خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال من باب high way

سلام دوستان ببخشید لزومی نداشت تاپیک جدا بزنم ولی از اون جایی که آقای آرتور خصوصی شون رو بستن مجبور شدم که تاپیک جدید بزنم امیدوارم که پیاممو ببینن و جواب بدن سال گذشته high way زیست که زده بودید فرمودید در کنار فصول منتخب کتاب مینی میکرو طلایی گاج جانوری کنار دستتون باشه من امسال هرچی گشتم آپدیت نشده و همونطور که میدونید عوض شده کتاب ها به نظر شما از چه کتاب دیگه استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.
      @mahdi_artur

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arikhan نمایش پست ها
      سلام دوستان ببخشید لزومی نداشت تاپیک جدا بزنم ولی از اون جایی که آقای آرتور خصوصی شون رو بستن مجبور شدم که تاپیک جدید بزنم امیدوارم که پیاممو ببینن و جواب بدن سال گذشته high way زیست که زده بودید فرمودید در کنار فصول منتخب کتاب مینی میکرو طلایی گاج جانوری کنار دستتون باشه من امسال هرچی گشتم آپدیت نشده و همونطور که میدونید عوض شده کتاب ها به نظر شما از چه کتاب دیگه استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.
      @mahdi_artur
      سلام
      شما می تونی برای دستگاه های بدن انسان و همچنین بخش جانوری از موارد پایین کمک بگیری=

1) کارگاه زیست همدانی
      همدانی امسال یکسری کلاس که هر جلسه حدودا 4-5 ساعت هست برگزار میکنه که به صورت ترکیبی مباحث بهم مرتبط زیست تدریس میکنه. کلا 10 جلسه بیشتر نیست. جلسه 1 مثلا کل جانوری کنکور رو گفته. جلسات بعد کل دستگاه های بدن انسان، کل ژنتیک و کل گیاهی بصورت زنجیر وار و بهم پیوسته تدریس میشه که خیلی عالیه. عزیز من اگر نمیتونی هزینه کنی فقط کافیه داخل قسمت سرچ تلگرامت بنویسی: نماشا کنکوری، عضو کانالش بشی و داخل قسمت سرچ کانال بنویسی: کارگاه همدانی و دانلود کنی.

2) کتاب زیست جانوری قلم چی ویژه کنکور 1401
      این کتاب توسط رتبه های برتر نوشته شده و دسته بندی مطالب فوق العاده ای داره. تقریبا مشابه این دسته بندی رو تو هیچ جزوه و کتاب کمک آموزشی پیدا نمی کنید. آپدیت شده و منبع خوبی محسوب میشه. از نظر من بهترین درسنامه جانوری. (بخش های بدن انسان رو هم میتونی از یه درسنامه یا جزوه بخونی یا از جیبی دستگاه های بدن خیلی سبز استفاده کنی)

3) همایش زیست جانوری هاشمی
      در طی چند جلسه کل بخش های جانوری رو هاشمی درس میده و جا میندازه. به نظرم شیوه تدریس بسیار نزدیک به کنکور های اخیر هست. هاشمی رو دوست دارم و می پسندم برای کنکور.

4) تدریس زیست انسانی شاکری و شعبانی (از پکیج 6040)
      اینها در دی وی دی مربوط به 6040 اومدن زیست رو مبحثی تدریس کردن، برای بخش انسانی چون تغییرات شدید نبوده (بیشتر، بخش جانوری تغییر زیاد داشتیم) میتونی از دی وی دی شماره 1 تا 5 آموزش کل انسانی رو داشته باشی که تایم آنچنانی هم نداره ولی تقریبا همه نکات رو میگن و تسلط خوبی ایجاد میکنن. (بخش جانوری رو در قالب ابر جانور در دی وی دی شماره 7 میگن که خب چون پخش شده این دی وی دی ها برای سال گذشته است به نظرم فقط همون قسمت انسانی رو ببین و برای جانوری از یکی از روش های بالا استفاده کن)

از هر کدوم این منابع که استفاده کنی کافی هست و نیازی نیست همه رو استفاده کنی. مهم اینه روی بخش های انسانی و جانوری کتاب که حجم عمده سوالات کنکور هر سال رو شامل میشن و داخل گزینه های هر سوالی لازمت میشن یه تسلط نسبی ایجاد کنی و مابقی فرصتی که داری روی فصل های مهم تر قرار بگیره تا نتیجه خوبی بگیری.

اینم بگم:
      تنها و تنها در انتخاب دبیر و منبع به سلیقه و اوکی بودن خودت با اون دبیر یا منبع دقت کن. نه نظرات رتبه های برتر، نه نظرات سایر دانش آموزان و نه حتی نتیجه و بازده خروجی دبیر. هیچ کدوم اینا ملاکی برای بد و خوب بودن اون منبع یا دبیر نیستند و احمق کسی است که تحت تاثیر این حرف ها و مزخرفات بره با دبیر یا منابعی کار کنه که با سطح / سلیقه خودش اوکی نیست و یک سال یا چند ماه رو به این روش نابود کنه.

موفق باشی.
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 24 اسفند 1400 در ساعت 13:17

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دستتون درد نکنه زحمت کشیدید یه چیزی هم بگم خیلی تشکر بابت تاپیک های high way تون بسیار خوب و کارآمد بودن������

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)