خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 56
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      الان که بیشتر فکر میکنم نتیجه میگیرم خداروشکر به آرزوت نرسیدی،وگرنه مارو روانی میکردی،ماهم خدارو شاکریم،خدایا شکرت

2. Top | #32
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aminlmnop نمایش پست ها

ایالت به ایالت فرق داره ولی بازم رنجش برای متخصص بعد یکی دو سال بین 200 تا 400 هزاره .ولی خب ایرانم تو شاخه های پزشکی و دندان و ... انصافا چیزی کم نداره ، طبق آمار پیو رتبه ایران تو جمیع شاخه های پزشکی 15 دنیاست . تو کالیفرنیا که میگی دقیق نمیدونم ولی بعید میدونم خط فقرش هم کمتر از 100 هزار باشه با اون حجم گرونی و هزینه .
      آره پزشکی تو بعضی کشورای دیگه 2 3 پله بالاتره و خب طبیعیش همینه موافقم باهات ، اما خب تو ایران خوب یا بد خیلیی بیشتر از 2 3 پله اس . واقعیته که هم تو کنکور حس میشه هم جاهای دیگه و نمیشه ندید .
      نه بعد ۱ ۲ سال که مطمینم نیست حیف سایتشو گم کردم وگرنه میفرستادمش
      اره کالیفرنیا هم بیشتره من کشورو گفتم
      به این چیزا فکر میکنم ناراحت میشم واقعا دغدغه اونا چیه ما چی

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _POORYA_ نمایش پست ها
      نه بعد ۱ ۲ سال که مطمینم نیست حیف سایتشو گم کردم وگرنه میفرستادمش
      اره کالیفرنیا هم بیشتره من کشورو گفتم
      به این چیزا فکر میکنم ناراحت میشم واقعا دغدغه اونا چیه ما چی
      به قول داییم ( خودش مهندسه و تو کار مهاجرت و رفتن بود ) مشکل نوعش فرق میکنه و کم و زیاد داره ولی هر جای دنیا هست...
      بازم اگه شریف میخونی که اوکیه دانشگاهش اپلای کن . من رفیقم برق فردوسی مشهد بود هر کاری کرد نشد .
      ویرایش توسط aminlmnop : 15 اسفند 1400 در ساعت 22:08

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به قول داییم ( خودش مهندسه و تو کار مهاجرت و رفتن بود ) مشکل نوعش فرق میکنه و کم و زیاد داره ولی هر جای دنیا هست...
      بازم اگه شریف میخونی که اوکیه دانشگاهش اپلای کن . من رفیقم برق فردوسی مشهد بود هر کاری کرد نشد .
      لیسانس شهرستان بخونی فوق لیسانس شریف یا تهران یا امیرکبیر بگیری شانس واسه بورسیه دکتری هست؟
      سن هم تأثیر داره؟ مثلاً یکی سن ۲۳ سالگی لیسانسش رو از شریف بگیره شانسش واسه بورسیه فوق لیسانس از کسی که ۲۸ سالگی لیسانسش رو از شریف گرفته بیشتره؟

5. Top | #35
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حق گفته
      ای بابا چرا نتونست اتفاقا همین امسال یکیو میشناسم برق فردوسی بود رفت

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بچه بودم یکی میگفت راهی ک شماها میرید من دارم برمیگردم الان میفهمم ی سری دهه هشتادی اینجان تازه جودرس گرفته اقا بخون نگفتنم نخون فقط حرفم این بود دنیاتون محدود نکنید ماهم ابله بودیم گول 4تا ادم خوردیم ک اره باید حتما بخونی بعد رفتیم دیدیم طرف 11سال درس خونده پزشک عمومی شده ماهی 15تومن میگیره و ی پراید ب زور میتونه بخره امیدوارم کسی ک عاشق هدفشه موفق باشه من عاشق درس خوندن نبودم دنبال پول بودم و بیخیال شدم عین خیلی از پزشکان عزیز ومهندسا
      اینده قضاوت میکنه 5سال دیگه ک سیاست مالی ایرذان تغییر کرد میفهمید چ خبره
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Alef.heh.mim;1768213]خب نزدیک عید شد و خستگیا رفته بالا و حالا جایی که بچه ها دلشون میخواد جا بزنن چون بریدن خستن
      بخاطر همین کم کم توجه ها میره سمت همچین تاپیک هایی که میگن کنکور که همه چی نیست ... کنکور قبرستان استعداد هاست ... همه که نباید دکتر بشن .... اصلا برسیم که چی؟ تهش که میمیریم.... عاقبت خاک گل کوزه گرانیم همه ... بیخیالش هزاران راه دیگه هم هست.... عمرتو چرا الکی تباه کنی بیا بزن تو کار بورس و فارکس یه شبه میلیاردر میشی
      خلاصه مراقب باشید تو چاله نیفتید که مثل این دوستمون 5 سال تو کنکور ناکام نمونید و تهش بیایین بگین ببین کنکور که همه چی نیس بی خیالش شو
      [/QUOT
      5سال ؟پسر خوب من 2 سال سربازی بودم فقط چجوری حساب کردی؟ بعدشم ناکام موندن بهتر از احمق بودن اصرار ورزیدن ب چیز بیخوده
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rubiker نمایش پست ها
      حامد جان. عزیز دل ان شالله که هر روز موفق و موفقتر باشی و در هر زمینه ای که هستی بدرخشی
      ببین من مخالف حرفت نیستم. در کل حرفت درست و قابل تاییده. ولی عزیزم این حرف میدونی از چه کسی پذیرفتنی تر هست؟ کسی که قبول بشه و مثلا بعد 5 سال خوندن پزشکی یا هر رشته ای بره و انصراف بده و در راه جدیدش موفق باشه و بگه خدارو شکر از پزشکی دست کشیدم (هر چند شاید تو تو راه جدیدت موفقتر هم هستی ولی شاید تو رشته های این سبکی موفقتر هم بودی از کجامعلوم. یا بهتر بگم حال دلت خوب خوب بود. حتی بهتر از الان)
      اما اجازه بده من و یکسری از بچه ها هم در این مورد قانع نشیم. اینکه اصرار داری و هر از چند گاهی تاپیک میزنی نشون میده هنوز دلت تو حال و هوای کنکوره و گرنه الان اصلا فروم یادت رفته بود.
      اینکارت منو بیشتر یاد دوران کودکی مون میندازه که میخوردیم زمین و می گفتیم اصلا هم درد نداشت. در حالی که خودمون میدونستیم خیلی درد داشت. خیلی درد داشت. انقدر که حتی بزرگ شدیم ولی خاطره اون درد و زمین خوردن فراموشمون نشد.
      من دوسال رفتم سربازی الان بخوام میتونم برم باکو ترکیه راحت درس بخونم ولی صادقنه بگم متنفرم از درس چون تو ذات من نبود تموم اون 2 3 بار کنکوری ک دادم مشغول باشگاه ادا بازی بودم مشتاق موفقیت نبودم
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mh81 نمایش پست ها
      مهران مدیری عقده پزشکی داره؟
      این چه سمی بود خدای من
      {
      ​مهران مدیری عمارت توی عزفرانیه ش بفروشه زندگی 50تا متخصص قلب میخره اینا نمیدونم چی مصرف میکنن ماهی 80میلیون پول برق میده فقط
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Boredom نمایش پست ها

من این دسته از تاپیک های انجمن رو هیچ چیزی جز پارادوکس و جنجال به پا کردن نمیبینم
      اگه هدف دادن یک دید جدید و دلگرمی هست
      باید درتایم درست با لحن درست و با منطق درست ارائه بشه
      نه اینکه طرف بیاد و صرفا با یکی دوتا جمله فقط تلاش در ارضای خودش و بقول گفتنی داد و بیداد که من فلانم من بهمانم بکنه

نمیدونم چرا ولی هیچ وقت دلم راضی نشد اهداف پشت این مدل تاپیک ها رو بعنوان خیروصلاح برداشت کنم
      فرقی نمیکنه دکتری مهندسی وکیلی معلمی کار آزاد داری بیکاری درس خونی تحصیلات نداری هرچی هرچی هرچی وهرچی...فرقی نمیکنه

مهم اینکه باید آدم درک کنه حرفش رو با منطق و لحن درستی بیان کنه و زمان و مکان مناسب خودش

دوتا جمله پرت میکنید توی یه تاپیکی وسط ناکجا آباد اونم توی ماه هایی از سال که....

اجازه بدید هدف اصلی تون رو صرفا فریاد زدن "من موفقم و من خوشبختم" برداشت کنم نه چیز دیگه ای... چون اگه هدف اصلی چیز دیگه ای بود قطعا رفتار و منش و سخن انقدر پارادوکسیکال نمیشد...

و من الله توفیق
      به امید موفقیت های روز افزون شما و همگی دوستان درهر مسیری که هستن...
      تازه یاد گرفتی این کلمات رو؟
      پسرجان عزیزم من اومدم گفتم درگیر درس نباشید فقط همین شما بخون اگر واقعا عاشق درسی
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط I.G.I.-2 STRIKE نمایش پست ها
      خلاصه ی چیزی که از این تاپیک فهمیدم)))
      خدارو شکر که گند زدم به کنکورم از اولم میدونستم این کار خدا بی حکمت نیست قطعا در اینده تبدیل به یک گرگ وال استریت میشم و شیش تا لامبورگینی میخرم و به هوش مالی فارکسم میبالم اری دوستان
      لامبورگینی دوسندارم چون ماشین راحتی نیست بشینی داخلش کمر درد میگیری برای پز دادن خوبه اما اره عزیزم خداروشکر البته ک شکر
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=farzaddd;1768246]همین که هرازگاهی سروکله ات اینجا پیدا میشه معلومه هنوز دنبال پزشکی و اینا نیستی،سابقه تو:من میخوام پزشکی قبول شم ،رفتم تحقیق کردم دندون خوبه ،دندون و پزشکی به درد نمیخوره ،رفتم، فردیس همه داروخونه ها میلیاردر بودن،من دارو میخوام،سربازی برم بیام بساز بفروش شم،نون تو کار آزاده ،پول تو کریپتو است بقیه علافیدتو دیگه معروفی به پارادوکس[/QUOT
      اره باب هستم هنوز هر روز گریه میکنم صبح ک بلند میشم میگم کاش میتونستم درس بخونم الان ماهی 100 میلون درامد داشتم کلی داف دورم بود ورزش میکردم ازادی مالی داشتم حیف بخئدا
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Caramel نمایش پست ها
      اگه واسه نرسیدن به این رشته خوشحالین،دلیل بودنتون تو انجمن کنکور چیه.من اون زمانی که دانشجو بودم کلا اینجا رو فراموش کرده بودم با اینکه رشته ی مورد علاقمم نبود(پزشکی نمیخوندما،کلی میگم)
      ​روزی 10تا پیام خصوصی دارم و جواب میدم دراخر اینکه زیاد نمیام واقعا حتی 4 5ماه کلا نبودم برو فعالیتام ببین
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه راضی بودی دوست من تو یه بازه چند ساله هر2 ماه یدونه تاپیک نمیزدی که من چقد خوشبختم و خوبم و شما که کنکور میدید چقدر بدبختید و گنجاتون همه حیف شد

اونم تو تاپیکی که کنکوری ها میخوان ازش انگیزه بگیرن
      نمیدونم تو مسیر کنکور و بعد کنکور چی بوده نرسیدن بهش منشا شده واسه زدن این تاپیک ها ...
      دوستان اهل فن هم البته میدونن به این نمیگن رضایت از شرایط موجود بهش یه چیزه دیگه میگن

من روی صحبتم با کسایی بود که تو این مسیر هیچ میلی ندارن خب شما میل داری توانایی داری رد شو برو نخون چرا میخونی؟چون ایمان ب هدفت نداری من نگفتم فلان رشته بده من گفتم درس واسیه خیلیا سمه و هست مین
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [quote=من همان سیزدهم;1769063]
      اولا
      دوست عزیز من چیزی مصرف نمیکنم ولی احتمالا شما با این ذهن آشفته ای که داری به زودی مصرف کننده خواهی شد
      دوما
      پول دار بودن دلیل بر این نمیشه که کسی آرزو به دل نشه مهران مدیری خودش گفت آرزوم بود پزشک بشم چه بسا اگر میتونست شاید الان حالش بهتر بود
      سوما
      من تا امروز بچه کنکوری ندیدم بره تو فروم بورس اصرار کنه بیاین درس بخونین کنکور بدید
      چهارما
      شما شدیدا به این احتیاح دارید که یکم با خودتون روراست باشید
      [/quote
      مهران مدیری ارزوش بوده
      خدایا خدایا خدایا منو بکش بسه
      اره رونالدو هم ارزوش این بوده بیاد کنکور تجربی بده الان بدبخت شده دیگه اصلا خوشحال نیستن
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن