خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation پک الگو کنکور, خیلی سبز و کنکوریوم

سلام بچه ها.نماز روزه هاتون قبول.انشالا که حال دلتون خوب باشه
      یه سوالی; وقتی 95%درصد سوالای این پکهای شبیه ساز کنکوری خود سوالای کنکورن(مال دوستم که خریده بودو دیدم) ویکم بعضی سوالا رو تغییر دادن و بقیه شم تالیفه, ایا این منطقیه که بری و بخری؟
      ایا چیزی به اندوختت اضافه میکنه وقتی قبلن این سوالا رو تو کتابای جامعی که داشتی زدی؟و الان برات تکراریه؟
      ایا خریدشون منطقیه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      مگ دفترچه سوالات کنکور نیستن اینا؟
      تالیفی اند؟؟
      من فک میکردم عین ۶ سال کنکور زرد قلم چی باشن ک

اگ دوستان میدونن ممنون میشم اطلاع بدن
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط high.target نمایش پست ها
      مگ دفترچه سوالات کنکور نیستن اینا؟
      تالیفی اند؟؟
      من فک میکردم عین ۶ سال کنکور زرد قلم چی باشن ک

اگ دوستان میدونن ممنون میشم اطلاع بدن
      من کنکوریوم داشتم
      همون سوالات کنکور هستن ولی خب مثلا توی کنکور 97 یه سری مباحث و سوالاتی مطرح شده که الان دیگه تو کتاب بچه های نظام جدید نیست. برای همین اومدن این سوالا رو با سوالای تالیفی با رعایت درجه ی دشواری عوض کردن.
      مثلا اگر اون سوال از مبحث سختی بوده با یه سوال از مباحث سخت نظام جدید عوضش کردن.
      در کل سوالا همون سوالای کنکور هستن فقط جاهایی که عوض شده یا حذفیات بوده رو جایگزین کردن با سوال تالیفی
      خون میچکد از دیده در این کنج صبوری
      این صبر که من میکنم ، افشردن جان است.....

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      مهم اینه شما با روند سوالای کنکور که همه یک جا جمع شدن ازمون بدین و باهاشون اشنا بشین. وگرنه تقریبا خیلی از دانش اموزا سوالای کنکور رو قبلا تو کمک درسی زدن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نظر من اینه کنکورای نظام جدید دفترچه ای کار بشن
      98 ب قبل رو تو کتابا خیلی دیدیم یا میشه نزد یا اگر خیلی حساسیت باشه میشه تک درس زد چون عملا درصدش کاذب میشه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin.a.z.sh نمایش پست ها
      سلام بچه ها.نماز روزه هاتون قبول.انشالا که حال دلتون خوب باشه
      یه سوالی; وقتی 95%درصد سوالای این پکهای شبیه ساز کنکوری خود سوالای کنکورن(مال دوستم که خریده بودو دیدم) ویکم بعضی سوالا رو تغییر دادن و بقیه شم تالیفه, ایا این منطقیه که بری و بخری؟
      ایا چیزی به اندوختت اضافه میکنه وقتی قبلن این سوالا رو تو کتابای جامعی که داشتی زدی؟و الان برات تکراریه؟
      ایا خریدشون منطقیه؟
      از نظر سوال ارزش دارن؟
      هم آری هم نه
      آری به این خاطر که خوب سوالای کنکور خیلی ارزش مند هستن و باید چندین مرتبه تا کنکور مورد حلاجی قرار بگیرن
      نه به این خاطر که همه جا در دسترس اند از اینترنت و کتابا بگیر تا خود دفترچه آزمونها که هر از گاهی سوال کنکور هم بینشون دیده میشه در کل بدون هزینه هم میشه تهیه کرد سوالای کنکور رو

ارزش واقعی این پک ها به دو چیز است
      1- جمع آوری و طبقه بندی سوالات کنکور یکجا و اعمال تغییرات کتابهای درسی و تغییرات نظام آموزشی در سوالات کنکور
      2- پاسخ نامه تحلیلی این پک ها که واقعا مال خیلی سبز فوق العاده است . و باعث میشه کامل جمع بندی خوبی رو رقم بزنید . در ضمن کیفیت چاپ و سوال هم خیلی خوبه . شما بخوای پی دی اف دفترچه کنکور پرینت بگیری کیفیتش 270 هست و تار دیده میشه .

من باشم بین این پک ها میرم سراغ اونیکه پاسخ نامه خوب و پر نکته و آموزشی تری داشته باشه چون سواللا که همه شون تقریبا سوالای کنکور هست / البته آزمون تالیفی هم دارن و بعضی سوالا هم جایگزین تالیفی دارن ولی باز هم اکثرا سوال کنکور هستن خوب .
      با بررسی هم که خودم کرده ام
      کنکوریوم مهروماه به درد نمیخوره اصلا
      دور دنیا گاج عمومی اش خیلی خوبه
      چند کنکور خیلی فوق العاده است از هر نظر فقط تو عمومی یکم ریپ زده که قابل چشم پوشیه .
      مال نشر الگو رو ندیده ام نظری ندارم
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان از بین چند کنکور و کنکوریوم کتابی هستش امثال سه دفترچه ای تالیف کرده باشه؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      از نظر سوال ارزش دارن؟
      هم آری هم نه
      آری به این خاطر که خوب سوالای کنکور خیلی ارزش مند هستن و باید چندین مرتبه تا کنکور مورد حلاجی قرار بگیرن
      نه به این خاطر که همه جا در دسترس اند از اینترنت و کتابا بگیر تا خود دفترچه آزمونها که هر از گاهی سوال کنکور هم بینشون دیده میشه در کل بدون هزینه هم میشه تهیه کرد سوالای کنکور رو

ارزش واقعی این پک ها به دو چیز است
      1- جمع آوری و طبقه بندی سوالات کنکور یکجا و اعمال تغییرات کتابهای درسی و تغییرات نظام آموزشی در سوالات کنکور
      2- پاسخ نامه تحلیلی این پک ها که واقعا مال خیلی سبز فوق العاده است . و باعث میشه کامل جمع بندی خوبی رو رقم بزنید . در ضمن کیفیت چاپ و سوال هم خیلی خوبه . شما بخوای پی دی اف دفترچه کنکور پرینت بگیری کیفیتش 270 هست و تار دیده میشه .

من باشم بین این پک ها میرم سراغ اونیکه پاسخ نامه خوب و پر نکته و آموزشی تری داشته باشه چون سواللا که همه شون تقریبا سوالای کنکور هست / البته آزمون تالیفی هم دارن و بعضی سوالا هم جایگزین تالیفی دارن ولی باز هم اکثرا سوال کنکور هستن خوب .
      با بررسی هم که خودم کرده ام
      کنکوریوم مهروماه به درد نمیخوره اصلا
      دور دنیا گاج عمومی اش خیلی خوبه
      چند کنکور خیلی فوق العاده است از هر نظر فقط تو عمومی یکم ریپ زده که قابل چشم پوشیه .
      مال نشر الگو رو ندیده ام نظری ندارم
      سلام. یادمه یه تاپیک زده بودین خیلی وقت پیش بررسی منابع بود نتونستم پیداش کنم و نمیدونم جواب سوالم توش هست یا نه،به همین دلیل اینجا میپرسم. بنظرتون برای فیزیک و ریاضی موج آزمون
      چطوره؟! ازین جهت که اکثر تیپ تستهارو پوشش بده. و درمورد شیمی فصل ازمون؟!برای شیمی موج ازمون چطور؟
      البته نظر خودم رو شیمی موج ازمون نیست! درکل ممنون میشم راهنمایی کنید.
      ویرایش توسط Nyr.mhn.93 : 22 فروردین 1401 در ساعت 14:47

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nyr.mhn.93 نمایش پست ها
      سلام. یادمه یه تاپیک زده بودین خیلی وقت پیش بررسی منابع بود نتونستم پیداش کنم و نمیدونم جواب سوالم توش هست یا نه،به همین دلیل اینجا میپرسم. بنظرتون برای فیزیک و ریاضی موج آزمون
      چطوره؟! ازین جهت که اکثر تیپ تستهارو پوشش بده. و درمورد شیمی فصل ازمون؟!برای شیمی موج ازمون چطور؟
      البته نظر خودم رو شیمی موج ازمون نیست! درکل ممنون میشم راهنمایی کنید.
      همه شون کتابای خوبی هستن و اکثرا استفاده میکنن ازشون .
      ولی توجه کنید که این کتابا جزو کتابای لول بالا هستن و برای مرور توصیه میشن نه یادگیری و تست آموزشی
      پس اگر دروس رو خوب مطالعه کردید میتونن براتون مفید باشن
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      همه شون کتابای خوبی هستن و اکثرا استفاده میکنن ازشون .
      ولی توجه کنید که این کتابا جزو کتابای لول بالا هستن و برای مرور توصیه میشن نه یادگیری و تست آموزشی
      پس اگر دروس رو خوب مطالعه کردید میتونن براتون مفید باشن
      خیلی ممنون.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن