خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 106
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      امروز ما تو ی کلاسی بودیم ک 50 60 نفر بودن با فاصله کمتر از 5 سانت
      همه هم گوشی اورده بودن سر ازمون کنارشون بود
      پروتکل فقط یه پوششه (:
      خیلی ازحوزه ها کویته ...
      خیلی ازجاهام سفت وسخت میگیرن
      به تبع ازونورم تو زیردولایه ماسک اکسیژن بهت نمیرسه کناریت بافاصله ۵سانتی یه چنتاسرفه ریز میزنه وبعدآبمیوه میخوره
      مراقبم کلا پوکره|:
      وتوباید ازالان توآزمون حضوری به این سیستم عادت کنی (÷

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran7 نمایش پست ها
      خب آزمون امروز هم سه دفترچه‌ای نبود
      نمی‌دونم چرا این احساس رو دارم که سوالات کنکور امسال هم به روال سال های قبل هستش و آزمون امسال قرار نیست که سه دفترچه‌ای باشه
      زمانی که این خبراومدن مثل طرح افزایش ظرفیت یه موجی راه افتاد حرف وحدیث بوده هست
      ماقربانی هستیم...(÷

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Celmesaj نمایش پست ها
      پروتکل فقط یه پوششه (:
      خیلی ازحوزه ها کویته ...
      خیلی ازجاهام سفت وسخت میگیرن
      به تبع ازونورم تو زیردولایه ماسک اکسیژن بهت نمیرسه کناریت بافاصله ۵سانتی یه چنتاسرفه ریز میزنه وبعدآبمیوه میخوره
      مراقبم کلا پوکره|:
      وتوباید ازالان توآزمون حضوری به این سیستم عادت کنی (÷

باو یارو کنار دست من ع رو گوشیش مینوشت :/

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چه قدر مسخره...
      نباید بزارن کسی گوشی ببره

5. Top | #35
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamran7 نمایش پست ها
      خب آزمون امروز هم سه دفترچه‌ای نبود
      نمی‌دونم چرا این احساس رو دارم که سوالات کنکور امسال هم به روال سال های قبل هستش و آزمون امسال قرار نیست که سه دفترچه‌ای باشه
      مطمئن باش سه دفترچه ای هست چرا؟ چون وقتی ریاضی سخت باشه طرف با گوشی عکس میگیره میفرسته برای یه تیم اون تیم میشینه وقت میزاره حل میکنه و طرف هم جواب رو میفرسته و همرو میزنه. اگه پاسخ برگ ها جدا باشه و هر 70 دقیقه بردارن دیگه فرصتی نمیمونه که اونا حل کنن و بفرستن و اینم جواب بده/ مطمئن باشین کنکور امسال اسون نیست و فقط یه ذره با 99 فرق داره چون اگه اسون بدن سریع اون تیم سوالارو حل میکنه و برای همه میفرسته. روز کنکور به حرفم میرسید. شانس بیارید سختتر نکنن فقط.

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      هر کاری برای کم شدن تقلب میکنن. فکر کردین ریس قبلی به عقلش نمیرسید ازش شکایت میشه؟ ولی برای امنیت اینکارو کرد. اونا خودشون یه سری فرایند هایی دارن که هرکی تقلب کنه میفهمن. برای همین بعضی سوالارو غلط میدن و اینچیزا. خودشون میدونن باید چیکار کنن و ..

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بچه ها کانالی سراغ دارید که همین امروز ازمون رو تحلیل کنن؟( توضیح سوالات و...)

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      متاسفانه امنیت نداشته آزمون امروز و همچنان عزیزانی که با سیلی صورت تراز های قلم چی شون رو سرخ نگه داشتن همچنان موفق به تقلب شدند
      اینطور که بچه ها میگن پاسخ ها از دیشب پخش بوده
      البته مهم نیست
      پارسال هم بیش از 1000 نفر موفق به تقلب سر جلسه کنکور شدند که عده ای رو با آزمون مجدد متوقف کردند و عده ای هم الان دانشگان
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

متاسفانه امنیت نداشته آزمون امروز و همچنان عزیزانی که با سیلی صورت تراز های قلم چی شون رو سرخ نگه داشتن همچنان موفق به تقلب شدند
      البته مهم نیست
      پارسال هم بیش از 1000 نفر موفق به تقلب سر جلسه کنکور شدند که عده ای رو با آزمون مجدد متوقف کردند و عده ای هم الان دانشگان
      سلام
      اقای آرتور باور کنید الان وقتشه یه تاپیک بزنید و رهنمود ها و استراتژی لازم برای کنکور رو بگید.
      والا ما به ترس افتادیم دیگه انقدر میگن متن کتاب که من الان حس میکنم اون جاهایی که براش تست زدم اگه سوال از متن کتاب بدن نمیتونم حل کنم .
      یعنی دوباره تمام تمرینای کتاب ریاضی و فیزیک رو از فصل اول بشینم حل کنم یا چی
      خون میچکد از دیده در این کنج صبوری
      این صبر که من میکنم ، افشردن جان است.....

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezzanr نمایش پست ها
      اینقد ماز و قلم چی امسال اومده رو بورس که فک کنم اگه ازمون کنکور و قلم چی باهم یه روز باشه و تداخل داشته باشن میرن کانون ازمون میدن =))
      به شدت حق😂😂

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gord_Afarid نمایش پست ها
      سلام
      اقای آرتور باور کنید الان وقتشه یه تاپیک بزنید و رهنمود ها و استراتژی لازم برای کنکور رو بگید.
      والا ما به ترس افتادیم دیگه انقدر میگن متن کتاب که من الان حس میکنم اون جاهایی که براش تست زدم اگه سوال از متن کتاب بدن نمیتونم حل کنم .
      یعنی دوباره تمام تمرینای کتاب ریاضی و فیزیک رو از فصل اول بشینم حل کنم یا چی
      نه هنوز زوده
      .
      .
      .
      بذار سنجش جامع اول / دوم برگزار شه ببینیم روند آزمونای مشابه کنکور چطور میشه.
      البته از همین الان میگم، اگه سنجش تو هیچ درسی بچه ها رو اذیت نکنه معنی زیاد جالبی نمیده
      این کارنامه سنجش بچه های 98عه
      1.png
      capture.png
      screenshot_2019-05-24-19-33-35-1.png
      همونطور که میبینی درصد همه (حتی کسایی که تو قلم چی وضعیت خفن طوری نداشتند) خیلی قشنگ و مجلسیه ولی تراز و رتبه ای که بعد ها گرفتن نه...!
      اون سال یادمه سعید غیور از این ناراحت بود که چرا فقط یه دونه تست شیمی رو بخاطر بی دقتی اشتباه زده و از این لحاظ که شیمی اش صد نشده دلش میخواست گریه کنه!
      درصدای بقیه هم خیلی کویت طور بود مثلا 70-80 و ... جالبه که همون سال هم بچه ها خیلی با درس ادبیات مشکل داشتند و یه عده کارنامه هاشون همه درسا بالای 70 بود بجز ادبیات که خیلی ضعیف بود...!!!!!
      حالا نمیخوام چرت و پرت بگم و یا پیش بینی و از این دست کارای چیپ انجام بدم
      ولی
      قاعدتا
      امسال باید یکی دو درس تخصصی سخت تر باشه تا افتضاح کنکور 98 دوباره تکرار نشه. عمومی هام که همیشه یه روند تقریبا ثابتی طی کرده و حرفی توش نیست!
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

نه هنوز زوده
      .
      .
      .
      بذار سنجش جامع اول / دوم برگزار شه ببینیم روند آزمونای مشابه کنکور چطور میشه.
      البته از همین الان میگم، اگه سنجش تو هیچ درسی بچه ها رو اذیت نکنه معنی زیاد جالبی نمیده
      این کارنامه سنجش بچه های 98عه
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 1.png
مشاهده: 105
حجم: 32.2 کیلو بایت

نام: Capture.PNG
مشاهده: 115
حجم: 24.1 کیلو بایت

نام: Screenshot_2019-05-24-19-33-35-1.png
مشاهده: 105
حجم: 36.9 کیلو بایت
      همونطور که میبینی درصد همه (حتی کسایی که تو قلم چی وضعیت خفن طوری نداشتند) خیلی قشنگ و مجلسیه ولی تراز و رتبه ای که بعد ها گرفتن نه...!
      اون سال یادمه سعید غیور از این ناراحت بود که چرا فقط یه دونه تست شیمی رو بخاطر بی دقتی اشتباه زده و از این لحاظ که شیمی اش صد نشده دلش میخواست گریه کنه!
      درصدای بقیه هم خیلی کویت طور بود مثلا 70-80 و ... جالبه که همون سال هم بچه ها خیلی با درس ادبیات مشکل داشتند و یه عده کارنامه هاشون همه درسا بالای 70 بود بجز ادبیات که خیلی ضعیف بود...!!!!!
      حالا نمیخوام چرت و پرت بگم و یا پیش بینی و از این دست کارای چیپ انجام بدم
      ولی
      قاعدتا
      امسال باید یکی دو درس تخصصی سخت تر باشه تا افتضاح کنکور 98 دوباره تکرار نشه. عمومی هام که همیشه یه روند تقریبا ثابتی طی کرده و حرفی توش نیست!
      پور عباس باز یه مصاحبه گفته بود سوالات امسال محتوایی نمیشن ! .......
      احتمالا فقط یه ذره از 1400 و 99 ساده تر باشه

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

البته مهم نیست

مثل اینکه سنجش بصورت رایگان پخش نشده و فقط پولی و به تعداد محدود بوده در هر صورت تقلبش قابل قیاس با قلمچی نیست و رتبه بسیار واقعی تره. بعدم یکی میاد قلمچی رو تقلب میکنه که به زور ننه باباش ازمون نوشته دیگه همچین شخصی غالب اوقات نمیاد ازمون اضافه بنویسه .
      سر قضیه کنکورم از 1600 نفر مجدد گرفتن که اکثرا رد شدن اونم بخاطر این بود که 1400 بعضی سوالات لو رفت سر جلسه وگرنه سال های دیگه اصلا نیست که بخخوان ازمون بگیرن . کلا کسی نمیتونه از زیر کنکور قصر در بره.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها

مثل اینکه سنجش بصورت رایگان پخش نشده و فقط پولی و به تعداد محدود بوده در هر صورت تقلبش قابل قیاس با قلمچی نیست و رتبه بسیار واقعی تره. بعدم یکی میاد قلمچی رو تقلب میکنه که به زور ننه باباش ازمون نوشته دیگه همچین شخصی غالب اوقات نمیاد ازمون اضافه بنویسه .
      سر قضیه کنکورم از 1600 نفر مجدد گرفتن که اکثرا رد شدن اونم بخاطر این بود که 1400 بعضی سوالات لو رفت سر جلسه وگرنه سال های دیگه اصلا نیست که بخخوان ازمون بگیرن . کلا کسی نمیتونه از زیر کنکور قصر در بره.
      آها
      پس این کلیدا که هزاران سین خوردن از دیشب همه پولی بودن
      photo_2022-04-15_20-35-00.jpg

بعد یه سوال دیگه
      چطوری فهمیدین "اکثر" این افراد رد شدند؟!
      منبع تون؟
      بعد حالا گیریم که رد شدند اکثرشون و به دانشگاه نرسیدن، بقیه ای که اصلا شناسایی هم نشدند و تعدادشون کم هم نبود (طبق سین هایی که کلید های کنکور خورده بود حین برگزاری) چی شدن؟ اونا هم شناسایی و اکثرا رد شدند؟
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آها
      پس این کلیدا که هزاران سین خوردن از دیشب همه پولی بودن

نام: photo_2022-04-15_20-35-00.jpg
مشاهده: 67
حجم: 37.7 کیلو بایت

بعد یه سوال دیگه
      چطوری فهمیدین "اکثر" این افراد رد شدند؟!
      منبع تون؟
      بعد حالا گیریم که رد شدند اکثرشون و به دانشگاه نرسیدن، بقیه ای که اصلا شناسایی هم نشدند و تعدادشون کم هم نبود (طبق سین هایی که کلید های کنکور خورده بود حین برگزاری) چی شدن؟ اونا هم شناسایی و اکثرا رد شدند؟
      سلام دوست عزیر
      دقیقا منم همین حرفایی رو شما گفتی میخواستم بگم، در مورد کنکور هم بیشتر به کسایی شک کردن که نمره نهایی پایینی داشتن و اگه کسی نمره نهایی بالایی داشت نمیشد فهمید که آیا تقلب کرده یا نه؟

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن