خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

اولا
      دوست عزیز من چیزی مصرف نمیکنم ولی احتمالا شما با این ذهن آشفته ای که داری به زودی مصرف کننده خواهی شد
      دوما
      پول دار بودن دلیل بر این نمیشه که کسی آرزو به دل نشه مهران مدیری خودش گفت آرزوم بود پزشک بشم چه بسا اگر میتونست شاید الان حالش بهتر بود
      سوما
      من تا امروز بچه کنکوری ندیدم بره تو فروم بورس اصرار کنه بیاین درس بخونین کنکور بدید
      چهارما
      شما شدیدا به این احتیاح دارید که یکم با خودتون روراست باشید
      من اصرار کردم بیان بورس>؟بورس چیه همونی ک ملت توش بدبخت کردن؟
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [quote=من همان سیزدهم;1769068]
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها

نه اتفاقا من فکر کنم همه دنیا آرزوشون بوده بیان تحربی کنکور پزشکی بدن فقط شما به زور اومدید تجربی یه چند سالی هم به زور کنکوردادین الانم آزاد شدید از این اجبار و خوشحال و خندان دیگه یه کنکور و پزشکی فکر نمیکنید براتون آرزوی موفقیت میکنم دوست گرامی

من سرباز بودم اشتباه ب عرضت رسوندن عزیزم اره بابا اصلا صبح ب صبح ارزو میبکنم بیام کنکور بدم
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #48
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بیا پایین بابا سرمون درد گرفت،
      هنوز تو این انجمن فر میخوری یعنی هنوز دنبال داروسازیت هستی;،
      من تو بازار کریپتو هم هستم،تو کار آزادم هستم،این کارارو در کنار آرزوی دیرینت انجام بده

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farzaddd نمایش پست ها
      بیا پایین بابا سرمون درد گرفت،
      هنوز تو این انجمن فر میخوری یعنی هنوز دنبال داروسازیت هستی;،
      من تو بازار کریپتو هم هستم،تو کار آزادم هستم،این کارارو در کنار آرزوی دیرینت انجام بده

اره خب باید بیام پایین ک گردنت برسه
      ارزوی دیرینه اره

ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عجب
      Sil Baştan

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تازه یاد گرفتی این کلمات رو؟
      پسرجان عزیزم من اومدم گفتم درگیر درس نباشید فقط همین شما بخون اگر واقعا عاشق درسی

تو نصف عمرتو گذاشتی پای تاپیک های این انجمن بچه . ما خودمون ذغالیم . تکه کلام تمام تاپیک هاشم اینه که یه پزشک اندازه راننده اسنپ درآمد نداره ( آقا یه وقت بذارید تاپیک هاشو بخونید خدایی شاد میشید دم عیدی) . داداش اگه سوختگی درجه سه هم داشتی سر این قضیه از سال 96 تا الان داری با مشابه این تیتر هر چند وقت یه تاپیک میزنی باید رفع شده بود.

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      تازه یاد گرفتی این کلمات رو؟
      اره باب هستم هنوز هر روز گریه میکنم صبح ک بلند میشم میگم کاش میتونستم درس بخونم الان ماهی 100 میلون درامد داشتم کلی داف دورم بود ورزش میکردم ازادی مالی داشتم حیف بخئدا
      غیرت
      انسانیت
      ارزش گذاری به آدما
      تواضع داشتن
      شرافت و شعور

اره پسر جان
      این چیزا رو هیچ وقت نمیتونی نه بخری نه فریادشون بزنی

ارزش های آدما متفاوته..... شما به داشتن کلی داف به خودت میبالی با کمال احترام : ) همیشه از آدمایی مثل شما حس تنفر و تهوع داشتم....
      موفقیت خیلی چیز نسبی ای هست
      و قطعا موفقیت برای من نه رتبه برتر شدن توی کنکور بود و نه درامد های آنچنانی و نه جمع کردن داف و بی ارزشی و بی غیرتی

هروقت یادگرفتی کمتر فریاد بزنی
      ارزش صحبت کردن و مخاطب قرار گرفتن هم پیدا میکنی
      خوش باشی...

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Boredom نمایش پست ها

غیرت
      انسانیت
      ارزش گذاری به آدما
      تواضع داشتن
      شرافت و شعور

اره پسر جان
      این چیزا رو هیچ وقت نمیتونی نه بخری نه فریادشون بزنی

ارزش های آدما متفاوته..... شما به داشتن کلی داف به خودت میبالی با کمال احترام : ) همیشه از آدمایی مثل شما حس تنفر و تهوع داشتم....
      موفقیت خیلی چیز نسبی ای هست
      و قطعا موفقیت برای من نه رتبه برتر شدن توی کنکور بود و نه درامد های آنچنانی و نه جمع کردن داف و بی ارزشی و بی غیرتی

هروقت یادگرفتی کمتر فریاد بزنی
      ارزش صحبت کردن و مخاطب قرار گرفتن هم پیدا میکنی
      خوش باشی...
      ببخشید عین شما ازاده مرد نیستم
      توروخدا دهن منو باز نکن پسرخوب متاسفانه اینجا مجازیه و همه شریف شدن بع این پزشکای خانوم باز منم همشون دنبال علمن تشریف ببر بیمارستانا مثلا رسول اکرم مثلا میلاد ببینم غیرت ازادی شرافت کجا مبیبین ولمون کن بابا طرف میکشه خودش فلان تخصص رشته قبول شه 4تا مخ بیشتر بزنه چرا شماها حقیقت جامعه رو نمیبیند چرا جوگیرید پسرخوب بزار بزرگی روی اسفالت راه بری 4تا ادم ببینی دهنت سرویس بشه بعد حرف از شرافت بزن شما ب داشتن گلنار افتخار کن شما خوب شما چشم پاک شما جویای علم هنر شما فاخر اصلا شما تیکه اخر پیتزا ولی شعار نده
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها

تو نصف عمرتو گذاشتی پای تاپیک های این انجمن بچه . ما خودمون ذغالیم . تکه کلام تمام تاپیک هاشم اینه که یه پزشک اندازه راننده اسنپ درآمد نداره ( آقا یه وقت بذارید تاپیک هاشو بخونید خدایی شاد میشید دم عیدی) . داداش اگه سوختگی درجه سه هم داشتی سر این قضیه از سال 96 تا الان داری با مشابه این تیتر هر چند وقت یه تاپیک میزنی باید رفع شده بود.

فریاد چی زدم؟ چی نشونت بدم حساب بانکی یا چی؟چی دوسداری چجوری پسرخوب؟ والا من فریادی نزدم مگه شو اف کردم؟ مگه پز چیزیو دادم زورتون میاد نشستید پشت کنکور و 4نفر رفتن بیرون کنکور موفق شدن/؟ افتخار میکنم از حماقت و تفکرات مزخرف 4سال قبلم دور شدم اونم بخاطر کم خرد هایی عین حنیف عظیمی بود ک فک میکردم پزشک بشم واسم گذاشتن
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببخشید عین شما ازاده مرد نیستم
      توروخدا دهن منو باز نکن پسرخوب متاسفانه اینجا مجازیه و همه شریف شدن بع این پزشکای خانوم باز منم همشون دنبال علمن تشریف ببر بیمارستانا مثلا رسول اکرم مثلا میلاد ببینم غیرت ازادی شرافت کجا مبیبین ولمون کن بابا طرف میکشه خودش فلان تخصص رشته قبول شه 4تا مخ بیشتر بزنه چرا شماها حقیقت جامعه رو نمیبیند چرا جوگیرید پسرخوب بزار بزرگی روی اسفالت راه بری 4تا ادم ببینی دهنت سرویس بشه بعد حرف از شرافت بزن شما ب داشتن گلنار افتخار کن شما خوب شما چشم پاک شما جویای علم هنر شما فاخر اصلا شما تیکه اخر پیتزا ولی شعار نده

توی هر حرفه و شغل و زمینه ای هر مدل آدمی داریم
      نه شما میتونید بگید دنیا سیاه مطلقه و نه من میتونم بگم سفیده مطلقه

از تک تک کلمات تون هم مشخصه نه کلام من رو متوجه شدی نه منظور من
      رو... صرفا فکر میکنید خیلی بزرگ شدید و کوه تجربه اید....طبل هرچقدر صداش بلندتر توخالی تر...
      هنوز هم چیزی جز ادعا و فریاد نمیبینم

شما با مخ زدنات خوش باش
      منم شعارهام رو زندگی میکنم

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Boredom نمایش پست ها

توی هر حرفه و شغل و زمینه ای هر مدل آدمی داریم
      نه شما میتونید بگید دنیا سیاه مطلقه و نه من میتونم بگم سفیده مطلقه

از تک تک کلمات تون هم مشخصه نه کلام من رو متوجه شدی نه منظور من
      رو... صرفا فکر میکنید خیلی بزرگ شدید و کوه تجربه اید....طبل هرچقدر صداش بلندتر توخالی تر...
      هنوز هم چیزی جز ادعا و فریاد نمیبینم

شما با مخ زدنات خوش باش
      منم شعارهام رو زندگی میکنم
      افرین
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن