خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور انسانی، کسی که از اواسط فروردین شروع کرده،، چه رتبه ای امکان پذیره؟؟؟

سلام.
      من شروع کردم به خوندن دو هفتست.
      ولی احساس میکنم نشدنیه از الان زیر۵هزار بشم.
      استرس عملکردمو اورده پایین.
      اگه واقع بینانه بخواید بگید ، برای انسانی ، از الان چه رتبه ای امکان پذیره؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia97 نمایش پست ها
      سلام
      من از کنکور انسانی خیلی اطلاعی ندارم راسش ولی خداییش زیر پنج هزار اخه استرس داره خواهر من در مورد سوالت که امکان پذیر است یا خیر هم که اصلا نمیشه گفت چون هیچ چیزی از تو و سطح درسی و اینکه چقدر میتونی بخونی چه حجمی در روز رو مطالعه کنی ندارم ولی قطعا هیچ تلاشی بی نتیجه نمیمونه
      منم مثل شما تازه شروع کردم البته که از صفر رشته ام تجربیه اولش گفتم برای زیر ۱۰۰۰ الان که حدودا ۱۰ ۱۱ روز گذشته میگم بابا زیر ۱۰۰ نمیدونم شاید توهمی شدم یا چی... میدونی تا وقتی از بیرون به بازی نگاه میکنی میگی من خنگم و... (ببخشیدا خودمو میگم منظورم شما نیستی) ولی وقتی وارد بازی میشی میفهمی یک ساعت الانه من با یک ساعتی که توی یوتوب یا اینستا میچرخیدم یکی نیست یا حتی یک ساعتی که الان میخونم اصلا و ابدا با یک ساعت روز اول من یکی نیست الان من در ساعت شاید ۵۰تا تست بزنم ولی روز اول نهایت ۲۰ تا تست بود..

روزی چند ساعت میخونید؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia97 نمایش پست ها
      سلام
      من از کنکور انسانی خیلی اطلاعی ندارم راسش ولی خداییش زیر پنج هزار اخه استرس داره خواهر من در مورد سوالت که امکان پذیر است یا خیر هم که اصلا نمیشه گفت چون هیچ چیزی از تو و سطح درسی و اینکه چقدر میتونی بخونی چه حجمی در روز رو مطالعه کنی ندارم ولی قطعا هیچ تلاشی بی نتیجه نمیمونه
      منم مثل شما تازه شروع کردم البته که از صفر رشته ام تجربیه اولش گفتم برای زیر ۱۰۰۰ الان که حدودا ۱۰ ۱۱ روز گذشته میگم بابا زیر ۱۰۰ نمیدونم شاید توهمی شدم یا چی... میدونی تا وقتی از بیرون به بازی نگاه میکنی میگی من خنگم و... (ببخشیدا خودمو میگم منظورم شما نیستی) ولی وقتی وارد بازی میشی میفهمی یک ساعت الانه من با یک ساعتی که توی یوتوب یا اینستا میچرخیدم یکی نیست یا حتی یک ساعتی که الان میخونم اصلا و ابدا با یک ساعت روز اول من یکی نیست الان من در ساعت شاید ۵۰تا تست بزنم ولی روز اول نهایت ۲۰ تا تست بود..

ساعت چند از خاب پا میشید؟؟؟
      من همش وقتامو تلف میکنم ، زود بیدار میشم ولی در کل ۳ یا ۴ ساعت میخونم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط تیلور نمایش پست ها
      سلام.
      من شروع کردم به خوندن دو هفتست.
      ولی احساس میکنم نشدنیه از الان زیر۵هزار بشم.
      استرس عملکردمو اورده پایین.
      اگه واقع بینانه بخواید بگید ، برای انسانی ، از الان چه رتبه ای امکان پذیره؟؟؟؟
      اگه کلا رشتتون انسانیه بله چرانشه
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)