاطرش باید شهریور آزمون بدی.
      البته خوب اگه میخواید ندید حداقل یه مدرک پزشکی همینجوری هم بدید تا موجه ثبت بکنن.

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamidrezam نمایش پست ها
      سلام ببخشید اگه کسی روی برگه 5 بگیره و تک ماده بزنه آیا همون 5 برای تاثیر معدل فرستاده میشه؟؟������
      تا جایی که اطلاع دارم بله همینطوره

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اره همون رو ثبت میکنن و با بقیه نمره ها جمع و تقسیم میکنن که این ۵ خیلی از معدل کتبی پایین میاره

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirMorningstar نمایش پست ها
      آره دیگه نمره خردادت رو صفر میذارن باید بری شهریور امتحان بدی. البته برای تاثیر معدل کنکور همون صفر خرداد منظور میشه نه نمره شهریور.
      در ضمن اگه نمرات مستمرت خوب باشه و نمره سالانه‌ت با احتساب صفر خرداد، بالاتر از ۷ بشه، میتونی تک ماده بزنی و دیگه شهریور امتحان ندی
      آخه نمیخوام که تبصره بزنم میخوام معدلم رو بالا بیارم شهریور چون اگه میرفتم سر جلسه ۱۰ ۱۲ میگرفتم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر میخوای امتحان رو بندازی برای شهریور
      کاری که باید انجام بدی اینه که سر امتحان غیبت کنی
      بعد فردا پس فرداش میری یه گواهی پزشکی میگیری، میبری میدی مدرسه تا واست غیبت موجه رد کنن
      توی کارنامه‌ی خرداد هم صفر نمیزنن برات،مینویسه غیبت با دلیل موجه
      بعدش حتما باید بری مدرسه درخواست بدی که شهریور میخوای امتحان بدی، اینو باید از مدرسه بپرسی که چه زمانی انجام میدن
      اگر نری و درخواست ندی، مدرسه براساس نمرات سالانت یه نمره برات رد میکنه که خیلی پایین میشه نمرت
      من سوم دبیرستان برای دوتا درس نهایی اینکار رو کردم، نمره‌ای که تو خرداد قرار بود ۱۰_۱۲ بشه، توی شهریور ۲۰ گرفتم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)