خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 106
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

آها
      پس این کلیدا که هزاران سین خوردن از دیشب همه پولی بودن
      فایل پیوست 100038

بعد یه سوال دیگه
      چطوری فهمیدین "اکثر" این افراد رد شدند؟!
      منبع تون؟
      بعد حالا گیریم که رد شدند اکثرشون و به دانشگاه نرسیدن، بقیه ای که اصلا شناسایی هم نشدند و تعدادشون کم هم نبود (طبق سین هایی که کلید های کنکور خورده بود حین برگزاری) چی شدن؟ اونا هم شناسایی و اکثرا رد شدند؟

سنجش رو من از 5 6 کانال رصد کردم همش پولی بود و بر مبنای همین گفتم در هر صورت هم سال های قبل خودم هم سال خودم ما تو مدرسه 20 30 نفر بودیم که با هم چک میکردیم و رتبه های همو میدونستیم و اخر سال رتبه اکثریتمون چیزی حدود یا کمی بهتر از سنجش بود احتمالا بخاطر همون مقدار تقلب ولی در هر صورت تقلب سنجش بسیار کمتره هم چون ازمونی نیستش که والدین سرش بچه ها رو وادار کنن هم پشتیبانای مفت خور و تشویق کننده به تقلب داشته باشه مثل قلمچی هم بخاطر بازه ی برگزاریش
      کنکور هم اینکه اکثرشون رد شدن رو در یک کانال خبری خوندم و مثل اینکه آزمون مجدد هم اذر بود . کلا کسی که کنکور میده حتی اگر سطح متوسط رو به پایینی هم داشته باشه ریسک گوشی بردن سر جلسه رو قبول نمیکنه مگه طرف خیلی داغون باشه و هیچ امیدی نداشته باشه که گوشی ببره و بعدم لو نره و بتونه تقلب کنه اخرش برای همه داوطلبا کارنامه امتحان نهایی چک میشه که مطابقت حدودی با سطح فرد داشته باشه همون کانال کلید مدیا که همش زیر سر اون بود ساعت 12 ظهر 6 کا فک کنم بازدید خورده بود که خیلیاشم قطعا افراد غیر کنکوری کلید همه درسا رو هم پخش نکرده بود . بعدم یکی از رو اونجا بزنه حدود درصداش مشخصه و میتونن تشخیص بدن . حالا اگه کسی باشه که از همه این فیلترا بگذره مطمئن باش زیر درسای پزشکی دووم نمیاره همچین ادمی.

امسال هم هم بخاطر تموم شدن کرونا هم سه دفترچه ای و ... انشاالله دیگه تقلبی رخ نخواهد داد.

2. Top | #47
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir Usefi نمایش پست ها
      سلام دوست عزیر
      دقیقا منم همین حرفایی رو شما گفتی میخواستم بگم، در مورد کنکور هم بیشتر به کسایی شک کردن که نمره نهایی پایینی داشتن و اگه کسی نمره نهایی بالایی داشت نمیشد فهمید که آیا تقلب کرده یا نه؟
      قطعا و یقینا تعداد افرادی که در کنکور پارسال تقلب کردند و شناسایی نشدند خیلی بیشتر از حد تصور ماست. این به کنار عده ای حتی بجای همدیگر سر جلسه رفتند و شناسایی نشدند چرا که ماسک بر صورت داشتند و تدابیر امنیتی سر جلسه اکثر حوزه ها شدید نبود. همه این ها به کنار عده ای هم بدون این که بخواهند تقلب کنند به راحتی با سهمیه ای که دارند و با درصد های 10 و منفی قبول میشند و این ها دیگر نیازی نیست بعدا هم درس بخوانند (آسان و بادوام ترین راه تقلب)
      حالا یکسری هم بودند که سنجش برای این که ماست مالی کند از آن بیچاره ها امتحان مجدد گرفت و در آخر هم مشخص نشد کی رد شد و کی رفت به دانشگاه!!! نه سوالات آن آزمون بیرون آمد و نه گزارشی دادند از روند برگزاری و نتیجه آن آزمون. مشخصا همان جا هم عده ای قسر در رفته اند که ما در جریان نیستیم و نخواهیم بود!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

3. Top | #48
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها

سنجش رو من از 5 6 کانال رصد کردم همش پولی بود و بر مبنای همین گفتم در هر صورت هم سال های قبل خودم هم سال خودم ما تو مدرسه 20 30 نفر بودیم که با هم چک میکردیم و رتبه های همو میدونستیم و اخر سال رتبه اکثریتمون چیزی حدود یا کمی بهتر از سنجش بود احتمالا بخاطر همون مقدار تقلب ولی در هر صورت تقلب سنجش بسیار کمتره هم چون ازمونی نیستش که والدین سرش بچه ها رو وادار کنن هم پشتیبانای مفت خور و تشویق کننده به تقلب داشته باشه مثل قلمچی هم بخاطر بازه ی برگزاریش
      کنکور هم اینکه اکثرشون رد شدن رو در یک کانال خبری خوندم و مثل اینکه آزمون مجدد هم اذر بود . کلا کسی که کنکور میده حتی اگر سطح متوسط رو به پایینی هم داشته باشه ریسک گوشی بردن سر جلسه رو قبول نمیکنه مگه طرف خیلی داغون باشه و هیچ امیدی نداشته باشه که گوشی ببره و بعدم لو نره و بتونه تقلب کنه اخرش برای همه داوطلبا کارنامه امتحان نهایی چک میشه که مطابقت حدودی با سطح فرد داشته باشه همون کانال کلید مدیا که همش زیر سر اون بود ساعت 12 ظهر 6 کا فک کنم بازدید خورده بود که خیلیاشم قطعا افراد غیر کنکوری کلید همه درسا رو هم پخش نکرده بود . بعدم یکی از رو اونجا بزنه حدود درصداش مشخصه و میتونن تشخیص بدن . حالا اگه کسی باشه که از همه این فیلترا بگذره مطمئن باش زیر درسای پزشکی دووم نمیاره همچین ادمی.

امسال هم هم بخاطر تموم شدن کرونا هم سه دفترچه ای و ... انشاالله دیگه تقلبی رخ نخواهد داد.
      صحیح می فرمایید.
      ولی 5-6 کانال از اقیانوس کانال های عمومی و خصوصی و کثافت خانه هایی که کلید آزمون پخش می کنند برای استدلال کافی نیست. در مورد این که اون افراد متقلب کانون در این آزمون های جامع هم تقلب کنند یا خیر بحث زیاده چون اکثرا زیر نظر یک مشاور اقدام به شرکت در آزمون می کنند و اون مشاور حـرام لقمه هم از شاگردی که تا به الان در حدودا 10-12 آزمون مرحله ای موفق به کسب تراز بالا شده تراز و رتبه می خواهد برای استوری هایش و پدر و مادر ها نیز تازه به این مقطع که میرسیم خیلی حساس تر میشند روی درصد و تراز بچه هاشون. به هر حال با احساسات نمیشه بروی آمار و ارقام جرم و جنایت در ایران نظر داد!!! بویژه اگر آن جرم باعث پایمال شدن حق هزاران دانش آموز بیچاره دیگر شود که با هزار امید و آرزو اقدام به شرکت در آزمون های *** موسسات مختلف می کنند!

کانالی که این خبر رو داخلش خواندین احیانا آشنایی رفیقی دوستی پسر عمه ای چیزی که در سازمان سنجش کار کند نداشت؟!!!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

صحیح می فرمایید.
      ولی 5-6 کانال از اقیانوس کانال های عمومی و خصوصی و کثافت خانه هایی که کلید آزمون پخش می کنند برای استدلال کافی نیست. در مورد این که اون افراد متقلب کانون در این آزمون های جامع هم تقلب کنند یا خیر بحث زیاده چون اکثرا زیر نظر یک مشاور اقدام به شرکت در آزمون می کنند و اون مشاور حـرام لقمه هم از شاگردی که تا به الان در حدودا 10-12 آزمون مرحله ای موفق به کسب تراز بالا شده تراز و رتبه می خواهد برای استوری هایش و پدر و مادر ها نیز تازه به این مقطع که میرسیم خیلی حساس تر میشند روی درصد و تراز بچه هاشون. به هر حال با احساسات نمیشه بروی آمار و ارقام جرم و جنایت در ایران نظر داد!!! بویژه اگر آن جرم باعث پایمال شدن حق هزاران دانش آموز بیچاره دیگر شود که با هزار امید و آرزو اقدام به شرکت در آزمون های *** موسسات مختلف می کنند!

کانالی که این خبر رو داخلش خواندین احیانا آشنایی رفیقی دوستی پسر عمه ای چیزی که در سازمان سنجش کار کند نداشت؟!!!

من گفتم پشتیبان که اصلا سنجش چیزی به نام پشتیبان ندارد . مثل اینکه شما از اطلاعات والدین خبر ندارید ، 90 درصد والدین کنکور و کل سال کنکور رو با اسم قلمچی میشناسن و فرزند کنکوریشون رو هم کانون ثبت نام میکنن و اصلا از سنجش اطلاع به خصوصی ندارن ، غالب کسایی که ثبت نام میکنن خودخواسته بودن . بالاخره جوی که طی سال ها راه افتاده و تقریبا همه کنکوری ها ازش اطلاع دارن مبنی بر شباهت سوالات سنجش و رتبه اش به کنکور الکی بوجود نیومده و بقیه هم احمق نیستن که این تمایز رو نفهمن و سنجش همینجوری بیشترین جامعه اماری رو داشته باشه،
      در رابطه با کنکورنمیشه واقعیت هارو ندید کنکور ایران یکی از امن ترین و بهترین کنکور های دنیاست اگر اینطور نبود دانشگاه های ایرانی اعتبار الانشون رو نداشتن و اینکه سال 1400 امنیت مثل سالای پیش نبوده قبول اما کلش زیر سوال نمیره . اگر تقلب و ورود به دانشگاه ها در ابعاد کمی هم وجود داشت قطعا خیلی صدا میکرد و حداقل امثال ما و بقیه دور و اطراف خودمون و فامیل و... مثال های اینچنینی میدیدیم . در هر صورت با توجه به استدلال های پیام قبلم به نظر من ترکیب 10 هزار نفر اول کنکور تحت تغییر قرار نمیگیره.
      در هر صورت 1401 قطعا هر چند کم مثل 1400 نخواهد بود.

5. Top | #50
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

آها
      پس این کلیدا که هزاران سین خوردن از دیشب همه پولی بودن
      فایل پیوست 100038

بعد یه سوال دیگه
      چطوری فهمیدین "اکثر" این افراد رد شدند؟!
      منبع تون؟
      بعد حالا گیریم که رد شدند اکثرشون و به دانشگاه نرسیدن، بقیه ای که اصلا شناسایی هم نشدند و تعدادشون کم هم نبود (طبق سین هایی که کلید های کنکور خورده بود حین برگزاری) چی شدن؟ اونا هم شناسایی و اکثرا رد شدند؟
      اگر هم رد نشن تو کدوم رشته میتونن تحصیل کنن؟ پدرشون در میاد. تو پزشکی که اصلا نمیتونن فوقش فیزیوتراپی بتونن.

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

من گفتم پشتیبان که اصلا سنجش چیزی به نام پشتیبان ندارد . مثل اینکه شما از اطلاعات والدین خبر ندارید ، 90 درصد والدین کنکور و کل سال کنکور رو با اسم قلمچی میشناسن و فرزند کنکوریشون رو هم کانون ثبت نام میکنن و اصلا از سنجش اطلاع به خصوصی ندارن ، غالب کسایی که ثبت نام میکنن خودخواسته بودن . بالاخره جوی که طی سال ها راه افتاده و تقریبا همه کنکوری ها ازش اطلاع دارن مبنی بر شباهت سوالات سنجش و رتبه اش به کنکور الکی بوجود نیومده و بقیه هم احمق نیستن که این تمایز رو نفهمن و سنجش همینجوری بیشترین جامعه اماری رو داشته باشه،
      در رابطه با کنکورنمیشه واقعیت هارو ندید کنکور ایران یکی از امن ترین و بهترین کنکور های دنیاست اگر اینطور نبود دانشگاه های ایرانی اعتبار الانشون رو نداشتن و اینکه سال 1400 امنیت مثل سالای پیش نبوده قبول اما کلش زیر سوال نمیره . اگر تقلب و ورود به دانشگاه ها در ابعاد کمی هم وجود داشت قطعا خیلی صدا میکرد و حداقل امثال ما و بقیه دور و اطراف خودمون و فامیل و... مثال های اینچنینی میدیدیم . در هر صورت با توجه به استدلال های پیام قبلم به نظر من ترکیب 10 هزار نفر اول کنکور تحت تغییر قرار نمیگیره.

درسته والدین اطلاع ندارن ولی اغلب مدارس ثبتنام میکنن ..پارسال مدرسه ما بالاجبار همه رو ثبت نام کرده بود .. خب وقتی یکی تو کانون کلید میزنه و همه از اوضاش خبر دارن طبیعتا تو سنجش هم همین کارو میکنه ...
      شما فقط ب اطراف خودت نگا نکن بنظرم تعداد کسایی ک خودشون ثبت نام میکنن خیلی کمه

7. Top | #52
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      تو کانالا از الان دارن برای کنکور 401 رزرو میکنن. کلید قبل ازمون 50 ملیون. سر جلسه 20 ملیون. =))

8. Top | #53
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

دوباره که شروع کردین به درصد دادن های بی منبع!!
      90 درصد؟
      80 درصد؟
      10 درصد؟
      به من درصد نگو دوست من.
      برای من مهم نیست چند درصد افراد خودخواسته و نخواسته ثبت نام کردند!
      من دارم حرف از "لو رفتن" آزمونی میزنم که از دیشب هزاران نفر کلید و پاسخش رو در اختیار داشتند. شما بگو یک نفر فقط کلید زده باشه! من بازم میگم توف به اون آزمون و امنیتش!
      در مورد کنکور هم دیدگاهم دقیقا همینه و آزمونی رو که اولا عده ای با سهمیه های ناعادلانه از قبل قبول شده محسوب میشند و برای کیک و ساندیس خوردن می آیند سر جلسه ثانیا عکس صفحات آزمونش همراه با کلید هاش قبل از اتمامش به بیرون نشت میکنه رو به هیچ عنوان یکی از امن ترین و بهترین کنکور های دنیا نمیدونم!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #54
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      سوال 43 چرا الهاتف الجوال/ جوال مبالغه نیست؟

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      فککنم بخاطر این میشه ک جامده مشتق نیست
      ینی ریشه نداره

11. Top | #56
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      فککنم بخاطر این میشه ک جامده مشتق نیست
      ینی ریشه نداره
      هرکی یه نظر داره. من تو منبع دیدم و قلم چی هم گفت ابزار از جمله جوال مبالغه هستن. بعضیا میگن نیست و فقط یک وزن هستن....

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هرکی یه نظر داره. من تو منبع دیدم و قلم چی هم گفت ابزار از جمله جوال مبالغه هستن. بعضیا میگن نیست و فقط یک وزن هستن....
      ی جور انتخاب بین بد و بدتره دیگه .. صبار قطعی تره

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      در نظام قدیم اسم بر وزن فعال ، وقتی اسم مبالغه بود که معنی صفت میداد و وقتی معنی آلت یا شغل بود اسم مبالغه محسوب نمی شد، اما در نظام جدید اسمی بر وزن فعال باشه ، چه صفت باشه یا شغل و آلت ، فرقی نمی کنه ، این سوال با توجه به نظام جدید غلطه.

14. Top | #59
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      ی جور انتخاب بین بد و بدتره دیگه .. صبار قطعی تره
      سوال 127 درسته. تعداد مربع شکل سوم فقط اون کوچیکا نیست. هر چهارتا مربع کوچیک میشن یک مربع جدید

15. Top | #60
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir Usefi نمایش پست ها
      سلام
      در نظام قدیم اسم بر وزن فعال ، وقتی اسم مبالغه بود که معنی صفت میداد و وقتی معنی آلت یا شغل بود اسم مبالغه محسوب نمی شد، اما در نظام جدید اسمی بر وزن فعال باشه ، چه صفت باشه یا شغل و آلت ، فرقی نمی کنه ، این سوال با توجه به نظام جدید غلطه.
      اره دقیقا یادمه چند جا هم دیدم گفت مبالغه هست

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن