خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ازمون های سه روز یکبار جمع بندی

سلام
      من در مورد ازمون های سه روز یکبار تو سایت سرچ کردم چیزی که متوجه شدم اینه که کنکور های سال های قبل از 91 تا 1400 رو سه روز یکبار بزنیم و تحلیل کنیم
      خب یک سوالی برام بوجود اومد اونم اینکه مطالب مثلا زیست یا دینی یا ... کنکورای نظام قدیم با ما فرق داره که!
      چجوری باید تحلیل کنیم وقتی مطالب متفاوته؟
      ممنون میشم اگر کمک کنین

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sayeh82 نمایش پست ها
      سلام
      من در مورد ازمون های سه روز یکبار تو سایت سرچ کردم چیزی که متوجه شدم اینه که کنکور های سال های قبل از 91 تا 1400 رو سه روز یکبار بزنیم و تحلیل کنیم
      خب یک سوالی برام بوجود اومد اونم اینکه مطالب مثلا زیست یا دینی یا ... کنکورای نظام قدیم با ما فرق داره که!
      چجوری باید تحلیل کنیم وقتی مطالب متفاوته؟
      ممنون میشم اگر کمک کنین
      سلام وقتت بخیر
      کنکور های نظام جدید یعنی از ۹۸ به بعد که تغییری نکرده و همون ها رو میشه استفاده کرد..
      برای کنکور های قبلی هم شبیه ساز رو برای این موقع ها تالیف کردن))
      یعنی چی؟! یعنی موسسه مهروماه، خیلی سبز یا گاج برداشتن کنکور سال ۹۶ رو بررسی کردن هر سوالی که با اطلاعات نظام جدید قابل جواب دادن بوده همون رو گذاشتن، سوالی هم که دیگه جوابش تو کتابا نیست و حذف شده رو جایگزین کردن و خودشون تالیف کردن خلاصه که اینطوریاست
      پس برای اینکه کنکور های قبلی رو حل کنی باید از کتاب های شبیه سازشون استفاده کنی تا مطابق با اطلاعات خودمون باشه..
      برای جمع بندی و تحلیل آزمون ها هم از این تاپیک استفاده کن
      کلی موفق باشی♡
      http://forum.konkur.in/thread66938-4.html#post1778111

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Negin_M27 نمایش پست ها

سلام وقتت بخیر
      کنکور های نظام جدید یعنی از ۹۸ به بعد که تغییری نکرده و همون ها رو میشه استفاده کرد..
      برای کنکور های قبلی هم شبیه ساز رو برای این موقع ها تالیف کردن))
      یعنی چی؟! یعنی موسسه مهروماه، خیلی سبز یا گاج برداشتن کنکور سال ۹۶ رو بررسی کردن هر سوالی که با اطلاعات نظام جدید قابل جواب دادن بوده همون رو گذاشتن، سوالی هم که دیگه جوابش تو کتابا نیست و حذف شده رو جایگزین کردن و خودشون تالیف کردن خلاصه که اینطوریاست
      پس برای اینکه کنکور های قبلی رو حل کنی باید از کتاب های شبیه سازشون استفاده کنی تا مطابق با اطلاعات خودمون باشه..
      برای جمع بندی و تحلیل آزمون ها هم از این تاپیک استفاده کن
      کلی موفق باشی♡
      http://forum.konkur.in/thread66938-4.html#post1778111
      خیلی ممنونمممم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن