خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 37 از 37
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان تا کنکور دی ۸۰ روز مونده تقریبا
      این برنامه برنامه خوبی هست و خوبه اگه میخواهید کار کنید و پایه خوبی دارید استفاده کنید همین جا اگه تونستم بانک تست هم میزاریم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یاد برنامه ای سی یو بخیر

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      جالبه، پارسال دقیقا همین تایم مونده به کنکور من یه تاپیکی زدم تحت عنوان اینکه تو ۸۰ روز میشه کاری برا رسیدن به سه تا رشته تاپ کرد و یه عدۀ کثیری اومدن منو خوردن زیر اون تاپیک
      البته الان کارمو تایید نمیکنم و خوشحالم که از تجربه هام درس گرفتم و این موضوع رو فهمیدم که تا یه اتفاقی نیفتاده و به اتمام نرسیده نباید جایی اعلامش کرد و به کسی درموردش چیزی گفت، چون در اون وقت سیل عظیمی از تفکرات و انرژی های منفی روونه میشن سمتت و تاثیر میذارن و علاوه بر اون ایگوی خودت رو هم باید تو اینجور مواقع کنترل کنی و به جای حرف اهل عمل باشی، در هر صورت، بگذریم از خاطرات و تجربیات من، همونطور که دوستان هم گفتن برای کنکور دی همین حدودا تایم هست و اگه هرکسی به هر دلیلی نمیتونه کنکور تیر شرکت کنه میتونه از این برنامه دید و ایده بگیره و بشینه برنامشو بچینه برا کنکور دی

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      up

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر خداقوت
      ای دیگ خسته شدم از کنکور دادن ولی پا پس کشیدن یخ
      لطف میکنین اگ راهنماییم کنین
      زیست من پایه رو خوندم یا 2 درس فک کنم از دوازدهم امسال البته (سالای پیش همشو خوندم بعد فصل فتو سنتز و تنفس سلولی ام تسلط خوبی داشتم و دوس دارم )
      همینو بنظرتون ازمون بزنم مثلا 2 و3 روز یه بار کتابو جزوه مرور کنم؟یا هرروز45 تا تست جامع بزنم

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      سلام
      اول سوالات کنکور رو دانلود کنید به صورت مبحثی:
      https://uploadb.me/direct/vpub8ns8cd... 1400.rar.html

این برنامه=
      - 60 روزه نوشته شده (60 روز مطالعه و تست آموزشی و تست سنجشی در قالب آزمون و بعدا 20 روز هم خودتون میدین و آزمون جامع به سبک کنکور می زنید و تحلیل می کنید کاری که هر دانش آموزی بایستی حتما انجامش بده وگرنه خوندن خالی به هیچ درد نمیخوره) برنامه هر روز تو یک صفحه نوشته شده و تایم بندی ها مشخصه. هرچند همیشه گفتم تایم رو خودتون باید تعیین کنید و اینا ولی اینجا مشخص کردم تا ریزتر شه برنامه و خب یه حالت اجبار روی اجرا (چه ترکیب خفنی شد نصف شبی) ایجاد شه، ببین عزیزدلم اگه الان هنوز ساعت خواب و بیدارت تنظیم نیست و نصف شبا لالا میکنی و لنگ ظهر بیدار میشی باید بهت بگم که این برنامه به هیچ دردیت نمیخوره و باید حتما ساعت خواب و بیداریت تنظیم شه وگرنه سر جلسه کنکوری که 80 روز دیگه برگزار میشه کم خواهی آورد و نمیتونی تمرکز کنی صبح زودی. پس لطفا اگه خوابت تنظیم نیست دست به این برنامه نزن چون باید 8 صبح شروعش کنی و راس ساعت 11-12 جیـش بوس لالا - آها یادم رفت بگم تعداد تستایی که مشخص کردم هم یه حالت حداقل طور داره یعنی اینطور نیست که شما حتما باید همون تعداد تست بزنید نخیر عزیز من شما هر چه در توان داری تست میزنی و تحلیل میکنی ولی سعی کن کمتر از حدی که گفتم هم نشه. اگه روی ساعتی که نوشتم زیادی حساسی میتونی حتی بودجه هر روز رو واسه خودت بنویسی و اجراش کنی اینطوری شاید واسه بعضیا بهتر باشه و با تمرکز بهتری برنامه رو اجرا کنن یعنی بازم هیچ زور و فشاری نیست و شما باید کاری کنید که دلتون راضی تره و صد البته برنامه تون اجرا بشه این وسط.

- منبع خاصی تعیین نکردم و با هر منبعی که دارید میتونید شروع کنید. ولی خودتون مراعات حال خودتون رو کنید و مثلا برندارید از الان مبتکران دو جلدی بخونید، یه منبع جمع و جور که درسنامه آنچنان زیادی نداشته باشه استفاده کنید تا به تست برسید. پیشنهاد خودم: تو زیست کتاب درسی و اگه نیاز شد فقط اون قسمتی که فهمش سخت تره واستون از روی هر درسنامه ای که دارید بخونید مثلا جزوه ماز و ... / واسه شیمی میتونید از درسنامه آیکیو یا فیل یا جمع بندی الگو استفاده کنید یا حتی درسنامه های خیلی سبز جامع که خیلی مفصل نیستن. / واسه فیزیک از درسنامه شگفت انگیز شهریاری بخونید (نیازی به زدن تستای کتابش نیست) / برای ریاضی از جمع بندی مبتکران یا درسنامه های تخته سیاه بابک سادات یا هر درسنامه دیگه که دوست داشتید میتونید استفاده کنید. / برای عمومی از آیات مینی گاج (دینی) و از قرابت خیلی سبز یا الگو (تست قرابت) و لغات آخر کتاب های فارسی و کتاب های جیبی حفظ واژگان زبان مثل 2000 واژه نشر دریافت یا جیبی مهروماه استفاده کنید. / برای عربی هم که نکته تست فلاح رو جا دادم تو برنامه.

- این برنامه از روزی 8 ساعت و 40 دقیقه مطالعه شروع میشه. دقت کن نگفتم استارت طوفانی با 16 ساعت مطالعه روزانه! نگفتم روزی 20 ساعت تا رسیدن به رویاها!! حتی نگفتم روزی 12 ساعت! بعد از 10 روز که استارت زدین 2 ساعت فیزیک فیکس میشه داخل برنامه و از اون به بعد روزی 10 ساعت و 40 دقیقه میخونید تا برنامه تمام شه. تقریبا هر روز هم 2 ساعت جبرانی در نظر گرفته شده. استراحت های برنامه هم که کویت !! کلی استراحت دارید بعد هر بازه مطالعه و اینطور نیست که عین تراکتور یه سره فقط درس بخونی.

- چه درصدی رو کاور کرده از هر درس؟
      این درصدا=
      فایل پیوست 99992
      همونطور که میبینید تخمین خوبی هم داده، ولی خب به نظر من شما نباید این تخمین رو ببینید. الان باید صرفا نهایت زورتون رو بزنید تا این برنامه تکمیل شه.

- دیگه یادم نیس چی میخواستم بگم سر درد شدید دارم و مغزم شدیدا رد داده امشب، آها گل بی عیب و این حرفا، ببینید دوستان عزیز این برنامه اینجاست و من متاسفانه تفنگی ندارم که روی شقیقه شما عزیزان گذاشته باشم که بشینید اجراش کنید و فلان، خلاصه بخوام بگم اگه دوس نداری از این وضعیت الانت راحت شی کسی مجبورت نکرده اصلا درس بخونی نه من نه هیچ کس دیگه شما رو محبور به اجرای نه این برنامه نه هر برنامه دیگه ای نکردیم پس لطفا اینجا حرف از نشدن و شدن نزنید و یه بارم که شده تو زندگی تون صرفا تلاش کنید و تلاش. راستی اگه عیب و ایراد تایپی و محتوایی و ... تو برنامه بود دیگه به بزرگی خودتون ببخشید چون دیر وقت نوشتمش و خیلی خسته بودم. خلاصه حلال کنید.

- همین دیگه بیشتر این واقعا نمی کشم و چشام نمیبینیه. آها یادم رفت بگم، اگه کلا تعطیل هستید (یعنی کسی که هیچی از درسا نمیدونه و کلا چند سالی دور بوده از درس و دبیرستان) این برنامه صادقانه بخوام بگم به دردتون نمیخوره. نگید نگفتی.

فایل پی دی اف برنامه جامع 60 روزه=
      لینک دانلود (آپدیت شد)
      https://uploadb.me/direct/wdpiac5czc...مع.pdf.html
      سلام؛ فقط مخصوص رشته تجربیه؟ دانلود نمیشه!

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای من شد

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)