خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

شرایط کنکور مجدد در سال 1402 برای نظام قدیم ها

سلام من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم و الان دانشجو ام . میخوام سال 1402 دوباره کنکور بدم ولی کلی خبر دربارش هست بعد دوباره تکذیب میشه و ... .من الان راهی هست که بخوام سال 1402 کنکور ثبت نام و کنم و هم چنین میشه ترمیم معدل انجام بدم و اگه میشه زمانش کی هست و چطور؟ چون میخوام از همین الان شروع کنمممنون میشم اگه اطلاع دارید بهم بگید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezabr1999 نمایش پست ها
      سلام من دیپلم تجربی نظام قدیم دارم و الان دانشجو ام . میخوام سال 1402 دوباره کنکور بدم ولی کلی خبر دربارش هست بعد دوباره تکذیب میشه و ... .من الان راهی هست که بخوام سال 1402 کنکور ثبت نام و کنم و هم چنین میشه ترمیم معدل انجام بدم و اگه میشه زمانش کی هست و چطور؟ چون میخوام از همین الان شروع کنمممنون میشم اگه اطلاع دارید بهم بگید
      اولش که این قانون و چیزای که شورای عالی انقلاب ف تصویب کرده بود, اخیرا اکثر نماینده باهاش مخالف بودن و رای مخالف دادن و خیلی از داوطلبا و دانش اموزا هم مخالفش هستن.کلی کارزار و کامنتو و......در مخالفت با این مصوبات هست.
      خبر لغو این قوانینی که گذاشتن مشخص نیس کی بیاد//این مصوبه رو همه گفتن که سراسر عیبو ایراده و استادا و مشاورای خوب هم گفتن امکان اجرایی شدن نداره.
      سبطی و امرایی و دیده بان شفافیت عدالت هم مخالف هستن با این مصوبات
      فکر ترمیم معدلم نکن اصلا,, چون کلی معدل 20 و 19 و 18 و.... داریم و امکان نداره بتونن بدون کنکور و ازمون اونها رو از هم جدا کنن.حتی میگن که اگر معدل 20م باشی باز با تاثیر قطعی ضرر میکنی

کانال و پیج سبطی و امرایی بچها دارن.اگر میخوای پیگیر اخبار واقعی و بدون حاشیه باشی باید بری دنبالشون کنی.
      اگه میخوای بگو تا بهت ایدی بدن.

از الان اگه بدون حاشیه و خوب شروع کنی تا 402 وقت خوبی داری و کامل و بدون دقدقه میتونی بخونی.اون قوانینیم که گذاشتن احتمال اجرایی شدن خیلی کمه.
      فقط پیگیر اخبار پیج امرایی و کانال سبطی باش.چون بقیه کانالا و پیجا همش حاشیه دارن و الکی و بی جهت درگیرت میکنن
      موفق باشی
      ویرایش توسط ramtin.a.z.sh : 22 اسفند 1400 در ساعت 10:55

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)