خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The Dreamer نمایش پست ها
      کنکور خیلی وقته که دیگه بچه بازی نیس حداقل یک سال مطالعه میخواد هر سطحی که داشته باشی
      بستگی به هدف داره . برای سه رقمی و دو رقمی اره یک سال نیازه ولی هدف من صرفا رها شدن از این کنکور لعنتی و پشت نموندن بود

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      ​تبریک میگم. منطقه چندی و رتبه زیر گروه 2 چند شده؟
      منطقه ۲ . ۳۶۰۰ زیر گروه ۱

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SauronAmir نمایش پست ها
      صرفا این تجربه رو برای کسایی میگم که سالهای بعد توی بازه چند ماه مونده به کنکور برسن و نتونسته باشن به خوبی دروس رو تا اون زمان مطالعه کنن
      من توی زمانی که ایشون این درصد هارو داشت درصد هام خیلی بهتر از ایشون بود مخصوصا عمومی ها ولی به علت آفت کمال گرایی ناامید شدم و 4ماه آخر کنکور رو تقریبا مطالعه نکردم و درگیر حواشی شدم.
      ایشون طبق گفته خودشون ناامید نشدن و ادامه دادن و توی کنکور همونطور که گفتن میتونن هر سه رشته رو بیارن و من رتبه ام شد 4500 که یعنی یک قدم تا هدفم که داروسازی بود فاصله داشتم...
      این هم مثال برای کسایی که در آینده به این نقطه میرسن و دنبال نمونه افراد میگردن....پس یادتون باشه هیچوقت ناامید نشین.
      حتما انتخاب رشته رو انجام بدین چون من با چندتا مشاور که صحبت کردم گفتن که حدود ۵۰۰ تا از رتبه کشوری بخاطر افزایش ظرفیتا باید کمتر در نظر گرفت

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      منطقه ۲ . ۳۶۰۰ زیر گروه ۱
      زیرگروه 2 چند شدی؟ به نظرت من با 2800 زیرگروه 2 منطقه ۳ داروسازی روزانه میارم؟

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کلا امسال سال طلایی واسه قبولی بود ظاهرا خیلی سال اولیا بخاطر مسائلی مثل غیر حضوری بودن و ... شل گرفته بودن و پشت کنکوریا نسبت به سال های قبل بهتر عمل کردن

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      زیرگروه 2 چند شدی؟ به نظرت من با 2800 زیرگروه 2 منطقه ۳ داروسازی روزانه میارم؟
      منطقه ۲ بودین اره ولی منطقه ۳ من اطلاعات ندارم چون یکم سهمیه هاشون متفاوته . بهتره با ی مشاور انتخاب رشته صحبت کنین

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      کلا امسال سال طلایی واسه قبولی بود ظاهرا خیلی سال اولیا بخاطر مسائلی مثل غیر حضوری بودن و ... شل گرفته بودن و پشت کنکوریا نسبت به سال های قبل بهتر عمل کردن
      من خودم سومین کنکورم بود و حقیقتا اونجوری ساده هم نبود کنکور نسبت به سالای گذشته
      ولی باید تا لحظه آخر اونجوری که حس میکنی درسته جنگید
      برخلاف حرف کلی از مشاورا که میگن ماه آخر هیچی نخون من حتی تا شب قبل کنکور بازهم داشتم چیزای جدید میخوندم و زیست ۱۲ رو چهارشنبه قبل کنکور تونستم تموم کنم و دینی ۱۱ و ۱۲ رو هم پنجشنبه قبل کنکور خوندم درصورتی که اگه میخواستم به حرف بقیه گوش بدم هیچکدوم از این کارارو نمیکردم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من خودم سومین کنکورم بود و حقیقتا اونجوری ساده هم نبود کنکور نسبت به سالای گذشته
      برخلاف حرف کلی از مشاورا که میگن ماه آخر هیچی نخون من حتی تا شب قبل کنکور بازهم داشتم چیزای جدید میخوندم و زیست ۱۲ رو چهارشنبه قبل کنکور تونستم تموم کنم و دینی ۱۱ و ۱۲ رو هم پنجشنبه قبل کنکور خوندم درصورتی که اگه میخواستم به حرف بقیه گوش بدم هیچکدوم از این کارارو نمیکردم
      Up
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      میشه درصد های کنکورتون رو بگید؟
      شما تنها کسی بودید که بعد کنکور غیبتون نزد.
      ویرایش توسط Janan : 20 مرداد 1401 در ساعت 18:43

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      جهت آزمایش

11. Top | #26
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      UP
      ..God, I’m so blue

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیلی دوست دارم بدونم اونایی که امکانات کافی ندارن چطور میتونن کنکور رتبه های تاپ بیارن
      نمونشو امسال دیدم تا باورم شد...طرف از یه روستای دورافتاده اومده بود و رتبشم زیر 1000 شده بود...خب این نه دسترسی به معلم خوبی داشت نه هم وضعیت مالی خانواده جوری بوده که توی ازمونای مختلف و کلاسای مختلف و همایش شرکت کنه مگه اینکه خونواده ساپورتش میکردن به هرنحوی...ولی خب لااقل امکاناتش از یکی که تو شهرستان زندگی میکرده کمتر بوده...چجوری میشه که یکی ده برابر امکانات و وضعیتش از اون بهتر بوده انواع اقسام ازمونا شرکت میکرده اونوقت چند سال پشت کنکور مونده...اینا ذاتا نخبه ان یعنی؟
      ویرایش توسط Darya is me : 12 بهمن 1402 در ساعت 15:38

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هوش بالا با تلاش متوسط بهتر از هوش متوسط با تلاش حتی بالاست،هوش ۸۰ درصد کارو در میاره

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Darya is me نمایش پست ها
      خیلی دوست دارم بدونم اونایی که امکانات کافی ندارن چطور میتونن کنکور رتبه های تاپ بیارن
      نمونشو امسال دیدم تا باورم شد...طرف از یه روستای دورافتاده اومده بود و رتبشم زیر 1000 شده بود...خب این نه دسترسی به معلم خوبی داشت نه هم وضعیت مالی خانواده جوری بوده که توی ازمونای مختلف و کلاسای مختلف و همایش شرکت کنه مگه اینکه خونواده ساپورتش میکردن به هرنحوی...ولی خب لااقل امکاناتش از یکی که تو شهرستان زندگی میکرده کمتر بوده...چجوری میشه که یکی ده برابر امکانات و وضعیتش از اون بهتر بوده انواع اقسام ازمونا شرکت میکرده اونوقت چند سال پشت کنکور مونده...اینا ذاتا نخبه ان یعنی؟
      موفقیت در کنکور تلفیقی هست یکیش هوش
      اغلب مردم فکر میکنن یه نفر مثلا در زمینه درسی موفقه هوش iq 120 داره ولی هوش هیجانی eqهم هست و زورش به iq میچربه!
      این افراد نیازی به مشاور ندارن بهشون بگه این ماه چیکار کنه یا نکنه یا ساعت مطالعه شو گزارش کنه اینا خودشناسن میدونن چجوری شرایط در لحظه مدیریت کنن خودشون عیب یابی میکنن مشکلاتشون استرس ترس کم تری سراغشون میاد روحیه و اعتماد بنفس بالاتری دارن دقیقا چیزی که یه کنکوری تا ثانیه اخر روی صندلی کنکور نیاز داره شما کل سال درس بخون ولی عیب یابی نکن دو ماه بخون ول کن سر جلسه با دیدن سوالات سخت خودتو بباز!!!

جبر یا اختیار

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن