خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

20 ساعت مطالعه در روز

سلام وقتتون بخیر
      دوازدهم تجربی هستم از منطقه 3 و تازه عضو شدم
      حقیقتش من صفر صفر نیستم!بلکه خیلی نوسانی هستم و تلاش منظم ندارم!وقت هایی که میخونم عالی و باکیفیت و با ساعت مطالعه بالا میخونم..هدفم 20 ساعت مطالعه در روز و مینمم هم 15 ساعت مطالعه هستش! (بازه 15 الی 20 ساعته )البته یه چیزیو بگم این هدفم حاصله هیجان لحظه ای و.. نیست من به خاطر اینکه خودمو میشناسم و میشناختم از سال 11 برای ماه های پایانی و ساعت مطالعش برنامه ریزی هایی داشتم که الان اومدم به خودم ثابت کنم عملمو! نه حرف های الکی و تصمیم هایی که قاطع نیستن!
      تصمیم دارم نهار شام و صبحونه رو با دیدین ویدیو آموزشی سپری کنم و بقیه کار ها که نهایتا 15 دقیقه میشه ((با ریکوردر صدامو از دروس حفظیات وویسشو میگیرم و گوش میدم و یا خلاصه هامو تو استیکی نوتز ها مینوسم و میخونمشون تو این تایم ها) )
      دیگه وقتشه نهایتمو استفاده کنم! چون دیگه خسته شدم از وضعیتم!!!
      من بازه مطالعتیم طولانیه یعنی 6 ساعت بکوب میتونم با کیفیت بخونم و خسته نشمم البته با تغییر دروس!(50 دقیقه زیست 10 دقیقه عمومی و و و..))
      هدفم تا روز کنکور استفاده حداکثری از زمان هست و قبولی تو یکی از سه رشته پزشکی و دندون و دارو همانطور که داشتیم هم 3200 3300 هم قبول شده بودن فرق نمیکنه کجا باشه یا آزاد یا پردیس...خلاصه که هدفم قبولیه!
      به عمومیا توجه ویژه ای خواهم داشت و نقطه قوتم هستن! تو ازمون ها شرکت نکردم..
      خلاصه کشش ندم از همین لحظه به بعد میرم تا بترکونم نشون بدم همه چی ممکننه!
      تفریحم خوندن دعا و نماز و حرف زدن با خدا هستش.میرم و قاطعانه درس میخونم!
      از خدا میخوام که تک تکتون موفق و پیروز باشید.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام و عرض ادب

اولا هدف از این تاپیک رو کلا متوجه نشدم
      که چی

دوما
      ۲۰ ساعت مطالعه در روز
      ینی ماکزیمم۴ ساعت خواب
      ۹۰ روز بخوای فقط ۴ ساعت یا حتی کمتر بخوابی بدنت نابود میشه
      اگه الان مشکلی پیش نیاد در اینده برات مشکل زا میشه

بنظرم زیادی احساسیه ومن ساعت مطالعه بیشتر از۱۷ ساعت تا الان ندیدم در بین nتعداد کنکوری هایی که باهاشون ارتباط داشتم

بهرحال موفق باشی ولی توصیم اینه به فکر سلامتیت هم باش
      روز کنکور علاوه بر معلومات بالا به توان بدنی بالا هم نیاز داری

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوست عزیز تلاشتو بکن به فکر سلامتیت هم باش موفق باشی
      تاپیک جالبیه خوشم اومد انشالله بهش میرسی
      ویرایش توسط whywouldnt : 15 فروردین 1401 در ساعت 20:26

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia97 نمایش پست ها
      چه جوانانی اسماعیل
      ۲۰ ساعت مطالعه در روز واقعا همچین ادمی پیدا میشه با کمتر از چهار ساعت خواب در روز زنده مونده باشه و اگر زنده مونده تعادل روانی داره؟
      از آدمیزاد همه کاری بر میاد
      خودم یه دوستی دارم موقع کنکور روزی 27 ساعت میخوند
      ویرایش توسط reza2018 : 15 فروردین 1401 در ساعت 22:50

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      How touching]:

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه بتونی انجامش بدی یعنی با اونایی که نمیتونن یا نمیخوان انجامش بدن فرق داری
      و خب بین اونی که رتبه n میشه با اونی که n ضربدر بینهایت میشه فرقی هست
      اونی که درونت هولت میده سمتشو انجام بده استارتر

از دوستان هم خواهش میکنم نظرات منطقیشونو بزارن بعد از کنکور
      دقیقا همون موقعی که خودشون میخوان پر قدرت شروع کنن برای رسیدن به تهرانو شریف
      یا شایدم میگن نه سن مهمه نه شرایط تا هر چند سالگی هم شده میخونم آسه آسه تا قبول شم
      این دوستانم یجورایی رویا پردازی میکنن با خودشون بالاخره
      هر کدوممون شرایط خاص خودمونو داریم
      یکی دانشگاهشو رفته زندگی تشکیل داده و تفریحی روزی دو ساعت میخونه بعد از چند سالم ممکنه قبول شه با همین روزی دو ساعتش
      یکیم هم دانشگاهشو پیش میبره هم کنکور میخونه
      یکیم پشت کنکور میمونه میبینه راهی برای در اومدن از این یکنواختیه نابود کننده نداره جز اینکه هر کاری از دستش بر میاد بکنه لااقل بتونه مثل دسته قبل شه نه بازم پشت بمونه
      نمونه همه اینا تو انجمن کنکور هست
      بهتر میدونید که دنیای واقعی اونقدرا بد هست که کمبودشو حس نکنیم حداقل بیاین اینجا یکم بد نباشیم
      من نه میگم بیست ساعت مداوم خوندن شدنیه نه میگم کار درستیه نه عکس اینارو میگم
      خودم از تابستون تا حالا نود درصد روزام ساعت مطالعم روی ده نشده
      استارترم نیازی به این حرفای منو شما نداره و سوالیم از ما نپرسید
      جالب میدونی چیه؟استارتر گفته صفر نیستم فقط منظم نخوندم یکیمون اومده گفته نتیجه تاپیک آرزوفروش
      چرا؟ چرا نیایم پا به پاش تلاش کنیم؟چرا مقابلش وامیسیم؟چون شرایطمون فرق داره؟چون هدفمون کنکور 1402یا1403یا1404یا140nئه؟پس چرا اصلا نظر میدیم؟چون پخته و باتجربه ایم؟یا اینکه حوصلمون سر رفته اومدیم توی تایم استراحتمون نزاریم یکی زودتر از ما به آرزومون برسه؟یا اینکه خودمونو قانع کنیم با نظرامون؟
      عجب دکترایی بشید شما...
      اسمو فامیل بگید یجا دیدیم نیایم سمتتون
      ول کنید بچه ها
      ول کنید تورو خدا...
      حال هممون بده بیاین کنار هم وایسیم از مقابل هم وایسادن چی بهتون رسید؟
      ما بدی ای در حق هم نکردیم چرا پیاماتونو میخونم جز با اینکه دشمن دیرینه باشین نباید بتونم خودمو قانع کنم
      نمیدونم کی قراره یاد بگیریم تلخ حرف نزنیم کی قراره از جای دیگه پر شدنمونو سر یکی دیگه خالی نکنیم؟ کی قراره خودمونو جای استارتر نزاریم و تو کار یکی دخالت نکنیم؟کی قراره بزرگ شیم؟
      کی؟؟
      شرایط هیچکدومتونو تمسخر نکردم خودم از همه بیشتر اذیتم خواستم یکم کنترل کنید خودتونو یهو دلم خواست اینارو بگم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام مجدد دوستان راستش یه چیزایی یادم رف بگم
      من یه بیماری سخت پشت سر گذاشتم یعنی concer..
      پشت سر گذاشتمش اما یه چیزایی همش یادم میمونه اینکه ادامه دادم اینکه خسته نشدم اینکه همش ادامه دادم..
      نظر همه شما ها برام محترمه و ممنون از نظراتتون از اون ساعتی که نوشتم اینجا تا الان بکوب خوندم الانم میرم ادامه داستان
      فقط میخوام بگم میدونم شاید نرسم شاید نشه اما ایمان دارم به خدا و خودم امیدوارم شما ها هم به تک تک آرزو های کوچیک و بزرگتون برسید و همه تنتون سالم باشه.به امید نوشته بعدی....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حرفی نمیزنم
      موفق باشید
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید از لحاظ روانی روی خودت کار کنی تلقین کنی که نه خسته نیستی
      هی باید بخودت بگی

تو خیلی خوبی کیومرث ..دوام بیار کیومرث ... تو گودرت داری کیومرث

ولی خوب روند یادگیری همش به خوندن نیست باید مغزو یمدت آف کنی جابندازه که الان وقت آف کردن نداری!

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با ۱۲ ساعت ولی مفید میتونی به هدفت برسی. سنگ بزرگ علامت نزدنه.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gord_Afarid نمایش پست ها
      اسم استارتر کیومرثه؟
      شاتوته دیگه
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام خسته نباشید
      یه چیزایی یادم رفت بگم من یه بیماری سختو پشت سر گذاشتم (سرطان)) یادمه همش ادامه دادم همش ادامه دادم....پس این چیزا نمیتونه منو از پا درمیاره....همیشه ادامه میدم..
      امیدوارم تک تکتون به تمام لحظه ها آرزو هایی که دارید برسید و همیشه تنتون سالم بشه..
      خدایا کمکم کن
      بیداری:4 صبح
      ویرایش توسط dewdrop : 16 فروردین 1401 در ساعت 10:57

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dewdrop نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      یه چیزایی یادم رفت بگم من یه بیماری سختو پشت سر گذاشتم (سرطان)) یادمه همش ادامه دادم همش ادامه دادم....پس این چیزا نمیتونه منو از پا درمیاره....همیشه ادامه میدم..
      امیدوارم تک تکتون به تمام لحظه ها آرزو هایی که دارید برسید و همیشه تنتون سالم بشه..
      خدایا کمکم کن
      بیداری:4 صبح
      آففرین به تو که ادامه دادیییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییی بازم ادامه بدهههههههههههه امید دارم بهش برسیییییییییییییییییییییی ییییی
      ویرایش توسط whywouldnt : 16 فروردین 1401 در ساعت 11:03

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستِ عزیز اتفاقا بر خلافِ اینکه گفتید تصمیمتون هیجانی نیست از نظر من کاملا تصمیمِ هیجانی ای گرفتید.
      لطفا سلامتیتون رو به خطر نندازید.
      در هر کاری تعادل مهم هستش.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من شخصا نظرم اینه که ساعت مطالعه ایده آل ۱۲ ساعت هستش. ولی خب اگه کسی بخواد بیشتر بخونه دیگه ماکزیمم ۱۴ ساعته. بیشتر ازاون دیگه آسیب زننده هست. یعنی فک نکن اگه بتونی ۱۴ ساعتو بکنی ۱۷ ساعت پس اندازه ۳ ساعت مطالعه جلو افتادی. بد تر به مرور افت میکنی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن