خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور زدن را از کی شروع کنم

سلام
      من همه درس هام رو طبق آزمون ها خوندم و مرور داشتم ولی ریاضی فیزیکم یکم عقب تره و نمیدونم از کی کنکور زدن رو شروع کنم
      از طرفی هی به خاطر طمع مرور و درصد بهتر زدن دارم عقب میندازمش از طرفیم فکر میکنم خب وقتی نتونم ریاضی فیزیک جواب بدم چرا بزنم کنکور ها رو
      میشه راهنمایی کنید لطفا

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از دوهفته الی سه هفته مونده به کنکور خوبه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shims نمایش پست ها
      سلام
      من همه درس هام رو طبق آزمون ها خوندم و مرور داشتم ولی ریاضی فیزیکم یکم عقب تره و نمیدونم از کی کنکور زدن رو شروع کنم
      از طرفی هی به خاطر طمع مرور و درصد بهتر زدن دارم عقب میندازمش از طرفیم فکر میکنم خب وقتی نتونم ریاضی فیزیک جواب بدم چرا بزنم کنکور ها رو
      میشه راهنمایی کنید لطفا
      سلام
      علیرضا افشار میگف منتظر تموم کردن همه دروس و حرفه ای شدن نباشید همین ک یکی رو‌تموم کردین شروع کنین جامع زدن ازش تا بقیه رو‌میرسونید حالا تو‌ک فقط دو سه تا درس موندی خوب شروع کن.... کنکورارو بده بعد مبحثی شروع کن ب خوندن نخونده هات تو دروسی ک گفتی....حالا اینم ففط نظر منه ولی خوب بنظرم پشت گوش ننداز
      جــــزی الّٰلـــــه شـــدائد کل خیـــــر!/عـــــرفتُ بهـــــا صدیقــــــی من عـــــدوی!

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shims نمایش پست ها
      سلام
      میشه راهنمایی کنید لطفا
      کنکورهای عمومی سایر رشته ها رو که از همین الان کار کن حتی اگه هنوز کامل عمومی ها رو تموم نکردی

آزمون های سه روز یکبار و کنکور زدن رو
      میشه توی حدود چهل روز آخر هم خوب و کامل و کافی کارکرد

هرچند بهتره این پیش زمینه ذهنی رو نداشته باشی که ، من حتما باید ۱۰۰ درصد کامل خونده باشم بعدش آزمون جامع بزنم
      حتی خیلی از رتبه برترها هم هیچ کدوم همه دروس رو ۱۰۰ درصد کامل نخوندن و مسلط نشدن
      ولی اگه مثلا ۸۰ درصد خوندن سعی کردن اون ۸۰ درصد رو به بازدهی و کیفیت و تسلط عالی ای برسونن و بیشترین پاسخ دهی ممکن رو ازش سرجلسه بیرون بکشن که این هم از طریق مرور زیاد و تست و تثبیت و تقویت شخصیت تستی و مدیریت آزمون حاصل میشه

شما هم فعلا برای آزمونای سه روز یکبار و کنکور زدن عجله نداشته باش
      سعی کن تا جای ممکن مرور و رفع اشکال انجام بدی ولی بد نیست همین الان هم درهفته یکی دوبار باتوجه به بودجه بندی شخصی مطالعه خودت ، آزمون شبیه سازی شده کارکنی تا رفته رفته اون توانایی های مدیریت آزمون و زمان و تمر‌کزت درعملکرد هم بالاتر بره

موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن