سلام دوستان وقتتون بخیر
بذارید فکر کنیم الان 10 تیر 1401 عه و فقط 4 ساعت از کنکورمون گذشته
ساعت حدودا 4 و نیم بعداز ظهره ، اومدیم خونه رفتیم تو اتاقمون درو بستیم و اجازه ورود هیچ کسی رو نمیدیم و فقط میخوایم با خودمون خلوت کنیم تا فکرکنیم یا شایدم گریه کنیم
داریم به همه اونایی که بهمون میگفتن نمیتونی فکر میکنیم کسایی که هیچ نقشی تو ایندمون نداشتن و عملا جز تضعیف کاری برامون نکردن
داریم با خودمون فکر میکنیم اگه فلان تستی که برام اشنا بود و چون تسلط نداشتم نزدم رو میزدم یا اون درس رو اگه یکم بیشتر میخوندم یا یخورده وقت بیشتر میزاشتم الان حتما به نتیجه دلخواهم رسیده بودم
داریم به این فکر میکنیم الان مادر میاد در میزنه الان رفیق صمیمیم بهم اس ام اس میده الان اون کسی که برام عزیزه و جزو 5 نفر برتر زندگیمه ازم میپرسه چیشد و کاری که میکنیم شاید سایلنت کردن گوشی و خودمونو به خواب زدن و فرار کردن باشه
داریم به تمام فرصتایی که داشتیم و سوزوندیم به تمام فیلمایی که دیدیم و بجاش درس نخوندیم به تموم بازی هایی که کردیم و درس نخوندیم به تموم وقتایی که سر گوشی یا کامپیوتر سر همین انجمن لعنتی صرف کردیم به وقتایی که تو پیج اینستاگرامی فلانی بودیم به وقتایی که تو تلگرام با چت کردن با فلانی گذروندیم و جاش درس نخوندیم فکر میکنیم
ماییم و کلی درد که تو سینه مونه
ماییم و یه دنیا تنهایی
ماییم و یه دنیا حرف
ماییم و یه عالمه غم و غصه و کلی حسرت
دیگه شاید جرئت نکنی برای خودت اهداف بزرگ بچینی چون دیدی که عملکردت چطور بوده
روی این همه حرفم برای کساییه که 4 ساعت بعد از کنکور با خودشون میگن کاش ده دیقه ه ساعت ده روز بیشتر داشتم تا یکم تا بدبختی این وضعیتی که توشم میتونستم کم کنم
دوستان همه حرفای بالا رو گفتم که به عکس زیر برسی
untitled.jpg
هنوزم 124 روز وقت داری که از این وضعیتی که ممکنه مکالمه تو با خودت 4 ساعت بعد از کنکورت باشه جلوگیری کنی و یه مکالمه دیگه داشته باشی
فقط یه چیز یادت باشه رتبه یک کنکور هم 24 ساعت وقت داره تو هم 24 ساعت داری ولی اون از کل 24 ساعتش استفاده میکنه ولی شاید منی که وضعیتم خوب نیست یه چیزایی از زمانم میدزده که همون چیزان که 4 ساعت بعد کنکور یادشون میفتم و حسرت میخورم