خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 56
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خداروشکر به ارزوم نرسیدم

از سال 93کنکور بده تا 97 ولی قبول نشو خواستم بگم شکرخدا /

اینو واسه کسایی زدم ک غمگین ناراحتن هرکس تو این زندگی گنجی داره باید بره پیداش کنه

البته اگر دوباره دوستان و پزشکان مهندسان عزیز من رو
      پکیثج فروش معرفی نکنن

برید دنبال گنجاتون یاعلی
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حامد جان. عزیز دل ان شالله که هر روز موفق و موفقتر باشی و در هر زمینه ای که هستی بدرخشی
      ببین من مخالف حرفت نیستم. در کل حرفت درست و قابل تاییده. ولی عزیزم این حرف میدونی از چه کسی پذیرفتنی تر هست؟ کسی که قبول بشه و مثلا بعد 5 سال خوندن پزشکی یا هر رشته ای بره و انصراف بده و در راه جدیدش موفق باشه و بگه خدارو شکر از پزشکی دست کشیدم (هر چند شاید تو تو راه جدیدت موفقتر هم هستی ولی شاید تو رشته های این سبکی موفقتر هم بودی از کجامعلوم. یا بهتر بگم حال دلت خوب خوب بود. حتی بهتر از الان)
      اما اجازه بده من و یکسری از بچه ها هم در این مورد قانع نشیم. اینکه اصرار داری و هر از چند گاهی تاپیک میزنی نشون میده هنوز دلت تو حال و هوای کنکوره و گرنه الان اصلا فروم یادت رفته بود.
      اینکارت منو بیشتر یاد دوران کودکی مون میندازه که میخوردیم زمین و می گفتیم اصلا هم درد نداشت. در حالی که خودمون میدونستیم خیلی درد داشت. خیلی درد داشت. انقدر که حتی بزرگ شدیم ولی خاطره اون درد و زمین خوردن فراموشمون نشد.

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها

اینو واسه کسایی زدم ک غمگین ناراحتن هرکس تو این زندگی گنجی داره باید بره پیداش کنه

پکیثج فروش معرفی نکنن

برید دنبال گنجاتون یاعلی
      با حرفت تاحدود زیادی موافقم

ولی پسر خوب خدایی اینجا جاش نیست
      بسه دیگه انجمن همش پر شده از تاپیکای حاشیه ای
      از ظهر تاحالا منتظرم تاپیک تحلیل ازمون ازمایشی آپ شه ولی نشد
      حالا اگه یه تاپیک کلاس انلاین یا هرحاشیه دیگه ای بود nتا پیام رد وبدل میشد

تاجایی که خاطرم هست یبار تاپیکی با همین مضمون درست کردی و کلی جنجال به پا شد

فرمایشاتت متین ولی اینجا جاش نیس
      موفق باشی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها

پکیثج فروش معرفی نکنن

برید دنبال گنجاتون یاعلی

من این دسته از تاپیک های انجمن رو هیچ چیزی جز پارادوکس و جنجال به پا کردن نمیبینم
      اگه هدف دادن یک دید جدید و دلگرمی هست
      باید درتایم درست با لحن درست و با منطق درست ارائه بشه
      نه اینکه طرف بیاد و صرفا با یکی دوتا جمله فقط تلاش در ارضای خودش و بقول گفتنی داد و بیداد که من فلانم من بهمانم بکنه

نمیدونم چرا ولی هیچ وقت دلم راضی نشد اهداف پشت این مدل تاپیک ها رو بعنوان خیروصلاح برداشت کنم
      فرقی نمیکنه دکتری مهندسی وکیلی معلمی کار آزاد داری بیکاری درس خونی تحصیلات نداری هرچی هرچی هرچی وهرچی...فرقی نمیکنه

مهم اینکه باید آدم درک کنه حرفش رو با منطق و لحن درستی بیان کنه و زمان و مکان مناسب خودش

دوتا جمله پرت میکنید توی یه تاپیکی وسط ناکجا آباد اونم توی ماه هایی از سال که....

اجازه بدید هدف اصلی تون رو صرفا فریاد زدن "من موفقم و من خوشبختم" برداشت کنم نه چیز دیگه ای... چون اگه هدف اصلی چیز دیگه ای بود قطعا رفتار و منش و سخن انقدر پارادوکسیکال نمیشد...

و من الله توفیق
      به امید موفقیت های روز افزون شما و همگی دوستان درهر مسیری که هستن...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سم

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خب نزدیک عید شد و خستگیا رفته بالا و حالا جایی که بچه ها دلشون میخواد جا بزنن چون بریدن خستن
      بخاطر همین کم کم توجه ها میره سمت همچین تاپیک هایی که میگن کنکور که همه چی نیست ... کنکور قبرستان استعداد هاست ... همه که نباید دکتر بشن .... اصلا برسیم که چی؟ تهش که میمیریم.... عاقبت خاک گل کوزه گرانیم همه ... بیخیالش هزاران راه دیگه هم هست.... عمرتو چرا الکی تباه کنی بیا بزن تو کار بورس و فارکس یه شبه میلیاردر میشی
      خلاصه مراقب باشید تو چاله نیفتید که مثل این دوستمون 5 سال تو کنکور ناکام نمونید و تهش بیایین بگین ببین کنکور که همه چی نیس بی خیالش شو
      ویرایش توسط Alef.heh.mim : 06 اسفند 1400 در ساعت 20:42

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کنکوی که کنکور نباشد کنکور نیست. شپنهاور

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alef.heh.mim نمایش پست ها
      خب نزدیک عید شد و خستگیا رفته بالا و حالا جایی که بچه ها دلشون میخواد جا بزنن چون بریدن خستن
      بخاطر همین کم کم توجه ها میره سمت همچین تاپیک هایی که میگن کنکور که همه چی نیست ... کنکور قبرستان استعداد هاست ... همه که نباید دکتر بشن .... اصلا برسیم که چی؟ تهش که میمیریم.... عاقبت خاک گل کوزه گرانیم همه ... بیخیالش هزاران راه دیگه هم هست.... عمرتو چرا الکی تباه کنی بیا بزن تو کار بورس و فارکس یه شبه میلیاردر میشی
      خلاصه مراقب باشید تو چاله نیفتید که مثل این دوستمون 5 سال تو کنکور ناکام نمونید و تهش بیایین بگین ببین کنکور که همه چی نیس بی خیالش شو
      البته کنکور واقعا همه چیز نیس
      هرکی میگه کنکور خوب ندی قطعا بدبختی طرف یا احمقه یا خودش از کنکور سود میبره

ولی خب حرف من اینه که الان واقعا وقتش نیس
      همه اینا حاشیس .
      پریروز هم یه تاپیک حاشیه دیگه اپ کرده بودن کارشون به فحش و توهین به خانواده هم دیگه کشیده شده بود!!

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها
      دوست عزیز مهران مدیری پول داره شهرت داره قدرت داره اما الانم که به همه اینا رسیده بازم چشمش دنبال پزشکی مونده تو اکثر مجموعه هاش نقش پرشکو بازی میکنه البته مسخره میکنه اما اونم از سر سوزش و آرزوی پزشک بودنش هست . تو دورهمی هر کسی رو که آورد مسخره کرد و از موضع بالا جلوش نشست اما پروفسور سمیعی رو که آورد درست مثل بچه دبستانیا دست به سینه و مودب جلوش نشست و دست به عصا بود . نه اینکه بگم پزشکی خیلی چیز خاصی هست ولی برای کسی که آرزوی چیزی رو در سر داره حالا تو بیا بگو من رفتم بازار سرمایه میلیارد میلیارد پول ریختن جلو پام اما برای اون همون دست گرفتن چاقوی جراحی به همه اون میلیاردا می ارزه پس لطفا با متر خودت زندگی بقیه رو نسنج شاید خیلیا مثل شما فقط برای پول دل به پزشکی بستن و مثل شما با بدست آوردن پول از پزشک شدن منصرف شدن اما خیلی هام پرشک شدن براشون از همه چیز مهمتره حالا به هر دلیلی که داشته باشن پس نه لزوما شما با تغییر مسیری که دادی موفقی نه کسی که پزشکی قبول شده حتما موفقه و نه حتی اونی که در آرزوی پزشکی چند سال پشت کنکور مونده ناموفق
      مهران مدیری عقده پزشکی داره؟
      این چه سمی بود خدای من

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حامد جان ، وال استریت دو سه روزه بخاطر اوکراین سقوط کرده الان زمان تبلیغش نیست صبر کن یکی دوماه بگذره بعد تبلیغشو کن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین راستش توی نظام آموزشی ما به دلیل رویافروشی که سال به سال بیشتر میشه، دانشجو های بیشتری هم سال به سال به اشتباه وارد پزشکی میشن
      اگر صفحات صنفی دانشجوهای پزشکی و روزنگار اینستاگرامی و توئیتری بعضی مِد استیودنت ها رو ببینید بهتر متوجه این وضع میشید ...
      خب قدیم خیلی کمتر بود این اوضاع چون دید واقعی تری از تمام رشته ها وجود داشت و اکثرا با یه دید به شدت آزادتر و منطقی تر وارد میشدن علاوه بر اینکه آینده ی پزشکی هم خیلی روشن تر بود
      این دانشجو های مهندسی که یهو فیلشون یاد هندستون میکنه که آی ما اشتباه رفتیم ریاضی و فلان، در واقع، زاده ی همین رویافروشی های روزافزون هستن (البته بعضیاشون واقعا اشتباه کردن و اتفاقا توی پزشکی هم موفق میشن چون قدیم هم بودن از این دانشجو ها)
      ولی ...
      ولی ...
      اینکه توی فروم دانش آموزی که از قضا خیلیاشون هدف مشخصی دارند، گفتن حرفایی مثل حرفای شما خصوصا اینکه بوی تبلیغات میده، خیلی پذیرفته نمیشه

بنظرم این حرف که آی همه چی رشته نیست رو فقط کسی صلاحیت گفتنش رو داره که اون راه رو رفته باشه و لاغیر

حتی بنظرم اگر کسی حرفای منو قبول نکنه حق داره چون منم این راه رو نرفتم (هر چند به دلیل مد استیودنت بودن یکی از دوستانم در جریان جیک و پوک این رشته هستم)
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 06 اسفند 1400 در ساعت 22:35

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تاپیک خوبیه ولی زمانش مناسب نیست. این حرفا بهتره موقع انتخاب رشته مطرح بشه

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همین که هرازگاهی سروکله ات اینجا پیدا میشه معلومه هنوز دنبال پزشکی و اینا نیستی،سابقه تو:من میخوام پزشکی قبول شم ،رفتم تحقیق کردم دندون خوبه ،دندون و پزشکی به درد نمیخوره ،رفتم، فردیس همه داروخونه ها میلیاردر بودن،من دارو میخوام،سربازی برم بیام بساز بفروش شم،نون تو کار آزاده ،پول تو کریپتو است بقیه علافیدتو دیگه معروفی به پارادوکس
      ویرایش توسط farzaddd : 06 اسفند 1400 در ساعت 22:59

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

پس مصاحبش رو نشنیدید خودش گفت آرزوی من پزشکی بود اما هیچ وقت نشد برسم بهش
      پول + شهرت + یکی از بهترین کمدین های ایران بودن
      اینکه به پزشکی علاقه داشته رو من تکذیب نمیکنم
      ولی لفظ سوزشو برای کسی میگن که به هیچ جایی نرسیده نه مهران مدیری که با پولش میتونه نصف تهرانو بخره

تازه ایشون از بین ها ده ها فیلم و سریالش کلا فقط در سریال درحاشیه یک و ۴ قسمت از سریال مرد هزار چهره نقش پزشک رو داشته
      نمیدونم از کجا میگی ( اکثر) مجموعه هاش پزشکه

چندتا سریال دیگه که پزشک بوده رو بگو. ماهم بریم ببینیم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پس مصاحبش رو نشنیدید خودش گفت آرزوی من پزشکی بود اما هیچ وقت نشد برسم بهش
      دلیل اینکه این فیلم هارو میسازه فقط علاقه ای که میگی نیست بخاطر وضعیت بعضی پزشک های سهمیه ای و شاخ مجازیه که طرف 2 میلیون تا 3 میلیون فالوور داره هر روز استوری میزاره این و اونو تگ میکنه و دستمالیه هر سلبریتی و مداح و افراد دیگه رو انجام میده

وضعیت بعضیهاشون واقعا اسفناک باره و از واقعیت حرف میزنه اگه من مخالف 99 درصدیه مدیری باشم یک درصد با این کارش موافقم فقط هم پزشک نه ها دندون پزشک ها هم بعضیاشون همینن :///

واقعا قابل توجیه هم نیست پزشک یا دندون پزشکی که باید به فکر آپدیت علم خودش باشه بیست و چهارساعته تو سطح شهر تبلیغات نجومی و ماله کشی و بادمجان دورقاپ چینی انجام میده

پزشک و دندون پزشک های واقعی فرصت ندارند سری به فضای مجازی بزنن://

متاسفانه اینقدر از این جور افراد شکایت به دادسرا میشه که تمومیم نداره:///

از دور همیشه همه چیز زیباست ولی واقعیت کدر و کثیفه :///
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.
      ویرایش توسط Parimah : 06 اسفند 1400 در ساعت 23:54

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن