خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سربازی؛رفتن یا نرفتن؟

سلام بچها وقتتون بخیر
      بنده سال 98 اولین کنکورم رو دادم و هرررسال درس نخوندم تا الان
      ولی پایه درسیم نسبتا قویه
      حالا موندم چیکار کنم برم سربازی و بیام بعد کنکور بدم؟سرد نمیشه آدم؟
      نمیدونم میشه توی این 4ماه کاری کرد؟کتابامم قدیمی شده و مجبورم با پی دی اف درس بخونم
      هرکی نظری داره بهم بگه واقعا موندم چیکار کنم
    2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط htp11 نمایش پست ها
      سلام بچها وقتتون بخیر
      نمیدونم میشه توی این 4ماه کاری کرد؟کتابامم قدیمی شده و مجبورم با پی دی اف درس بخونم
      سلام وقتت بخیر ، دیدم کسی جواب نداد گفتم من پاسخ بدم

یعنی سال 98 که کنکور دادی و الان تو مرخصی به سر میبری؟

الان که 4 ماه مونده تا کنکور همین امسال رو به خیر بگذرون و بعد هم میشه رفت مهم اینه امسال سال آخرت باید در نظر بگیری

( البته من در جریان وضعیتت نیستم ولی اگه معافیت تحصیلی گرفته باشی یا مرخصی دوساله ت پر شده باشه خب مسلما عازم رفتن باید باشی )

صد در صد که میشه تو این 4 ماه نتیجه رو عوض کرد با پی دی اف خوندن هم اشکالی نداره الان دوست خواهرم با پی دی اف درس میخونه با اینکه چشمو میسوزونه و خونابه میشه ولی از بی تکلیفی که بهتره

تازه میتونی کتابهای دسته دوم تمیز با قیمت خیلی مناسب هم تهیه کنی شاید از دید خیلیا خرید کتاب الان دیر باشه ولی از نظر من دیر نیست

یه عینک بلوکات که مخصوص گوشی و کامپیوتر هست بگیر حداقل از اشعه uv چشمات در امان هست

اگه از نظر برنامه مشکل داری تو تایپک ها داخل انجمن برنامه های خوبی ارائه شده

واسه اینکه چیکار بکنی هم توضیح داده شده باز اگه سوالی چیزی بود بپرس

اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.
      ویرایش توسط Parimah : 05 اسفند 1400 در ساعت 16:32

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimah نمایش پست ها
      سلام وقتت بخیر ، دیدم کسی جواب نداد گفتم من پاسخ بدم

یعنی سال 98 که کنکور دادی و الان تو مرخصی به سر میبری؟

الان که 4 ماه مونده تا کنکور همین امسال رو به خیر بگذرون و بعد هم میشه رفت مهم اینه امسال سال آخرت باید در نظر بگیری

( البته من در جریان وضعیتت نیستم ولی اگه معافیت تحصیلی گرفته باشی یا مرخصی دوساله ت پر شده باشه خب مسلما عازم رفتن باید باشی )

صد در صد که میشه تو این 4 ماه نتیجه رو عوض کرد با پی دی اف خوندن هم اشکالی نداره الان دوست خواهرم با پی دی اف درس میخونه با اینکه چشمو میسوزونه و خونابه میشه ولی از بی تکلیفی که بهتره

تازه میتونی کتابهای دسته دوم تمیز با قیمت خیلی مناسب هم تهیه کنی شاید از دید خیلیا خرید کتاب الان دیر باشه ولی از نظر من دیر نیست

یه عینک بلوکات که مخصوص گوشی و کامپیوتر هست بگیر حداقل از اشعه uv چشمات در امان هست

اگه از نظر برنامه مشکل داری تو تایپک ها داخل انجمن برنامه های خوبی ارائه شده

واسه اینکه چیکار بکنی هم توضیح داده شده باز اگه سوالی چیزی بود بپرس

ممنون از اینکه قابل دونستی و جواب دادی.
      من تا 31شهریور 1401 معافیت تحصیلی دارم از دانشگاه پیام نور(انصراف دادم)
      درسم خوب بود قبلا تست میزدم آزمونم میدادم نقطه ضعفم الان بیشتر دینیه و زیست چون فرارن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Htp11 نمایش پست ها
      ممنون از اینکه قابل دونستی و جواب دادی.
      من تا 31شهریور 1401 معافیت تحصیلی دارم از دانشگاه پیام نور(انصراف دادم)
      درسم خوب بود قبلا تست میزدم آزمونم میدادم نقطه ضعفم الان بیشتر دینیه و زیست چون فرارن
      خب پس خوبه وقت داری حتما این 4 ماه باقی مونده رو اصولی و مفید استفاده کن روزای پوچ و سوخته گذشته فایده ای دیگه به حالت نداره ، روزای مونده و دست نخورده از الان به بعد مهمه

برای معارف و زیست شناسی هم 2 تا تایپک عالی واست قرار میدم اینهارو مطالعه کن ولی دروس فرار مثل ادبیات و معارف و زیست باید مرور با تست زنی باشه تنها راهش همینه تو 1000 بار هم درسنامه یا فیلم دبیر مربوطه رو ببینی اثر گذار نیست

تست و تست و تست

هم باعث میشه دیدگاهت به درس عوض بشه و هم نکات پشت پرده هر صفحه رو میفهمی:^^

http://forum.konkur.in/thread75848.html

http://forum.konkur.in/thread75869.html
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچها وقتتون بخیر
      اگه امسال مانعی برای کنکور و انتخاب رشته ندرای بخون برای امسال بالاخره 4 ماه هنوز هست حدودا 125 روز مونده تا کنکور

اگه رتبه ات خوب شد و رشته خوبی قبول شدی و خواستی بری دانشگاه که میری
      اگه نخواستی بری دانشگاه میتونی بری خدمت و بعدش بیای بخونی باز برای کنکور
      در مورد سرد شدن و ... هم به نظرم دیدت بهترر میشه که کمتر نمیشه / و وقت هم داری فکر کنی به یه سری چیزایی که تا حالا فکر نکردی یکم ذهنت باز میشه / البته جای خوبی بیافتی میتونی تو خدمتم درس بخونی کم کم
      در کل همه چی به خودت بستگی داره
      ولی
      من به عنوان کسی که خدمت سربای رو رفته بهت دارم میگم که اگر کسی هستی که کسر و .... نداره و نمیتونه هم اگر زمانی فروختنش پول بده بگیره و فرد معمولی هستی حتما اگه نتیجه نگرفتی تو کنکور برو خدمت سربازی
      به خدا بعد خدمت احساس میکنی که یه سنگ بزرگ از روت برداشتن / بمونی و نری سال به سال به افزایش سن میل به رفتنت کمتر میشه و خدمت برات خیلی سخت میگذره
      پس امسال بخون شد و خواستی میری دانشگاه
      نشد میری خدمت و بعدش برمیگردی پر قدرت
      " چه دانم های بسیار است لیکن من نمیدانم
      که خوردم از دهان بندی در این دریا کفی افیون "

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بچها وقتتون بخیر

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parimah نمایش پست ها
      خب پس خوبه وقت داری حتما این 4 ماه باقی مونده رو اصولی و مفید استفاده کن روزای پوچ و سوخته گذشته فایده ای دیگه به حالت نداره ، روزای مونده و دست نخورده از الان به بعد مهمه

برای معارف و زیست شناسی هم 2 تا تایپک عالی واست قرار میدم اینهارو مطالعه کن ولی دروس فرار مثل ادبیات و معارف و زیست باید مرور با تست زنی باشه تنها راهش همینه تو 1000 بار هم درسنامه یا فیلم دبیر مربوطه رو ببینی اثر گذار نیست

تست و تست و تست

هم باعث میشه دیدگاهت به درس عوض بشه و هم نکات پشت پرده هر صفحه رو میفهمی:^^

http://forum.konkur.in/thread75848.html

http://forum.konkur.in/thread75869.html
      مچکرم از پاسخگوییتون

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soldier76 نمایش پست ها
      سلام
      اگه امسال مانعی برای کنکور و انتخاب رشته ندرای بخون برای امسال بالاخره 4 ماه هنوز هست حدودا 125 روز مونده تا کنکور

اگه رتبه ات خوب شد و رشته خوبی قبول شدی و خواستی بری دانشگاه که میری
      اگه نخواستی بری دانشگاه میتونی بری خدمت و بعدش بیای بخونی باز برای کنکور
      در مورد سرد شدن و ... هم به نظرم دیدت بهترر میشه که کمتر نمیشه / و وقت هم داری فکر کنی به یه سری چیزایی که تا حالا فکر نکردی یکم ذهنت باز میشه / البته جای خوبی بیافتی میتونی تو خدمتم درس بخونی کم کم
      در کل همه چی به خودت بستگی داره
      ولی
      من به عنوان کسی که خدمت سربای رو رفته بهت دارم میگم که اگر کسی هستی که کسر و .... نداره و نمیتونه هم اگر زمانی فروختنش پول بده بگیره و فرد معمولی هستی حتما اگه نتیجه نگرفتی تو کنکور برو خدمت سربازی
      به خدا بعد خدمت احساس میکنی که یه سنگ بزرگ از روت برداشتن / بمونی و نری سال به سال به افزایش سن میل به رفتنت کمتر میشه و خدمت برات خیلی سخت میگذره
      پس امسال بخون شد و خواستی میری دانشگاه
      نشد میری خدمت و بعدش برمیگردی پر قدرت
      آره واقعا حرفات درسته

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سربازی رفتن تو این مملکت = هدر دادن عمر

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      سربازی رفتن تو این مملکت = هدر دادن عمر
      آفرین؛ شما چقدر کول، باهوش و روشن فکری؛ آخه 90 درصد ما میریم سربازی که صاحب فضل و ترقی درجات معنوی بشیم و کسی به ذهنش نمیرسه که هدر دادن عمره
      باز هم از این نکات به ذهنت رسید فی الفور بگو
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Mahdi.k.h;1768129]

آفرین؛ شما چقدر کول، باهوش و روشن فکری؛ آخه 90 درصد ما میریم سربازی که صاحب فضل و ترقی درجات معنوی بشیم و کسی به ذهنش نمیرسه که هدر دادن عمره
      باز هم از این نکات به ذهنت رسید فی الفور بگو

خوشحالم تونستم تو مسئله ای بهت کمک کنم که به ذهنت نمیرسید بازم اگه سوالی داشتی که ذهنت قادر به پاسخگوییش نبود بپرس بالاخره همه که همه چیزو نمیدونن
      ویرایش توسط Ali Darkness : 06 اسفند 1400 در ساعت 02:26

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچها وقتتون بخیر
      من خودم دو روزه که خدمتم تموم شده و اگه به جات بودم همین فردا دفترچه ی خدمتم رو پست میکردم چون اگه تمایل داشتم درس بخونم قطعا بعد خدمتم می‌خوندم یعنی اول خدمت میرفتم بعد با خیال راحت دانشگاه میرفتم(شاید خیلیا و حتی خودت با این حرف من مخالف باشی ولی وقتی خدمت رفتی قطعا به خودت میگی ای کاش زودتر میومدم و از سرش خلاص میشدم)

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

من سال 95 96 97 کنکور دادم و از خدمت فرار کردم ولی سال 97 اخراش رفم خدمت تموم شد بنظرم باید اول تکلیف اینو ی سره کرد
      بری خدمت بیای تازه میفهمی چیکار باید بکنی اگر عاشق درس باشی میچسبی کتاب اگر نه کار کار
      رفتم اومدم چسبیدم ب ورزش کار و فهمیدم مسیر من چیز دیگه بود با خودت رو راست باش همین
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اینجا هم که هستی تریدر ،سرباز،کنکوریسم،مشاور،پول دار،ناصح

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن