خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post برنامه ام خوبه؟ کمک کنید

یه توضیح کوچیک بدم اول من شروع از صفری نیستم ولی در طول سال خیلی ول کردم و چند بار شروع کردم..اخرین بارش اول اردیبهشت بود که تا امروز رسوندم به روزی 18 ساعت درس ... تجربیم فارغ التحصیلم
      و کنکور پنجممه
      یازدهمو دوازدهم مونده ولی از برنامم مطمئن نیستم میشه نظرتونو بگید بهم .. مرسی
      بچه ها میدونم شاید الان فحشم بدین ولی لطفا بهم بگید راهی که دارم میرم درسته یا نه
      من ازمونای قلمچی ثبت نام کردم ولی خب فعلا جدا شدم که بخونم میخوام از 20ام که اولین ازمون جامع هست دوباره برگردم و حتی حضوری ازمون بدم این از این ….درسا تا روز 22 خرداد تموم میشن( ینی دوروز بعد از ازمون اول درسا تموم میشن دور اولشون) حالا برنامم این شکلی میشه:
      20خرداد—> آزمون اولــــــــــ جامع قلمچی*
      21و22خرداد—> تموم کردن باقیمونده درس ها
      23و24 خرداد—> تورق سریــــــــــع اول##
      25خرداد—> کنکور داخل و خارج98
      26خرداد—> کنکور داخل و خارج99
      27خرداد—> آزمون دومــــــــــ جامع قلمچی *
      28خرداد—> کنکور داخل و خارج1400
      29خرداد—> کنکور داخل و خارج97
      30خرداد—> کنکور داخل و خارج96
      31خرداد—> کنکور داخل و خارج95
      1و2تیر—> کنکورعمومی+باقیمونده شیمی و ریاضی
      (یه مقدار شیمی و ریاضی میمونه که میخوام مطمئن شم بقیه درسا رو خوندم و ازمون زدم بعد برم سراغشون برای همین میفتن 1و2 تیر)
      3تیر—> آزمون ســــــــــــوم جامع قلمچی *
      4و5 تیر—> تورق سریــــــــــع دوم##
      6 تیر—> تست های قسمت های جامانده شیمی و ریاضی،،منبع:کنکور های سراسری 95-1400
      7و8 تیر—> تورق سریـــــــــــع سوم##+ نکات کلیدی ازمون ها و خرده ریز های حفظیاتی(مث یه سری واکنش های شیمی و اینا یا مرور لغات ادبیات)
      9 تیر—> مرور نکات و خرده ریزهای حفظیاتی + عصرش هم کنکور ریاضی رو یه تحلیل ریز بزنم…
      نظرتون درباره برنامم چیه؟
      روزی یه ازمون داخل وخارجشو کار کنم طبق زمانبندی کنکور.. روزی 18 ساعت که خب همین حالا هم دارم میخونم 15-18رو. از تایم تورق سریع ها هم مطمئنم که دوروز طول میکشه(4ساعت هر عمومی و تقریبا 6 ساعت هر اختصاصی)/ از تایمم مطمئنم که میکشم این تایم از درس خوندنو....فقط از برنامم نه.
      منبعم هم برای کنکور سراسریا کنکوریوم مهروماهه.
      همش میترسم راهمو اشتباه برم…

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو یه روز میخوای کنکور داخل و خارج باهم بدی؟ بعد فرداییش هم دوباره کنکور بدی؟ پس بررسی چی:/

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ...
      خوشحال و شاد و خندانم =)

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مگه بررسیش چقدر قراره طول بکشه خب من زود تحلیل میکنم.. واینکه چون فاصله خوندن و تموم کردن درسا با ازمونا کمه چیز خاصی رو فراموش نکردم. همین الان هم دروس عمومیو که تست میزنم حدود یه ربع هر درس تحلیلش طول میکشه.. تخصصیا هم نیم ساعت..تعداد تستایی هم ک میزنم اندازه همون تعدادشون تو کنکوره

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shima_78 نمایش پست ها
      یه توضیح کوچیک بدم اول من شروع از صفری نیستم ولی در طول سال خیلی ول کردم و چند بار شروع کردم..اخرین بارش اول اردیبهشت بود که تا امروز رسوندم به روزی 18 ساعت درس ... تجربیم فارغ التحصیلم
      و کنکور پنجممه
      بچه ها میدونم شاید الان فحشم بدین ولی لطفا بهم بگید راهی که دارم میرم درسته یا نه
      من ازمونای قلمچی ثبت نام کردم ولی خب فعلا جدا شدم که بخونم میخوام از 20ام که اولین ازمون جامع هست دوباره برگردم و حتی حضوری ازمون بدم این از این ….درسا تا روز 22 خرداد تموم میشن( ینی دوروز بعد از ازمون اول درسا تموم میشن دور اولشون) حالا برنامم این شکلی میشه:
      (یه مقدار شیمی و ریاضی میمونه که میخوام مطمئن شم بقیه درسا رو خوندم و ازمون زدم بعد برم سراغشون برای همین میفتن 1و2 تیر)
      7و8 تیر—> تورق سریـــــــــــع سوم##+ نکات کلیدی ازمون ها و خرده ریز های حفظیاتی(مث یه سری واکنش های شیمی و اینا یا مرور لغات ادبیات)
      9 تیر—> مرور نکات و خرده ریزهای حفظیاتی + عصرش هم کنکور ریاضی رو یه تحلیل ریز بزنم…
      روزی یه ازمون داخل وخارجشو کار کنم طبق زمانبندی کنکور.. روزی 18 ساعت که خب همین حالا هم دارم میخونم 15-18رو. از تایم تورق سریع ها هم مطمئنم که دوروز طول میکشه(4ساعت هر عمومی و تقریبا 6 ساعت هر اختصاصی)/ از تایمم مطمئنم که میکشم این تایم از درس خوندنو....فقط از برنامم نه.
      سلام
      کسی که بیشترین و بهترین شناخت رو از شما داره خودتون هستید ، پس برنامه ای که خودتون مناسب میدونید رو پیش ببرید.
      یه مثال بزنم :
      رتبه یک ریاضی 1400 برای مطالعه تابستونش اومده برنامه آزمون هارو 3 ماه عقب کشیده و با اون جلو اومده.
      شما همین روش رو به هر مشاوری بگی ، با یه قیافه همه چی دان سریعا ردش میکنه و همون کلیشه جمع بندی دهم و یازدهم رو مطرح میکنه :/ ( یکی از علت های این که گرفتن مشاور کنکور حماقته )

برای موفقیت هزاران راه وجود داره. راه مختص خودتون رو پیش برید.
      ویرایش توسط Hadi.Z : 27 اردیبهشت 1401 در ساعت 21:04

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      و کنکور پنجممه
      سلام دوست عزیز
      من تحلیلام طول میکشه به همین دلیل فقط از این موردش مطمعن نیستم چون هم سوالات درستو غ تحلیل میکنم و هزار کار دیگه(نگم بهتره))
      اما اگه شما اکیی به نظرم عالیه مخصوصا اینکه انقد اراده داری و انقد مصممی اینا مهمترن از نظر من ..اینکه نهایتتو استفاده میکنی
      برو جلوووووو انشالا موفق میشی

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یه چیز دیگه هم بگم ..
      به نظرم اصن به بقیه یا نظر بقیه فک نکن به خودت اعتماد داشته باش شاید یه روش واسه ی نفر خوب نباشه اما براتو عالی باشه اصلا سردرگم نشو و فقط به دلت و قلبت گوش کن
      امیدوارم هممون به همون چیزی که بخوایم و لایقشیم برسیم
      موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام..برام سوال شد که مگه شما چطور تحلیل میکنید؟
      روش من اینه بخونید ببینید اگر اشتباهه بهم بگید..برای دروس عمومی که گفتم هر درس یه ربعه و تخصصی یه چیزی حدود نیم ساعت تا 45 دیقه
      پاسخنامه رو نگاه میکنم ،درست بود جوابم و علت رد بقیه گزینه ها و انتخاب اون گزینه هم به علت درست بود که خب هیچی اگر غلط بود در 3 صورته یا بی توجهی یا بلد نبودن اون موضوع یا اینکه بدترین نوعش اینکه بلد بودی ولی از این دیدی که طراح سوال داده بهش نگاه نکردی که خب مطمئنا هایلایتش میکنم و بعدا دوباره توی تورق سریعم میخونمش سوالات نزده هم که مث سوالات غلط هستن...
      فرق تخصصی و عمومی هم اینه که هم من تسلطم رو عمومی خیلی بالاست و نخونده همه رو 40/50 میزنم و هم اینکه فرمول خاصی ندارن که بخواد اشتباهی رخ بده و بیشتر حفظیاتی و مهارتیه بنظر من.. ولی خب تخصصیا بجز زیست که تنها ترکیبی کردنش باعث سخت شدنش شده بعضا ... بخاطر فرمولهاش ممکنه اشتباه کنی یا کلا یه نکته از سوال رو ندید بگیری ولی توی حل بهش نیاز پیدا کرده باشی،توی این مدتی که برای کنکور میخونم توی همین ها مشکل داشتم خودم،یا 1»کلا چیزی رو بلد نبودم یا2» یه لحظه حواس پرتی باعث پاسخ اشتباهم شده یا 3» یه جاییشو اشتباه رفتم مثلا تا نصفه درست بوده ولی بخاطر یخورده ریاضیات گیج شدم و اینا... اگر لازم باشه نکاتی که از ازمونا دراوردم مینویسم تو کتاب یا جزوم اگرم نه هایلایتش میکنم و جدا" نمیدونم چرا برای خیلی از بچها تحلیل انقد طول میکشه،مگه کاری بغیر از کارایی که من میکنم میکنید؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط whywouldnt نمایش پست ها
      یه چیز دیگه هم بگم ..
      به نظرم اصن به بقیه یا نظر بقیه فک نکن به خودت اعتماد داشته باش شاید یه روش واسه ی نفر خوب نباشه اما براتو عالی باشه اصلا سردرگم نشو و فقط به دلت و قلبت گوش کن
      امیدوارم هممون به همون چیزی که بخوایم و لایقشیم برسیم
      موفق باشی
      خیلی ممنون عزیزم حرفاتو خیلی دوست داشتم

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      سلام
      کسی که بیشترین و بهترین شناخت رو از شما داره خودتون هستید ، پس برنامه ای که خودتون مناسب میدونید رو پیش ببرید.
      یه مثال بزنم :
      رتبه یک ریاضی 1400 برای مطالعه تابستونش اومده برنامه آزمون هارو 3 ماه عقب کشیده و با اون جلو اومده.
      شما همین روش رو به هر مشاوری بگی ، با یه قیافه همه چی دان سریعا ردش میکنه و همون کلیشه جمع بندی دهم و یازدهم رو مطرح میکنه :/ ( یکی از علت های این که گرفتن مشاور کنکور حماقته )

برای موفقیت هزاران راه وجود داره. راه مختص خودتون رو پیش برید.
      ممنون از توجه و قوت قلبی که دادی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام..برام سوال شد که مگه شما چطور تحلیل میکنید؟
      روش من اینه بخونید ببینید اگر اشتباهه بهم بگید..برای دروس عمومی که گفتم هر درس یه ربعه و تخصصی یه چیزی حدود نیم ساعت تا 45 دیقه
      پاسخنامه رو نگاه میکنم ،درست بود جوابم و علت رد بقیه گزینه ها و انتخاب اون گزینه هم به علت درست بود که خب هیچی اگر غلط بود در 3 صورته یا بی توجهی یا بلد نبودن اون موضوع یا اینکه بدترین نوعش اینکه بلد بودی ولی از این دیدی که طراح سوال داده بهش نگاه نکردی که خب مطمئنا هایلایتش میکنم و بعدا دوباره توی تورق سریعم میخونمش سوالات نزده هم که مث سوالات غلط هستن...
      فرق تخصصی و عمومی هم اینه که هم من تسلطم رو عمومی خیلی بالاست و نخونده همه رو 40/50 میزنم و هم اینکه فرمول خاصی ندارن که بخواد اشتباهی رخ بده و بیشتر حفظیاتی و مهارتیه بنظر من.. ولی خب تخصصیا بجز زیست که تنها ترکیبی کردنش باعث سخت شدنش شده بعضا ... بخاطر فرمولهاش ممکنه اشتباه کنی یا کلا یه نکته از سوال رو ندید بگیری ولی توی حل بهش نیاز پیدا کرده باشی،توی این مدتی که برای کنکور میخونم توی همین ها مشکل داشتم خودم،یا 1»کلا چیزی رو بلد نبودم یا2» یه لحظه حواس پرتی باعث پاسخ اشتباهم شده یا 3» یه جاییشو اشتباه رفتم مثلا تا نصفه درست بوده ولی بخاطر یخورده ریاضیات گیج شدم و اینا... اگر لازم باشه نکاتی که از ازمونا دراوردم مینویسم تو کتاب یا جزوم اگرم نه هایلایتش میکنم و جدا" نمیدونم چرا برای خیلی از بچها تحلیل انقد طول میکشه،مگه کاری بغیر از کارایی که من میکنم میکنید؟
      سلاامم دوست عزیز
      دلیل اینکه طول میکشه اینکه مثلا الان آکیو زستو در نظر بگیریم
      هم سوال درستو هم سوال غ هم سوال نزده میرم چک میکنم با پاسخ تشریحیش بعد خیلی چیزا به عبارتی استخراج میشه بعد میام مینویسمشون تو کتاب به همین دلیل خیلیی طول میکشه(یعنی 50 تست زدم 50 هشم تحلیل میشه با پاسخ تشریحی چند صفحه هم نکته مینویسم))
      عمومیا هم با اینکه منم نخونده 50 میزنم بازم میرم تحلیل میکنم مثلا قرابت رو درست زدم میرم ابیات بعدی اون تست دوباره میخونم بعد مفهومشو میگم واسه خودم میرم پاسخ تشریحی اگه درست گفتم که هیچی نگفتم هم یادداشت میکنم تو دفتر اشکالاتم میپرسم
      به عبارتی اینطوری میشه که بی نهایت طول میکشه
      ولی در کل به نظرم مهم اینکه هدفت از تست زدن چی باشه مثلا نزدیکای کنکور دیگه وقت واسه اینطور تحلیلا نیس
      اما الان اینطوری تحلیل میکنم نزدیکای کنکور غلطا و شکدارا و نزده هامو تحلیل میکنم
      ولی بازم میگم به هیشکی گوش نده خودت ببین با چی راحتی
      موفق باشی دوست عزیز امید دارم به همه چی که میخوای برسی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلاامم دوست عزیز
      هم سوال درستو هم سوال غ هم سوال نزده میرم چک میکنم با پاسخ تشریحیش بعد خیلی چیزا به عبارتی استخراج میشه بعد میام مینویسمشون تو کتاب به همین دلیل خیلیی طول میکشه(یعنی 50 تست زدم 50 هشم تحلیل میشه با پاسخ تشریحی چند صفحه هم نکته مینویسم))
      عمومیا هم با اینکه منم نخونده 50 میزنم بازم میرم تحلیل میکنم مثلا قرابت رو درست زدم میرم ابیات بعدی اون تست دوباره میخونم بعد مفهومشو میگم واسه خودم میرم پاسخ تشریحی اگه درست گفتم که هیچی نگفتم هم یادداشت میکنم تو دفتر اشکالاتم میپرسم
      ولی در کل به نظرم مهم اینکه هدفت از تست زدن چی باشه مثلا نزدیکای کنکور دیگه وقت واسه اینطور تحلیلا نیس
      اما الان اینطوری تحلیل میکنم نزدیکای کنکور غلطا و شکدارا و نزده هامو تحلیل میکنم
      دقیقا بهترین روش تحلیل رو گفتی دمت گرم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 2001 نمایش پست ها
      یا ابلفض ۱۸ ساعت منم تجربی بود رشتم اصلا علاقه هم نداشتم بهش. دو سال کنکور دادم ۹۹ ۹۸
      ۹۹ دوماه خوندم روزی ۸ ساعت شاید شدم ۱۷۰۰ رفتم هوشبری
      ۳ ترم خوندم رفتم بیمارستان گفتم گ......وه خوردم انصراف دادم
      الانم خانوادم بفهمن انصراف دادم تیکه بزرگم گوشمه
      امسال کنکور انسانی میدم یواشکی عاشق حقوقم اصلا تیریپم به وکیلا میخوره کت شلواریم
      عزیییییییییییزم امیدوارم به هر چیزی که میخوای برسی نگران خانواده هم نباش نهایت چندروز قهر و غره دیگه
      دوست قشنگم
      آینده برای تو صبر نمیکنه
      صبر نمیکنه مشکلاتت تموم شه
      صبر نمیکنه تا خستگیات بره
      صبر نمیکنه تا کارت تموم شه
      اگه دست روی دست بزاری
      اگه منتظری معجزه بشه
      سال دیگه این موقع
      بجای رسیدن به ارزوهات
      باز داری بهشون فکر میکنیو
      میگی یعنی میشه؟
      نه
      تا نخوای
      تا تلاش نکنی
      تا نجنگی
      نمیشه
      پاشو و با همه نیرو و قدرتت بجنگ
      و اهدافتو محکم بغل کن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلاامم دوست عزیز
      اها اره منم برای ازمونای کانونم اینکارو میکردم ولی منظورم از تحلیل همون تحلیل دم کنکور بود..مرسی از وقتی که گذاشتی
      دوست قشنگم
      آینده برای تو صبر نمیکنه
      صبر نمیکنه مشکلاتت تموم شه
      صبر نمیکنه تا خستگیات بره
      صبر نمیکنه تا کارت تموم شه
      اگه دست روی دست بزاری
      اگه منتظری معجزه بشه
      سال دیگه این موقع
      بجای رسیدن به ارزوهات
      باز داری بهشون فکر میکنیو
      میگی یعنی میشه؟
      نه
      تا نخوای
      تا تلاش نکنی
      تا نجنگی
      نمیشه
      پاشو و با همه نیرو و قدرتت بجنگ
      و اهدافتو محکم بغل کن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن