خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

10 درصد ریاضی

سلام دوستان
      من رشتم ریاضیه و تا حالا برای ریاضی اصلا تست نزدم(در حد کتابای درسی ریاضی بلدم) حالا میخوام حتی اگه شده ریاضی رو 5 تا 10 درصد جواب بدم (قبل از این میخواستم ریاضی رو سفید بذارم) حالا به نظرتون کدوم قسمت ها ساده تره و میشه توی این زمان کم به اونا مسلط شد
      برای شیمی هم همینطور

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran7 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من رشتم ریاضیه و تا حالا برای ریاضی اصلا تست نزدم(در حد کتابای درسی ریاضی بلدم) حالا میخوام حتی اگه شده ریاضی رو 5 تا 10 درصد جواب بدم (قبل از این میخواستم ریاضی رو سفید بذارم) حالا به نظرتون کدوم قسمت ها ساده تره و میشه توی این زمان کم به اونا مسلط شد
      برای شیمی هم همینطور
      سلام وقتتون بخیر
      رشتتون ریاضیه و مباحث یکم زیادتره ولی حسابان یه سری بخشای مشترک با ریاضی تجربی داره
      http://forum.konkur.in/thread73411.html
      این تاپیک رو بخونید برای کنکور ۹۹ بوده جناب غفوری توضیح دادن تست هم گذاشتن امیدوارم کمک کننده باشه..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      برای شیمی هم همینطور
      سلام منم رشتم ریاضیه،واسه حسابان نظری ندارم خودمم حسابانم خوب نیست، ولی هندسه دوازدهم فصل 1 و 2 رو اگ خوب کار کنی راحت میتونی درصدشو بگیری و همینطور فصل 3 و 4 آمار رو حتما کار کن و گسسته هم فصل 2 راحته اصلا از دستش نده فصل 3 گسسته هم همینطور، فصل 3 گسسته رو اگ نرسیدی بخونی مربع لاتین رو حتماا بخون آسونه
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی اگ راهکاری واسه حسابان داره میشه بگه، پدرمونو درآورده لامصب

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      برای شیمی هم همینطور
      خب حالا واسه شیمی
      شیمی منم خیلی خوب نیس عجب وضعیت مشابهی
      ولی میگن امسال تعداد مسائل قراره بیشتر باشه، پس مسائل رو کار کن حداقل دهم رو اگ تونستی، حفظیات هر سه کتاب رو بخون بنظرم
      نمیدونم دیگه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فکر میکنم منظورتون از فصل ۳ همون قسمت مربع متعامد باشه چون احساس من اینه(شایدم اشتباه باشه) جایگشت خیلی سخته

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فکر میکنم منظورتون از فصل ۳ همون قسمت مربع متعامد باشه چون احساس من اینه(شایدم اشتباه باشه) جایگشت خیلی سخته
      اره اسم دیگه ش همون مربع لاتینه
      خیلی خب اگ برات سخته جایگشت رو میتونی نخونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن