خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آزمون جامع تالیفی برای جمع بندی

سلام، امیدوارم که خوب باشید.
      من برای جمع بندیم میخوام تا اواسط خرداد ماه آزمون های جامع غیر کنکور سراسری بزنم، و بعدش از سوالات کنکور استفاده کنم.
      فایلی دارید که آزمون جامع های موسسات مختلف رو جمع آوری کرده باشه که دانلود و پرینت کنم؟
      ممنون میشم کمکم کنید.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kiarar نمایش پست ها
      من برای جمع بندیم میخوام تا اواسط خرداد ماه آزمون های جامع غیر کنکور سراسری بزنم، و بعدش از سوالات کنکور استفاده کنم.
      فایلی دارید که آزمون جامع های موسسات مختلف رو جمع آوری کرده باشه که دانلود و پرینت کنم؟
      ممنون میشم کمکم کنید.

سلام رفیق
      والا منم خیلی دنبال همچین چیزی گشتم ولی متاسفانه پیدا نکردم.
      دیگه مجبور شدم کلی وقت گذاشتم و خوذدم دونه دونه دانلود کردم و آرشیو کردم.
      اگر میبین به دردت میخوره تلگرام پیام بده برات بفرستم که تو دیگه وقتت بخاطر این حروم نشه.

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      چقد استفاده بدون رضایت داره تو کنکور باب میشه. همه هم دارن انجام میدن و پشتیبانی میکنن......
      ویرایش توسط rezzanr : 15 اردیبهشت 1401 در ساعت 17:54

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      ممنون میشم کمکم کنید.
      میتونین از سایت گاج ازمون هاشو به صورت کاغذی خریداری کنید. برای سنجش هم یه کتاب هست به اسم کتاب 90 که ازمون های جامع سنجشو داره. برای قلم چی هم یه کتاب 4 سطحی هست که مناسبه. گزینه دو هم هیچ چیزی رو بیرون نداده که ازموناش باشه و اعلام کرده رضایتم برای استفاده از سوالاش نداره. برای ماز هم خبری ندارم.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازمون های جامع امسال تاریخ هاشون اکثرا بعد امتحان نهایی است بنظرم تا نیمه خرداد کنکور ها تموم کن بعدش سراغ تالیفی های امسال برو

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      چقد استفاده بدون رضایت داره تو کنکور باب میشه. همه هم دارن انجام میدن و پشتیبانی میکنن......
      دوست عزیز سلام
      من خودم این ازمون هایی که اماده کردم و استفاده میکنم هرکدوم رو رضایتش رو به طرق مختلف گرفتم و از بابت موضوع رضایت خیاب خودم رو راحت کردم.چندتا رو زنگ زدم و صحبت کردم با انتشارات و چندتا هم داداشم ثبت نامی بوده و خب طبیعتا هزینه رو داده که تونسته ازمون رو شرکت کنه.چندتا هم که ثبت نامی امسال هستم!
      ضمنا من از چیزی پشتیبانی نکردم...!
      موق باشید...
      نا امید از در رحمت به کجا شاید رفت
      یا رب از هرچه خطار فت هزار استغفار...

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMZare1382 نمایش پست ها
      دوست عزیز سلام
      من خودم این ازمون هایی که اماده کردم و استفاده میکنم هرکدوم رو رضایتش رو به طرق مختلف گرفتم و از بابت موضوع رضایت خیاب خودم رو راحت کردم.چندتا رو زنگ زدم و صحبت کردم با انتشارات و چندتا هم داداشم ثبت نامی بوده و خب طبیعتا هزینه رو داده که تونسته ازمون رو شرکت کنه.چندتا هم که ثبت نامی امسال هستم!
      ضمنا من از چیزی پشتیبانی نکردم...!
      موق باشید...
      برای شما اگه رضایت باشه . برای دیگران نیست. وقتی بهشون بدین گردن شما میفته و بی دلیل اون رضایتی که براش زحمت کشیدین هدر میره. امیدوارم منظورمو رسونده باشم.

همچنین شما

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، خیلی ممنونم از محبتت، دنبال یه فایل جامع بودم که انگاری واقعا نیست.
      ولی تصمیم گرفتم با زرد عمومی و ازمون تک درس پیش برم تا به یه تسلطی برسم و بعد برم سراغ سراسری
      بازم مرسی

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      استفاده بدون رضایت نیست، من ازمون های سال های قبل موسسات رو دانلود میکنم که میشه گفت منسوخ شدن و همه جا پخش!
      اگر دنبال ازمون های امسال موسسات بودم؛ بله کاملا حق با جنابعالیست.
      متشکرم.

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      استفاده بدون رضایت نیست، من ازمون های سال های قبل موسسات رو دانلود میکنم که میشه گفت منسوخ شدن و همه جا پخش!
      اگر دنبال ازمون های امسال موسسات بودم؛ بله کاملا حق با جنابعالیست.
      متشکرم.
      سلام وقت بخیر. موسسات استفاده از ازمون های گذشته هم رضایت ندارن. اگر مطمعن نیستین میتونین زنگ بزنین بپرسین الان دلیلشو میگم.

dad.png

بالایی تصویر سایت گزینه دو هست که اعلام نارضایتی کرده

این لینک پاینی هم سایت گاج هست که ازمون اسمال و سال گذشتشو به فروش گذشته. پس اگه دانلود کنین اینا ضرر میکنن
      https://www.gajmarket.com/%D8%AF%D9%...chased&filters[0][static-filter][0]=stock

سنجش هم ازمونای گذشتشو به صورت کتاب چاپ کرده اگه از طریق دیگه به غیر کتاب استفاده کنین پس اونا هم ضرر مالی میکنن. قلم چی هم احتمالا همینطور هست ولی بهتره بپرسین

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این مسائل اعتقاداتی و شخصیه بنظرم تو فضاهای پابلیک مطرح نشه بهتره
      هر کس بسته ب اعتقادات خودش تصمیم میگیره ...

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      این مسائل اعتقاداتی و شخصیه بنظرم تو فضاهای پابلیک مطرح نشه بهتره
      هر کس بسته ب اعتقادات خودش تصمیم میگیره ...
      من برای کسی تصمیم نگرفتم. بعضیا نمیدونستن بخاطر ازمونای گذشته هم ناراضی هستن من براشون عکس و سایت و فرستادم تا متوجه بشن تا جایی که میتونم وظیفمو انجام داده باشم. بقیش دیگه به نتیجه گیری خودشون مربوطه. اگرم مطرح نشه کسایی که نمیدونن به اشتباه همچین کاری رو میکنن و اتفاقا باید اطلاع رسانی بشه بقیه متوجه شن

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من برای کسی تصمیم نگرفتم. بعضیا نمیدونستن بخاطر ازمونای گذشته هم ناراضی هستن من براشون عکس و سایت و فرستادم تا متوجه بشن تا جایی که میتونم وظیفمو انجام داده باشم. بقیش دیگه به نتیجه گیری خودشون مربوطه. اگرم مطرح نشه کسایی که نمیدونن به اشتباه همچین کاری رو میکنن و اتفاقا باید اطلاع رسانی بشه بقیه متوجه شن

نگفتم شما تصمیم گرفتی
      اگر سوتفاهمی پیش اومده معذرت

من این رو تو این تاپیک که مربوط بود کلی گذاشتم

چون دیدم خیلی جاها خیلی بحث سرش پیش اومده

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      نگفتم شما تصمیم گرفتی
      اگر سوتفاهمی پیش اومده معذرت

من این رو تو این تاپیک که مربوط بود کلی گذاشتم

چون دیدم خیلی جاها خیلی بحث سرش پیش اومده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن