خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 66 از 66
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      در راستای صحبتهای دوستان:

قاعده سی و هشتم:
      برای عوض کردن زندگی‌مان، برای تغییر دادن خودمان هیچ گاه دیر نیست. هرچند سال که داشته باشیم، هرگونه که زندگی کرده باشیم، هر اتفاقی را که از سر گذرانده باشیم، باز هم از نو شدن ممکن است.
      حتی اگر یک روزمان درست مثل روز قبلش باشد، باید افسوس بخوریم. باید در هر لحظه و در هر نفسی نو شد. برای رسیدن به زندگی نو باید پیش از مرگ مُرد.

ملت عشق
      #الیف_شافاک
      بودِ ما محض نمودست؛
      سرابیم ســـراب ..

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      من با ۱۵ سال سابقه با ۱۳ تا شیفت (۵تا شب ۵ تا صبح و ۳ تا لانگ) ۲۲ تومن میگیرم،حکم پایه ام ۱۶ تومنه با اضافه کار و کارانه میشه ۲۲ تومن،به خاطر اینکه شغل رده بالای مدیریتی بگیرم و اینکه بتونم زمانهایی که سرکار نیستم مطب کار کنم میخوام کنکور بدم

پس شما می خواید هم پرستاری و حقوقش رو داشته باشید
      و در پناه اون دندان بخونید و بعد از فارغ التحصیلی توی اوقات که توی بیمارستان نیستید مطب دندون پزشکی داشته باشید درسته؟
      ارادتون عالیه
      ان شاءالله موفق باشید
      یا الله/توکل بر خودت

3. Top | #63
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم یکی از اون سی ساله هام،خیلی دلم خواست حسرتمو به واقعیت تبدیل کنم،روز به روز پیشرفت میکنم و مطئنم به اون هدف میرسم

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [B]
      دوستان عزیز فقط یه توصیه کنم بهتون هرکاری دارید حفظش کنید و سعی کنید درآمدتون رو از دست ندید مثلا منی که تو۳۷ سالگی اومدم کنکور بدم دوران دانشجویی دیگه دغدغه شغل،خونه،ماشین ،ازدواج ندارم،چون همه رو دارم از این به بعد دارم میرم دنبال علاقه ام یعنی میخوام بگم اتفاقا این نوع کنکور دادن خیلی منطقی تره یعنی شما اول شما نیازهای زندگیتو فراهم کردی حالا میری دنبال رشته ای که دوس داری و تو دوران تحصیل با کمبود منابع مالی مواجه نمیشی
      سلام دوست عزیز ....
      با خوندن کامنتاتون یه سوالی برام پیش اومده ... من شنیدم که اگر کسی کارمند دولت باشه یا واسه دولت با هر پستی کار کنه ، اگر یکی از رشته های علوم پزشکی رو قبول بشه و بخواد اون رشته رو ادامه بده ، اون دانشکده علوم پزشکی بهش اجازه نمیده که همزمان با درس بخواد کار هم بکنه .....

یکی از بچه ها معلم بود و پزشکی که قبول شد ، معلمی رو گذاشت کنار ....

با توضیحاتی که شما ضمن پست هاتون دادین ، متوجه شدم ک بر فرض قبولی در رشته مد نظرتون ، میخواین کار فعلی تون رو هم ، همزمان با درس دانشگاه ادامه بدین ... آیا این کار از نظر دانشگاه علوم پزشکی ، شدنی هست یا خیر ؟%u
      ویرایش توسط ehsan7777777 : 07 دی 1401 در ساعت 06:22

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز فقط یه توصیه کنم بهتون هرکاری دارید حفظش کنید و سعی کنید درآمدتون رو از دست ندید مثلا منی که تو۳۷ سالگی اومدم کنکور بدم دوران دانشجویی دیگه دغدغه شغل،خونه،ماشین ،ازدواج ندارم،چون همه رو دارم از این به بعد دارم میرم دنبال علاقه ام یعنی میخوام بگم اتفاقا این نوع کنکور دادن خیلی منطقی تره یعنی شما اول شما نیازهای زندگیتو فراهم کردی حالا میری دنبال رشته ای که دوس داری و تو دوران تحصیل با کمبود منابع مالی مواجه نمیشی
      دقیقا میخواستم همینو بگم
      چند وقت پیش قصد داشتم کارمو ول کنم و فقط درس بخونم
      اما خوشبختانه منصرف شدم
      الان میخوام در کنار کارم برم دنبال علاقه ام

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ۱۸ ساله ها هم میرن مشاور میشن حالا جدا از شوخی واقعا میشه هم کارتونو داشته باشید هم برید سر کلاس و دانشگاه؟ من یه نفر همسن شما میشناسم که کنکور داد ولی خب استاد دانشگاه بود و یه استاد وقتش آزادتره و روزهای کاریش دست خودش هست راحت تر میتونه برنامه ریزی کنه. به هر حال آرزوی موفقیت براتون دارم

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)