خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانش اموز پشت کنکوری ۱۴۰۰ هستم و دارم برای ۱۴۰۱ میخونم 🌺

سلام
      دانش اموز پشت کنکوری ۱۴۰۰ هستم و دارم برای ۱۴۰۱ میخونم. تقریبن از بهمن ماه شروع کردم و با این تغییراتی که روی دفترچه ها اعمل شده به نظرتون با وقت گذاشتن روی چه درس هایی شانسم بیشتر میشه و اینکه اگر در حد یک یا دو فصل از بعضی دروس رو که مشکل دارم حذف کنم خیلی ضرر میکنم(وقت گذاشتم ولی نمیشه)
      خواهش میکنم راهنمایی کنید😭

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Audrina نمایش پست ها
      سلام
      دانش اموز پشت کنکوری ۱۴۰۰ هستم و دارم برای ۱۴۰۱ میخونم. تقریبن از بهمن ماه شروع کردم و با این تغییراتی که روی دفترچه ها اعمل شده به نظرتون با وقت گذاشتن روی چه درس هایی شانسم بیشتر میشه و اینکه اگر در حد یک یا دو فصل از بعضی دروس رو که مشکل دارم حذف کنم خیلی ضرر میکنم(وقت گذاشتم ولی نمیشه)
      خواهش میکنم راهنمایی کنید������
      به این تاپیکا یه نگا بنداز
      هدفمند و درست درس بخونید ! (فوق مهم)
      زبــــــــــــــان کنکور در زمان باقی ----» برنامه + تست + آزمون (سایردرساهم هست تواین تاپیک)

زیست وشیمی به هیچ وجه حذف نکن عمومیارم خوب بخون
      گریه نداره که..
      داد میزنم بلند
      اما تو برنگرد
      اینجا برای تو
      هیچ چیز جز من و
      گیتار و گریه نیست
      ویرایش توسط Sad_Satan : 29 بهمن 1400 در ساعت 15:34

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ���������������� �������������

4. Top | #4
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      خواهش میکنم راهنمایی کنید
      با توجه به این تغییرات ، رسما نمیشه از تکنیک های زمان قدیم خیلی استفاده کرد،مثلا تایم ریاضی رو فقط میتونی به زیست بدی و مثلا نمیتونی ریاضی رو بزاری اخر.

درس ها هم بیشتر وقتتو بزار رو زیست و شیمی ،چون همه این دو تا رو میخونن،اگه زیاد بزنی از خیلی ها جلو می افتی و اگر هم کم بزنی دمار از رتبه ات در میاره، ولی مثلا ریاضی و فیزیک رو کم میزنن،پس اگه کم بزنی انچنان تاثیری نداره
      ای آنکه نتیجه چهار و هفتی.......وز هفت و چهار دائم اندر تفتی
      می خور که هزار بار بیشت گفتم.....باز آمدنت نیست،چو رفتی رفتی

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خواهش میکنم راهنمایی کنید
      سلام
      خوبی گلم؟
      نیازی نیست فعلا چیزی رو حذف کنی،یه نگاه به بودجه بندی کنکور بنداز،مباحث رو بر اساس تعداد تست و سختی یا آسونی اولویت بندی کن...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن