خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

موج ازمون فیزیک ریاضی

سلام
      من موج ازمون شیمی رو زود شروع کردم و الان تموم شده ولی موج ریاضی فیزیکو تازه شروع کردم شاید ی بخشه کوچیکی از هر کدومو زدم
      الان واقعا نمیرسم تمومشون کنم

درصدامم برای این دو درس تو ازمونای موج 60 ب بالا هست

بنظرتون چیکار کنم؟

دوتا راه هم تو ذهنم هست نمیدونم کدوم بهتره :
      1/ سوالات کنکورو فقط بیام حل کنم ..برای رشته ریاضی و تجربی از سال 90 اینا + ازمونا کانونو دوپینگ +رفع اشکال از منبع اصلیم (ولی خب فک میکنم تو موجا ی نکاتی هست ک تو تست کنورا نیست یا مثلا سوالاشون لولش بالاتره : ( چون اغلب رتبه برترا زدنش )
      2/ از همین موجا بیام هر فصل دو ازمون جامعشو بزنم

ممنون میشم کامل نظراتتونو بگید خیلی گیج شدم
      ویرایش توسط selenophile : 11 اردیبهشت 1401 در ساعت 11:55

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام
      هرچند دیگه پیر شدم در حوزه کنکور و آگاهیم تار عنکبوت بسته ولی دیدم تاپیک زیادی خلوته بیام از کارت پاسخگو راهنما بودنم استفاده کنم
      صرفا نظر شخصیم رو میگم

عزیزان ، گل های توی خونه
      انقدر بخاطر کار کردن یا نکردن فلان منبع بهمان منبع به خودتون فشار و استرس وارد نکنید ، خودتون رو توی سردگرمی های سراب گونه قرار ندید

من نه موج ازمون کار کردم (بجز برای شیمی) نه ای کیو
      ولی رفتم و درصد مناسب پاسخ دادم و تموم شد رفت
      نمیگم شما کار نکن و ..
      فقط میگم این ذهنیت رو که اگه من اینا رو کارنکنم نتیجه نمیگرم رو نداشته باشید
      کسی که درطول سال نسبتا خوب تلاش کرده ، آزمون های مختلف از خودش گرفته ، درحال مرور و رفع اشکاله کارش درسته
      حالا میخواد این وسط موج بزنه یا هر منبع دیگه فرقی نداره
      اینا اغلب بهانه هایی هستن برای فعال نگه داشتن و ارتقای سطح آمادگی شما ، وجه تمایز اصلی رو میزان کار کردن شما و میزان تحلیل و برسی و تلاش مشخص میکنه

حالا پیشنهاد و نظر شخصی رو بگم
      برای ریاضی و فیزیک ، اولا سعی کن مفاهیم و تیپ فکری های تمرین ها و مثال های خود کتاب درسی رو مسلط باشی و یه مرور هرچند سطحی داشته باشی

برای این دروس بنظرم آزمون کار کردن خیلی مهمه
      منظورم از آزمون همون کنکور زدن و آزمونای آزمایشی رو بصورت تک درس برسی کردنه
      شما اگه وقت نمیکنی حجم زیادی از موج رو کار کنی
      بصورت گلچین و انتخابی فقط یک سری از آزمون های کتابش رو کار کن (جامع ترهاش رو میتونی اولویت قرار بدی و برای رفع اشکال ها اگه خواستی چندتا مبحثی طور تر و محدودتر)

ولی بنظرم برسی سوالات آزمون های آزمایشی و کنکورها ارزش بالاتری داشته باشن نسبت به موج...

درکل خوب کار کنی و با مرور و تست تثبیت انجام بدی درهرصورت میری و بهترین نتیجه ی خودت رو میسازی
      باقی ماجرا خیلی وقتا حساسیت های نچندان تاثیر گذاره..

موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها
      سلام
      هرچند دیگه پیر شدم در حوزه کنکور و آگاهیم تار عنکبوت بسته ولی دیدم تاپیک زیادی خلوته بیام از کارت پاسخگو راهنما بودنم استفاده کنم
      صرفا نظر شخصیم رو میگم

عزیزان ، گل های توی خونه
      انقدر بخاطر کار کردن یا نکردن فلان منبع بهمان منبع به خودتون فشار و استرس وارد نکنید ، خودتون رو توی سردگرمی های سراب گونه قرار ندید

من نه موج ازمون کار کردم (بجز برای شیمی) نه ای کیو
      ولی رفتم و درصد مناسب پاسخ دادم و تموم شد رفت
      نمیگم شما کار نکن و ..
      فقط میگم این ذهنیت رو که اگه من اینا رو کارنکنم نتیجه نمیگرم رو نداشته باشید
      کسی که درطول سال نسبتا خوب تلاش کرده ، آزمون های مختلف از خودش گرفته ، درحال مرور و رفع اشکاله کارش درسته
      حالا میخواد این وسط موج بزنه یا هر منبع دیگه فرقی نداره
      اینا اغلب بهانه هایی هستن برای فعال نگه داشتن و ارتقای سطح آمادگی شما ، وجه تمایز اصلی رو میزان کار کردن شما و میزان تحلیل و برسی و تلاش مشخص میکنه

حالا پیشنهاد و نظر شخصی رو بگم
      برای ریاضی و فیزیک ، اولا سعی کن مفاهیم و تیپ فکری های تمرین ها و مثال های خود کتاب درسی رو مسلط باشی و یه مرور هرچند سطحی داشته باشی

برای این دروس بنظرم آزمون کار کردن خیلی مهمه
      منظورم از آزمون همون کنکور زدن و آزمونای آزمایشی رو بصورت تک درس برسی کردنه
      شما اگه وقت نمیکنی حجم زیادی از موج رو کار کنی
      بصورت گلچین و انتخابی فقط یک سری از آزمون های کتابش رو کار کن (جامع ترهاش رو میتونی اولویت قرار بدی و برای رفع اشکال ها اگه خواستی چندتا مبحثی طور تر و محدودتر)

ولی بنظرم برسی سوالات آزمون های آزمایشی و کنکورها ارزش بالاتری داشته باشن نسبت به موج...

درکل خوب کار کنی و با مرور و تست تثبیت انجام بدی درهرصورت میری و بهترین نتیجه ی خودت رو میسازی
      باقی ماجرا خیلی وقتا حساسیت های نچندان تاثیر گذاره..

موفق باشی

اها خیلی ممنون مرسی لطف کردی

از بلاتکلیفی در اومدم :/ فک کنم پس لازم نیست جامعهاشم بزنم چون خودم میدونم اشکالاتم کجاست ...همون مورد اولی ک گفتم خوبه

...نااامید شدم فک کردم کسی جواب نمیده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      برای ریاضی موج خوبه هم تعداد سوالاش کافیه هم سطح بندی داره (و حتی یکی از سوالات 99 رو از همونجا اورده بودن ) ولی اگه نمیرسی بزنی همه رو سطح پیشرفته رو بزن بازم اگر دوستش نداشتی و دیدی تایم میگیره همون قلماتو بزن و کنکورای 98 به اینور (بستگی به تایم و سرعت خوندنت)

برای فیزیک هم من اگر جای تو باشم فقط کنکورای 90 به اینورو میزنم (مخصوصا ریاضیا )_ فقط به دوتا نکته دقت کن
      اول که چون 93 به قبل شبیه سازی نشدن نوسانا نسبت به نظام قدیم تغییر کردن ولی جواب نهاییا یکی در میاد (نمیتونی به پاسخنامه اش متکی باشی)
      دوم که اگر از دور دنیا استفاده میکنی آقای رحمانی سوالایی که جایگزین کرده رو از کنکور مغولستان آورده و اصلا کاربردی تو کنکورای ایران ندارن (همینطور ازمونای مازش)
      تمرینای کتاب درسی هم بشکل سختتری خواهند بود

+

البته اینا فقط برای حفظ چیزی که هستی هست نه یادگیریُ اینا
      مرسی ممنونت

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      مرسی ممنونت
      سلام وقتتون بخیر
      یه موج آزمون جامع هست یه موج آزمون که پایه و دوازدهم جدائه ، شما کدوم رو کار کردید ؟ و کدوم به نظرتون بهتره ؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janan نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      یه موج آزمون جامع هست یه موج آزمون که پایه و دوازدهم جدائه ، شما کدوم رو کار کردید ؟ و کدوم به نظرتون بهتره ؟
      فک کنم چاپ جدیدش دیگه جدا نیس
      موقعی ک رفتم بگیرم فقط جامعش بود
      البته فیزیکش دیگه جدا نیس
      ولی برای شیمی همون پایه رو داره

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Janan نمایش پست ها
      سلام وقتتون بخیر
      سلام ممنون
      راستش جداشو ندیدم فک نمیکنم موج باشه یدونه الگوی ریاضی هست اون جلد پایه و دوازدهمش جداست ازمونهای موجم داره
      من همون موجو استفاده کردم که پایه ب پایه نبود جامع بود
      اره خیلی راضی بودم ولی خب نذار بعد عید از همین الان شروع کن بزنش ایده هاش خوبه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      سلام ممنون
      راستش جداشو ندیدم فک نمیکنم موج باشه یدونه الگوی ریاضی هست اون جلد پایه و دوازدهمش جداست ازمونهای موجم داره
      من همون موجو استفاده کردم که پایه ب پایه نبود جامع بود
      اره خیلی راضی بودم ولی خب نذار بعد عید از همین الان شروع کن بزنش ایده هاش خوبه
      ممنون
      منبع اولم خیلی سبزه ، دنبال منبع سطح بالاتر بودم که فکر کنم موج خوب باشه .

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Niki - 402 نمایش پست ها
      فک کنم چاپ جدیدش دیگه جدا نیس
      موقعی ک رفتم بگیرم فقط جامعش بود
      البته فیزیکش دیگه جدا نیس
      ولی برای شیمی همون پایه رو داره
      نمیدونستم :/
      ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن