خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

داروسازی/راهنمایی میخوام 🤝🥺

سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه ،راستش یه سوالی داشتم ازتون نمیخوام بهم انگیزه الکی بدین فقط میخوام باتوجه به شرایطم نظر بدین تا این مشغله فکریم بره
      من کنکوری ۹۹ بودم
      به دلیل یه سری مشکلات و بیماری ای که برام پیش اومد پشت کنکور موندم و تا فروردین ۱۴۰۱ ادامه دار بود
      راستش من تو این مدت خیلی دست و پاشکسته خوندم
      ولی پایه درسیم خوبه نمیگم عالیع ولی ضعیفم نیست
      برای همه درسا نکته و تست های تاملند و ثبت نام کردم
      به جز ادبیات که شاهین زاد گرفتم
      از اردیبهشت استارت زدم و پایه دهم و تقریبا خوب خوندم و یه بخشی از دوازدهم و یازدهم تو درس فیزیک و عربی خوبم میانگین درصدام از همه دروس ۲۰ هستش !تند خوانم و زود مطلب و میگیرم و نیاز به آموزش چندانی ندارم!به نظرتون تو این مدت ادامه بدم رتبه ۳۰۰۰ میشه اورد؟ولی پایه هامو نبستم 😐🤝نظر واقعیتونو بهم بگید من تاالان دست و پاشکسته خوندم !راستی ساعت مطالعمم میانگینش ۱۲ ساعت شده دارم به ۱۴ ۱۵ میرسونم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چشم یه لحظه صبر کن از نوستراداموس بپرسم بهت بگم واقعا نمیشه گفت رتبه رو به خیلی چیزا بستگی داره اینکه از الان تا کنکور چکارا کنی اصلا مهمتر از همه اون ۴ ساعت کنکور بهترین دفاع الان حملس بخون به انتهاش فک نکن تهش چیه اینه که نشد دیگه!!
      ویرایش توسط Bardia97 : 03 خرداد 1401 در ساعت 18:14

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia97 نمایش پست ها
      چشم یه لحظه صبر کن از نوستراداموس بپرسم بهت بگم واقعا نمیشه گفت رتبه رو به خیلی چیزا بستگی داره اینکه از الان تا کنکور چکارا کنی اصلا مهمتر از همه اون ۴ ساعت کنکور بهترین دفاع الان حملس بخون به انتهاش فک نکن تهش چیه اینه که نشد دیگه!!
      خیلی مفید و کاربردی بود نظرت ������������

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Roxana82 نمایش پست ها
      سلام بچه ها امیدوارم حالتون خوب باشه ،راستش یه سوالی داشتم ازتون نمیخوام بهم انگیزه الکی بدین فقط میخوام باتوجه به شرایطم نظر بدین تا این مشغله فکریم بره
      من کنکوری ۹۹ بودم
      به دلیل یه سری مشکلات و بیماری ای که برام پیش اومد پشت کنکور موندم و تا فروردین ۱۴۰۱ ادامه دار بود
      راستش من تو این مدت خیلی دست و پاشکسته خوندم
      ولی پایه درسیم خوبه نمیگم عالیع ولی ضعیفم نیست
      برای همه درسا نکته و تست های تاملند و ثبت نام کردم
      به جز ادبیات که شاهین زاد گرفتم
      از اردیبهشت استارت زدم و پایه دهم و تقریبا خوب خوندم و یه بخشی از دوازدهم و یازدهم تو درس فیزیک و عربی خوبم میانگین درصدام از همه دروس ۲۰ هستش !تند خوانم و زود مطلب و میگیرم و نیاز به آموزش چندانی ندارم!به نظرتون تو این مدت ادامه بدم رتبه ۳۰۰۰ میشه اورد؟ولی پایه هامو نبستم نظر واقعیتونو بهم بگید من تاالان دست و پاشکسته خوندم !راستی ساعت مطالعمم میانگینش ۱۲ ساعت شده دارم به ۱۴ ۱۵ میرسونم
      هیچی فقط بخون و به هیچی فک نکن
      تو تایم کمی که داری نقش خودتو خوب بازی کن دیده میشی
      مثالش لی سوهیوک که با اینکه خیلی طول کشید تا شناخته بشه با اینکه نقش اصلی بود ولی فوق العاده اسکیریپ تایم کمی داشت
      ولی اون تایمی که بهش داده بودنو خوب بازی کرد و الان تازه دیده شد
      الان همه میگن چرا از کیدراما همش حرف میزنی تو خخخ
      ولی من خب انگیزه هام اینشکلیه دیگه
      به تهش فک نکن
      خوب خودتو بذار
      دیده میشی
      همین.
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مرسیی عزیزم ک انگیزه دادی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کنکوری ۹۹ بودم
      سلام عزیز وقتت بخیر

تو امتیاز چیزی که واست فرستادمو حتما ببین

همه ی درسها نیازمند نکته تست دیدن نیست ! جز معارف و ادبیات و زیست و فیزیک بقیه رو خودت با یه جزوه خوب میتونی راست و ریست کنی !

ولی حالا که ثبت نام کردی باید ببینی دیگ ...

تو صفر نیستی ، متوسطی ولی باید الان پیشروی کنی مطمئنا یادت میاد خیلی چیزا و درصدت صعودی میشه اینو منی میگم که داخل ربات تلگرام شاهدش هستم و واسم درصد هاشونو میفرستن

این روندتو ادامه بده یه برنامه حجمی زمانی واسه خودت داشته باش من توضیحات رو دادم قبلا ( تو امتیاز نوشتم برات ) اونو انجام بده

واسه درصد و رتبه هم کسی نمیتونه قطعی بگه بستگی به توانایی ، تلاشت ، امادگیت ، ذهنیتت داره

دانشگاه ، رتبه ، درصد ، تراز قطعی نیست چون هیچ کسی فالگیر ، طالع بین ، دعانویس نیست

باور داشته باش این سری نتایج بهتر و رضایت بخشی رقم میزنی به خودت بگو اینو ، استرس از نخوندن میاد تموم تلاشتو کن نزار این مدت هم بعد تیر واست حسرت بشه !!!

نظر واقعیم اینه میشه چرا نشه!! انسان قدرتمند و توانگره تنها چیزی که همیشه اونو به اسارت و بردگی میگیره ذهنشه !

مباحث تست خیز رو کار کن حتما

کنکورهای 20 سال اخیر برای اختصاصی بزن + عمومی 95 تا 1400

بررسی کن حتما + موسسات جامع امسال

وقتتو سر بانک تست های دیگ هدر نده

اولویت شده درس بخون

شیمی برای درصد 30 الی 40 ... دهم : فصل 1 و 2 ... یازدهم : 1و 3 ... دوازدهم : فصل 3 ... شیمی برای درصد 40 تا 60 ... دهم : فصل 3 .. دوازدهم : فصل4

زیست برای درصد 30 الی 40 ... دهم : فصل2 تا 5 .. یازدهم: فصل 1 تا 7 .. دوازدهم: فصل5 د.. زیست برای درصد 40 الی 60... دهم: فصل 6 و7..یازدهم:8و9.. دوازدهم: فصل 6

فیزیک برای درصد 30 الی 40..دهم :اندازه گیری و چگالی+دماوگرما.. یازدهم : مغناطیس و القا..دوازدهم: موج و نوسان+اتمی و هسته ای

فیزیک برای درصد 40 الی 60 ..دهم: کار و انرژی.. یازدهم: الکتریسیته ساکن ..دوازدهم : حرکت شناسی

ریاضی برای درصد 30 الی 40... تابع و معادله و نامعادله..تابع نمایی و لگاریتمی..مثلثات و حد ...ریاضی برای درصد 40 الی 60: مشتق ..شمارش بدون شمردن..احتمال..آمار

زبان : هر سه روز یکبار لغات یه درس کامل مطالعه کن و تست های تفکیک شده کنکورشو بزن .. گرامر هم هفته بعدش 2 درس .. 2 درس بخون

و ریدینگ و کلوز های 95 تا 1400 هم کار کن اخرشبا

ادبیات: طی یک هفته کل ارایه هارو کار کن و تست هم از ارایه های کنکور بزن .. قرابت جزوه مفاهیمشو بخون و تست های کنکورشو بزن

دو روز یکبار هم املا و لغت هر درس رو کامل تموم کن و تستهای کنکور شو بزن

عربی اگه ضعیفی فلاح ببین و 4 جلسه ..4 جلسه ببین ... و لغات و ترجمه و قواعدشو به صورت روتین بزن

دین و زندگی : 4 درس. 4 درس بیا جلو و تست های کنکورشو بزن

برای عمومی تفکیک شده موجوده

بهترینها سهم روحت ^^
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimah نمایش پست ها
      سلام عزیز وقتت بخیر

همه ی درسها نیازمند نکته تست دیدن نیست ! جز معارف و ادبیات و زیست و فیزیک بقیه رو خودت با یه جزوه خوب میتونی راست و ریست کنی !

تو صفر نیستی ، متوسطی ولی باید الان پیشروی کنی مطمئنا یادت میاد خیلی چیزا و درصدت صعودی میشه اینو منی میگم که داخل ربات تلگرام شاهدش هستم و واسم درصد هاشونو میفرستن

این روندتو ادامه بده یه برنامه حجمی زمانی واسه خودت داشته باش من توضیحات رو دادم قبلا ( تو امتیاز نوشتم برات ) اونو انجام بده

واسه درصد و رتبه هم کسی نمیتونه قطعی بگه بستگی به توانایی ، تلاشت ، امادگیت ، ذهنیتت داره

دانشگاه ، رتبه ، درصد ، تراز قطعی نیست چون هیچ کسی فالگیر ، طالع بین ، دعانویس نیست

باور داشته باش این سری نتایج بهتر و رضایت بخشی رقم میزنی به خودت بگو اینو ، استرس از نخوندن میاد تموم تلاشتو کن نزار این مدت هم بعد تیر واست حسرت بشه !!!

نظر واقعیم اینه میشه چرا نشه!! انسان قدرتمند و توانگره تنها چیزی که همیشه اونو به اسارت و بردگی میگیره ذهنشه !

اولویت شده درس بخون

شیمی برای درصد 30 الی 40 ... دهم : فصل 1 و 2 ... یازدهم : 1و 3 ... دوازدهم : فصل 3 ... شیمی برای درصد 40 تا 60 ... دهم : فصل 3 .. دوازدهم : فصل4

زیست برای درصد 30 الی 40 ... دهم : فصل2 تا 5 .. یازدهم: فصل 1 تا 7 .. دوازدهم: فصل5 د.. زیست برای درصد 40 الی 60... دهم: فصل 6 و7..یازدهم:8و9.. دوازدهم: فصل 6

فیزیک برای درصد 30 الی 40..دهم :اندازه گیری و چگالی+دماوگرما.. یازدهم : مغناطیس و القا..دوازدهم: موج و نوسان+اتمی و هسته ای

فیزیک برای درصد 40 الی 60 ..دهم: کار و انرژی.. یازدهم: الکتریسیته ساکن ..دوازدهم : حرکت شناسی

ریاضی برای درصد 30 الی 40... تابع و معادله و نامعادله..تابع نمایی و لگاریتمی..مثلثات و حد ...ریاضی برای درصد 40 الی 60: مشتق ..شمارش بدون شمردن..احتمال..آمار

زبان : هر سه روز یکبار لغات یه درس کامل مطالعه کن و تست های تفکیک شده کنکورشو بزن .. گرامر هم هفته بعدش 2 درس .. 2 درس بخون

ادبیات: طی یک هفته کل ارایه هارو کار کن و تست هم از ارایه های کنکور بزن .. قرابت جزوه مفاهیمشو بخون و تست های کنکورشو بزن

عربی اگه ضعیفی فلاح ببین و 4 جلسه ..4 جلسه ببین ... و لغات و ترجمه و قواعدشو به صورت روتین بزن

بهترینها سهم روحت ^^

وای مرسییییییی عزیزم تو واقعن فوقالعاده ای از ته وجودم میخوام به تمام آرزوهات برسی پیامتم دیدم بازم مرسی عزیزم خیلی خوبه افرادی مث تو هستن ک به بقیه انگیزه و امید برای ادامه دادن میدن ممنونم عزیز دلم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام عزیز وقتت بخیر

اولویت شده درس بخون

بهترینها سهم روحت ^^
      تو انگیزه خالصی دختررررر بعد کنکورم نتیجه هرچی ک شد مدیون توام چون وقتی کانالتو دیدم دگرگون شدم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      وای مرسییییییی عزیزم تو واقعن فوقالعاده ای از ته وجودم میخوام به تمام آرزوهات برسی پیامتم دیدم بازم مرسی عزیزم خیلی خوبه افرادی مث تو هستن ک به بقیه انگیزه و امید برای ادامه دادن میدن�������������� ���������������� ���������������� ممنونم عزیز دلم
      آیدی هم برام بفرس لطفا که بعد کنکورت باید برات جبران کنم دختر خوش قلب

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آیدی هم برام بفرس لطفا که بعد کنکورت باید برات جبران کنم دختر خوش قلب
      عزیزدلمی ، همون کانال عضو باشی سرفرصت من ایدی ربات شخصیمو میزارم هر ممبری حرفی ، حدیثی ، پندی ، اندرزی چیزی داشته باشه بهم بگه

چون به 99 درصد سوالات همه جور مدلش جواب دادم دیگ حرفها تکراریه و هر سوالی داشته باشی میتونی با یه سرچ کردن داخل کانال بدست بیاری ( هشتگ هارو دنبال کن پین کردم )

خدا بهت عزت و برکت بده انشالله بهترینها واست رقم بخوره

از پیامت حس خیلی خوبی گرفتم متشکرم بخاطر انرژی عالیت

واست انرژی کیهانی میفرستم ^^
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.
      ویرایش توسط Parimah : 05 خرداد 1401 در ساعت 00:42

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام کار نشد نداره میشه بهش برسی ولی بستگی به تلاش و هوش و پایت هم داره به نظر من بیشتر از 3تا نکته وتست نرو خودت هم تست بزن امیدوارم موفق باشی

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      باشه عزیز دلم مرسییییی خوش قلب ترین ،حس خوبی که تو به همه انقال میدی بالاخره باید یه جایی جبران بشه دیگ !امسال بترکونیاااا حق آدمی مثل تو هستش که بهترینا براش اتفاق بیفته مطمن باش این همه خوبیت بدون جواب نمیمونه

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بهار99 نمایش پست ها
      سلام کار نشد نداره میشه بهش برسی ولی بستگی به تلاش و هوش و پایت هم داره به نظر من بیشتر از 3تا نکته وتست نرو خودت هم تست بزن امیدوارم موفق باشی
      اره موافقم نکته و تست بیش از اندازه وقت گیرهمرسی عزیزم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      عزیزدلمی ، همون کانال عضو باشی سرفرصت من ایدی ربات شخصیمو میزارم هر ممبری حرفی ، حدیثی ، پندی ، اندرزی چیزی داشته باشه بهم بگه

چون به 99 درصد سوالات همه جور مدلش جواب دادم دیگ حرفها تکراریه و هر سوالی داشته باشی میتونی با یه سرچ کردن داخل کانال بدست بیاری ( هشتگ هارو دنبال کن پین کردم )

خدا بهت عزت و برکت بده انشالله بهترینها واست رقم بخوره

از پیامت حس خیلی خوبی گرفتم متشکرم بخاطر انرژی عالیت

واست انرژی کیهانی میفرستم ^^
      تو بی نظیری دختررر ،بی نظیررررر ،واقعن این حجم از انگیزه و امید فقط تو یه آدم خاص میتونه باشه ،کانالت حرررررررف نداره

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باشه عزیز دلم مرسییییی خوش قلب ترین ،حس خوبی که تو به همه انقال میدی بالاخره باید یه جایی جبران بشه دیگ !امسال بترکونیاااا حق آدمی مثل تو هستش که بهترینا براش اتفاق بیفته مطمن باش این همه خوبیت بدون جواب نمیمونه
      عشق دل منی شما ، نوع نوشتنت و حس عالی که انتقال میکنی لبخند به لبم میاره ،
      آرزوی من متصل به حال خوب دادن به دیگران هست

این جمله رو خیلی وقته پیش نوشته بودم و واقعا همینه چنل تلگراممو میبینم حس عالی میگیرم، پیامهای بچه هارو میبینم حس عالی میگیرم، ناراحتم آدمهای واقعی میان سمتم حس عالی میگیرم

من بدون کمک و خیرخواهی پریماه نیستم ، پریماه فقط با اینکار جون تازه میگیره ، مهم نیست دلسردی هاش ، پاسخ های بی جواب

من هر چی دارم از بالاسریه همون مغفرتش واسم هدیه هست هرروز

اصلا نیازی به تشکر بعد انجام کار ندارم کارما زنده ست تحت هر شرایطی !!

دیر یا زود پاسخ میده

انشالله خیر از جوونیت ببینی تو راه و مسیر زندگیت عاقبت بخیر بشی و تنت سلامت و روحت در آگاهی باشه همیشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)