خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تو ۲۶ سالگی می خوام کنکور تجربی بدم و کسی که واقعا یک نخبه بود

لطفا حذف شه
      ویرایش توسط Adamkhob : 04 خرداد 1401 در ساعت 16:09

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      متولد ۶۸ هستم و منطقه ۳.دارم برا همین کنکور ۱۴۰۱ میخونم.دو روزه شروع کردم و هدفم هم پزشکی دانشگاه تهرانه.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اون مث داداشم بود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adamkhob نمایش پست ها
      ...
      سلام وقتت بخیر

یه چیزیو دوستانه میگم واسه چیزی که اتفاق نیفتاده هنوز و ممکنه دو به شک باشی مطمئنا یه پلن واست محسوب میشه پیش پیش عمومیش نکن

پشت پرده ت نباید رو باشه ... چون انرژی درونی خودت هدر میده ، سردتر میشی در قبال خواسته ت و مسئولیت و تعهد هایی که قبلا به خودت دادی

اینو من بارها تجربه ش کردم و به عینه دیدم اندازه موهای سرم آدم های مختلف رو

قوانین متافیزیک میگه : پلن های بعدی شما باید پنهان باشه حتی زیرلب هم تکرارش نکنی چون ناخوداگاه یا ضمیر پنهان خلاف پلن هاتو بهت میده در صورتی میتونی ثابتش کنی که زیرلب تکرار نکنی و به این و اون حتی عزیزات نگی

وقتی متجلی شد ، حتمی شد بیا بگو

چون انرژی سیاهی همیشه دور و اطرافمون هست خواه ناخواه درونمون رسوخ میکنه ولی با چندعمل ساده میشه دفعش کرد

نه فقط برای پلن ها این صدق میکنه مخصوصا روابط شخصی ما با پارتنرمون یا افراد صمیمی که باهاشون رفاقت داریم نباید در معرض دید قرار بگیره انرژی سیاهی بهش رسوخ میکنه

بخاطر همین 99 درصد روابط صمیمی و شخصی ما با پارتنرهامون کنسل میشه و نافرجام میمونه ...

این واقعا ثابت شده است ... هدف تو ، روابط تو ، افکارت ، روتین هات یه چیز پنهان باید باشه ...

بهترینها سهم روحت ^^
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adamkhob نمایش پست ها
      ...

هم پستتو پاک هم شهرتو ک کوردی کاکه گیان
      تقریبا هم سن منی تواین سن هرکسی برات ی نسخه میپیچه
      کسایی ک با درس خوندن ب جایی رسیدن میگن کنکور مهمه
      کسایی ک نرسیدن میگن کنکور مهم نیست اتلاف عمرِ

اونایی ک باهنر ب جایی رسیدن میگن خیلی خوشحالن که مسیر قلبشون رو رفتن و اونایی که هیچوقت بهش نرسیدن میگن تو هنر پول نیست...

‏هر کسی نسبت به تجربیات و فکر خودش در هر حیطه ای نظر میده
      پس واضحه که باید هر کسی نسخه زندگیشو خودش بپیچه
      خواسته ی خودتو برو
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimah نمایش پست ها
      سلام وقتت بخیر

یه چیزیو دوستانه میگم واسه چیزی که اتفاق نیفتاده هنوز و ممکنه دو به شک باشی مطمئنا یه پلن واست محسوب میشه پیش پیش عمومیش نکن

پشت پرده ت نباید رو باشه ... چون انرژی درونی خودت هدر میده ، سردتر میشی در قبال خواسته ت و مسئولیت و تعهد هایی که قبلا به خودت دادی

اینو من بارها تجربه ش کردم و به عینه دیدم اندازه موهای سرم آدم های مختلف رو

قوانین متافیزیک میگه : پلن های بعدی شما باید پنهان باشه حتی زیرلب هم تکرارش نکنی چون ناخوداگاه یا ضمیر پنهان خلاف پلن هاتو بهت میده در صورتی میتونی ثابتش کنی که زیرلب تکرار نکنی و به این و اون حتی عزیزات نگی

وقتی متجلی شد ، حتمی شد بیا بگو

چون انرژی سیاهی همیشه دور و اطرافمون هست خواه ناخواه درونمون رسوخ میکنه ولی با چندعمل ساده میشه دفعش کرد

نه فقط برای پلن ها این صدق میکنه مخصوصا روابط شخصی ما با پارتنرمون یا افراد صمیمی که باهاشون رفاقت داریم نباید در معرض دید قرار بگیره انرژی سیاهی بهش رسوخ میکنه

بخاطر همین 99 درصد روابط صمیمی و شخصی ما با پارتنرهامون کنسل میشه و نافرجام میمونه ...

این واقعا ثابت شده است ... هدف تو ، روابط تو ، افکارت ، روتین هات یه چیز پنهان باید باشه ...

بهترینها سهم روحت ^^
      من مثل شما اعتقادی به متافیزیک و انرژی و این چیزا ندارم ولی یه چیزو با گوشت و پوست و استخونم و با تک تک سلول های بدنم درک کردم که هیچ وقت اهدافت رو نباید به دیگران بگی وقتی که زیاد با خودت یا دیگران درمورد اهدافت صحبت کنی ذهنت حس میکنه که به اون هدف رسیده و دیگه شما تمایلی به تلاش کردن ندارید.میدونم کار سختیه(ما آدما ذاتا دوست داریم درباره اهدافمون حرف بزنیم) یه شعری هم هست که میگه
      دانه ها چون در زمین پنهان شود سرّ آن سرسبزی بستان شود
      گفت پیغمبر هر آن کو سرّ نهفت زود گردد با مراد خویش جفت
      ویرایش توسط Kamran7 : 04 خرداد 1401 در ساعت 22:26

7. Top | #7
      CIB
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیدوارم که بهترین نتیجه رو بگیری غصه سنتو نخور سن یه عدده منم چند روز پیش شمع تولد 21 سالگی رو فوت کردم داشتم فکر میکردم من کی 21 سالم شد اصلا مگه به اندازه 21 سال زندگی کردم.. بیخیالش الان داری میگی 26 سالمه رفتی دانشگاه خیلیا هم سن و حتی بزرگتر از خودتن

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما یه روز میرسی به چهل سالگی
      پنجاه سالگی اگه اون موقع پزشک باشی یا هرچی که دوست داری
      کی اهمیت میده چندسالگی وارد دانشگاه شدی
      که اهمیت میده شما اصلا تو 30 سالگی کنکور دادی
      ببین وقتی رسیدی به پنجا که فشار میاد به چنجا
      دوس داری تو جایگاه مورد علاقت باشی یا حسرت بخوری؟
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Arnold نمایش پست ها
      شما یه روز میرسی به چهل سالگی
      پنجاه سالگی اگه اون موقع پزشک باشی یا هرچی که دوست داری
      کی اهمیت میده چندسالگی وارد دانشگاه شدی
      که اهمیت میده شما اصلا تو 30 سالگی کنکور دادی
      ببین وقتی رسیدی به پنجا که فشار میاد به چنجا
      دوس داری تو جایگاه مورد علاقت باشی یا حسرت بخوری؟
      اون جمله یکی مونده به اخری برای این موضوع کاربرد نداره ها. برای یه چیز دیگس )))

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      فلذا تصمیم قلبی خودتونو بگیرین. اگر دیر باشه یا هرعامل دیگه ای، وقتی بهش برسین برای "خودتون" کار کردین و این از همه چیز مهم تره.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن