سلام امیبدوارم حالتون خوب باشه که البته میدونم اگه چند ماه دیگه تا کنکورتون بیشتر نمونده قطعا مضطربین اومدم اینجا بهتون بگم که 80 روز تا کنکور مونده این پیامو مینویسم و 31 شهریور دقیقا روز تولدم میام میگم که چجوری با وضعیت افتضاح رتبه برتر شدم فقط الان بگم اوضاع چطوره الان در بدترین وضع روحی ممکن قرار دارم نمیتونم حتی یه مبحث اسم ببرم که بگم بستمش که بگم حداقل اونو تستاشو زدم این مدت همش توی ازمونای قلم چی تقلب کردم چون از واکنش مامان بابام و مشاورم میترسیدم حالم داشت از خودم بهم میخورد شاید اگه کسی بالا سرم نبود تقلب نمیکردم شاید که نه حتما...به مامان بابام به مشاورم دروغ گفتم من اونی نیستم که اونا فکر میکنن اونا الان فکر میکنن اینقد درسم خوبه که پزشکی رو شاخمه فقط نگرانن تهران میارم یا نه در صورتی که نمیدونن حتی دوستامم نمیدونن هیچی بلد نیستم افتضاحم این چند روزه حالم داغون بود تا همین یک ساعت پیش اخر شب میخوابیدم و ظهر بیدار میشدم ولی به مشاورم میگفتم 6 بیدار شدم تازه دعوامم میکرد میگفت مگه قرار نبود 4 بیدار شی الکی چندین ساعت توی یوتیوب و... میچرخیدم حالم داغون دیروز با طناب پامو بستم ب صندلی گفتم باااید بشینی اخرشم به زور 5 ساعت خوندم من اینطوری نبودم 4 بیدار میشدم حتی 12 13 ساعتم میخوندم یه مدتی ولی همش مقطعی بوده خب سرتونو درد نیارم حالا که فهمیدین الان وضعیت چیه شایدم نا امید شین ازم که این هیچی نمیشه اما سه اماه دیگه تقریبا بهتون ثابت میکنم که رتبه برتر شدم تا 31 ام شهریور که تولدمه بدرود...