خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تو 81 روز میشه به پزشکی/دندان/دارو رسید؟

بزن رو لینک زیر و برو این تاپیکو بخون

http://forum.konkur.in/thread72455-3.html#post1829488
      ویرایش توسط StarryNight : 01 دی 1401 در ساعت 03:02

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ماشاالله بهت دختر.برو ببینم چه میکنی.هر کیم هرچی حرف منفی زد هیچ اهمیتی نده.تو لایق بهترینایی چون به جای ناله کردن و شکایت کردن و صرفا گفتن جملات کلیشه ای(نمیشه)(منطقی باشین)(طبیعتاً نمیشه)(میتونین به ۱۴۰۲فکر کنین)(چرا الکی به خودتون و بقیه امید الکی میدین)و...پا شدی و قراره که بسازیش.یه جایی یه جمله ای شنیدم که می‌گفت اره غیر ممکنه تا موقعی که یه دیوونه پیدا بشه و باورش کنه.
      تو هم باورش کردی پس میتونی بسازیش.برات بهترینارو نه بلکه هدفتو که صددرصد عالی ترینه آرزو میکنم
      به امید مردادی که با نتیجت همه رو شگفت زده کنی.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشی♡^----^

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدا قوت
      .کار غیر ممکنی نیست
      با توجه ب اینکه صفر هم نیستید .
      سعی کنید تو هر تایم درسی حداقل یک آزمون
      جامع یا مبحثی مرتبط با اون درس ب صورت زمان دار بزنید و تحلیل کنید .
      هیچ جوینده ندانست که جای تو کجاست...

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ایشالا انرژی ای که موقعی که این تاپیک رو ایجاد کردی توت بوده تا اخر کنکور باشه بات.
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم امکانش خیلی ضعیفه

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط felfel rize نمایش پست ها
      نظرتون محترمه چون من با شناخت خودم از توانایی هام تصمیم میگیرم
      شما و بقیه هم همچنین،
      چیزی که برای من شدنیه ممکنه برای شما غیر ممکن باشه و بالعکس
      موفق باشید
      درسته ،من پایه ام قویه ولی باز شک دارم،شما اعتماد به نفست عالیه ولی کافی نیست،قرار بود با ۸۰ روز بیای دندون بیاری عدالت زیر سوال میره،من تهش بتونم زیست شناسی گیاهی قبول شم،شما ممکنه دندونم قبول شی،ولی فضایی فکر نکن،باشه؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yahya_moz نمایش پست ها
      الان اینکه بگی احتمالش ضعیفه چه کمکی به فلفل ریزه می کنه؟
      عدل الهی هم زیر سوال نمیره ! یکی باهوش تره ، یکی خوشگل تره ، یکی پولدارتره و ... هیچ کدوممون با هم برابر نیستیم
      اصلا شاید خدا فلفل رو نخبه آفریده و قبول میشه

البته موافق این هستم که امید واهی از ناامیدی بدتره ولی اینو من و شما نمی تونیم تشخیص بدیم و باید خود طرف تصمیم بگیره . خودش میگه می تونم پس دیگه بحثی نمی مونه
      اره ولی از شانسش اون درسخونا باهوشم هستن،این نمیتونه تو ۸۰ روز قبول شه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر
      من خودم سمپادی بودم و رشته ریاضی و تو دانشگاه کامپیوتر خوندم. بعدش انصراف دادم و کنکور تجربی شرکت کردم و الان سال های آخر پزشکیمه
      نمی دونم الان سطح اطلاعاتتون چطوره و مشکلاتتون چقدر فقط لازم دونستم چندتا مطلب رو بگم
      اول اینکه ما آدما سعی داریم همه ش بگیم نه و نمیشه و امکان نداره و اینا در حالی که خب حالا گیرم نشد مگه چی میشه هیچی پس قطعا نباید ناامید شد و نباید ناامید کرد(آخه به من چه که به یکی بگم نمیشه و ناامیدش کنم،مثلا با نمیشه گفتن من آیا دردی از طرف دوا میشه ؟)
      دوم اینکه الان دارین میگین 80 روز حدودا و این ها..حواستون جمع باشه که زمان زود میگذره مبادا این تایم رو از دست بدین و هی تایمتون کمتر باشه
      سوم اینکه وقتی میخواین تلاش کنین علاوه بر برنامه ریزی نکته مهمی که وجود داره اینه که چ جوری بخونین...فرض کنین آدم ایکس ده بار باید یه چیزی رو بخونه و مرور کنه و آدم وای دوبار پس اگه ادم ایکس حدود 20 ماه وقت بذاره واسه قبولی ادم وای میتونه با 4 ماه قبول بشه نه عدالتی میره زیر سوال نه هیچی..ولی باید هوشمندانه بخونین یعنی با توجه به اینکه تجربی هستین سعی کنین تکنیک های مشابه کاخ حافظه و داستان سازی و اینها رو به کار ببرین تا هم از درس خوندنتون لذت ببرین و هم اینکه بتونین با یه بار خوندن همه چی رو حفظ کنین..الته توضیحش مفصله که خب می تونین خودتون یه مقدار بررسی کنین
      چهارم اینکه چرا نشه؟ الان ما واسه امتحاناتمون کتابای 500-600 صفحه ای باید بخونیم با مطالب فوق سنگین تر و توبازه های خیلی خیلی کم نظیر چندروز و یکی دوهفته
      اگه از من بپرسین میگم واقعا میشه به شرط اینکه چیزایی که باید رو رعایت کنین
      موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برات بهترییین هارو از خدا میخواام موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پیشاپیش بابت لحن بد یه قسمت هایی از پیام عذر میخوام ، اما چون این نوع تاپیک ها هی دارن بالا پایین میشن فک کنم لازمه.

من کاملا باور دارم که قبولی یک فرد نرمال از لحاظ هوشی ، با پایه دبیرستانی صفر ، اون هم در مدت کوتاه و برای دانشگاه های دولتی تاپ و خوب زیر صفر و عملا غیر ممکن هستش.
      حالا هی مثبت اندیش ها و استثناگراهای بیان بگن نه فلانی بود شب قبل کنکور خوند رتبه برتر شد.
      همه اون دوستانی که از دهم ، یازدهم و حتی تابستون با ساعت مطالعه بالا شروع به مطالعه کنکور میکنن ( + یه عده پشت کنکوری های پر تلاش ) کشک نیستن که یکی بیاد در عرض دو سه ماه همشون رو رد بکنه.

عزیزانی هم که سر این موضوعات ( از الان میشه ؟ | میخوام در مدت کم رتبه برتر بشم | میخوام نمونه باشم | واسه خاطر تعهد به خودم و ... ) تاپیک بالا میارن صرفا میخوان اون عذاب وجدان و اون حس درونی منفی خودشون رو آروم کنن تا بتونن در ادامه راحت تر وقت تلف کنن :/
      وگرنه کسی که بخواد در زمان کوتاه موفق بشه دقیقا داخل انجمن ( با عرض معذرت ) چه غلطی میکنه ؟

الان همین استارتر عزیز ، قراره در 81 روز موفق بشه اما نشسته داره با این و اون بحث میکنه.
      شمایی که میخوای تو این مدت کوتاه موفق بشی حتی ثانیه هارم باید قدر بدونی ! نه این که یه تاپیک بالا بیاری و پیگیرش باشی

اینجا انجمن کنکوره ، محل تبادل اطلاعات مفید درسی و ارائه تجربیات ، نه محل زدن تاپیک های چرت و پرت شخصی.
      یه مکان عمومیه ، نه مکانی که یکی تاپیک بالا بیاره بگه میخوام تنهایی گزارش کار بدم ، یکی تاپیک بالا بیاره بگه واسه تعهد به درس خوندنم هستش ، یکی تاپیک بالا بیاره بگه میخوام نمونه باشم ، ساده بگم : «هیچ» یک از اینا «هیچ» ربط و ارزشی نسبت به ما نداره !
      پس لطفا یه سری قوانین ساده ی بچگانه رو در ارتباط با یک محیط جمعی و عمومی رعایت کنید :/

ویرایش توسط Hadi.Z : 28 فروردین 1401 در ساعت 15:22

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا چی بگم ...
      این مرحله برای خود رستگار رحمانی هم قفله هنوز

من که خودم نمیوتونم
      ولی اگر شما شرایطی دارید که میتونید در این مدت به این رشته ها برسید دیگه جای بحث کردن برید و تمام تمدکزتون رو روی رسیدن بگذارید.
      موفق باشید
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 28 فروردین 1401 در ساعت 15:59

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yahya_moz نمایش پست ها
      من از مطالب شما استفاده کردم تو انجمن و یه سریش برام کاربردی بود . ممنونم
      داداش اینو به عنوان آخرین پیامم تو این تاپیک میگم
      راستش اصلا مهم نیست که میشه یا نه ! اگه امسال همه چیزش رو بذاره و بخونه شاید موقع انتخاب رشته یه چیز دیگه رفت و راضی شد و واقعا شاید اصلا سطح الانش و هوشش در حدی باشه که بتونه (‌به ما ربطی نداره) در هر صورت انتخاب های بیشتری موقع انتخاب رشته خواهد داشت
      یا اگه برای ۱۴۰۲ هم بخواد پشت کنکور بمونه در صورتی که امسال رو تا آخر بخونه سال بعد هم میتونه قبول بشه چون می دونه میتونه کار رو تموم کنه
      من دلیل حرف های بقیه رو متوجه نمیشم که چرا می خوان بگن نه نمیشه در صورتی که اگه هدف درس خوندن هست باید بخونه و فعلا نباید به شدن یا نشدنش فکر کنه الان باید فقط به خوندنش فکر کنه
      بله همینطوره
      ولی بحث درس خوندن نیست . بحث سر این نیست که خوندن در هر شرایطی بهتر از نخوندن هست قطعا هم همینطور هست و ما راهی جز خوندن نداریم.
      ای کاش اصلا به جای اینکه رویامون این بشه پزشکی و دندون و.... قبول بشیم رویامون این میشد که ای کاش درسخون بشیم . ای کاش ۸۰ روز تمام درس بخوانیم فقط . ای کاش بی حاشیه باشیم و....
      بحث چیز دیگری است اما
      بحث رسیدن به پزشکی در ۸۱ روز است نه بیشتر نه کمتر
      و من هم گفتم که شخص بنده نمیتوانم
      شاید ایشان شرایط ویژه ای دارند اعم از سهمیه و .... ویا ذهن باهوش و یا پایه درسی عالی
      که میتوانند.
      موفق باشید
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این فلفلک دنبال تاییده،اره فلفلک میشه قبول شد برو حالا شروع کن چون از ۸۱ روزت فقط ۷۵ روز مونده

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجیبه که فکرمی کنی عدالت وجود داره!عدالتی وجودنداره..
      نه قبولی شماجای استارتروتنگ می کنه ونه قبولی استارترجای شمارو پس بهتره به خودت وخونده هات اعتمادکنی وادامه بدی.موفق باشی
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      درسته ،من پایه ام قویه ولی باز شک دارم،شما اعتماد به نفست عالیه ولی کافی نیست،قرار بود با ۸۰ روز بیای دندون بیاری عدالت زیر سوال میره،من تهش بتونم زیست شناسی گیاهی قبول شم،شما ممکنه دندونم قبول شی،ولی فضایی فکر نکن،باشه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن