خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 41 از 41
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimah نمایش پست ها
      شما که دختر خانوم هستید نباید این حرفو بزنید :/

چون جامع اماری خانوم ها طبق حرفی که تو این تایپک زدم بیشتره تو تجربی و انسانی

برای همین همچین تایپک هایی بالا میاد چون اینجا 10 نفر هیت بدن 2 نفر هستند راهکار بدن

هرچند تلگرام هم 20 نفر سرت میریزن فحشت میدن ولی یک نفر هست بگه روشتو عوض کن یه جور دیگه بخون

در کل کسایی که اینجا گزارشکار میدن یا به قولی تو بوق و کرنا میکنن که آی میخوام بخونم و اینها تا 20 روز اول منسجم هستند

تهش دلسرد میشن و ادامه نمیدن تو این 2 سال داخل انجمن دیدم حتی داخل چنل تلگرامم که داخل ربات تا آخرای خرداد از اعلام آمادگی که تو جای عمومی کردند و
      آخرش رها کردند میگفتند بهم

کسی موفقه تو تنهاییش ، تو لاک خودش کارشو به پایان برسونه

چون مادامی که تو یه چیزیو با شیپور اعلام میکنی داری انرژی درونیتو هدر میدی و این باعث میشه ناپیوسته بشه روند رسیدنت

اینو علم متافیزیک هم ثابت کرده : ))))

واسه کنکوریهای 1401 و 1402 انرژی کیهانی میفرستم انشالله به چیزی که تو دلشون هست برسن و بند اسارت ذهنیشونو پاره کنن
      کلا تو فقط بنویس پریماه
      هر چی مینویسی انگار حرفای توی دلمه
      خود را به زندگی سپرده ام.
      فقط شروع به تلاش کرده ام.
      همین.

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Little_girl نمایش پست ها
      آره خوب اینو قبول دارم
      من خودم قبلا گفته بودم تو یکی از تاپیکا که کسی که بخواد بخونه چراغ خاموش میخونه
      اما این دنیا دنیای انرژیه
      انرژی منفی بفرستی منفی برت میگردونه حتی به غلط
      یه مثال بزنم؟
      من خودم قبلا میگفتم اوووو اونایی که پشت کنکورن وای چرا پشت کنکورن
      تازه به زبونم نیاوردم فقط فکر کردم بهش
      سر خودمم اومد چاکراهاتو آلوده نکن
      امید پخش کنی کائنات هم‌بهت امید برمیگردونه
      موفق باشی دوستم
      چقدر این حرفت درست بود.منم یه روزی میگفتم هدف این لیسانسه هایی که دوباره کنکور میدن چیه؟که چی بشه؟حالا خودمم یکی از اونام

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Little_girl نمایش پست ها
      کلا تو فقط بنویس پریماه
      هر چی مینویسی انگار حرفای توی دلمه
      عزیز دلی هر آنچه از دل برآید به دل بر میشیند !

یکی تو ربات واسم نوشته بود :

ولی شروع کردن وتغییر کردن اونقدرام ک فک میکنین سخت نیست;باورتون نمیشه که کارا چقد خوب پیش میرن ابته اگه واقعا بخواین;ما ها از ترس این ک یه کاریو شروع کنیم و نشه;اون کار رو شروع نمیکنیم همش میترسیم به مشکل بر بخوریم;

من تقریبا یه هفته هست که واقعا شروع کردم واقعا میخوام ورقو برگردونم میخوام از این روزای جوونیم لذت ببرم بجا این که با دو تا کتاب دبیرستونی تو یه اتاق باشم میخوام ده سال دیگه به خودم افتخار کنم بس نیست این همه سر افکندگی؟

ببینین من وقتی یه جا میرم همش دعا میکنن و بهم میگن ایشالا تو کنکور موفق شی و این از یه فحش بدتره برام: ) میخوام دیگه اینجوری نباشه: )

راستش یه جایی یه متنی خوندم که نوشته بود:فکرای بزرگ تو سرمون داریم ولی با.سن گشاد تو شلوار

برای دو ماه تنگ کنیم خودمونو میدونی اگ یه جا جر نخوریم موفق نمیشیم همین دو ماهو جر بدیم خودمونو ب جایی برنمیخوره که
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

4. Top | #34
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Valencia نمایش پست ها
      چقدر این حرفت درست بود.منم یه روزی میگفتم هدف این لیسانسه هایی که دوباره کنکور میدن چیه؟که چی بشه؟حالا خودمم یکی از اونام
      اشکال نداره مهم اینه که هدفتو پیدا کردی
      زیاد بهش فک نکن
      همین.

5. Top | #35
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimah نمایش پست ها
      عزیز دلی هر آنچه از دل برآید به دل بر میشیند !

یکی تو ربات واسم نوشته بود :

ولی شروع کردن وتغییر کردن اونقدرام ک فک میکنین سخت نیست;باورتون نمیشه که کارا چقد خوب پیش میرن ابته اگه واقعا بخواین;ما ها از ترس این ک یه کاریو شروع کنیم و نشه;اون کار رو شروع نمیکنیم همش میترسیم به مشکل بر بخوریم;

من تقریبا یه هفته هست که واقعا شروع کردم واقعا میخوام ورقو برگردونم میخوام از این روزای جوونیم لذت ببرم بجا این که با دو تا کتاب دبیرستونی تو یه اتاق باشم میخوام ده سال دیگه به خودم افتخار کنم بس نیست این همه سر افکندگی؟

ببینین من وقتی یه جا میرم همش دعا میکنن و بهم میگن ایشالا تو کنکور موفق شی و این از یه فحش بدتره برام: ) میخوام دیگه اینجوری نباشه: )

راستش یه جایی یه متنی خوندم که نوشته بود:فکرای بزرگ تو سرمون داریم ولی با.سن گشاد تو شلوار

برای دو ماه تنگ کنیم خودمونو میدونی اگ یه جا جر نخوریم موفق نمیشیم همین دو ماهو جر بدیم خودمونو ب جایی برنمیخوره که
      دقیقااااااا
      همین.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aytakso نمایش پست ها

پ.ن : طی دو سه ماه پیش نزدیک 20-30 تا از این تاپیک ها بالا اومده و این وسط چیزی که واسم جالبه اینه که همشون توسط دختر خانومای انجمن زده شدن. | علت چیست ؟
      چون جوگیرترن
      کاش بجای مانیفست دادن علت واقعیشُ میگفتید

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mavis7 نمایش پست ها
      ببخشید آقای آرتور من یه سوال دیگه هم برام پیش اومده
      من فصل هایی که دارم میخونم تست هاشو به صورت مضربی میزنم میخواستم بپرسم به نظر شما وقتی خواستم جمع بندی کنم علاوه بر بررسی تست های کنکور و آزمون آزمایشی کتاب های مناسب دوران جمع بندی مثل موج و آزمون و... رو تهیه کنم یا نه بگیرم مضارب باقی مونده از کتاب تست هامو بزنم تا کامل یه دور تست زده بشه (البته تست هایی که علامت زدمو دوباره میزنم)
      در این مورد خیلی سردرگمم ممنون میشم راهنماییم کنید.
      سلام
      اولویت بندی کنید
      اول تست های کنکور
      بعدا تست های علامت دار خودت
      بعدا تست های آزمون های آزمایشی (جامع)
      بعدا اگر فرصت شد موج و ...
      در ضمن نیازی به تهیه فیزیکی این منابع نیست و باتوجه به ماهیت آزمونی این منابع شما میتونید از pdf شون استفاده کامل و کافی رو ببرید. این همه آزمون مجازی در ایران داره برگزار میشه، هیچ ایرادی نداره کتاب آزمونی که میزنید هم بصورت مجازی استفاده بشه ضمن این که دیگه بحث مارک شدن سوالات غلط/نزده و مرور مجدد آنچنان مطرح نیست پس نیازی به نسخه چاپی نخواهید داشت.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

سلام
      اولویت بندی کنید
      اول تست های کنکور
      در ضمن نیازی به تهیه فیزیکی این منابع نیست و باتوجه به ماهیت آزمونی این منابع شما میتونید از pdf شون استفاده کامل و کافی رو ببرید. این همه آزمون مجازی در ایران داره برگزار میشه، هیچ ایرادی نداره کتاب آزمونی که میزنید هم بصورت مجازی استفاده بشه ضمن این که دیگه بحث مارک شدن سوالات غلط/نزده و مرور مجدد آنچنان مطرح نیست پس نیازی به نسخه چاپی نخواهید داشت.
      خیلی ممنون از راهنماییتون

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

سلام
      اولویت بندی کنید
      اول تست های کنکور
      من تست های عظیمی نکته و تست میزنم و ازمون جامع قلم چی
      ولی بنظر خودم نیازه ک بیشتر تست بزنم
      پیشنهادتون چیه ؟!؟

10. Top | #40
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه تاپیکی شده
      خطاب به استارتر:
      چه جالب انتخاب جالبی داری
      اگر با هدف خاصی دنبال زیست هستی که خیلی انتخاب خوبی کردی اگر هم بی هدف و صرفا بخاطر اسم دانشگاه میری باز هم بنظرم تو دانشگاه هدفتو پیدا میکنی

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bitaaa نمایش پست ها
      من تست های عظیمی نکته و تست میزنم و ازمون جامع قلم چی
      ولی بنظر خودم نیازه ک بیشتر تست بزنم
      پیشنهادتون چیه ؟!؟
      نه نیازی نیست (الان دیگه فرصت زیادی نمونده)
      ولی اگه خواستی تست تالیفی بیشتری بزنی در قالب آزمون جامع بهتره آزمون های جامع گزینه دو/سنجش/ماز و .... همین امسال رو بزنی و تحلیل کنی. (یکی دو مورد از زیست هرکدوم رو بزنی کافیه)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن