خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hannaneh.b نمایش پست ها
      عجیبه که فکرمی کنی عدالت وجود داره!عدالتی وجودنداره..
      نه قبولی شماجای استارتروتنگ می کنه ونه قبولی استارترجای شمارو پس بهتره به خودت وخونده هات اعتمادکنی وادامه بدی.موفق باشی

تو دنیا هیچ چیزی نیست که بشه گفت کاملا عادلانه است پس چیزی که به عدالت نزدیک باشه بهترین حالت ممکنه ،

کنکور عین عدالت نیست( چون سهمیه ها وجود دارند و گاها تاثیر دارند ) ولی به عدالت نزدیکه ( چون هر ساله n نفر از مناطق محروم ویا شرایط داغون قبول میشن، لزوما رابطه مستقیمی بین سطح درامدی یه خانواده و فرزندش یا امکانات و شهر و ... برای قبولی تو کنکور وجود نداره و هر کسی حالا میتونه با یه گوشی به فیلم کلاس های کنکور و ... دسترسی داشته باشه ) البته این حرف به مذاق خیلی ها خوش نمیاد ، ایرادی ام نداره اگه کسی بهونه بیار باشه خود عدالت هم ظهور کنه اینا کار خودشونو میکنن...

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من پارسال شرایط مشابهی داشتم و در مدت مشابهی 4500 شدم. البته من میانگین 7ساعت میخوندم.
      سه رشته تاپ زیر 3000 میخواد حدودا، پس بنظرم نشد نداره فقط خیلی سخته و باید حسابی تلاش کنی. موفق باشی.
      خودمم با وجود دانشجو بودن چند روزه زده به کلم که باز شروع کنم من دامپزشکی تهران یا بیوتک بهشتی یخوام البته پس حدود 3500 نیاز دارم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam 7505 نمایش پست ها
      یعنی صفر بودین و فقط دو ماه و نیم خوندین پارسال؟؟!منطقه چند ۴۵۰۰شدین؟
      تجربی منطقه یک بودم. گفتم که شرایطم مشابه ایشون بود پس پایه متوسطی داشتم اما حداقل هشت-نه ماه کاملا از درس دور بودم.قبلش هم فقط دروس مدرسه رو میخوندم و نمره خوبی میگرفتم اما ازمون شرکت نمیکردم و تست نزده بودم

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو ۸۱ روز نمیشه دندون و اینا قبول شد الکی امید ندید،کسی که خیلی خونده میتونه رتبشو بیاره بالا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن