خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

حذف ریاضی و شیمی

دوستان بزارید شرایط خودم رو براتون بگم
      من امسال دوازدهم هستم و رشتم ریاضیه.دهم و یازدهم کتابا رو فقط در سطح مدرسه خوندم و کنکوری نخوندم.
      تا همین چند وقت پیش هم قصد داشتم که شیمی و ریاضی رو کاملا کنار بزارم اما تصمیمم عوض شد و می‌خوام حداقل ۲۰ درصد سوالای ریاضی رو جواب بدم
      با توجه به زمانی که باقی مونده راهنمایی کنید که من باید چیکار کنم
      نظر خودم اینه که فصلا رو گزینشی بخونم
      به این صورت که فقط آمار و گسسته رو بخونم و از هندسه هم فقط فصلای هندسه فضایی و ماتریس(چون پیش‌ نیاز نمیخوان) و از ریاضی هم مجموع دنباله ها و اگه شد معادله و نامعادله و توان های گویا
      این رو هم در نظر بگیرید که تقریبا پول زیادی برام نمونده که بخوام زیاد هزینه کنم(یکی از دلایل انتخاب گسسته و آمار همین بود که بتونم با خرید یک کتاب هردو رو جمع کنم،برای هندسه ۳ هم فقط یک کتاب بگیرم برای ماتریس)
      دوستان من نمیخوام رتبه برتر بشم یه رشته خیلی معمولی میخوام قبول بشم پس خواهشا نیاید بگید که حذف دروس اشتباهه
      زمان باقی مانده رو هم درنظر بگیرید
      و این رو هم بدونید که به معلم دسترسی ندارم(یعنی معلمامون خوب نیستن) پول کلاس آنلاین هم ندارم گذشته از اینا من به یادگیری مسقل ایمان دارم یعنی تا چیزی رو خودم نحونم یاد نمیگیرم
      پس اگه منابع معرفی کردید به این نکته هم توجه کنید که منابع خودآموز باشن
      بعد بگید باید چطوری بخونم منظورم اینه در روز چند ساعت بخونم یا هر روز بخونم یا یک روز در میان و...
      ممنون
      ویرایش توسط Kamran7 : 21 بهمن 1400 در ساعت 14:29

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام داداش. خوبی؟ چه خبر؟
      شیمی رو حذف کردی دیگه؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamrarn نمایش پست ها
      دوستان بزارید شرایط خودم رو براتون بگم
      من امسال دوازدهم هستم و رشتم ریاضیه.دهم و یازدهم کتابا رو فقط در سطح مدرسه خوندم و کنکوری نخوندم.
      تا همین چند وقت پیش هم قصد داشتم که شیمی و ریاضی رو کاملا کنار بزارم اما تصمیمم عوض شد و می‌خوام حداقل ۲۰ درصد سوالای ریاضی رو جواب بدم
      با توجه به زمانی که باقی مونده راهنمایی کنید که من باید چیکار کنم
      نظر خودم اینه که فصلا رو گزینشی بخونم
      به این صورت که فقط آمار و گسسته رو بخونم و از هندسه هم فقط فصلای هندسه فضایی و ماتریس(چون پیش‌ نیاز نمیخوان) و از ریاضی هم مجموع دنباله ها و اگه شد معادله و نامعادله و توان های گویا
      این رو هم در نظر بگیرید که تقریبا پول زیادی برام نمونده که بخوام زیاد هزینه کنم(یکی از دلایل انتخاب گسسته و آمار همین بود که بتونم با خرید یک کتاب هردو رو جمع کنم،برای هندسه ۳ هم فقط یک کتاب بگیرم برای ماتریس)
      دوستان من نمیخوام رتبه برتر بشم یه رشته خیلی معمولی میخوام قبول بشم پس خواهشا نیاید بگید که حذف دروس اشتباهه
      زمان باقی مانده رو هم درنظر بگیرید
      و این رو هم بدونید که به معلم دسترسی ندارم(یعنی معلمامون خوب نیستن) پول کلاس آنلاین هم ندارم گذشته از اینا من به یادگیری مسقل ایمان دارم یعنی تا چیزی رو خودم نحونم یاد نمیگیرم
      پس اگه منابع معرفی کردید به این نکته هم توجه کنید که منابع خودآموز باشن
      بعد بگید باید چطوری بخونم منظورم اینه در روز چند ساعت بخونم یا هر روز بخونم یا یک روز در میان و...
      ممنون
      دوست عزیز اگر چشماتون ضعیف نیست میتونید برخی منابع رو از pdf بخونید (یا اگر ضعیف هست بازم میتونید این کارو انجام بدین باور کنید ارزش داره)
      برای درصدی هم که گفتید باید یکسری فصل ها رو به صورت گزینشی کار کنید و نهایتا دقت داشته باشید که در آزمون های جامع سوالات کدام فصل ها رو پاسخ خواهید داد و در بحث مدیریت زمان هم تمرینات لازم رو در منزل داشته باشید.

محض رضای خدا کامل حذف نکن دوست من
      مثلا در شیمی میتونی فقط فصل 1 و 2 دهم + 3 و 4 دوازدهم رو کار کنی
      یا کار دیگری که میتونی انجام بدی این هست که بری نکته و تست (مسائل) شیمی اسماعیلی سال 99 یا 1400 رو کامل مشاهده کنی که تایم بسیار محدودی داره.
      ولی کامل حذف نکن
      کامل حذف نک
      کامل حذف ن
      کامل حذف
      کامل حذ
      کامل ح
      کامل...
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بله با توجه به زمان کم حذف کردم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز(Artur) حرف شما کاملا درسته و من خودم قبول دارم که حذف کامل اشتباهه اما توی همین درس شیمی معمولا سوالات به صورت ترکیبی طرح میشن و سوالا مستقل نیستن که بشه فقط با خوندن تک فصل به سوالات اون پاسخ داد
      ویرایش توسط Kamran7 : 21 بهمن 1400 در ساعت 15:29

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      میتونی از فیلمهای رایگان سایت الا استفاده کنی

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      میتونی از فیلمهای رایگان سایت الا استفاده کنی
      وهمچنین سایت منیاز

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kamrarn نمایش پست ها
      دوست عزیز(Artur) حرف شما کاملا درسته و من خودم قبول دارم که حذف کامل اشتباهه اما توی همین درس شیمی معمولا سوالات به صورت ترکیبی طرح میشن و سوالا مستقل نیستن که بشه فقط با خوندن تک فصل به سوالات اون پاسخ داد
      عزیزم این تاپیک رو یه نگاه بنداز=
      http://forum.konkur.in/thread75843.html

اگر قانع نشدی میتونی از نکته تست پارسال یا 99 اسی تپول (اسماعیلی) استفاده کنی که صرفا مسائل رو میگه و بعدا از روی کتاب دور دنیا در نیم ساعت گاج که فقط آزمون از مسائل شیمی داره تست بزنی و این کارم نهایتا 3 ماه فرصت میخواد (اگه خیلی کند باشی) و هزینه ای هم نداره همه اینا رایگان ریخته داخل کانال های مختلف. (مثلا سرچ بزن داخل تلگرام شیمی اسماعیلی کلاساش میاد یا بزن کتابیکو و کتاب دور دنیا در نیم ساعت گاج مسائل شیمی رو رایگان دانلود کن و کاملا رایگان بدون ریختن حتی یک قرون داخل شکم مافیای کثیف شیمیت رو به حداقل 20 درصد برسونی تو این مدت باقی)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه مشکلت کتابه و میخوایی یه منبع برای هر درس تهیه کنی بنظرم برای حسابان خیلی سبز جامع بگیر فقط جلد اولش رو هنه چیزم داره و میتونی جلد دوم که فقط پاسخنامست رو با پی دی اف بخونی چون واقعا بیشتر آدم درسنامه وتست رو میخواد و با پاسخنامه در حد یه دید لازمه پس خیلی سبز جامع جلد اولش رو بخر جلد دومشم پی دی افشو ببین چون فقط پاسخنامست جلد دومش منم دارم با پی دی اف میخونمش اگه یه وقت وسط راه خواستی یه فصل دیگه انتخاب کنی و اینا کلا راه داشته باشی یا میتونی از مای گاج کتاب دست دوم بخری من خیلی از کتابامو از اونجا گرفتم خیلیم خوبن قیمتشون بعضیا حتی سالم و دست نخوردن(خودگاج هم کتاب های سال قبلشو با قیمت کمتر میفروشه کسی استفاده نکرده ازشون)
      موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن