خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 68
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elif20 نمایش پست ها
      موسسه کلاسینو اکثریت دبیرهاش و همه ی مشاوره هاش شومن و مزخرف هستند ولی افراد فوق العاده و بی نظیری متاسفانه در این موسسه فعالیت میکنند که واقعا حیف هستند از جمله : استاد کیاسالار ، استاد قریشی ، استاد میرحسینی ، استاد همدانی

اقای فراز توکلی هم در این موسسه هستند و پکیج دستور جداگونه ندارند یا شما باید کارگاه 10 در 10 شو بگیری یا نکته تستش که فروردین شروع میشه شرکت کنی

کلا حساب کنی 9 جلسه نکته تست قراره برگزار کنه

اون کارگاه ادبیاتشم در 10 جلسه هست

کلا کارش خوبه به قول دوستان یه چیزایی سرش میشه :^^

اصولا بیس و پایه دستور رو میفهمونه و شما باید با تست زنی بیشتر به تسلط برسی

یا نکته تست 1400 شو ببین یا صبر کن فروردین ماه نکته تست 1401 ش بیاد میل خودته **

ممنونم عزییییزم خیلی لطف کردین ⁦⁦♥️⁩

فقط یه سوال دیگه
      الان دیدم این آقای توکلی تو سایت دکتر آی کیو هم نکته تست دارن
      فرق شون چیه ؟ کدوم شون به نظرتون بهتره ؟
      تو نکته تست ها برای کسی مثل من دستورش صفر هست همه چی رو می‌گه یا برای اونایی صفر هستن مناسب نیست ؟

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soldier76 نمایش پست ها
      نظر شخصیم اینه که
      بد ترکیب ترین و بی محتوا ترین و بی سواد ترین و مضخرف ترین کلاس ادبیات جهان که در ان همه چیز پیدا میشود الا ادبیات کنکور
      پس اگر به دنبال نتیجه نگرفتن در ادبیات هستید کلاسش را حتما ثبت نام کنید.
      شومن ترین بشر در ادبیات کنکور همین عبدالمحمدی هستش که اگر همین شومن بازی و مستربین بازی اش نبود کلاساش هم پر نمیشد . خاک بر سر کسانیکه پول میدن کلاس امثال ایشون نشینند.
      نکته وتست پارسالشو دیدم برا شروع تو دوران تابستون کلا تا جلسه اخر با اون دوربین چرخان یا کریل میگن بهش فقط با همون بازی میکرد هی میپرید اینور دوربین هم دنبالش خجالت هم نمیکشه ولی فراز توکلی دستورشو قبول دارم

3. Top | #33
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

واسه بعضیا 1.500 تا 3 میلیون خیلی زیاده بر فرض دانش آموز چندین جلسه میره بعد پشیمون میشه دلش میخواد مثل بعضی از کلاس های آنلاین پولشو برگردونه موسسه ولی میخوره :/

و بعد پشت دستشو داغ میکنه که 1 دهم اون پول رو بده به یه ادمین قابل اعتمادی و یه پنل بخرن و استفاده کنند حتی پشیمون هم بشه افسوس نمیخوره

الان خیلی از اون دانش آموزایی که شما اشاره کردی دیگه همچین ریسک هایی نمیکنن طرف 5 جلسه با آریان حیدری برمیداره پشیمون میشه میره با ملاک پور

پنل 2 میلیون و 800 تومنی بخره بعد یادش بیفته آریان بدردش نمیخوره فشار و درد نداره ؟ مسلما داره

خودم زخم خورده این چیزام://

منم پنل خیلی خریدم چه گروهی چه تک نفره پخش کردم تو چنل بی حاشیه ای که میشناسم

هم من استفاده میکنم هم دیگران

اگه کسیم وسطاش پشیمون بشه حداقل قابل بازگشته
      شما اگه تجربه دارین. بنظرتون برای جمع بندی ریاضی کدوم دبیر بهتره؟ ریاضی پایم اکیه.

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      سلام

ببخشید آقای توکلی با کدوم موسسه کار میکنن؟
      این‌ پکیج دستور رو که میگید کجا میتونم بخرم؟
      بعد اینکه چند تا از سوال های دستور رو میشه باهاش به جواب رسید؟
      جلسه 20 سالیانه به بعد رو شروع کن ببین تو تل پخشه فیلماش .....ببین یکم پایین تر همه چی رو میگم حتی حسین نژاد

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم عزییییزم خیلی لطف کردین ⁦⁦♥️⁩

فقط یه سوال دیگه
      الان دیدم این آقای توکلی تو سایت دکتر آی کیو هم نکته تست دارن
      فرق شون چیه ؟ کدوم شون به نظرتون بهتره ؟
      تو نکته تست ها برای کسی مثل من دستورش صفر هست همه چی رو می‌گه یا برای اونایی صفر هستن مناسب نیست ؟
      خواهش میکنم عزیزم باعث خرسندی منه پاسخگو باشم
      موسسه دکتر آی کیو که زیرمجموعه گاج هست چون موسسه کلاسینو اغلب دبیرهاش با گاج جامع یا آی کیو گاج همکاری دارند یه جور انگار با هم هستند

چیزی که اقای فراز توکلی تو کلاسینو میگه با دکتر آی کیو یکیه

فرقی نداره نکته تست اسمش روشه : Tnt یعنی تدریس و نکته و تست .. 9 جلسه هست کلا میری میبینی از بیس و پایه بهت درس میده قشنگ اون شکل گیری اولیه تو ذهنت از درس شکل میگیره و میتونی تست هارو بزنی
      خواستی نکته تستشو واست میفرستم
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezawww نمایش پست ها
      شما اگه تجربه دارین. بنظرتون برای جمع بندی ریاضی کدوم دبیر بهتره؟ ریاضی پایم اکیه.
      جمع بندی ریاضی دو نفر رو بشدت قبول دارم اولیش : استاد عباس پور نابغه ریاضی و استاد ملاک پور کاپیتان ریاضی

حالا انتخاب با خودته که با کدوم دو بزرگوار اوکی تر میشی
      اگر تمام دنیا هم از تو بدشان بیاید و تو را آدم بدی بدانند، تا وقتی که وجدانت تو را تایید می کند و تو را گناهکار نمی داند،تو بدون دوست نمی مانی.
      ویرایش توسط Parimah : 01 اسفند 1400 در ساعت 23:22

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دروغگو ترین و شومن باز ترین و بیسواد ترین فردیه که دیدم از یکتا بگیر تاااااااااااااااااا عبدالمحمدی://

فراز توکلی بدک نیست ولی تازه کاره البته حسین نژاد خیلی خفنه

کسیم نمیتونه منو قانع کنه چون چندین جلساتشونو دیدم حیف وقت و انرژی که بخواد صرف افراد فرزانه و بیخود بشه

جعفری هم اعصاب نداره و کلاسش حوصله سربره امسال ، پارسال خوب بود

ولی امسالش مدیریتش ضعیف شده و پشتیبانشم شل گرفته://

زباله اگر انسان بود میشد شامل حال این بزرگواران شومن باز و حاشیه دوست و ادعای باد معده رستم
      تا الان اینطوری ندیده بودمت

عاولی بود

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ببینید به نظر من که با حاشیه های که چند وقته این رتبه 13 درست کرده اسمشونمیارم ولیهی دم از فرزانه بودن میزنه که کی فلانه کی بهمان ببینید تبلیغات سیاه همینجوریه که به قول خودش بتمن وارد میشود صبح هم انفالو کردمش نه به خاطر توهین به دبیرا و نقش ادم خوبه رو بازی کردن چون این معلوم نیست با خودش چند چنده اولا میگفت شاهین بدرد نمیخوره توکلی خوبه چند روز قبل گفت از20 به شاهین 11 میدم به توکلی 9 الانم چند روزه حسین نژاد افتاده سر زبونا به لطف تبلغات همین رتبه 13 در کل اینا که نقش دایه عزیز تر ازجان رو دارن بازی میکنند در حقیقت به فکر جذب فالوور هستن و برا همون با این موسسات بزرگ در میوفتن که 4 نفر بشناسه اونا رو و بره بگه اره اینا خوبن بریم فالو کنیم اینو و ازش حمایت کنیم و الان هم طاهرا این بتمن قصه ما لایو داره و نقشه یا برنامه ریزی میکنه برای حمله به یه جای دیگهکلا از کنکوری جماعت مظلوم تر ندیدم این فرزانه بودن ها رو هم همین اقا سر زبونا این دوستان انداخته کی فرزانه هست کی پروانه به ما چه اصلا مگه ما فنشون هستیم که بخواییم دنبال کنیم همچین ادمایی که یه ذره اینده این بچه ها اصلا براشون مهم نیست من کلا یه دستور کلاس دیدم اونم فراز توکلی بود که اینم یه بار تو یه تایپک دیدم بعضی ها تعریف میکردن رفتم دیدم اولش یکم سخته بعدش ادم راه میوفته شاهین هم تعرفشو شنیدم ولی ندیدم دستورشو و حرف اخرم اینه دنبال این حاشیه ها هم نرید که کی صدای سگ دراورده کی دیس بک زده به کی دیگه 4 ماه دیگه کنکورتونه اگر به غلط گرفتن از معلمی باشه همین اقای جعفری هم از حسین نژاد غلط استعاره گرفته بود علیرضا بدیع تو ادبیات تخصصی باهاش کلاس دارم پارسال دم عید غلطا یکتا رو گرفته بود خب که چی با حسین نژاد هم مخالفم قیمتشم نجومیه هر کسی ادبیات مشکل داره میتونه شروع از اسفند توکلی که 6 روز دیگه شروع میشه از تلگرام ببینه این موردو نزنید پای تبلیغات گفتم تلگرام ببینید همین گول شومن ها رو هم نخورید و بتمن های جدید شهر گاتهام .....خیلی حرف زدم بهتر بیام پایین

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hediyeh80 نمایش پست ها
      جلسه 20 سالیانه به بعد رو شروع کن ببین تو تل پخشه فیلماش .....ببین یکم پایین تر همه چی رو میگم حتی حسین نژاد
      مرسیییی ممنونم ازتون

حقیقتش تا الان از فیلم های تل استفاده نکردم نمیدونم چه اصراری دارم که به حق کپی رایت این لاشخور ها احترام بذارم

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهش میکنم عزیزم باعث خرسندی منه پاسخگو باشم
      موسسه دکتر آی کیو که زیرمجموعه گاج هست چون موسسه کلاسینو اغلب دبیرهاش با گاج جامع یا آی کیو گاج همکاری دارند یه جور انگار با هم هستند

چیزی که اقای فراز توکلی تو کلاسینو میگه با دکتر آی کیو یکیه

فرقی نداره نکته تست اسمش روشه : Tnt یعنی تدریس و نکته و تست .. 9 جلسه هست کلا میری میبینی از بیس و پایه بهت درس میده قشنگ اون شکل گیری اولیه تو ذهنت از درس شکل میگیره و میتونی تست هارو بزنی
      خواستی نکته تستشو واست میفرستم
      اگه این طوره پس احتمالا همون نکته تست سایت آی کیو رو میگیرم

بازم ممنونم الیف جان مرسییی که راهنمایی کردین عزیییزم

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسیییی ممنونم ازتون

حقیقتش تا الان از فیلم های تل استفاده نکردم نمیدونم چه اصراری دارم که به حق کپی رایت این لاشخور ها احترام بذارم
      از این ادم ها کم پیدا میشن قدر خودتو بدون هر چند خودم این همایش جعفری رو چون کلاس های توکلی رو دیدم از خرید گروهی ها خریدمش اشنایی هم ندارم باهاش ولی چون برتامه اش روزانه هست اگر بد هم تدریس کنه ضرر نکردم چون تقزیبا خوب کار کردم ادبیاتو خودم تا الان.....ولی کلاسینو بهتره نسبت به ایکیو از نظر کیفیت کار هر چند کارگاه راه اندیشه فکر کنم همین بود اونجا هم کلاس داره توکلی یه 10 جلسه ای همه رو میگه هرچند همین نکته وتست اسفند یا پارسالشو ببین کفایت میکنه ولی سمت یکتا نرو

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hediyeh80 نمایش پست ها
      ببینید به نظر من که با حاشیه های که چند وقته این رتبه 13 درست کرده اسمشونمیارم ولیهی دم از فرزانه بودن میزنه که کی فلانه کی بهمان ببینید تبلیغات سیاه همینجوریه که به قول خودش بتمن وارد میشود صبح هم انفالو کردمش نه به خاطر توهین به دبیرا و نقش ادم خوبه رو بازی کردن چون این معلوم نیست با خودش چند چنده اولا میگفت شاهین بدرد نمیخوره توکلی خوبه چند روز قبل گفت از20 به شاهین 11 میدم به توکلی 9 الانم چند روزه حسین نژاد افتاده سر زبونا به لطف تبلغات همین رتبه 13 در کل اینا که نقش دایه عزیز تر ازجان رو دارن بازی میکنند در حقیقت به فکر جذب فالوور هستن و برا همون با این موسسات بزرگ در میوفتن که 4 نفر بشناسه اونا رو و بره بگه اره اینا خوبن بریم فالو کنیم اینو و ازش حمایت کنیم و الان هم طاهرا این بتمن قصه ما لایو داره و نقشه یا برنامه ریزی میکنه برای حمله به یه جای دیگهکلا از کنکوری جماعت مظلوم تر ندیدم این فرزانه بودن ها رو هم همین اقا سر زبونا این دوستان انداخته کی فرزانه هست کی پروانه به ما چه اصلا مگه ما فنشون هستیم که بخواییم دنبال کنیم همچین ادمایی که یه ذره اینده این بچه ها اصلا براشون مهم نیست من کلا یه دستور کلاس دیدم اونم فراز توکلی بود که اینم یه بار تو یه تایپک دیدم بعضی ها تعریف میکردن رفتم دیدم اولش یکم سخته بعدش ادم راه میوفته شاهین هم تعرفشو شنیدم ولی ندیدم دستورشو و حرف اخرم اینه دنبال این حاشیه ها هم نرید که کی صدای سگ دراورده کی دیس بک زده به کی دیگه 4 ماه دیگه کنکورتونه اگر به غلط گرفتن از معلمی باشه همین اقای جعفری هم از حسین نژاد غلط استعاره گرفته بود علیرضا بدیع تو ادبیات تخصصی باهاش کلاس دارم پارسال دم عید غلطا یکتا رو گرفته بود خب که چی با حسین نژاد هم مخالفم قیمتشم نجومیه هر کسی ادبیات مشکل داره میتونه شروع از اسفند توکلی که 6 روز دیگه شروع میشه از تلگرام ببینه این موردو نزنید پای تبلیغات گفتم تلگرام ببینید همین گول شومن ها رو هم نخورید و بتمن های جدید شهر گاتهام .....خیلی حرف زدم بهتر بیام پایین
      اتفاقا پشت سر همین فرد خیلی حرف ها هست ولی ایشون بستری رو فراهم کردند که دموکراسی وار بچه های که خنجر مشاورنماها و موسسات و معلم هایی که شومن باز و ادعای 100 زدن دارند به پشتشون اصابت کرده میان از تجربیات خودشون بازگو میکنند

فضای کنکور همیشه پر از حاشیه و تبلیغات های رنگارنگ و پر لعاب بوده الان داخل همین انجمن چقدر بحث های حاشیه ای و خبری پر بازدید و داغ مطرح هست؟ ولی موضوعات خودسازی و باور پذیری و از بین بردن حالات های کنترل شده مون در مواجهه با اضطراب و نگرانی 2 تا بازدید به زور میخوره

ایشون آدمی نیستند که از وسط کوچه اومده باشند تحصیلاتشون بالاست ، کتابهای روانشناسی و مقاله های مخصوصی که تو این دوره زمونه دست یه مشاور کنکوری پرطرفدار نمیبینی و اصلا نمیدونه کتاب روان درمانی جلدش چه رنگیه یا چند صفحه هست رو مطالعه میکنند

من کارشونو تحسین میکنم چون باعث شده یه عده آدم هوشیار و آگاه دیگه گذرشون به جاده خاکی نیفته ( البته من مرید هیچ کسی نیست چون پولی دریافت نمیکنم و نگرفتم)

بعد ایشون طبق شواهد و نظرات امثال من و شمایی که با این اساتید و مشاوره نما ها و افراد رتبه برتری که گاهن تجربه ای تو شناخت بقیه افراد متوسط به پایین تر خودشون ندارند مشاوره میگیرن یا پولشون سوخت میشه یا هیچ چیزی بدست نمیارن://

مثل خیلی از افراد منتقدی که از شواهد و نظرات مردم استفاده میکنند و نقد میکنند

کنکور به همچین فردی نیاز داشت حداقل بچه ها تجربه های تلخ شونو بدون ریپورت و بلاک شدن بیان میکنند شما زخم از دروغگویی و تبلیغات های دلفریب نخوردی که درک کنی چقدر دلت میخواد این جور افراد رو رسواشون کنی اینقدر دروغ و نیرنگ نزنن

آقای حسین نژاد هم دبیر خوبیه من قبلا میشناختمش اونم تو آپارات بعضی قسمت های فیلم هاشو دیده بودم معلم بی حاشیه محسوب میشن حداقل از vip بعضی دوستان قیمتش مناسب تره ولی معقولانه ترش اینه کسی این مبلغ رو نداره میتونه از آقای فراز توکلی استفاده بهینه رو ببره چرا که نه ؟!

اصولا وقتی خودت یک استادی رو واسه یه درست بعد این همه دو دو تا چهارتا کردن ها انتخاب میکنی دیگه اطمینان داری که انتخاب خودت مناسبته و لازم نیست به گفته و نقد ایشون تغییرش بدی تو فضای کنکور بهترین نداریم

چیزی که تو باهاش حال میکنی یعنی تمام

یکی از یکتا خوشش میاد بره با یکتا

یکی از عبدالمحمدی خوشش میاد بره باهاش

ایشون میگن این دبیرها چیزی بهتون اضافه نمیکنن جز وقت تلفی و ذهن مشغولی یعنی اگه الان تصمیم گرفتی واسه یه درست استاد بگیری دور این مورد هارو خط بکش چون 80 درصد نارضایتی دارند

اینکه مشاورها و اکثریت رتبه برتر ها بچه ها ازشون مینالن بخاطر نارضایتی هایی هست که با دلیل و مدرک ارائه میشه

از چیزی که انتخاب کردی برنگرد همون واست بهترینه

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استاد توکلی از جلسه چندم دستور رو شروع میکنن؟تو کانال های تلگرام میتونم تدریسشونو ببینم؟اگه کانلشو دارین لطفا بدین(چون من فقط دستور رو میخوام)

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sadeghi2004 نمایش پست ها
      استاد توکلی از جلسه چندم دستور رو شروع میکنن؟تو کانال های تلگرام میتونم تدریسشونو ببینم؟اگه کانلشو دارین لطفا بدین(چون من فقط دستور رو میخوام)
      آقای توکلی چهارتا تدریس داره:

کارگاه ؟ نکته تست ؟ سالیانه ؟ نوبان ؟

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اتفاقا پشت سر همین فرد خیلی حرف ها هست ولی ایشون بستری رو فراهم کردند که دموکراسی وار بچه های که خنجر مشاورنماها و موسسات و معلم هایی که شومن باز و ادعای 100 زدن دارند به پشتشون اصابت کرده میان از تجربیات خودشون بازگو میکنند

فضای کنکور همیشه پر از حاشیه و تبلیغات های رنگارنگ و پر لعاب بوده الان داخل همین انجمن چقدر بحث های حاشیه ای و خبری پر بازدید و داغ مطرح هست؟ ولی موضوعات خودسازی و باور پذیری و از بین بردن حالات های کنترل شده مون در مواجهه با اضطراب و نگرانی 2 تا بازدید به زور میخوره

ایشون آدمی نیستند که از وسط کوچه اومده باشند تحصیلاتشون بالاست ، کتابهای روانشناسی و مقاله های مخصوصی که تو این دوره زمونه دست یه مشاور کنکوری پرطرفدار نمیبینی و اصلا نمیدونه کتاب روان درمانی جلدش چه رنگیه یا چند صفحه هست رو مطالعه میکنند

من کارشونو تحسین میکنم چون باعث شده یه عده آدم هوشیار و آگاه دیگه گذرشون به جاده خاکی نیفته ( البته من مرید هیچ کسی نیست چون پولی دریافت نمیکنم و نگرفتم)

بعد ایشون طبق شواهد و نظرات امثال من و شمایی که با این اساتید و مشاوره نما ها و افراد رتبه برتری که گاهن تجربه ای تو شناخت بقیه افراد متوسط به پایین تر خودشون ندارند مشاوره میگیرن یا پولشون سوخت میشه یا هیچ چیزی بدست نمیارن://

مثل خیلی از افراد منتقدی که از شواهد و نظرات مردم استفاده میکنند و نقد میکنند

کنکور به همچین فردی نیاز داشت حداقل بچه ها تجربه های تلخ شونو بدون ریپورت و بلاک شدن بیان میکنند شما زخم از دروغگویی و تبلیغات های دلفریب نخوردی که درک کنی چقدر دلت میخواد این جور افراد رو رسواشون کنی اینقدر دروغ و نیرنگ نزنن

آقای حسین نژاد هم دبیر خوبیه من قبلا میشناختمش اونم تو آپارات بعضی قسمت های فیلم هاشو دیده بودم معلم بی حاشیه محسوب میشن حداقل از vip بعضی دوستان قیمتش مناسب تره ولی معقولانه ترش اینه کسی این مبلغ رو نداره میتونه از آقای فراز توکلی استفاده بهینه رو ببره چرا که نه ؟!

اصولا وقتی خودت یک استادی رو واسه یه درست بعد این همه دو دو تا چهارتا کردن ها انتخاب میکنی دیگه اطمینان داری که انتخاب خودت مناسبته و لازم نیست به گفته و نقد ایشون تغییرش بدی تو فضای کنکور بهترین نداریم

چیزی که تو باهاش حال میکنی یعنی تمام

یکی از یکتا خوشش میاد بره با یکتا

یکی از عبدالمحمدی خوشش میاد بره باهاش

ایشون میگن این دبیرها چیزی بهتون اضافه نمیکنن جز وقت تلفی و ذهن مشغولی یعنی اگه الان تصمیم گرفتی واسه یه درست استاد بگیری دور این مورد هارو خط بکش چون 80 درصد نارضایتی دارند

اینکه مشاورها و اکثریت رتبه برتر ها بچه ها ازشون مینالن بخاطر نارضایتی هایی هست که با دلیل و مدرک ارائه میشه

از چیزی که انتخاب کردی برنگرد همون واست بهترینه
      ببینید انتظار همینو هم داشتم یکی بیاد پشتیبانی کنه ازش بگه اره ادم خوبه اینه ...مورد دوم گفتید تحصیلاتشون ببینید مگه من تحصلاتشو زیر سوال بردم مگه گفتم ادم بی سوادیه؟؟؟همینطور که خودتون گفتید بحث های حاشیه ای تو انجمن بازدید زیاد میخوره خودتون نوشتید این اقا هم داره از همین ترفند و سو استفاده از کنکوری ها و درگیر شدن با موسسات دنبال دیده شدن البته بهترین کار هم همینه الان بهش بگی شیمی کی خوبه میگه من ادبیات کی خوبه حسیننژاد ولاغیر خودم بهش پیام دادم حدس هم میزدم همینطوری جواب بده هر چندفعلا تجربی نمیخونم البته تحسین یا انتقاد کردن کار دیگران هم بد نیست ولی نه اینکه شکل توهین بگیره طرف به یکتا توهین کرده یکتا هم جوابشو داد بعد اومد پست گزاشت گفت ببینید چی گفت به من و مظلوم نمایی که در حقم ظلم شده اینا فلاننو تهدید به شکایت کردن .....گفتید با اونایی که پولشون از دست رفته مشاوره میگیرن خب خوبه اینکارشون ولی نه اینکه 4 تا معلم هم اینوسط بهش غالب کنند....مورد بعدی گفتید کنکورهمون شهر خودمون به همچین بتمنی نیاز داشت و گفتید که زخم نخوردید از موسسات سال95 بود که کل پک کنکور اسان رو خریدم مثلا یک درسو نداشتم مشاوره میگفت اگر این سی دی رو نخری کارت تمومه کل وقتمو گزاشتم واسه فیلم دیدن و سال 96 شدم 16 هزار درسم هم بعد نبود مدرسه نمونه دولتی بودم دیگه سی دی ها و حرف های احمدی شیاد زیاد بهم ضربه زد براهمونه که هر کسی اینجوری میاد تو میدون میفهمم اخرش هدفش چیه اینم از زخم خوردنی که گفتید تجربه ندارید درسته از اون سال درس نمیخوندم برای سرگرم شدم هم یه رشته ای زدم و رفتم دانشگاه ولی مجازی رو هم دنبال میکردم این موسسات رو ببینم کی خوبه بعدش اون نقشه راه های فلان موسسه اومد الان هم کلاس انلاین ها ....جایی که اقای توکلی رو معرفی کردید به دوستان هم موافقم هر چند من فقط یه مبحث دستور ازشون دیدم که تقریبا خوب بود ..و در مورد بند اخر بله حرفتون درسته خود استاد کیاسالار هم تو اینستا گرامشون هم گزاشتن که این معلم ها 20 درصد حدودی تاثیرگزارن حتی بهترینشون 80 درصد دیگه رو خودت باید بری یهحرف قشنگی استاد بیگدلی دبیر جامعه شناسی زد که گفت به میزانی که تلاش کنی تکالیفو سر موقع انجام بدی درصد کسب میکنی صرف اینکه بیای سر کلاس من و بگی اره من این فیلمو میبینم وتلاش نکنی نیای بهتره......و کلام اخر نه من قصد توهین یا نه قصد انتقاد از کسی رو دارم حرف هایی هم که زدم مخاطبم همه بود کلا دنبال این چیزا الان نرید 4 ماه مونده که همین ادم های به ظاهرتحصیل کرده دارن ازتون سو استفاده میکنند این حاشیه ها و بتمن بازی ها تو دوران تابستون هم قشنگتره هم باحال تر حداقل سرگرم میشیم نه الان که بدترین موقع هست طرفخودم دیدم جلسه25 یکتا هست دو جلسه دیگه ادبیاتو تموممیکنه یه دور میاد حرف های این اقا رو میبینه هیچی به قولمعروف دپرس میشه میگه حالا چه غلطی بکنم هر چند خودم تو تابستون بیشتراینارو دیدم همون دستور فقط بدردم خورد بقیه شون وقت ادم هدر می رفت همین دیگه روز خوش امیدوارم بتمن اینارو استوری نکنه هر چند نمیبینم..... اونایی که تو رو فالو دران بازنده واقعی سر کنکورن ....هدفم شفاف سازی بود فقط همین خودشون هم گفتن انتقاد پذیر و منتقد هستن
      ویرایش توسط hediyeh80 : 02 اسفند 1400 در ساعت 08:18

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن