خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Unhappy شروع برای کنکور 1401

امروز ناظممون اومد سر کلاس و خیلی جدی گفت بچه ها امتحانای شبه نهاییتونو تک اوردین فکر کنکور نباشین بشینین برا نهایی بخونین توی دوماه نمیشه کنکورو کاری کرد ولی برا نهایی میشه نمره خوب اورد
      گفت توی 20 سالی ک سابقه دارم هیچکسی رو با چشای خودم ندیدم ک توی کنکور معجزه کنه و همین اول تلنگر زندگی من شد

میخوام اولین مثال نقض قبولی در دوماه برای رشته های تاپ در مقابل ناظمم باشم

بعد کنکور میام میگم ک چیشد و چجوری کنکورو دادم

میخوام برم برا یه استارت قوی
      ویرایش توسط شقایق خانوم : 01 اردیبهشت 1401 در ساعت 16:23

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حتما این کار و بکن. من هم دیدم که میشه . پس تو اولین نفری باش که ناظمتون دیده

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم تازه شروع کردم موفق باشی رفیق

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه شعر از خودم راجب همت ..

رتبه ی منصور را آور بدست،،
      همت تو کمتر از حلاج نیست!!!

* منصور حلاج
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mh81 نمایش پست ها
      حرف زدن بلد نیستین حرف نزدن هم بلد نیستین؟!!!!:/

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق خانوم نمایش پست ها
      امروز ناظممون اومد سر کلاس و خیلی جدی گفت بچه ها امتحانای شبه نهاییتونو تک اوردین فکر کنکور نباشین بشینین برا نهایی بخونین توی دوماه نمیشه کنکورو کاری کرد ولی برا نهایی میشه نمره خوب اورد
      گفت توی 20 سالی ک سابقه دارم هیچکسی رو با چشای خودم ندیدم ک توی کنکور معجزه کنه و همین اول تلنگر زندگی من شد

میخوام اولین مثال نقض قبولی در دوماه برای رشته های تاپ در مقابل ناظمم باشم

بعد کنکور میام میگم ک چیشد و چجوری کنکورو دادم

میخوام برم برا یه استارت قوی
      ب خاطر اعتبار مدرسشونه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam 7505 نمایش پست ها
      خب بجای اینکه تاپیک بدرد بخور و علمی بیارن بالا صدتا از این مدل تاپیکای مزخرف میاد بالا اخرشم که....

این بهترین و مودبانه ترین واکنشی بود که میتونستم نشون بدم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب بجای اینکه تاپیک بدرد بخور و علمی بیارن بالا صدتا از این مدل تاپیکای مزخرف میاد بالا اخرشم که....

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mh81 نمایش پست ها

اینجا هم برا خودش نمونه کوچیکی از جامعه س همون‌طور که تو جامعه مون همه مدل انسان داریم و به همون تعداد طرز فکر و نباید قاضیِ طرز فکرشون باشیم اینجام همینطوره

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من از مهر ماه شروع کردم و کم و بیش خوندم. اما فروردین ماه روحیمو از دست دادم و تایم زیادی رو بیهوده سوزوندم . اما از همین امروز تا کنکور که حدودا ۶۶ روز مونده میخوام تمام تلاشمو بکنم و ۱۰۰ خودمو بذارم. باید فروردینو جبران کنم. بعد از اعلام نتایج میام همین جا و میگم که به هدفم رسیدم .

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینجا هم برا خودش نمونه کوچیکی از جامعه س همون‌طور که تو جامعه مون همه مدل انسان داریم و به همون تعداد طرز فکر و نباید قاضیِ طرز فکرشون باشیم اینجام همینطوره
      قطعا همینطوره ، اما داخل خیابون یهو یکی پا نمیشه بگه ای مردم من میخوام تو این n روز کنکور بترکونم :/

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      قطعا همینطوره ، اما داخل خیابون یهو یکی پا نمیشه بگه ای مردم من میخوام تو این n روز کنکور بترکونم :/
      خیابون عزیزم جای عبور مرورِ ,قطعا توی جمع دوستانه یا جایی که معاشرت دارن انسانها از اهداف و کارایی که میخوان انجام بدن حرف میزنن .توی بانک از رد و بدل پولاشون .بازار از خرید و فروش.اینجام برا کنکوره همه جور بحثی در مورد تحصیل میشه دیگه تو خیابون که نیومده بگه تخریب میشه

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خیابون عزیزم جای عبور مرورِ ,قطعا توی جمع دوستانه یا جایی که معاشرت دارن انسانها از اهداف و کارایی که میخوان انجام بدن حرف میزنن .توی بانک از رد و بدل پولاشون .بازار از خرید و فروش.اینجام برا کنکوره همه جور بحثی در مورد تحصیل میشه دیگه تو خیابون که نیومده بگه تخریب میشه
      وات ده فاز ؟
      اینجا اصلا جای هر نوع بحثی نیست ، مخصوصا بحث در رابطه با خزعبلات شخصی. حالا چه از نوع کنکوریش و چه غیر کنکوریش.
      واسه کسی که به دنبال چند تا تاپیک مفید درسی اومده داخل انجمن هیچ ربطی نداره که ناظم مدرسه استارتر پریده سر کلاس و چند تا حرف زده ، ایشونم تلنگر خورده میخواد معجزه کنه.
      الان شما تاپیکای آقای مهدی آرتور ، یوسف ، زیرو ، واندرلند و ... ( شرمنده نمیتونم از همگی اسم ببرم ، تعداد زیاده ) با این نوع تاپیک ها مقایسه کن ، به نظرت کدومشون واقعا به درد یه کنکوری یا یه دانش آموز پایه که میاد داخل انجمن میخوره ؟
      اتفاقا یکی از قواعد موفقیت هم اینه که اهداف و کارایی که میخوای بکنی رو از پیش لو ندی. در آیین ها و اشعار مختلفی هم به این موضوع اشاره شده. نمونه بارزش که مال مولاناس :
      چون که اسرارت نهان در دل شود | آن مرادت زودتر حاصل شود

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      وات ده فاز ؟
      اینجا اصلا جای هر نوع بحثی نیست ، مخصوصا بحث در رابطه با خزعبلات شخصی. حالا چه از نوع کنکوریش و چه غیر کنکوریش.
      واسه کسی که به دنبال چند تا تاپیک مفید درسی اومده داخل انجمن هیچ ربطی نداره که ناظم مدرسه استارتر پریده سر کلاس و چند تا حرف زده ، ایشونم تلنگر خورده میخواد معجزه کنه.
      الان شما تاپیکای آقای مهدی آرتور ، یوسف ، زیرو ، واندرلند و ... ( شرمنده نمیتونم از همگی اسم ببرم ، تعداد زیاده ) با این نوع تاپیک ها مقایسه کن ، به نظرت کدومشون واقعا به درد یه کنکوری یا یه دانش آموز پایه که میاد داخل انجمن میخوره ؟
      اتفاقا یکی از قواعد موفقیت هم اینه که اهداف و کارایی که میخوای بکنی رو از پیش لو ندی. در آیین ها و اشعار مختلفی هم به این موضوع اشاره شده. نمونه بارزش که مال مولاناس :
      چون که اسرارت نهان در دل شود | آن مرادت زودتر حاصل شود
      آخ آخ با کلمه کلمه ش موافقم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)