خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط koromozom8 نمایش پست ها
      منم نگفتم هدفم این رتبه هست
      ولی من مطمئنم آدم در هر سطحی باشه اگه بخونه پیشرفت میکنه نسبت به چیزی که قبلا بوده
      من اصلا خودمو در جایگاهی نمیبینم بگم میشه تو ۸۰ روز پزشکی قبول شد یا نه،چون من خودم کنکوریم تا همین چند وقت پیش از یکی از بچه های اینجا کمک خواستم و رفتم درسمو بخونم و الان که بعد چند مدت اومدم اینجا واقعا پشیمونم،فضای اینجا دیگه فقط حس بد به آدم میده
      و کلا حرف من این بود که اگه نمیخوایم به بقیه امید بدیم حداقل ناامیدشون هم نکنیم همین
      بزاریم درسشو بخونه!
      منم دیگه بیشتر از این خودمو دخالت نمیدم میرم درسمو بخونم
      که بعد کنکور همین آدمایی مثل تو نتونن منو مسخره کنن و به ریشم بخندن
      فکر کنم خیلی دوست داشتید مثل خودتون بهتون توهین کنم اما من آدمای بد دهن رو نقل نمیگیرم اما پیشنهاد میکنم سال دیگه که خواستین با عضویت جدید بیاین فروم با 47koromozomi ثبت نام بفرمایید
      ویرایش توسط من همان سیزدهم : 28 فروردین 1401 در ساعت 17:52

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آدم اینقدر عقده ای ندیده بودم تو زندگیم
      ۳۹ سالته همسن بابای منی نشستی اینجا بچه هارو ناامید میکنی؟
      دستاورد خودت تو زندگی چی بوده؟ بگو لذت ببریم!!!
      یعنی اصلا ترس اینو نداری که یه بچه با خوندن این متن مزخرفت انرژی منفی بگیره بعدش این انرژی به زندگی خودت برگرده؟؟؟؟
      نمیتونی کمکی بکنی حداقل حرف هم نزن
      آدمایی مثل تو ذهنشون انقدر کوچیک و محدوده که نمیتونن بفهمن هرچیزی ممکنه تو این دنیا
      تو از کجا میدونی آی کیوی یه بچه چقدره؟ شاید یکی باید از هفتم واسه کنکور بخونه چون مغزش مطالبو نمیگیره ولی یکی خیلی خیلی باهوشه‌همون ۴ ۵ هم بسشه و می‌تونه با یه بار خوندن یاد بگیره
      همه رو با سطح توانایی خودت مقایسه نکن
      همه اونایی که الان اسمشون تو کل دنیا مطرح شده همیشه کاری رو کردن که افراد کوته بینی مثل تو میگفتن غیرممکنه!!!
      من هیچوقت با کسایی مثل تو درگیر نمیشم ولی دوستم که صادقانه داره تلاش میکنه یه عکس از این چرت و پرتای تو فرستاد واسم و گفت که انرژی منفی گرفته ازت
      اومدم بگم سرت تو کار خودت باشه بچه های مردمو آزار نده
      حداقل ۲۰ سال از کنکورت گذشته از این فضا برو بیرون و به غیرممکن هایی که واسه خودت تو زندگی ساختی فکر کن!!!!!

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خدارو شکر هرچی هستیم الاف نیستیم تاپیک طنز بزنیم
      حداقل با ماگ خوشگلمون و خودکارای 24 رنگمون مشغول خوندنیم
      خدارو شکر 39 سالم نیستو 19 سالمه
      بالاخره بعضیا پز عقلو روشن فکریشونو میدن مام پز یچیو بدیم
      الان شما چیکار داری به این چیزا آخه؟ برو درستو بخون خجالتم خوب چیزیه با اون سنت

دوستان من برای هر سنی احترام قائلم خودمم یه روز 39 سالم میشه اگه خدا قسمت کنه و زودتر نمیرم
      ایشون خیلی انرژی منفی به ما کنکوریایی که از تابستون داریم میخونیم میده چه برسه اونایی که اول راهن طفلکیا
      بی تعارف بگم وجودت سمه دوست عزیز
      کاش سرت گرم شه دست از سر کچل ما کنکوریا برداری
      کم بدبختی داریم شمام با زیرپیرهنی و پیژامه راه راهیت و نخ دندون گوشه لبت هر روز بیا بگو بدبخت تر از این حرفایین جوجه ها مونده برسین
      شما هدفت کنکور هر چند سال دیگه هست خب موفق باشی فقط ولمون کن
      ما هم میتونیم تا 39 سالگی کنکور بدیم بخدا پز چیتو میدی
      اصلا مارم مثل خودت پشت کنکوری بدون آروم شو لطفا
      دوست نداشتم اینارو بگم اما توی تاپیک هر بنده خدایی خواست بخونه ظهور کردی جلوشو بگیری...گفتم من خدمت برسم ایندفه رو

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      ببینید من به نظر شما احترام میذارم و بقیه دوستان
      اما یه چیزی بگم؟ طوری نوشتید که انگار میخواید بقیه رو که دیر شروع کردن تحقیر کنید! در حالی که هیش کی نه ازتون نظر میخواد نه اینکه به توصیه هاتون نیازی داره!کسی که 80 روزمونده شروع کرده کلا نه تنها به حرف های شما نه بقیه ای که سعی دارن بگن نمیشه گوش نمیده! به نظرم بهتره که با همه خوب باشی چون اینجا فضای مجازیه حالا تو اینجا اینطوری انرژی بد میفرستی ببین تو دنیای واقعی شاید همه رو از خودت دور کنی! نمیدونم هدفت چیه اما از نظرم از همه بالاتر اول همه با هم سععی کنیم انسان و انسانیت و یاد بگیریم چون واقعا اگه اینو به طور کامل درک کنی همچین چیز بی اساسی(ازنظر بنده)) نننمینوسی امیدوارم راه درستو پیدا کنی دوست عزیز....

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در جواب این تاپیک همین بس که اون فرد به اصطلاح شما مشاورنما، بدون اینکه ذره ای سود مالی براش داشته باشه کلی فیلمای جمع بندی و سوالات مبحثی و برنامه در اختیار بچه ها قرار میده ، تشکر و دعای خیر بچه ها براش تمومی نداره ، با نهایت احترام و ادب و بدون ذره ای تمسخر اعم از نام کاربری یا هر چیز دیگه ای با دیگران صحبت میکنه، هیچوقت قول رتبه برتری تو 80 روز یا هر چند روز دیگه به کسی نداده ، بجای تاپیک دعوا وحاشیه زا تاپیکای به درد بخور مثل تست و فیلم تحلیل سوال برای کنکوریا میزنه ، و در نهایت اگر برای پنجمین فصل سال هم رای گیری بشه بچه ها رای میدن بهش چون آدمای اینجا که با کنکور و درس سر و کار دارن خیلی خوب آدم با تجربه که هدفش کمک به دیگرانه رو از بقیه تشخیص میدن.
      عزیزی که ایشون لفظ مشاور نما رو همیشه برات بکار میبره و الان هم غیر مستقیم داره بهت اشاره میکنه، با همین فرمون برو جلو که کارت درسته.

پ.ن : دوستانی که هر چند روزه شروع کردید، برید با انرژی درستون رو بخونید و اطمینان داشته باشید هر چقدر تلاش کنید به همون میزان نتیجه میگیرید . هدف این تاپیک کلا چیز دیگه ای هستش.
      خون میچکد از دیده در این کنج صبوری
      این صبر که من میکنم ، افشردن جان است.....
      ویرایش توسط Gord_Afarid : 28 فروردین 1401 در ساعت 18:54

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      و یه چیزی یادم رف بگم
      اونایی که میگن آره منم شروع کردم 80 روز مونده وووو_((خطاب به دوست ص قبل که گفته رویابافی نمیکنم و دوستانی که همینطوری هستن))
      کسی که با این شرایط شروع کرده نمیاد اینجا ول بچرخه که ! دقیقه به دقیه آنلاین شه به اینو اون تیکه بندازه! این کلا شروع نکرده..
      کسی که شروع کرده از 80 روز مونده وقت نمیکنه اینجا تایپ کنه هزار تا چیز بی اساسو بابا حدقل خودتونو گول نزنید!
      ویرایش توسط whywouldnt : 28 فروردین 1401 در ساعت 18:49

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والله بخدا انگار ما گفتیم توروخدا بیا نظر بده ببینیم عاقبت ما چیه
      به همه انرژی منفی میده حالا خوشحال هم هست و افتخار میکنه
      این و اون آقای بردیا کلا فکر میکنن تنها فاکتور موفقیت تلاش کردنه درحالیکه خیلی چیزا مهمه مثل کنترل استرس و مدیریت جلسه و سطح آی کیو و اعتماد به نفس و ....
      از نظر اینا یکی از نهم شروع کنه بخونه قطعا رتبه برتر میشه
      من خودم یه دوست دارم از نهم رفت کلاس و کلا شاگرد تیزهوشان هم بود ولی رتبش نزدیک ۲۰۰۰ شد
      یکیم میشناسم باز شاگرد تیزهوشانی ولی از اسفند خوند ۳۰۰ شد :/
      ولشون کن بابا بریم سر درسمون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امیدوارم مهدی_آرتور به خاطر تیکه های آقای سیزدهم نرفته باشه
      نه به تاپیکای آقای آرتور نه به تاپیکای آقای سیزدهم
      اون وقت مسخره کننده آقای سیزدهمه
      واقعا هم دیدن تلاش بقیه مسخره کردن داره بد زمونه ایه

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش منم معتقدم رشته های تاپ تلاش میخواد زمان مناسب میخواد
      اگه دیدم این نبود از تابستون هزار دفعه پوست نمینداختم
      اما هیچوقت هیچوقت هیچوقت با اینکه خودمونو تافته جدا بافته بدونیم کنار نیومدم
      چه لزومی داره انگشتمونو سمت بقیه بگیریم؟چرا کنار هم نباشیم؟چرا همو ناامید کنیم؟دله سنگتونو شکر...
      حالمون بده بدترش نکنید لطفا
      بزارید بچه ها به امید رشته های تاپ بخونن که حداقل پرستاری قبول شن برن دانشگاه نمونن پشت ما مسخرشون کنیم

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      میدونید چیه ؟؟ دل و قلب یه انسانی خیلی مهمه! اینکه آرزوی خوب کنه واسه همه! اینکه به همه احترام بذاره! اینا خودشون خیلی حرفن!!!
      شاید اینطوریه که بعضیا هر چی دست و بال میزنن نمیشه..چون مشکل اصلی از خودشنونو
      کلام آخرم اینکه امیدوارم شمایی که این تاپیکو زدی به چیزی که لایقش هستی برسی....

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن