خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Cool ریاضی 2 خوشخوان یا مبتکران

سلام. دوستان ببخشید من الان ریاضی 2 الگو کار میکنم ولی راستش یه کتاب میخوام که اشکمو در بیاره ! الگو خوبه ولی منو اذیت نمیکنه !!! به نظر شما بین خوشخوان و تیزهوشان مبتکران کدوم مناسب تره ؟

با تشکر فراوان .

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arj نمایش پست ها
      سلام. دوستان ببخشید من الان ریاضی 2 الگو کار میکنم ولی راستش یه کتاب میخوام که اشکمو در بیاره ! الگو خوبه ولی منو اذیت نمیکنه !!! به نظر شما بین خوشخوان و تیزهوشان مبتکران کدوم مناسب تره ؟

با تشکر فراوان .

تستایی با استانداردای کنکور بهتر از تستای چالشیه

کنکورتو بده بعد برو سراغ آبقوره گرفتن خو

ولی هر جور مختاری

شنیدم تیزهوشان مبتکران تستای چالشی خوبی داره

3. Top | #3
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جالب بود !

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب مبتکران اون صورتیش چاپ قدیمش بتونی گیر بیار خیلی خوبه چون مطالب مشتر و مرتبط با حسابان که قبلا تو ریاضی 2 بوده داره و این طوری این مطالب یکبار به طور کامل میخونی و مطلبی از قلم نمیفته سوالاش هم خیلی خوبه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ما مبتكران صورتيه رو كار ميكرديم، لا مصب ماتريس هاي انتقالي كه پيش دانشگاهي ميخونين و مثلا داشت خيلي خيلي خيلي كامل و سطح بالاس كه ما بچه هاي سمپاد بعضي سوالاشو مجبور بوديم چنتايي بشينيم فكر كنيم و به جواب نرسيم

6. Top | #6
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام. ممنون از راهنماییتون. حالا اگر نتونستم مبتکران قدیمی را پیدا کنم چی؟ جدیده را بخرم یا خوشخوان. در ضمن اگه میشه بگید محتوای مبتکران چه طوریه؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام. ممنون از راهنماییتون. حالا اگر نتونستم مبتکران قدیمی را پیدا کنم چی؟ جدیده را بخرم یا خوشخوان. در ضمن اگه میشه بگید محتوای مبتکران چه طوریه؟
      چند صفحشو که تو سایتش گذاشته
      بفرما دانلود کن
      http://www.mobtakeran.net/image/1371473231.pdf

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من مبتکران رو خوندم و خوشخوان رو هم یه نگاهی انداختم. خوشخوان بیشتر تو فازه المپیاده ولی مبتکران مطالب کتاب رو کامل کرده و پخته. پس پیشنهاد میکنم مبتکران بگیری.
      دوستان هم که میگن مبتکران قدیمی منظورشون کتابی هست که مؤلف هاش آقایان حسین انصاری و سیامک قادر هستند نه اینکه دیگه گیر نمیاد.

9. Top | #9
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون از همگی.

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مبتکران تیزهوشان از الگو هم پایین تره.خوشخوان باعث میشه خون گریه کنی مخصوصا فصل آخره ترکیباتش.اما اگر میخوای دغ مرگ بشی المپیاد های خوشخوان رو بگیر یا کتاب های فاطمی مثل ترکیبات فاطمی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن