خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل در برخی دروس پایه دوازدهم و چگونگی حل آن در دوران جمعبندی؟؟؟

سلام بچه ها . من تو پایه اصلا مشکلی ندارم و تو دوران جمعبندی تا بترکم تست میزنم و دوره میکنم . این به کنار. اما توی دوازدهم مخصوصا نیمسال اولش مسلط نیستم و توی ژنتیک و حرکت شناسی مشکل اساسی دارم . از طرفی هم نمیخوام کلاسای نکتهو تست شرکت کنم چون وقت گیرن و من فقط تو بعضی از دروس مشکل دارم نه همه دروس. الان من چه جوری این دروسی که مشکل دارم رو برطرف کنم.کاش یه کلاسی بود که فقط دوازدهم میگفتن(البته به جز آلا!!) خیلی ممنون میشم کمکم کنید

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadami نمایش پست ها
      سلام بچه ها . من تو پایه اصلا مشکلی ندارم و تو دوران جمعبندی تا بترکم تست میزنم و دوره میکنم . این به کنار. اما توی دوازدهم مخصوصا نیمسال اولش مسلط نیستم و توی ژنتیک و حرکت شناسی مشکل اساسی دارم . از طرفی هم نمیخوام کلاسای نکتهو تست شرکت کنم چون وقت گیرن و من فقط تو بعضی از دروس مشکل دارم نه همه دروس. الان من چه جوری این دروسی که مشکل دارم رو برطرف کنم.کاش یه کلاسی بود که فقط دوازدهم میگفتن(البته به جز آلا!!) خیلی ممنون میشم کمکم کنید
      سلام
      دقیقا از وضعیتت اطلاع ندارم و صرفا حرفی که میزنم طبق تجربه شخصیه و صرفا راهی که خودم رفتم

اگه ساعت مطالعت به اشباع نرسیده و با حفظ کیفیت قابل افزایش دادنه پس بیشترش کن
      من کار اصلی ای که انجام میدادم این بود که بودجه بندی چندین آزمون پیش رو ، رو میذاشتم جلوم و اول خوب برسی میکردم که اون فصل ها و اون مباحثی که ضعف دارم قراره توی کدوم مرحله و آزمون ها داخل بودجه بندی قرار بگیره
      بعداز مشخص شدن این قضیه و هدف گذاری ها و بدست اومدن تعداد روزها تا رسیدن مراحل موردنظر توی آزمون
      یه برنامه ریزی و پارت بندی مستمر (با حجم سبک تا متوسط روزانه(منظورم برای همون بخش هایی هست که ضعف داشتم)) از همون افزایش ساعت مطالعه ای که داشتم بهشون میدادم تا با رفع اشکال و تکمیل یادگیری و حل تست و تثبیت تا رسیدن به آزمون مربوطه تا جای ممکن برطرفش میکردم
      البته اگه ضعف ها زیاد و شدید باشن باید یه اولویت بندی هوشمندانه برای سهم دهی پیش بگیری تا به بالاترین و بیشترین بازدهی و سود ممکن برسی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مباحثی ک مشکل داری فیلم کلاسای جامع ببین
      زیست ژنتیک حنیف عظیمی
      فیزیک بنظرم ارزش نداره رو حرکت خیلی دیگ وقت بزاری چون تیپ تستاش ب شدت متنوعن اصلا شاید با مدیریت زمان نرسی ب حل سوالاش ولی اگ وقت داری ذهبی ۱۵ جلسه ۲ ساعته درس میده
      اگ پولشو داری کلاس ثبت نام کن نداری فیلمای همین جلساتشو از تل دان کن
      شیمی اسید و باز مشکل داری میتونی بیمه نامه ۱ تا ۳ اقاجانی استفاده کنی
      اینا برا اموزشه بعدشم خب تست بزن کار پیچیده ای نیست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)