خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shaye نمایش پست ها
      هعی پارسال با اختلاف دونفر پزشکی تعهدی نیووردم الانم ک پشت کنکوری شدم فقط دوس دارم این ۴ماه زودتر بگذره با اینکه خیلی افت کردم..

فقط میتونم بگم اینجایی که هستی آرزوی خیلیاس.. تو بقیه رشته‌های علوم پزشکی هم بری سختیای خودشو دارع
      سال اولتون بود پارسال؟ میتونم بپرسم رتبه تون چند شد؟
      من خودم سال دوم قبول شدم

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shahtoot نمایش پست ها
      عزیزم یدونه شوگر که مخالف کارکردن خانوماستو بردار خب
      راستش متوجه منظورتون نشدم

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aram27 نمایش پست ها
      سال اولتون بود پارسال؟ میتونم بپرسم رتبه تون چند شد؟
      من خودم سال دوم قبول شدم
      ن سال دوم..۳۳۰۰منطقه۳

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها یجوری از خارج میحرفن انگار فرش قرمز گذاشتن که برن!
      از زیر 1000های سراسری فقط 150نفرشون موفق بخروج میشن
      از 1000تا المپیادی فقط 370 نفر امکان خروج دارن!
      تازه این دوتا موردم بیشتر مال ریاضیاس

عزیزان همه باهم اینجا دورهمی داریم
      خواهشا کارای الکی نکنید

+

درمورد تعهد هم خدمتتون عرض کنم :
      اولا که این رشته تا 7 سال آینده با افزایش ظرفیت کلا سوخت میشه میره (هیچ ارزشی نداره از چه نوعی خونده باشید)
      دوما که مطمئن باشید بنحوی زیر این تعهدا زده میشه
      درمورد دلیل هم ارجاع به دانشگاههای نفت و صداوسیما و .... .
      واقا تا ۷ سال دیگ، پزشکی سوخت میشه؟؟
      میشه لطفا بیشتر توضیح بدین

5. Top | #35
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کارهای خدماتی هیچ وقت بد نمیشه،جمعیت سالمند ما تا ده سال آینده به قدری زیاد میشه که حرف اول رو خدمات خواهد زد،در کنار خدمات اینترنتی،اصلا شک نکنید،ما پزشک بیکار زیاد داریم ولی پزشکی که کارش خوب باشه و اعتماد به نفس داشته باشه قطعا پول در میاره،پزشکی مسیر سختیه اما شیرینه به شرطی که علاقه واقعی داشته باشی

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahrajahanshahi نمایش پست ها
      واقا تا ۷ سال دیگ، پزشکی سوخت میشه؟؟
      میشه لطفا بیشتر توضیح بدین
      آره عزیزم هر چیزی با افزایش دست خراب میشه حالا شما حساب کن تا رتبه 16588 دارن پزشکی برمیدارن خودت حساب کن چه فاجعه ایی_مث مهندسی_ میشه (تعداد پزشکا از بیمارا بیشتر میشه)
      +
      دانشاموزا برای اینکه بخودشون انگیزه بدن 99 درصد پزشکا رو ول میکنن میچسبن به اون یه درصدخاص و معروف !مثلا پزشکی بخونی مثه خدا دوست بشی (این مدلی شدن همش هم به درس خوندن نیست)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aram27 نمایش پست ها
      راستش متوجه منظورتون نشدم
      واضح گفتما

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      آره عزیزم هر چیزی با افزایش دست خراب میشه حالا شما حساب کن تا رتبه 16588 دارن پزشکی برمیدارن خودت حساب کن چه فاجعه ایی_مث مهندسی_ میشه (تعداد پزشکا از بیمارا بیشتر میشه)
      +
      دانشاموزا برای اینکه بخودشون انگیزه بدن 99 درصد پزشکا رو ول میکنن میچسبن به اون یه درصدخاص و معروف !مثلا پزشکی بخونی مثه خدا دوست بشی (این مدلی شدن همش هم به درس خوندن نیست)

واضح گفتما
      سلام
      با احترامی که براتون دارم ولی من به چند دلیل مخالف این نظر شمام هرچند این بحث از سم ترین حواشی موجوده که خیلی از کنکوری های 1401 درگیرش شدن و هنوزم هستن گفتم شاید ریپلای به این نظر و گفتن ایراد هاش بتونه کمک کنه چند نفری از تله حواشی بیان بیرون
      اولا این جمله شما خیلی خنده دار به نظر میاد که با 16 هزار ظرفیت پزشکی بگی تعداد پزشک از بیمار بیشتره! عزیزم ایران 85 میلیون نفر جمعیت داره و آمار بیماران وحشتناکه ! فقط سرطان رو بررسی کنی طبق آمار منتشر شده تو مقالاتی که ارائه میشه هرسال تقریبا 300 هزار نفر نفر مبتلا میشن!!! بیماری های قلبی عروقی به ازای 10 هزار نفر سالانه 280 مبتلا داره !!! تازه با این افزایش ظرفیت قراره سرانه پزشک برسه به 20 عدد در 10 هزار نفر... یعنی به ازای 10 هزار نفر 20 نفر پزشکن....(گفتن تا 1401 سرانه میشه 20 درحالیکه مطمئن باش این طرح 4 سال بعد قطع میشه چون کل مجموعه علوم پزشکی مخالفه پس خیلی زیاد بشه سرانه میشه 17 در 10 هزار.... همین الانش سرانه 13 در 10 هزاره) تازه خیلی مونده به سیاهی مهندسی برسه چون سرانه مهندسی به ازای 10 هزار نفر 50 نفره
      در ضمن برای شما که همه چیزو سیاه میبینید باید بگم که پزشکی کلاسیک تو همه جای دنیا در حال نابودیه و کسی که بخواد صرفا پزشک باشه قطعا شغلش نابوده. در حالیکه جهان داره بسمت پزشکی تکنولوژی میره که ایران خیلی خیلی عقبه و کسی که بخواد تو این زمینه کار کنه چون رقیبش تو ایران کمه میتونه خیلی پیشرفت کنه
      ایران واقعا تو تکنولوژی پزشکی ضعیفه دوسال پیش اسرائیل با استفاده از پرینتر سه بعدی تونست قلب رو پرینت کنه ! آلمان داره کلیه و کبد رو پرینت میکنه! یعنی سلول بنیادی به پرینتر دادن و قلب و کبد و کلیه تحویل می گیرن اونوفت تو ایران هفته پیش برای اولین بار ربات جراح ( که سال هاست تو کل جهان استفاده میشه) رو آوردن و تو فاصله 10 کیلومتری ! از بیمارستان سینا تونستند جراحی قلب تو بیمارستان امام خمینی رو انجام بدن
      پس کسی که بخواد های تکنولوژی کار کنه بخواد مقاله های خوب و پرارجاع کار کنه طوری که توی پابمد سرآمد بشه یا بخواد کسی بشه که بین 16 هزار نفر جزو 1000 نفر اول باشه ایا باز بنظرت بدبخته؟ بگذریم از اینکه بخوای کارای خفن کنی کشورای خفن هم دنبالتن

راستی اون دسته از کنکوری هام که فکر میکنن با 16 هزار شدن ظرفیت شانس قبولیشون میره بالا باید بگم عزیزان تعداد ثبت نامی ها هم میره بالا و کنکور هم سخت تر میشه همونطور که دیدید امسال رکورد تعداد ثبتنامی های کنکور شکسته شد 4 درصد بیشتر از پارسال ثبتنام شدن تا الان! فرصت ثبتنام بازم میدن! و هرسال همینطوری میشه پس شاید 4 سال بعد که ظرفیت بشه 16 هزار شاید تعداد ثبتنامی ها هم بشه 2 میلیون نفر

پ.ن : تمامی آمار که نوشتم همشون امار واقعین و با یه سرچ ساده میتونین پیدا کنید. اوضاع زیاد هم بهم نریخته درگیر حواشی نشید
      ویرایش توسط Alef.heh.mim : 30 بهمن 1400 در ساعت 12:25

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها

دوست عزیز مهندسی به خاطر زیاد بودن فارغ التحصیل از بین نرفت به خاطر از بین رفتن صنایع خراب شد به خاطر خوابیدن کارخانه ها خراب شد بخاطر نبودن حق کپی رایت تو ایران نابود شد
      پارتی بازی های گسترده در شرکت های دولتی رو هم اضافه کن
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره عزیزم هر چیزی با افزایش دست خراب میشه حالا شما حساب کن تا رتبه 16588 دارن پزشکی برمیدارن خودت حساب کن چه فاجعه ایی_مث مهندسی_ میشه (تعداد پزشکا از بیمارا بیشتر میشه)+دانشاموزا برای اینکه بخودشون انگیزه بدن 99 درصد پزشکا رو ول میکنن میچسبن به اون یه درصدخاص و معروف !مثلا پزشکی بخونی مثه خدا دوست بشی (این مدلی شدن همش هم به درس خوندن نیست)واضح گفتما
      خب خودتون هم انصراف بدید چرا میخواید حداقل ۶ سال دیگه در رشته ای تحصیل کنید که به(( عقیده ی خودتون)) سوخت میشه؟ برید کار دیگری که فکر میکنید خوبه رو دنبال کنید
      mucizelere inanırım

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alef.heh.mim نمایش پست ها

سلام
      با احترامی که براتون دارم ولی من به چند دلیل مخالف این نظر شمام هرچند این بحث از سم ترین حواشی موجوده که خیلی از کنکوری های 1401 درگیرش شدن و هنوزم هستن گفتم شاید ریپلای به این نظر و گفتن ایراد هاش بتونه کمک کنه چند نفری از تله حواشی بیان بیرون
      اولا این جمله شما خیلی خنده دار به نظر میاد که با 16 هزار ظرفیت پزشکی بگی تعداد پزشک از بیمار بیشتره! عزیزم ایران 85 میلیون نفر جمعیت داره و آمار بیماران وحشتناکه ! فقط سرطان رو بررسی کنی طبق آمار منتشر شده تو مقالاتی که ارائه میشه هرسال تقریبا 300 هزار نفر نفر مبتلا میشن!!! بیماری های قلبی عروقی به ازای 10 هزار نفر سالانه 280 مبتلا داره !!! تازه با این افزایش ظرفیت قراره سرانه پزشک برسه به 20 عدد در 10 هزار نفر... یعنی به ازای 10 هزار نفر 20 نفر پزشکن....(گفتن تا 1401 سرانه میشه 20 درحالیکه مطمئن باش این طرح 4 سال بعد قطع میشه چون کل مجموعه علوم پزشکی مخالفه پس خیلی زیاد بشه سرانه میشه 17 در 10 هزار.... همین الانش سرانه 13 در 10 هزاره) تازه خیلی مونده به سیاهی مهندسی برسه چون سرانه مهندسی به ازای 10 هزار نفر 50 نفره
      در ضمن برای شما که همه چیزو سیاه میبینید باید بگم که پزشکی کلاسیک تو همه جای دنیا در حال نابودیه و کسی که بخواد صرفا پزشک باشه قطعا شغلش نابوده. در حالیکه جهان داره بسمت پزشکی تکنولوژی میره که ایران خیلی خیلی عقبه و کسی که بخواد تو این زمینه کار کنه چون رقیبش تو ایران کمه میتونه خیلی پیشرفت کنه
      ایران واقعا تو تکنولوژی پزشکی ضعیفه دوسال پیش اسرائیل با استفاده از پرینتر سه بعدی تونست قلب رو پرینت کنه ! آلمان داره کلیه و کبد رو پرینت میکنه! یعنی سلول بنیادی به پرینتر دادن و قلب و کبد و کلیه تحویل می گیرن اونوفت تو ایران هفته پیش برای اولین بار ربات جراح ( که سال هاست تو کل جهان استفاده میشه) رو آوردن و تو فاصله 10 کیلومتری ! از بیمارستان سینا تونستند جراحی قلب تو بیمارستان امام خمینی رو انجام بدن
      پس کسی که بخواد های تکنولوژی کار کنه بخواد مقاله های خوب و پرارجاع کار کنه طوری که توی پابمد سرآمد بشه یا بخواد کسی بشه که بین 16 هزار نفر جزو 1000 نفر اول باشه ایا باز بنظرت بدبخته؟ بگذریم از اینکه بخوای کارای خفن کنی کشورای خفن هم دنبالتن

راستی اون دسته از کنکوری هام که فکر میکنن با 16 هزار شدن ظرفیت شانس قبولیشون میره بالا باید بگم عزیزان تعداد ثبت نامی ها هم میره بالا و کنکور هم سخت تر میشه همونطور که دیدید امسال رکورد تعداد ثبتنامی های کنکور شکسته شد 4 درصد بیشتر از پارسال ثبتنام شدن تا الان! فرصت ثبتنام بازم میدن! و هرسال همینطوری میشه پس شاید 4 سال بعد که ظرفیت بشه 16 هزار شاید تعداد ثبتنامی ها هم بشه 2 میلیون نفر

پ.ن : تمامی آمار که نوشتم همشون امار واقعین و با یه سرچ ساده میتونین پیدا کنید. اوضاع زیاد هم بهم نریخته درگیر حواشی نشید
      مخاطبین حرف من کنکوری های 1401 نبودن(پستها رو ازاول دنبال کنید) و اینکه 16588 نفر محدود به یه سال نخواهد بود(بازه رو دهسال به بعد بگیرید)
      +
      علی ایهاالحال با تمام آماری که دادید بعنوان شخصی که دراین جامعه زندگی میکنه هیچ مشکلی از لحاظ نوبت گیری ندارم (مگر چندتا دکتر خاص که هرچقدر هم ظرفیت اضاف کنن تاثیری روی تعداد مشتریای اونا نداره)(البته منظورم درمانگاههای دولتی نیستا)

+

خیر مافیای پزشکی هیچ کاری نمیکنه /// دقیقا دهه هشتاد همین اتفاق سره مافیای شرکت نفت افتاد و حالو روزشونو دارید میبینید (تحقیق کنید اینو) و تعداد ثبت نامی ها هم بالاتر نمیره بلکه بعکس وقتی این رشته از تبو تاب افتاد هیچکس سمت این رشته سختو ش خ م ی هم نمیره

نقل قول نوشته اصلی توسط Newsha.ma نمایش پست ها
      خب خودتون هم انصراف بدید چرا میخواید حداقل ۶ سال دیگه در رشته ای تحصیل کنید که به(( عقیده ی خودتون)) سوخت میشه؟ برید کار دیگری که فکر میکنید خوبه رو دنبال کنید
      پستها رو از اول دنبال کنید

( منظورم دغدغه مند بودن برای از چه نوعی خوندنش بود نه نخوندنش)

+
      نمیتونم میزان دقیق سوخت شدنش رو بگم چون دهشتناک بودن شدت خرابیش حتی فراتراز تفکر منه (شخص خودمم از سره اجبار ادامه میدم والا ارزش رها کردن داره)

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مخاطبین حرف من کنکوری های 1401 نبودن(پستها رو ازاول دنبال کنید) و اینکه 16588 نفر محدود به یه سال نخواهد بود(بازه رو دهسال به بعد بگیرید)
      +
      علی ایهاالحال با تمام آماری که دادید بعنوان شخصی که دراین جامعه زندگی میکنه هیچ مشکلی از لحاظ نوبت گیری ندارم (مگر چندتا دکتر خاص که هرچقدر هم ظرفیت اضاف کنن تاثیری روی تعداد مشتریای اونا نداره)(البته منظورم درمانگاههای دولتی نیستا)

+

خیر مافیای پزشکی هیچ کاری نمیکنه /// دقیقا دهه هشتاد همین اتفاق سره مافیای شرکت نفت افتاد و حالو روزشونو دارید میبینید (تحقیق کنید اینو) و تعداد ثبت نامی ها هم بالاتر نمیره بلکه بعکس وقتی این رشته از تبو تاب افتاد هیچکس سمت این رشته سختو ش خ م ی هم نمیره

پستها رو از اول دنبال کنید

( منظورم دغدغه مند بودن برای از چه نوعی خوندنش بود نه نخوندنش)

+
      نمیتونم میزان دقیق سوخت شدنش رو بگم چون دهشتناک بودن شدت خرابیش حتی فراتراز تفکر منه (شخص خودمم از سره اجبار ادامه میدم والا ارزش رها کردن داره)
      بنظرتون دندانپزشکی به کدوم سمت میره؟؟
      داروسازی چی؟
      این دو رشته هم مثل پزشکی سوخت میشه؟

12. Top | #42
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      داروسازی چی؟
      ده سال قبل هم یادمه میگفتن پزشکی به زودی اشباع میشه ده سال دیگه هم همینارو میگن زیاد جدی نگیر هر صنفی تو این مملکت داره مظلوم نمایی میکنه حتی اون مولتی میلیاردش

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      ده سال قبل هم یادمه میگفتن پزشکی به زودی اشباع میشه ده سال دیگه هم همینارو میگن زیاد جدی نگیر هر صنفی تو این مملکت داره مظلوم نمایی میکنه حتی اون مولتی میلیاردش
      یعنی شما الان مطمئن هستید که اوضاع پزشکی اوکیه یا از دانشجویان پزشکی که مشغول تدریس زیست هستن، جنس تهیه می کنید؟
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داروسازی چی؟
      دندون فعلا خوبه
      +
      دارو بمنوال پزشکی پیش میره

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها

یعنی شما الان مطمئن هستید که اوضاع پزشکی اوکیه یا از دانشجویان پزشکی که مشغول تدریس زیست هستن، جنس تهیه می کنید؟

سلام دوست عزیز خودتون دارین میگین دانشجو خب به دانشجو که حقوق نمیدن مگه به دانشجوی کامپیوتر یا برق یا حقوق یا هر چیز دیگه حقوق میدن چه اشکالی داره یه دانشجو بتونه تدریس کنه و پول در بیاره دزدی که نمیکنن و عین انگل به باباشون که وصل نیستن
      عجیبه که میاید تراوشات ذهنی خودتون اینجا میریزید ما ایرانیها هممون کارشناس اقتصادی و سیاسی و ورزشی آموزشی و....... هستیم
      همه از وضع مملکت خبر داریم دیگه چجوریه پس بهتره به هدفمان بچسبیم و براش تلاش کنیم و این سخنان صد من یه غازه گوش ندیم

یه عده انگار واقعاباورشون پزشک شدن و الان درآمد ندارن یا الان بین دندان و پزشکی موندن برید دوستون بخونید که آدم از فرداش خبر نداره چه به ۷ سال دیگه خدا بزرگه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن