خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

ثبت نام با اسم فیک در قلمچی

سلام
      وقت بخیر
      ببخشید کسی اطلاع داره چجوری میشه با اسم فیک و جعلی در قلمچی ثبت نام کرد؟
      شنیدم کسایی هستن بین نفرات برتر آزمون ها که همچین کاری میکنن، به دلایلی نمی‌خوام اسمم در نفرات برتر درج بشه ، برای همین به این فکر افتادم
      کسی روشش رو میدونه؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      سلام
      وقت بخیر
      شنیدم کسایی هستن بین نفرات برتر آزمون ها که همچین کاری میکنن، به دلایلی نمی‌خوام اسمم در نفرات برتر درج بشه ، برای همین به این فکر افتادم
      کسی روشش رو میدونه؟
      سلام وقت شما هم بخیر
      من تو پاییز یه بار صفحه مقطع بودم دیدم بحث این داره میشه و یه سریا گفتن باید بری نمایندگی بگی که به این دلیل میخوای تغییر بدی و این حرفا
      ولی خب راه های دیگه ای هم هست برای اینکه تو نفرات برتر نباشی
      پردازش دوم آزمون بده..آزمونت رو سر تایم شروع کن ولی بعد از ساعت 1 پایان آزمون رو بزن میفتی پردازش دو و ساعت 6 کارنامه میاد
      البته کارنامه معادل هست ولی خب از اونجایی که تراز قلمچی واقعیو معادلش هم چندان فرقی به حالمون نداره تفاوتی نمیکنه
      راه بعدی هم اینکه وقتی شما میگی تو نفرات برتر هستی یعنی اعتبارسنجی برات میاد خب اونو نده
      اینطوری روز جمعه برات درصد و تراز هر درس میاد ولی فرداش تراز کل و رتبه اینا میاد اسمت هم تو نفرات برتر نمیره نیاز به اون همه دردسر نیست حقیقتا))

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negin_M27 نمایش پست ها

سلام وقت شما هم بخیر
      من تو پاییز یه بار صفحه مقطع بودم دیدم بحث این داره میشه و یه سریا گفتن باید بری نمایندگی بگی که به این دلیل میخوای تغییر بدی و این حرفا
      ولی خب راه های دیگه ای هم هست برای اینکه تو نفرات برتر نباشی
      پردازش دوم آزمون بده..آزمونت رو سر تایم شروع کن ولی بعد از ساعت 1 پایان آزمون رو بزن میفتی پردازش دو و ساعت 6 کارنامه میاد
      البته کارنامه معادل هست ولی خب از اونجایی که تراز قلمچی واقعیو معادلش هم چندان فرقی به حالمون نداره تفاوتی نمیکنه
      راه بعدی هم اینکه وقتی شما میگی تو نفرات برتر هستی یعنی اعتبارسنجی برات میاد خب اونو نده
      اینطوری روز جمعه برات درصد و تراز هر درس میاد ولی فرداش تراز کل و رتبه اینا میاد اسمت هم تو نفرات برتر نمیره نیاز به اون همه دردسر نیست حقیقتا))
      خیلی ممنون بابت پاسخ کامل
      من کنکوری ۴۰۲ ام و از تابستون می خوام آزمون شرکت کنم، طبیعتاً اون موقع آزمون ها حضوری شده

به نظرم راه آخر بهترین راه ممکن هست، با نزدن اعتبار سنجی مشکوک به تقلب و اینا نمیشم؟
      چند سالی هست در درس دورم، ولی اون زمان که کنکور میدادم یادمه اعتبارسنجی از کسایی میگرفتن که یا ترازشون خیلی بالا بود یا جهش تراز غیرمنطقی داشتن و مشکوک به تقلب شناخته میشدن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کنکوری ۴۰۲ ام و از تابستون می خوام آزمون شرکت کنم، طبیعتاً اون موقع آزمون ها حضوری شده

به نظرم راه آخر بهترین راه ممکن هست، با نزدن اعتبار سنجی مشکوک به تقلب و اینا نمیشم؟
      چند سالی هست در درس دورم، ولی اون زمان که کنکور میدادم یادمه اعتبارسنجی از کسایی میگرفتن که یا ترازشون خیلی بالا بود یا جهش تراز غیرمنطقی داشتن و مشکوک به تقلب شناخته میشدن
      خواهش میکنم
      عه من فکر کردم کنکوری امسال هستی
      الان اعتبارسنجی برای اونایی هست که میانگین ترازشون بالای ۶ هزاره
      حضوری رو نمیدونم یکم سخت شد ولی برای مجازی من خودم دو بار اعتبارسنجیم رو بد دادم فرداش دیگه رتبه و تراز اومده اتفاق خاصی هم نیفتاد..نهایتش این بود که پبامک اومد نتیجه اعتبار شما فلان از ده شده)
      ولی به نمایندگی بگو احتمالا قبول کنن اسمی فامیلی چیزی عوض بشه

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

با مدارک پدر یا کس دیگه برو ثبت نام
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

از درس دوری یعنی قلمچی شرکت نکردی هنوز؟ داداش تو به رتبه برتر برس بعد یه فکری برات میکنیم ک چجوری اسم واقعیتو نفهمن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      از درس دوری یعنی قلمچی شرکت نکردی هنوز؟ داداش تو به رتبه برتر برس بعد یه فکری برات میکنیم ک چجوری اسم واقعیتو نفهمن
      چهار سال پیش کنکور دادم، قلمچی شرکت می کردم

ربطی به رتبه برتر شدن یا نشدن نداره، رتبه برتر شدن مال انتهای مسیره، مشکل شخصی دارم که فعلا نمی‌خوام با اسم اصلیم تو قلمچی ثبت نام کنم

بهت یاد ندادن تو چیزی که نمیدونی یهو نپری قضاوت کنی؟
      ویرایش توسط Friedrich : 05 خرداد 1401 در ساعت 18:50

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حاجی خیلی ترفند خوبیه بنظرم فک کن مثلا اسم اصلیت
      جاسم جاسمی باشه بعد به قلم چی بگی اسمم ممد حیدریه

بعد جاسم بشه رتبه یک کنکور اینا دنبال رتبه یک بگردن
      و پیدا نکنن که بخوان باهاش تبلیغات کنن
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...
      ویرایش توسط Arnold : 05 خرداد 1401 در ساعت 19:15

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      وقت بخیر
      کسی روشش رو میدونه؟
      سلام به نمایندگی تون بگو اسمت رو بین نفرات درج نکنه من خودم امسال همین کار رو کردم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چهار سال پیش کنکور دادم، قلمچی شرکت می کردم

ربطی به رتبه برتر شدن یا نشدن نداره، رتبه برتر شدن مال انتهای مسیره، مشکل شخصی دارم که فعلا نمی‌خوام با اسم اصلیم تو قلمچی ثبت نام کنم

بهت یاد ندادن تو چیزی که نمیدونی یهو نپری قضاوت کنی؟
      قضاوت نکردم. صرفا غیر مستقیم گفتم درگیری ذهنی چرتو پرتی داری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moboer نمایش پست ها
      قضاوت نکردم. صرفا غیر مستقیم گفتم درگیری ذهنی چرتو پرتی داری
      مرسی که اینقدر بیکار و علاف و بی دغدغه هستی که کارت اینه بیای تو تاپیکی که من استارت کردم ، ذهن منو قضاوت کنی :-)

آخه به تو چه که من چرا می‌خوام اسم فیک ثبت نام کنم، معمولا آدم ترسو حرفشو غیرمستقیم میزنه
      ویرایش توسط Friedrich : 05 خرداد 1401 در ساعت 22:26

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید ی سوال شما این درخواستو دادید قبول کردن ؟ بعد حضوری این موضوعو گفتین ؟ منم این مشکلو دارم اما قبول نمیکنن میشه بگین چ روندی رو طی کردین ک گذاشتن ؟ ممنون

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      من اینو پیگیری کردم فقط سنجش و گزینه دو ظاهرا به اسم و مشخصات گیر نمیدن. قلمچی و ماز و خیلی سبز به شدت حساسن چون فردا قراره به عنوان لیستشون باهاتون تبلیغ کنن در صورت موفقیتتون
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن