خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نکته و تست فروغی طرح جمع بندی و اموزش با ۹۹ تست

درود

فروغی کلاسینو از سال پیش یه طرح دارن برای دینی که اسمش ۹۹ هست یعنی ادعا میکنن با ۹۹ تست پر نکته هم اموزش میدن و هم جمعبندی میکنن.

خواستم ببینم کسی سال قبل شرکت کرده نتیجه گرفته ؟ چون خودم عقیده اینه که تا همه درسا رو تک تک خودت مسلط نشی درصد بالا زدن یکم غیر ممکنه و احساس میکنم این ها یه سری تکنیک تبلیغاتی هست اما از یه طرف دبیری مثل فروغی خیلی قابل اعتماد هست و واقعا توی درصد ازمون ازمایشی نکاتش برام موثر بوده توی استفاده ای که از کلاس های جامع داشتم.

لطفا لطفا و لطفا نیاید و نگید مگه دینی هم ویدیو میخواد مگه خودت نمیتونی بخونی و.. مسلما تسلط در هر درسی نیاز به تلاش خود فرد هم داره و این نیاز به اثبات نداره.

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فروغی نیا بدرد نمیخوره برو فکری ببین

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      خارج از بحث:شنیدم این اقا علاوه بر دینی یه درس دیگه ومشاوره هم کار میکنن !!مگه داریم؟؟؟؟؟؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چطور؟ من خودم اگه با یه دبیر حال کنم همونو تا تهش میرم چون یه بخش زیادی از نتیجه بستگی به حس و حالی داره که خودت از کلاس و درس میگیری و من کاملا حس مثبتی میگیرم از کلاس.
      واسه همین فقط میمونه بخش فنی یا همون بار علمی که تو تدریس ادم کسب میکنه و خیلی تاکید دارم که بدونم از جنبه فنی و تدریس دوستان نظرشون در رابطه با ایشون چیه.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چطور؟ من خودم اگه با یه دبیر حال کنم همونو تا تهش میرم چون یه بخش زیادی از نتیجه بستگی به حس و حالی داره که خودت از کلاس و درس میگیری و من کاملا حس مثبتی میگیرم از کلاس.
      واسه همین فقط میمونه بخش فنی یا همون بار علمی که تو تدریس ادم کسب میکنه و خیلی تاکید دارم که بدونم از جنبه فنی و تدریس دوستان نظرشون در رابطه با ایشون چیه.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      خارج از بحث:شنیدم این اقا علاوه بر دینی یه درس دیگه ومشاوره هم کار میکنن !!مگه داریم؟؟؟؟؟؟
      بله.. ی طرح گذاشت ک ب گفته خودش 250 نفر(ک مطمعنا خیلی بیشتر از این حرفاست)خودش ب تنهایی مشاوره میده

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      فروغی نیا بدرد نمیخوره برو فکری ببین
      مرسی که نظر دادید
      میشه معیارتون رو بدونم؟ شما خودتون تجربه تدریس فکری رو داشتید ؟
      جروه ی فکری از نظر خودم یکم بیشتر کتابی طوره، انگار که یه جزوه هست و کسی برات میخونه مثل کتاب صوتی ولی فروغی چون تدریسش از یه جزوه اماده نیست ( برای نکته و تست ) و صرفا یه جزوه خام هست که کلی مطلب هنگام تدریس باید بهش اضافه بشه خودم خیلی راحت ترم و احساس میکنم مطالب قشنگ تر برام جا میفته.
      حالا بازم ممنون میشم اگه تجربه ی بیشتری دارید از تدریس فکری یا فروغی به اشتراک بزارید
      ویرایش توسط Electropoker : 14 اسفند 1400 در ساعت 14:53

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها

والا درس دیگه رو نمیدونم ولی یه دوره مشاوره ای دارن تا جایی که میدونم البته من شرکت نکردم تا به حال چون کلا به مشاور و مشاوره اعتقاد ندارم، همش دعوامون میشه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام من فکری قبلا بودم خوبه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن