خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 60 از 132 نخستنخست ... 5059606170 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 886 به 900 از 1973
    1. Top | #886
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلااام به همگی
      با انرژی اومدم اوکی ولی خیال نکنین خبریه
      امروز فقط دو ساعت شیمی خوندم چون همش دنبال کارای ترمیم معدل بودم
      که بحمداللَّه حل شد و تمام شد از فردا پر قدرت باهاتونم
      موفق باشین همگی خدا قوت
      🕊

داشتم‌میگفتم‌این‌ڪوفیان چہ‌ڪردن
      "با‌حسین‌‌(؏)‌"!!!
      یاد‌خودم‌افتادم‌...
      "‌گناهانم"‌چہ‌‌کردن‌باق ݕ‌ مهدی(؏)😔💔
      و دراخر....
      .
      .
      "من کان لله،کان الله له"
      هرڪی با خدا باشہ خدا با اوست...🙂🌿

2. Top | #887
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط معصومه زهرا نمایش پست ها
      سلااام به همگی
      با انرژی اومدم اوکی ولی خیال نکنین خبریه
      امروز فقط دو ساعت شیمی خوندم چون همش دنبال کارای ترمیم معدل بودم
      که بحمداللَّه حل شد و تمام شد از فردا پر قدرت باهاتونم
      موفق باشین همگی خدا قوت
      سلام عزیزم شبت بخیر این درسته که مهلت ترمیم تا ۲۷ آذر تمدید شده؟
      یعنی من شنبه میتونم برم برای ثبت نام؟ خیلی گیجم نمیدونم چیکار کنم الان ترمیم کنم یا خرداد
      مراحلش چطوره چقد طول میکشه ثبت نام؟ چون دیدم انگار چند روزی درگیرش بودین

3. Top | #888
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام شب همگی بخیر
      گزارشکار دهم
      خب من امروز شیش هفت ساعت خوندم که بیشترش درسنامه بود نمیدونم چندتا تست زدم نشمردم امروز کلی وقتم تلف شد چون دنبال مدارکم میگشتم برای ترمیم معدل پروندمو بالاخره پیدا کردم ولی کارت ملیم گم شده نمیدونم چیکار کنم فردا قراره با مامانم بگردم ببینم پیدا میشه یا نه اگه نشد مجبورم یه روزم برم درخواست بدم برا کارت ملی جدید که اونم یه دردسره
      به علاوه اینکه تا الان قصد نداشتم دی ماه ترمیم شرکت کنم یهو نظرم عوض شد و اگه موفق شدم ثبت نام کنم باید برنامم به کل تغییر بدم
      اگه بخوام ترمیم کنم باید از خیر کنکور دی بگذرم و کلا برنامه عوض میشه نمیدونم چی درسته چی غلط فعلا طبق روال قبل ادامه میدم اگه ثبت نام کردم برناممو تغییر میدم

4. Top | #889
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Niloofar.n نمایش پست ها
      یعنی من شنبه میتونم برم برای ثبت نام؟ خیلی گیجم نمیدونم چیکار کنم الان ترمیم کنم یا خرداد
      اگه عمومیا رو خوب خوندی سال پیش و اختصاصیا هم امسال خوب خوندی بنظرم جفتشو همین دی بزن البته اگه نمیخوای کنکور تیر بدی اگه میخوای کنکور تیر هم بدی که با توجه به امادگیت برای درسا خودت انتخاب کن کدوما رو الان بدی کدوما رو خرداد ... من خودم چون پارسال عمومیا رو خوب خوندم و تو کنکور همه رو بالای ۷۰زدم تمام درسا رو همین دی ترمیم میزنم

5. Top | #890
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تا الان که ۱۱:۳۰و ۲۶۵تست.... فردا ازمون دارم ‌‌واسهمین تست زیاد نزدم و بیشتر درگیر مرور بودم ولی خب امروز یه اتفاق خیلی خوب افتاد که الان احساس میکنم یه راکتور اتمی پر از انگیزم هرلحظه ممکنه منفجر شم از شدت انرژی و انگیزه فکر میکنم تا کنکور دی بتونم بدون خواب یه سره بخونم از شدت ذوق و خوشحال بودن

6. Top | #891
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عمومیام خیلی خوبه و زیستم
      سلامتو بهداشت و هویتم میخواستم دی ماه بدم از شرش خلاص شم
      ریاضی فیریک و شیمی که در هر صورت برای کنکورم باید مسئله حل کردو کتابو خوند و تمرین بیشتر میخوان بزارم برای خرداد
      راجب کنکورا هم من یکم شرایطم پیچیدس میخواستم هم کنکور دی رو خوب بدم هم خرداد رو البته خرداد هدف اصلیمه و قطعا اماده ترم ولی من با رتبه ۳۸۰۰ موندم پشت کنکور فیزیو قبول شدم نرفتم کلی فشار از اطراف رومه که مدام میگن نباید میموندی باید میرفتی اگه امسال بدتر از پارسال شه چی اگه همونم نیاری چی واسه همین میخواستم کنکور دی رو حداقل یکم بهتر از تیر امسال بدم بعدم رتبه ی دلخواهمو تو کنکور تیر آینده بدست بیارم حالا اگه بیخیال کنکور دی شم میترسم حرفو تیکه ی بقیه بیشتر ازین شه همین الانشم به اندازه ی کافی بهم استرس میدن
      خلاصه موندم چه کنم ولی احتمالا همون عمومی ها و زیستو سلامتو هویت رو ترمیم کنم
      برای کنکور ذی هم زیستو زمین که تموم میشه شیمی هم اجبارا یکم فشرده تر بخونم برناممو سنگین تر کنم ریاصی فیزیکم یکم حذفیات داشته باشم ده روز اخر رو بزارم برای جمع بندی فک کنم این بهترین راه باشه

7. Top | #892
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ریاضی فیریک و شیمی که در هر صورت برای کنکورم باید مسئله حل کردو کتابو خوند و تمرین بیشتر میخوان بزارم برای خرداد
      راجب کنکورا هم من یکم شرایطم پیچیدس میخواستم هم کنکور دی رو خوب بدم هم خرداد رو البته خرداد هدف اصلیمه و قطعا اماده ترم ولی من با رتبه ۳۸۰۰ موندم پشت کنکور فیزیو قبول شدم نرفتم کلی فشار از اطراف رومه که مدام میگن نباید میموندی باید میرفتی اگه امسال بدتر از پارسال شه چی اگه همونم نیاری چی واسه همین میخواستم کنکور دی رو حداقل یکم بهتر از تیر امسال بدم بعدم رتبه ی دلخواهمو تو کنکور تیر آینده بدست بیارم حالا اگه بیخیال کنکور دی شم میترسم حرفو تیکه ی بقیه بیشتر ازین شه همین الانشم به اندازه ی کافی بهم استرس میدن
      برای کنکور ذی هم زیستو زمین که تموم میشه شیمی هم اجبارا یکم فشرده تر بخونم برناممو سنگین تر کنم ریاصی فیزیکم یکم حذفیات داشته باشم ده روز اخر رو بزارم برای جمع بندی فک کنم این بهترین راه باشه
      راستشو بخوای من میخواستم برم پرستاری بورسیه بخونم ولی دیگه موندم پشت کنکور ولی من رتبم به اندازه شما خوب نبود من رتبم ۸ هزار منطقه سه شد و تا مهر ماه هم شروع نکردم به خوندن ولی از یک مهر که شروع کردم به خوندن میدونستم که قرار نیست مسیر اسونی باشه و قرار نیست مسیر خیلی اروم و ریلکسی باشه ولی به هر حال شروع کردم و درسا رو کامل تموم کردم یعنی برای هر درسی یه منبع رو کامل زدم مثلا واسه زیست پینوکیو کامل زدم واس شیمی خیلی سبز واس فیزیک میکرو طلایی واس زمین خیلی سبز و مهروماه و واسه ریاضی هرکول رو زدم تمام تستاشون رو درصدام هم توی ازمونا انچنان خوب نیست ازمون دی ماز میرم ریاضی معمولا ۸۰_۹۰میزنم زیست معمولا ۵۵_۶۰میزنم شیمی ۵۰_۶۰و فیزیکم ۵۰_۶۰ زمینم هم ۸۰_۹۰متغیره ولی خودم راضی نیستم از درصدام چون فکر نمیکنم به درد دانشکاه تهران بخوره ولی از طرفی سر ازمون معمولا همه سوالا رو دیتای علمیشون رو دارم و مشکل از تایم هست که کم میارم دیگه قراره دوران جمع بندی که از پس فردا شروع میشع فقط تمرکزم روی بالابردن سرعتم باشه
      ویرایش توسط mrcom : 24 آذر 1401 در ساعت 01:59

8. Top | #893
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به حرف مردم، چه خوب و چه بد نباید توجه کرد
      چون اگه به حرف خوبشون توجه کنیم غرور و تکبر ممکنه کل وجودمونا بگیره..
      اما اگه به حرف بدشون توجه کنید هزاران فکر در روز میاد توی ذهنمون…
      که مثلا چرا فلانی این حرفا زده
      یا…
      و اینطور میشه که زندگیمون را تباه میکنیم..
      برای خودتون زندگی کنید☺️✌🏻…

9. Top | #894
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام خوبید. من عضو جدیدم. خیلی دلم میخواد شرکت کنم تو این کمپین تون منم از امروز گزارش کار میزارم.
      به امید موفقیت همه ما و بتونیم متهدبمونیم به برناممون

10. Top | #895
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من هم ترمیم بود هم دیپلم مجدد چون فارغ التحصیل ریاضی و فیزیکم نیاز به برگه تطبیق داشتم
      بله تمدید شده شنبه حتما پیگیری بکن حتما
      اگه گفتن ثبت نام نمیکنیم بگو رفتم اداره گفتن برو مدرسه ثبت نام میکنیم
      و مورد اخر اگر ترمیم معدل داری فک نکنم خیلی طول بکشه کارت یه سر برو بهرحال ضرر نمیکنی اگه شد عمومی هارو ثبت نام کن
      🕊

داشتم‌میگفتم‌این‌ڪوفیان چہ‌ڪردن
      "با‌حسین‌‌(؏)‌"!!!
      یاد‌خودم‌افتادم‌...
      "‌گناهانم"‌چہ‌‌کردن‌باق ݕ‌ مهدی(؏)😔💔
      و دراخر....
      .
      .
      "من کان لله،کان الله له"
      هرڪی با خدا باشہ خدا با اوست...🙂🌿

11. Top | #896
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mrcom نمایش پست ها
      راستشو بخوای من میخواستم برم پرستاری بورسیه بخونم ولی دیگه موندم پشت کنکور ولی من رتبم به اندازه شما خوب نبود من رتبم ۸ هزار منطقه سه شد و تا مهر ماه هم شروع نکردم به خوندن ولی از یک مهر که شروع کردم به خوندن میدونستم که قرار نیست مسیر اسونی باشه و قرار نیست مسیر خیلی اروم و ریلکسی باشه ولی به هر حال شروع کردم و درسا رو کامل تموم کردم یعنی برای هر درسی یه منبع رو کامل زدم مثلا واسه زیست پینوکیو کامل زدم واس شیمی خیلی سبز واس فیزیک میکرو طلایی واس زمین خیلی سبز و مهروماه و واسه ریاضی هرکول رو زدم تمام تستاشون رو درصدام هم توی ازمونا انچنان خوب نیست ازمون دی ماز میرم ریاضی معمولا ۸۰_۹۰میزنم زیست معمولا ۵۵_۶۰میزنم شیمی ۵۰_۶۰و فیزیکم ۵۰_۶۰ زمینم هم ۸۰_۹۰متغیره ولی خودم راضی نیستم از درصدام چون فکر نمیکنم به درد دانشکاه تهران بخوره ولی از طرفی سر ازمون معمولا همه سوالا رو دیتای علمیشون رو دارم و مشکل از تایم هست که کم میارم دیگه قراره دوران جمع بندی که از پس فردا شروع میشع فقط تمرکزم روی بالابردن سرعتم باشه
      پستای شما رو میخونم میشم انگیزه
      تو به تحریک فلک، فتنه ی دوران منی
      من به تصدیق نظر، محو تماشای توام...

12. Top | #897
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی عالیه موفق باشین منم تصمیممو گرفتم بیخیال کنکور دی میشم و واسه ترمیم اقدام میکنم کنکور دی هم ازمایشی میدم به هرحال از اولم قرار بود تیر رو شرکت کنم بقیه هم هرچی میخوان بگن
      خیلی خوبه که از مهر شروع کردین کن تا اواسط آبان استارت نزدم

13. Top | #898
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به حرف مردم، چه خوب و چه بد نباید توجه کرد
      چون اگه به حرف خوبشون توجه کنیم غرور و تکبر ممکنه کل وجودمونا بگیره..
      اما اگه به حرف بدشون توجه کنید هزاران فکر در روز میاد توی ذهنمون…
      که مثلا چرا فلانی این حرفا زده
      یا…
      و اینطور میشه که زندگیمون را تباه میکنیم..
      برای خودتون زندگی کنید☺️✌…
      اره حق با شماست بیخیال همشون راه خودمو میرم

14. Top | #899
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط معصومه زهرا نمایش پست ها
      سلام
      من هم ترمیم بود هم دیپلم مجدد چون فارغ التحصیل ریاضی و فیزیکم نیاز به برگه تطبیق داشتم
      بله تمدید شده شنبه حتما پیگیری بکن حتما
      اگه گفتن ثبت نام نمیکنیم بگو رفتم اداره گفتن برو مدرسه ثبت نام میکنیم
      و مورد اخر اگر ترمیم معدل داری فک نکنم خیلی طول بکشه کارت یه سر برو بهرحال ضرر نمیکنی اگه شد عمومی هارو ثبت نام کن
      اها ممنونم خب من رشتم تجربی بوده فقط ترمیمه احتمالا کارم راحت تره
      فقط شهرمون کوچیکه فک نکنم مردسه بزرگسال داشته باشه تا حالا ندیدم میرم اداره ببینم چی میگن

15. Top | #900
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      امیدوارم حالتون عالی باشه
      این سرماخوردگی جدیده که یه مدت همه میگرفتن تازه منو گرفته و این مدت نتونستم اون تایم بندی مطالعه رو رعایت کنم واسه همین بعضی روزا نتونستم تو قید زمان بمونم و این چند روز گزارش ندادم فقط نزاشتم صفر بشه که از 3 روزش یه موقعا صفر شدهعب
      یکمم بهتر شدم برمیگردم رو تایم
      از خودتون مراقبت کنید حتما گیر این نیفتین از کاراتون عقب بمونید
      موفق باشینو کاراتون عالی پیش بره
      ویرایش توسط Light_Yagami : 24 آذر 1401 در ساعت 10:13

صفحه 60 از 132 نخستنخست ... 5059606170 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)