خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19

موضوع: نتایج کنکور

1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ainz نمایش پست ها
      سلام بچه ها یه فکری هر چن وقت یبار اذیتم میکنه میخواستم ببینم خانواده شما (اونایی که نتیجشون اون چیزی که انتظار داشتن نشد) چجوری موقع اعلام نتایج باهاتون برخورد کردن؟
      خانواده من از دادوبیداد و فحش و بدوبیراه دادن تاارزوی مرگ و هر چیز دیگه فقط بحث فیزیکی پیش نیومد (والا فک کنم اون اثرات روحیش کمتر میشد)
      اصن هیچکدوم از من نپرسیدن حال خودم چجوره فقط سرزنشم کردن و مقایسه و کلا هر کاری که میتونستن برای نابودی من انجام بدن دادن

الان میبینمشون اعصابم بهم میریزه بابت دلسوزیهای الکی الانشون
      با خودم میگم چرا اون موقع بفکرم نبودن اونجا خود واقعیشونو نشون دادن
      الانم کاری میکنن به خاطر اینه رو روند درسیم اختلالی پیش نیاد
      این‌ رو بدون و یادت نره که اطرافیانت و آدم های عزیز زندگیت رو نمیتونی تغییر بدی

هرچه قدر تلاش کنی

هرچه قدر زمان بذاری

صحبت کنی

تا آدم خودش تصمیم به تغییرات درونی خودش

اونم با میل و اراده ی زیاد نکنه

چیزی تغییر نمیکنه.

این اصل رو که در نظر بگیری

کم تر گله میکنی، کمتر از دیگران ناراحت میشی

و بیشتر زمان رو میذاری برای خودت

تا خودت رو سعی کنی بهتر و قوی تر کنی

تا با شرایط سازگار بشی

اونقدر از آدم های رهگذر زندگیت یا افراد نزدیک به خودت که باهاشون تبادل نگاه داری حرف بشنوی حتی اگه سه ماه فرار کنی از تیر راس نگاه ها و حرف هاشون یکدفعه در خونه رو کلید میندازی جلوی چشمت ظاهر میشن

حرف ها و نگاه ها مثل شلاق دو لبه میمونه وقتی به بدنت اصابت میکنه اول از سردیش می لرزی بعد 2 ثانیه انگار یه برق 200 ولتی از بدنت عبور کرده و جاش تیر میکشه

اونقدر بهت شلاق میخوره که از جای جای بدنت خون چکه چکه میفته زیر پاهات و سه لایه پوستت عمیق باز میشه

نمیمیری ولی تا مدت های طولانی زخم هات ملتهب و خشک شده هست کافیه زمین بخوری یا به وسیله ای برخورد کنی دوباره خودشو نشون میده

روحت آسیب پذیر میشه ولی اخلاق هات و صبر و مقاومتت بیشتر میشه دیگه واسه هر چیزی خودتو نمیبازی و رفتن و اومدن کسی به آخر رسیدن راهت نیست

هر وقتی کسی بخواد تورو تحت تاثیر قرار بده یاد شکنجه های که به بدنت شده و روحی که انقباض شده از درد میفتی

تو غیرقابل نفوذ میشی ولی هنوز روحت آسیب پذیره

جلوی کسی ناله نمیکنی ولی یه گلدون گرفتی بهش از خودت و نشونه های زخم هات میگی نه بعدا علیه ت استفاده میکنه نه سرزنشت میکنه نه بهت ترحم میده

مقاوم شدی هر حرفی و رفتاری دیگه مثل شلاق آزارت نمیده چون قبلا تا لبه سیاهی چشمات پیش رفتی و مرگ واست یه رویا یه قدمی بوده دیگه بدتر از اون نداریم

صبور شدی اگه سرت از درد منفجر بشه یا بدن درد شدید بگیری تحمل میکنی و سعی میکنی خودتو آروم کنی

چکیده و سنجیده حرف میزنی دیگه مثل گذشته اشتیاقی واسه شنیده شدن و دیده شدن نداری لازم بدونی میگی لازم ندونی نمیگی بستگی به معیار و سنجش آدم های دور و ورت داره

برای خودت مرهم هستی نیازی نداری واسه آروم شدن روح و جسمت به کسی پناه ببری مرفین هست و نیست خودتی حالا میخواد کسی باشه کسی نباشه ، دیده بان وضعیتت کسی باشه ، شنودگر حرفهات کسی نباشه

چون تو حسابگر و روانشناس دو بعدت هستی کسی متخصص چیزهای که تجربه کردی ، میگذرونی نیست

اگه یکی فوق تخصص روحیات تو رو درس خونده باشه تهش بهت برچسب افسردگی حاد و قرص های آرام بخش میزنه و به خوردتت میده چیزی که اگه نتیجه بخش بود چرا آدم های دیگه بیشتر وضعیتشون بدتر میشه؟

یه سری چیزا هست که بدون اینکه نیاز باشه مدرک دانشگاهیشو بگیری باید بلد باشی
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.
      ویرایش توسط Parimah : 03 اسفند 1400 در ساعت 00:54

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آیناز جان

اسم قشنگت با اسمم ستِ که

ازشما نمیخوام به این موضوع ناراحت کننده اصلا فک نکنی یا مقاومت کنی به سراغت نیاد !

همه مون توی مسیر کنکور یه چیزهایی رو تجربه کردیم باشدت و ضعف متفاوت که خب میگذره وگذشته!

چیزی که مهمه اینه که همین ناراحتی ها و رنج ها واست محرک شه یه جورایی بهت انگیزه و انرژی بده تا دیوونه وار واسه رسیدن به هدفت تلاش کنی

امیدوارم امسال به اون چیزی که لیاقتشو داری و واسش میجنگی برسی عزیزم

Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عه چه خوب
      مرسی آیناز عزیزم
      امیدوارم به خواست هات برررسی گللم

ای جانم نه ! اسمم آیلار هستش : )))

مرسی یو تو
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها یه فکری هر چن وقت یبار اذیتم میکنه میخواستم ببینم خانواده شما (اونایی که نتیجشون اون چیزی که انتظار داشتن نشد) چجوری موقع اعلام نتایج باهاتون برخورد کردن؟
      خانواده من از دادوبیداد و فحش و بدوبیراه دادن تاارزوی مرگ و هر چیز دیگه فقط بحث فیزیکی پیش نیومد (والا فک کنم اون اثرات روحیش کمتر میشد)
      اصن هیچکدوم از من نپرسیدن حال خودم چجوره فقط سرزنشم کردن و مقایسه و کلا هر کاری که میتونستن برای نابودی من انجام بدن دادن

الان میبینمشون اعصابم بهم میریزه بابت دلسوزیهای الکی الانشون
      با خودم میگم چرا اون موقع بفکرم نبودن اونجا خود واقعیشونو نشون دادن
      الانم کاری میکنن به خاطر اینه رو روند درسیم اختلالی پیش نیاد

مگه میشه پدر مادر بدخواه فرزندشون باشن ؟ اون حرف ها فقط برای این بوده که تو به خودت بیای و هیچ قصد و غرضی پشتش نبوده وگرنه موفقیت تو تو کنکور مطمئن باش سودی واسه خانوادت نداره.

بعضا میبینم بچه ها بیشتر از اینکه نگران امید داشتن و حال روحیشون باشن نگران ساعت مطالعشونن . مطمئن باشید تاثیر روحیه و نگرش ذهنی تو کنکور بیشتر از ساعت مطالعه و امثال این چیزاهاست .

خلاصه که یکم از مکانیسم دایورتینگ استفاده کنید و امیدوار باشید . روزای خوبی در راهه انشاالله ...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن