خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 48 از 48
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aliva00 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز خودتون دارین میگین دانشجو خب به دانشجو که حقوق نمیدن مگه به دانشجوی کامپیوتر یا برق یا حقوق یا هر چیز دیگه حقوق میدن چه اشکالی داره یه دانشجو بتونه تدریس کنه و پول در بیاره دزدی که نمیکنن و عین انگل به باباشون که وصل نیستن
      عجیبه که میاید تراوشات ذهنی خودتون اینجا میریزید ما ایرانیها هممون کارشناس اقتصادی و سیاسی و ورزشی آموزشی و....... هستیم
      همه از وضع مملکت خبر داریم دیگه چجوریه پس بهتره به هدفمان بچسبیم و براش تلاش کنیم و این سخنان صد من یه غازه گوش ندیم

یه عده انگار واقعاباورشون پزشک شدن و الان درآمد ندارن یا الان بین دندان و پزشکی موندن برید دوستون بخونید که آدم از فرداش خبر نداره چه به ۷ سال دیگه خدا بزرگه
      منم 18 سالم بود هیمنطور فکر میکردم؛ الانم با اینکه دوستدار پزشکی هستم اما بسیار واقع گرایانه تر صحبت میکنم چون دسترسی مستقیم به بخش صنفی پزشکی دارم به طرق مختلف
      انگیزه های من جنسش کلا با یک کنکوری 18 ساله متفاوته نه اینکه لیتمن بندازم دور گردنم که انگیزه بگیرم
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 02 اسفند 1400 در ساعت 20:45

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aram27 نمایش پست ها
      راستش یه مقدار آدم جو گیری هستم مثلا میگم از فلان چیز خوشم میاد بعد یه روز دوباره حسم میپره. چیزی به نام علاقه که بخوام به صورت حرفه دنبال کنم ندارم‌. از زبان انگلیسی خوشم میومد تو فکر این بودم که انصراف بدم برم کنکور شرکت کنم و دبیری زبان قبول شم. تا یه روز جو گرفته بودتم که این تاپیک رو زدم ولی الان که فکر می کنم حس می کنم مسیر طولانی تری میشه اگه بخوام انصراف بدم و واقعا زبان رو برای اینکه بخوام تدریسش کنم دوست ندارم. فکر کنم همین رو ادامه بدم بهتر باشه. فوقش میشم یه پزشک بد میرم دنبال یه کار دیگه
      خیلی عالی هستی آرام خانوم
      چه کار کردی آخرش؟ ادامه دادی یا انصراف؟ اگه داری ادامه میدی با حضوری شدن دانشگاه ها وضعیت بهتر شد یا هنوز هم ناراضی ای؟

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_kheiri نمایش پست ها
      خیلی عالی هستی آرام خانوم
      چه کار کردی آخرش؟ ادامه دادی یا انصراف؟ اگه داری ادامه میدی با حضوری شدن دانشگاه ها وضعیت بهتر شد یا هنوز هم ناراضی ای؟
      مرسی ممنون
      نه انصراف ندادم. ترم چهارم رو تموم کردم ولی چون درس علوم تشریح غدد درون ریز رو پاس نکرده بودم نتونستم تو آزمون علوم پایه شهریور شرکت کنم. واسه همین این ترم تعداد واحد کمتری تونستم بردارم. اسفند هم اگه این درسه رو پاس شم می تونم تو آزمون علوم پایه شرکت کنم.
      درباره حضوری شدن دانشگاه ها هم برای ما کلا از آخرای ترم ۳ حضوری شده بود. در کل بد نیست. دارم ادامه میدم. به هر حال نصفه ولش کردنش درست نیست به نظرم چون چیز دیگه ای هم ندارم به جاش الان حداقل اینی که دارم رو از دست ندم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن