خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

طنز : راهنمای رتبه برتر شدن در 80 روز

مواد لازم

1 – یک عدد دانش آموز یا پشت کنکوری خسته ترجیحا صفر کیلومتر با آرزوی موفقیته بدون زحمت و یک شبه

2- کارتون دور دنیا در هشتاد روز برای اثبات اینکه طرف تونست در 80 روز دور دنیا رو بچرخه چرا من نتونم ؟!!!

3 – یک عدد اکانت اینستاگرام با پروفایل گوشی پزشکی

4 – تعداد زیادی هایلایتر و خودکار و پاک کن ترجیحا رنگارنگ ( هر چقدر رنگی تر احتمال موفقیت بیشتر )

5- مقدار زیادی کتاب کمک درسی با توجه به رنگ جلد و ست کردن آن با وسایل دیگر

6- یک عدد پلنر بسیار رنگی و فانتزی

7– بیسکوییت و شکلات و ماگ نسکافه ترجیحا همه یک رنگ برای ست کردن با میز مطالعه

8- تبلت و لپ تاپ ترجیحا مارک اپل برای زیباتر شدن استوری های اینستاگرام

9– یک عدد اکانت کاربری در فروم کنکوری ترجیحا با اسم های جذاب در مایه های reveng یا king یا unstoppable

10 - چندین گیگ اینترنت رایگان برای 24 ساعت آنلاین بودن در فروم کنکور و اینستاگرام

11– چند عدد دوست مجازی پشت کنکوری برای آرزوی موفقیت کردن که همگی هر سال 2 ماه قبل کنکور دور هم جمع بشن و به آدمای منفی و منطقی و سمی نظر منفی بدن و بیان برای گرم کردن تاپیک تا روز کنکور ساعتای مطالعه 15 به بالا و تستای روزانه 400 به بالا بذارن و بعد از کنکور در افق محو بشن تا دو ماه مانده به کنکور سال بعد

12– یک عدد دانشجوی پزشکی نیازمند شهرت و درآمد که خودش چند سال از بس که درس خونده مغزش صاف شده اما امروز به این نتیجه رسیده که کافی بود چند هزار صفحه کتاب درسی رو اول تقسیم بر 80 کنه و بعد تقسیم بر 24 ساعت مطالعه در روز به همین راحتی

آقا چقدر رتبه برتر شدن آسون بود و ما نمیدونستیم به امید موفقیت بدون تلاش و زحمت مایکروویوی همه عزیزان از جمله ماهیگیران آب گل آلود کنکور بی صبرانه منتظر نمرات منفی شما عزیزان هستم .

سخن آخر به دانش آموزان سال یازدهم به قبل که دارن این تاپیک رو میخونن عزیزان درس خواندن هم مثل تمام فعالیت های دیگه احتیاج به پیوستگی و ممارست و تمرین و پشتکار در بازه زمانی مورد نیاز خودش رو داره هر چقدر کاسه زمان شما کوچکتر باشه سهم کمتری بهتون میرسه اگر به فکر بهترین ها هستید از ظرف خودتون تا زمانی که بزرگ هست نهایت استفاده رو ببرید تا روزی مجبور نشید فیل را در فنجان جا کنید

پی نوشت : مژده برای عزیزانی که الانم حوصله درس خوندن ندارن همین الان خبر رسید برنامه های ۶۰ روزه ۵۰ روزه ۳۰ روزه ۱ هفته ای و ۲۴ ساعت تا پزشکی توسط مشاوران زحمت کش در حال آپلود هست هر ساله تعداد زیادی قبولی پرشکی از همین دوره هاداریم پیروز باشید

ویرایش توسط من همان سیزدهم : 28 فروردین 1401 در ساعت 14:35

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عالی بود

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      همگی موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به تو بخاطر این همه چرت و پرت گفتن و عقده ای بودن پول میدن نه؟
      اخه در حالت عادی امکان نداره یه آدم انقدر عقده ای و حسود باشه که برای کنکوریایی که خودشون به اندازه کافی استرس دارن بیاد این مزخرفاتو بنویسه
      و اینکه باید بگم به قول تو این مشاور نماهایی که میان اینجا و برنامه 30،40 روزه میدن خیلی آدم حسابی تر و بهتر از تویی هستن که هنرت فقط چرت و پرت گفتنه
      و از خدا میخوان بهت یکم عقل بده،39 سال سن کمی نیست؛و من تا حالا کسی که این سنو داشته باشه ولی انقدر عقده ای و بیکار باشه که بیاد کنکوریارو نا امید کنه ندیدم
      راستی برای تو و بردیا خان یه پیشنهاد داشتم
      میخواستم هماهنگ کنم از تیمارستان بیان ببرنتون بستریتون کنن،چون خیلی وضعتون خرابه،رایگان بستری میشید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koromozom8 نمایش پست ها
      به تو بخاطر این همه چرت و پرت گفتن و عقده ای بودن پول میدن نه؟
      اخه در حالت عادی امکان نداره یه آدم انقدر عقده ای و حسود باشه که برای کنکوریایی که خودشون به اندازه کافی استرس دارن بیاد این مزخرفاتو بنویسه
      و اینکه باید بگم به قول تو این مشاور نماهایی که میان اینجا و برنامه 30،40 روزه میدن خیلی آدم حسابی تر و بهتر از تویی هستن که هنرت فقط چرت و پرت گفتنه
      و از خدا میخوان بهت یکم عقل بده،39 سال سن کمی نیست؛و من تا حالا کسی که این سنو داشته باشه ولی انقدر عقده ای و بیکار باشه که بیاد کنکوریارو نا امید کنه ندیدم
      راستی برای تو و بردیا خان یه پیشنهاد داشتم
      میخواستم هماهنگ کنم از تیمارستان بیان ببرنتون بستریتون کنن،چون خیلی وضعتون خرابه،رایگان بستری میشید
      دوست عزیز به فکر روان خودت باش نیازی نیست که راجع به روان من نظر بدی نمیدونم انقد نشستی تو خلوت خودت از دنیا بی خبری یه عده ادم هستن زندگیشون هدفشونه خوابیدنشون در راستای هدفشونه خورد و خوراک ندارن چندین سال، دبیرستان یه سری دوستانی داشتم که رو هوا با چند ثانبه نگاه کردن جواب تستو میدادن بعد اینا شدن رتبه ۲۰۰ و خورده ای حالا شما میخوای جای اینارو بگیری؟ من تجویزی نکردم خودمم تازه شروع کردم ولی هدفم در حدی هست که انتظار دارم از خودم نه که بیام رویابافی کنم شماهم انگار خیلی گذرت به تیمارستان خورده قبلا رایگان بستریت کردن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سری مطلب ساده میگم ... سعی کن یه چیزی ازش یاد بگیری

1- شما فکر می کنی کسی که اینکارهارو میکنه حال خوبی داره ؟! پس غلط می کنید کسی که مشکل داره رو مسخره و تحقیر میکنید

2- اگه کسی کاری می کنه که به من و شما ضرر نمیزنه ، اصلا حق نداریم راجع بهش اظهار نظر کنیم مگر اینکه نظرمون رو بخواد در این صورت اگه راه بهتری سراغ داریم که میدونیم براش بهتره بهش میگیم و اگه نداریم چیزی نمی گیم

3-اگه راه حل بهتری برای مشکل یک شخص دیگه نداری به جای اینکه بهش بگی کاری نکن بهتره که ساکت شی (‌اگه نمی تونی کمکی کنی راهت رو باید بکشی بری و بذاری مردم خودشون برای مشکلاتشون تصمیم بگیرن نه اینکه از طرف شما هم تحت فشار باشن )

به جای تحقیر بقیه روی خودمون کار کنیم که به جایی برسیم که بتونیم دست بقیه رو هم بگیریم

8. Top | #8

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وقتی منطق کم میاره دهن به ناسزاگویی باز میشه در تک تک جملات من راه حل نمایان هست اما نه برای کسانی که سرشون رو مثل کبک زیر برف کردن آینده همه چیز رو ثابت میکنه من هستم شمارو نمیدونم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهشن فاز حمایت برندارید
      این کار تون بیشتر به ضرر فرد هست
      در 10 روز / 20 روز و .... بچه بازیه حالا خود دانید
      18 سالتون شده عقل داشته باشید درست تصمیم بگیرید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها
      وقتی منطق کم میاره دهن به ناسزاگویی باز میشه در تک تک جملات من راه حل نمایان هست اما نه برای کسانی که سرشون رو مثل کبک زیر برف کردن آینده همه چیز رو ثابت میکنه من هستم شمارو نمیدونم
      واو
      اگه شما اینجوری راه حل رو نمایان میکنی پیشنهاد میکنم سعی کن به کسی کمک نکنی و شما هم بری زیر برف
      whatareyoudoing.jpg

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alix_Sb نمایش پست ها
      خواهشن فاز حمایت برندارید
      این کار تون بیشتر به ضرر فرد هست
      در 10 روز / 20 روز و .... بچه بازیه حالا خود دانید
      18 سالتون شده عقل داشته باشید درست تصمیم بگیرید
      کسی اگه هدف داشته باشه و بخواد برای سال بعد پشت کنکور بمونه باید امسال رو تموم کنه . باید تا آخرش بخونه . اگه الان ول کنه سال بعد رو هم ول کرده . این حقیقته و تا آخر ۱۴۰۱ باید برای ۱۴۰۱ خونده بشه

12. Top | #12

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yahya_moz نمایش پست ها
      کسی اگه هدف داشته باشه و بخواد برای سال بعد پشت کنکور بمونه باید امسال رو تموم کنه . باید تا آخرش بخونه . اگه الان ول کنه سال بعد رو هم ول کرده . این حقیقته و تا آخر ۱۴۰۱ باید برای ۱۴۰۱ خونده بشه
      دوست عزیز شما حتی زبان فارسیت هم مشکل داره یک دور متن رو بخون یهم بگو از کدوم قسمت متن نتیجه گرفتی که من گفتم درس نخونیدیا کم بخونید یا درس خوندن رو ول کنید اتفاقا همین تفکرات مسموم که فقط جنبه تجاری داره باعث میشه کسی که میخواد از همین زمان باقی مانده بیشترین بازدهی رو داشته باشه وقتی میبینه که همه این وعده ها الکی بود و فاصلش با رتبه برترا خیلی زیاده نا امید میشه و خوندن رو ول میکنه سودش هم فقط نصیب مشاور نما ها میشه و بس
      ویرایش توسط من همان سیزدهم : 28 فروردین 1401 در ساعت 16:33

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم نگفتم هدفم این رتبه هست
      ولی من مطمئنم آدم در هر سطحی باشه اگه بخونه پیشرفت میکنه نسبت به چیزی که قبلا بوده
      من اصلا خودمو در جایگاهی نمیبینم بگم میشه تو ۸۰ روز پزشکی قبول شد یا نه،چون من خودم کنکوریم تا همین چند وقت پیش از یکی از بچه های اینجا کمک خواستم و رفتم درسمو بخونم و الان که بعد چند مدت اومدم اینجا واقعا پشیمونم،فضای اینجا دیگه فقط حس بد به آدم میده
      و کلا حرف من این بود که اگه نمیخوایم به بقیه امید بدیم حداقل ناامیدشون هم نکنیم همین
      بزاریم درسشو بخونه!
      منم دیگه بیشتر از این خودمو دخالت نمیدم میرم درسمو بخونم
      که بعد کنکور همین آدمایی مثل تو نتونن منو مسخره کنن و به ریشم بخندن

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

دوست عزیز شما حتی زبان فارسیت هم مشکل داره یک دور متن رو بخون یهم بگو از کدوم قسمت متن نتیجه گرفتی که من گفتم درس نخونیدیا کم بخونید یا درس خوندن رو ول کنید
      چشم هارو باید شست
      داشتم جواب یکی دیگه رو میدادم چرا به خودت میگیری
      من حتی به کسی که می خواد پشت کنکور بمونه برای ۱۴۰۲ هم میگم برای ۱۴۰۱ تمام تلاشت رو بکن که ۱۴۰۲ قبول شی
      دیگه بحث اینکه پول به مشاورنماها و ... میدن ربطی به این موضوع نداره . دیگه وقتی کاری بدون تحقیق انجام بشه خب ضرر به همراه داره
      به کسی که از ۸۰ روز قبل می خواد برای ۱۴۰۱ بخونه باید گفت برو بخون دیگه یا میشه یا اینکه میره برای ۱۴۰۲ و مسخره کردن نداره و گفتن اینکه میشه یا نمیشه غلطه .
      ویرایش توسط yahya_moz : 28 فروردین 1401 در ساعت 16:35

15. Top | #15

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yahya_moz نمایش پست ها
      چشم هارو باید شست
      داشتم جواب یکی دیگه رو میدادم چرا به خودت میگیری
      من حتی به کسی که می خواد پشت کنکور بمونه برای ۱۴۰۲ هم میگم برای ۱۴۰۱ تمام تلاشت رو بکن که ۱۴۰۲ قبول شی
      شما هم همینطور موفق باشید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن