خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      خب حالا چرا میخواستی ک دانش نکنی؟
      چون خيلي درگيرش شدم
      زندگی ی مجموعه ی منظم از بی نظمی هاست

ی مجموعه ی معقول از بی عقلی ها

له شده ، زیرِ پایِ عرفِ اجتماع

خوب ولی اشتباه

2. Top | #47
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alef.heh.mim نمایش پست ها
      به به ببین صندلی کیو میخواییم داغ کنیم @rz1 بمبله ندادی الان صندلیتو میسوزونمصندلیتو به آتیش میکشم

1

بههههه ببين کي اومده)عشق بليسو و بمبله)))
      سام بليک

.اگه یه روز غول چراغ جادو داشتی و بهت گفت سه تا ارزو کن چه آرزوهایی میکردی؟ ( فقط این غول چراغ جادو یکم بی تربیته مثلا اگه بهش بگی آرزو میکنم کلی آرزوی بی نهایت داشته باشم یه چیزایی میگه که باید صدای بووووووووووق پخش کنیم) چ غول بيترادبيه پس يکي اينکه کرونايه گاو بره ک برنگرده اون چيزي ک هنوووووز ک هنوزه ازارم ميده رفع بشه برا هميشه و اون چيز ک راجب خانوادمه هم حل بشه(اين ي ارزو بودااا اي غول ) و اينکه مشکلات يکي از رفيقام حل بشه-_-خيلي دلم فکرشه

2.اگه مجبور باشی یه کرم رو بخوری، چجوری میپزیش؟(این است تاوان ندادن بلیسو) بيا بليسوتو بگير تا نکشتيمون با اي کرم خوردن)) نميپزمش هميجوري قورتش ميدم با ي ليوان شربت انگوريدلستر منظورمهشايدم پپسين ن اين شاني بايد باشه ک قرمزه))))))

3.اگه یه روز بگن یا عشقت یا ده میلیارد پول ، اول خونه میخری یا ماشین؟ ))) هههههه خونه ميگيرم ک عشقمو ببرم توش زندگي کنيم)

4
      .اگه یه روز ازدواج کردی و یه گرگ به شوهرت و مادرشوهرت حمله کرد ، چجوری به گرگه کمک میکنی؟ عاشق سوالات شدم لنتي))کمک گرگه گازشون ميگيرم

5.به چی اعتیاد داری؟ هرچیزی میتونه باشه از قره قروتی که با چای خوشمزه است تا مثلا کتاب خوندن و پادکست شنیدن اهنگگگگگگگ و ماست

6. یه جمله خفن از آخرین کتاب یا پادکست یا فیلم یا آهنگ که شنیدی بگو که روت خیلی تاثیر گذاشته تازه ي پادکست از احسانو شنيدم ميذارمش احساسات خيلييي دگرگونم کرد چون توش شروه ميخوند...ميگف از غم زياد است ک ميرقصيم....ولي قبل از اين ي شعر شنيدم از استاد جعفري..ميگف : تنها يک چيز را بيشتر از تو دوست دارم...اينکه دوستت دارم..ميخواهي بمان ميخواهي برو..رفتن تو دل انگيز تر از امدن ديگري ست......

7
      .خجالت آور ترین موقعیتی که توش بودی رو توصیف کن يبار ب مامانم دروغ گفتم بچه ک بودم و لو رفت اونم توي جمعيادم ني چ بود دروغم ولي راجب پول بود فک کنم پول بم داده بودن من گمش کرده بودم يچي ايطوري ولي يادمه خيلي بدم اومد ک لو رفتم

8.از حست درباره پزشکی یگو آیا الان راضی هستی حس رضایت داری؟ نگا الان چيز خاصي نشده راستش..چارتا درس ميدن ميخوني تقلب ميکني گاهي و ميگذروني فقط..من فقطسعي خودمو ميکنم ک ياد بگيرم و الکي نگذرونم..ميگن هرچي راحتي و تفريحه الان داشته باش چون وقتي وارد بيمارستان شدي قسمت سختشه..منم هرچي فهميده بودم از پزشکي برا دوران بيمارستانش بوده..دلم ميخاد حضوري بشه ک برم ب چنتا سال بالايي بگم تا اخر يکيشون اجازه بدن برم حمالي کنم بيمارستان براشون..دلم ميخاد قبل اينکه مجبور بشم خودم برم طرفش ک خيلي چيا رو ب چشم ببينم قبل از اين ک بااايد ببينم..شايد فايده اي نداشته باشه ولي دلم ميخا تجربش کنم....ولي تا الان بد نيست..عين تصورم بوده تا الان..حس خوبيه درکل...

9.سوالی که دوست داری جواب بدی ولی کسی تو این صندلی داغ ازت نپرسیده چیه؟

نميدونم حقيقتا..سوالا خيلي متنوع و خوب بودن..راستش ذهنم باز ني اصن برا فک کردن))
      1
      0.گه بری بالای یه کوه بلند که صدات به شدت انعکاس داشته باشه جوری که کل انجمن بشنون اولین حرفی که میزنی چیه؟ یه توصیه برای بچه های انجمن کن
      هواي دلتونو داشته باشين...داشته باشييين آشته باشييين..ته باشيييين...آشييين....(اکو دار گفتمش)) )
      فغلا ده تا سوال واسه جیز کردن صندلی خوبه برات آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم و همیشه در اوج باشی
      راستی ممنون که تو لیست بهترین دوستات منم ذکر کردی شما هم جزو افراد باارزش این سایتید از نگاه من
      راستی چند ماه بعد که نتایج اومد بمبله و بلیسو ها رو باید برام پست کنیا یادت نره

جيييييز ممناااان از وقتي ک گذاشتيييي خيلي خوشحالم کردييييي
      خيلي خيلييي ممنون از دعاي قشنگت..الهي سرافراز و سربلند باشي و شاد و سلااامت و بقول يکي احوال پرست هم سلاامت باشه
      تشکر لازم نيييست..اينجا خيلييي دوستاي عزيزي پيداکردم..خيلي هم دوستون دارم..همتونو
      عهههه عهههه چي شد؟؟؟؟؟) تو برام بمبله و بليسو ندادي منم نميدم اين ب اون در هاهاهاها
      موفق تريييييين باشي الهييييييي

خوب ولی اشتباه
      ویرایش توسط rz1 : 23 بهمن 1400 در ساعت 16:15

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نی هو با بِی
      اول اینکه چرا نیستییییی تو لنتی
      دومی اینکه چرا اینقد تو نامردییی
      سوم اینکه وُ آی نی امیدوارم همیشه حال دلت خوب باشه♡

4. Top | #49
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _mobi_ نمایش پست ها
      نی هو با بِی
      اول اینکه چرا نیستییییی تو لنتی
      دومی اینکه چرا اینقد تو نامردییی
      سوم اینکه وُ آی نی امیدوارم همیشه حال دلت خوب باشه♡

ني هااااا فک کنم اينو يبار بم گفتي يني سلام
      سوال اول: اينجا هستممممم تل هم انشالله در اسرع وقت خواهم امد
      سوال دوم: بخداااا اگه خودم بدونمممفهميدي ب منم بوگو))
      سوال سوم: يني چي؟ترجمههههههه
      میدوارم همیشه حال دلت خوب باشه♡ قربووووون توووو ممنون ک نوشتي براااام الهي هميشه خوش و خرم باشيييي

خوب ولی اشتباه

5. Top | #50
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اوه اوه اوه ببینین کی اینجاست دلم نمیاد اذیتت کنم برای همین سوالای ساده میپرسم

قد ؟
      وزن؟
      متولد چه سالی و چه ماهی؟
      چند نفرید ؟ برادر ؟ خواهر؟ اگه نداری دوست داشتی داشته باشی؟
      غذایی که دوست داری بخوری و نخوردیش تا حالا؟
      چای یا قهوه؟
      شکلات کاکائویی یا شیری؟
      دوست داشتی اهل کجا بودی؟
      کدوم منطقه ایران رو بیشتر از همه دلت میخواد ببینیش؟
      اهل سفر هستی؟
      کار مورد علاقه ای که خیلی دوست داشتی انجامش بدی ولی هنوز فرصتش نشده؟
      بزرگترین حسرت زندگیت؟
      کسی که میخوای از نزدیک ببینیش و باهاش سلفی بندازی ولی ندیدیش تا حالا؟
      بازیگری که دوس داری به جاش بودی؟
      زندگی خودت رو در یک کلمه بخوی توصیف کنی اون کلمه چیه؟
      اگه حیوان میشدی دوست داشتی کدوم حیوان باشی؟
      بزرگترین فوبیای زندگیت؟
      چه کسی تو انجمن رو مخت بود همیشه؟
      هدفت از اذیت کردن من پیرمرد بی نوا چی بود ؟
      جاسسسسف را واقعا خودت میگفتی یا خبر نداشتی ازش و فکر میکردی داری درست تلفظش میکنی؟
      بزرگترین حس رضایتی که تا الان داشتی چی بوده؟
      اگه یه نفر بخواد فیلم زندگیت رو بسازه قبولش میکنی؟
      به نظرت کاربری که فکر میکنی خیلی ازت خوشش میاد کیه؟
      کاربری که تو ازش خیلی خوشت میاد ولی بهش نگفتی؟
      پسر چاق و تپل و تنبل یا اسکینی و استخونی؟
      هدفت از انتخاب پزشکی؟
      به ازدواج با پسری که دیدیش و خوشت اومده ازش فکر کردی؟ تا کجا پیش رفتی تو این داستان سرایی مغزت؟
      اگه حاکم یه کشور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود ؟
      غذایی که میتونی یک هفته همیشه بخوریش چیه؟
      موزیکی میتونی یک هفته مدام گوش کنی چیه؟
      کراشت تو انجمن ؟
      کراشت تو زندگی؟
      فیلم مورد علاقه ات ؟
      شهر مورد علاقه ای که دوست داری سفر کنی؟
      به مهاجرت و رفتن از ایران فکر میکنی؟ اگه آره چرا ؟ و آیا در آینده قصدش رو داری؟
      شوهر ایرانی یا خارجی؟
      کاری که انجامش دادی و اگه مادرت بفهمه باید از این دنیا خداحافظی کنی
      ماشین مورد علاقه ات ؟
      پول و ثروت یا .......... جای خالی رو با چی پر میکنی و انتخابت کدومه؟
      کادوی ولنتاین { امروز بود}چی گرفتی؟
      اگه یه روزی پزشک شدی و بزگترین جنایت کار دنیا { فرض کن داعش و ...} به کمکت احتیاج داشت درمانش میکنی؟
      حاضری هر هفته پنجشنبه ها رایگان ویزیت کنی؟
      خدا در تصور رضوان چه شکلیه؟
      خودت رو با ایمان و خلوص میدونی یا شیطون بلا و بپیچون؟
      فیلم مارمولک رو دیدی؟ نظرت در مورد مثل حاج رضا بودن؟
      مرد کچل یا پر مو
      کمدین مورد علاقه ات ؟
      ورزشکار مورد علاقه ات ؟
      ورزش مورد علاقه ات ؟
      چه چیزی رو دوست داری هدیه بگیری؟
      گوشی مورد علاقه ات ؟
      بزرگترین عیدی که گرفتی؟
      از زندگیت احساس خوشبختی میکنی؟
      تا حالا دوست پسر داشتی و داری؟ نظرت نسبت به این روابط چیه؟{ صادقانه}
      خوشبختی در نظر رضوان چه شکلی و چجوریه؟
      به جای یک دختر که به دنیا اومدی دوست داشتی پسر به دنیا بیای ؟؟
      چه چیزی عصبانیت میکنه زیاد ؟ و اگه خیلی عصبانی بشی چیکار میکنی؟ و رضوان عصبانی چه شکلیه؟
      چه چیزی باعث میشه جوری بخندی که اشکت دربیاد ؟
      اگه میخواستی به حرفی بهم بزنی اون حرف چی بود؟
      شاعر مورد علاقه ات ؟
      یک بیت شعری که خیلی دوستش داری رو بگو؟
      آخرین باری که گریه کردی کی بوده و چرا ؟
      چه چیزی سورپرایزت میکنه؟
      بزرگترین سورپرایزی که تا حالا شدی چیه؟
      اگه درس نمیخوندی و پزشکی قبول نمیشدی چیکار میکردی؟
      بهترین کتاب کنکوری که خوندی چی بود ؟
      بهترین کتاب غیر کنکوری که خوندی؟
      آخرین فیلمی که دیدی چی بود؟
      اگه بخوای نصیحتم کنی بهم چی میگی؟
      فرض کن راننه تاکسی هستی . یک نفر فقط جا داری سوار کنی . چهار نفر تو ایستاگاه هستند . یکیشون خانم باردار / یکی دیگه پسر یتیم / دیگری پیرمرد فلج / دیگری پسری که ازش خوشت میاد کدوم یکی رو سوار میکنی؟
      زندگی در روستا یا شهر؟
      زندگی مجلل و تشریفاتی و اشرافی یا خاکی و دهاتی مدل و عشق و حالی؟
      کدوم فصل رو بیشتر دوس داری؟
      هوای بارونی یا برفی؟
      رانندگی بلدی؟ تصادف کردی؟
      چه تیپ پسرایی دلت رو میبرن؟ و ازشون خوشت میاد ؟
      یک ویژگی یا اخلاقی که اکثر یا همه و یا بعضی پسرا دارن و اذییت میکنه؟
      ویژگی و اخلاقی که اکثر یا همه و یا بعضی پسرا دارن و خیلی ازش خوشت میاد؟
      تا حالا سر مامان بابات داد زدی؟ چی شد بعدش؟
      آخرین خوابی که دیدی چی بود؟
      حست نسبت به زندگی در ایران؟
      نا امیدی؟
      عاشق شدی؟
      به نظرت من چجور ادمی هستم و اگه بخوای من رو به یک نفری که نمیشناسه معرفی کنی چی بهش میگی؟
      برای رسیدن به جایی که خیلی خیلی با ارزشه به نظرت حاضری چه فداکاری بزرگی رو انجام بدی؟
      اون جایگاه با ارزشه واست چه جایگاهیه؟
      50 سالگی خودت رو چجوری میبینی؟ تعریف کن
      به سوالام و سوالای بقیه کاربرا به همه شون صادقانه جواب دادی؟یا بعضی ها رو پیچوندی؟
      اگه پیچوندی اون کدوم سوال بوده؟
      دور ترین خاطره ای که تو ذهنته چیه؟ و مربوط به چه دورانیه ؟ برامون تعریف کن
      تلخ ترین خاطره ت تو زندگی؟
      بهترین خاطره ت تو زندگی؟
      اگه بخوای یکی رو تو انجمن بزنی و خورد و خونین کنی اون کیه؟
      از کدوم سوال من بدت اومد و پیش خودت گفتی این دیگه چیه لامصب؟

به نظرت کدوم سوال رو زیاده روی کردم و ازش خوشت نیومد؟
      سر کدوم سوال بهم فحش دادی؟
      سر کدوم سوالم فکر کردی منحرفم؟
      کدوم سوالم ناراحتت کرد؟
      کدوم سوالم برات جالب بود؟
      کدوم سوالم واست خنده دار بود و خندیدی؟
      کدوم سوال چرت بود ؟
      سوالا خسته ات کرد نه؟؟طولانی بودن؟
      آخرش جواب دهی فحش میدادی بهم؟

جواب دادن به سوالا چقدر ازت زمان برد؟
      به کدوم سوال قبل از تایپ کردن زیاد فکر کردی؟
      اگه میخواستی ازم سوال بپرسی چی میپرسیدی ؟
      خوب شد اولش گفتم نمیخوام اذیتت کنم

موفق باشی
      این جهان زندان و ما زندانیان.......
      ویرایش توسط _Joseph_ : 25 بهمن 1400 در ساعت 22:48

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rz1 نمایش پست ها

ني هااااا فک کنم اينو يبار بم گفتي يني سلام
      سوال اول: اينجا هستممممم تل هم انشالله در اسرع وقت خواهم امد
      سوال دوم: بخداااا اگه خودم بدونمممفهميدي ب منم بوگو))
      سوال سوم: يني چي؟ترجمههههههه
      میدوارم همیشه حال دلت خوب باشه♡ قربووووون توووو ممنون ک نوشتي براااام الهي هميشه خوش و خرم باشيييي
      معنیشون )
      سلام دوست دارم ) خدافظ
      در این حد بچه خوبیم )

7. Top | #52
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soldier76 نمایش پست ها
      اوه اوه اوه ببینین کی اینجاست دلم نمیاد اذیتت کنم برای همین سوالای ساده میپرسم
      الله اکبر اين همه جلاااال)) سلاااام بر جاسفففف)))

قد ؟کوتوله خودتي 158
      وزن؟46 ديرو وزن کردممتولد چه سالی و چه ماهی؟مرداد 81
      چند نفرید ؟ برادر ؟ خواهر؟ اگه نداری دوست داشتی داشته باشی؟
      دوتا داداش کوچيکتر دارم.دلم ي خواهرم موخادولي خو ديه نميشه))
      غذایی که دوست داری بخوری و نخوردیش تا حالا؟
      خرچنگ دودي
      چای یا قهوه؟چااااااي/// ولي قهوه هم خيلي دوست
      شکلات کاکائویی یا شیری؟
      کاکايويي اونم 78 درصد تلخ
      دوست داشتی اهل کجا بودی؟
      شيراز
      کدوم منطقه ایران رو بیشتر از همه دلت میخواد ببینیش؟
      تبريز رو واقعا دلم ميخاد ببينم هيچ وقت نشد بريم
      اهل سفر هستی؟
      دوس دارم سفر کردنو نميدونم دقيقا يني چي اهل سفر بودناخرين باري ک سفر کردم اذر رفتم بوشهر دوروز و برگشتم قبل از اونم برا انتخاب رشته رفتم بوشهرقبل ترشم رفتيم شيراز مبل بخريم سفري ک سفر باشه سال 95 فک کنم بود رفتيم اصفهان.......
      .
      کار مورد علاقه ای که خیلی دوست داشتی انجامش بدی ولی هنوز فرصتش نشده؟فرصتشم بشه جراتش ندارم.از اين تاب بازيا هست ک توي جنگل و ايچيا هست ک زير پات خاليه هااا.تله کابين منظورم ني.ولي رو ي صندلي ميشيني و ديه تاب ميخوري/يکي اين يکي هم پاراگلايدربعضي وقتا تو اسمون ميبينم چنتا و ميگم هعييييولي اصن جراتش ندارم
      بزرگترین حسرت زندگیت؟
      نگا حسرت خيلي بارش سنگينه..من بهشون ميگم کاش ها:/ ولي خو ي بازه زماني اشک عزيزام دراوردم و اين واقعا جزو حسرت زندگيمه..همينقد سنگين
      کسی که میخوای از نزدیک ببینیش و باهاش سلفی بندازی ولی ندیدیش تا حالا؟
      : همه رو دلم ميخاد ببينم ولي بخام ي نفر بگم نگااااار@darling
      بازیگری که دوس داری به جاش بودی؟پرويز پرستويي
      زندگی خودت رو در یک کلمه بخوی توصیف کنی اون کلمه چیه؟عجببببب...
      اگه حیوان میشدی دوست داشتی کدوم حیوان باشی؟کفشدوزک
      بزرگترین فوبیای زندگیت؟قبل تر گفتم ازدست دادن عزيزام..غير از اين ارتفاع و مارمولک
      چه کسی تو انجمن رو مخت بود همیشه؟تو بخش درسي يادمه ي god نميدونم چي چي بود خيلي رومخم بود اخراج شد شکرخدا
      هدفت از اذیت کردن من پیرمرد بی نوا چی بود ؟ازارم بهت نرسيده خووووو))ولي کلا ازار دارم بعضي وقتا رو اعصابا ميرم پوزش
      جاسسسسف را واقعا خودت میگفتی یا خبر نداشتی ازش و فکر میکردی داری درست تلفظش میکنی؟ن بخداااتوي مهر اينا بود پارسال ک عضو بودم ديدم يکي با نظرت مخالف بود بعد بهت گفته نميدونم اسمت چجوري هم خونده ميشه جاسف يا هرچي.اينو ک ديدم پوکيدمممم)))ديه بعد اون همش جاسف ميگم بت
      بزرگترین حس رضایتی که تا الان داشتی چی بوده؟ بزرگ ترین...فعلا همین ک تونستم دلمو ی ذره از خودم راضی نگه دارم سر نتیجه کنکور...واقعا ی لحظه خندم گرف از خودم ک فقط کنکور باعث شده از خودم راضی باشم...اگه یه نفر بخواد فیلم زندگیت رو بسازه قبولش میکنی؟ ن چیز تماشایی نیست همش اعصاب مخاطب خورد میشه
      به نظرت کاربری که فکر میکنی خیلی ازت خوشش میاد کیه؟ همچین حسی ندارم واقعا اخه ی حس صمیمیتی ک هست یچیز معمولی بین خیلی دیه از کاربرا هم هست.ینی تاحالا فک نکردم بگم بقولی فلانی روم کراش داره ولی یکی از دخترا ک دیه نیستش قبلا اسم یکی میاورد برا اذیت کردن بدبخت))))هردوتاشون نیستن البته:/ بیترادبا
      کاربری که تو ازش خیلی خوشت میاد ولی بهش نگفتی؟ از کجا میدونی نگفتم بهش؟؟))))))
      پسر چاق و تپل و تنبل یا اسکینی و استخونی؟ دوتاش باحالنننن ولی استخونی)))
      هدفت از انتخاب پزشکی؟ قبل از اینکه مث ادم بشینم راجبش تحقیق کنم فقط چون درسم خوب بود و فک میکردم حقم اینه ی رشته خوبی درس بخونم یا بنظرم خیلی موقعیت خوبی داشت و اینکه بوی الکل دوس داشتم ...ولی بعدش ک کار توی بیمارستان و یکم ریز ریزای پزشکی رو اینور اونور خوندم فهمیدم واقعا دوسش دارم ..نمیدونم شاید منم مثه خیلیا پشیمون بشم از انتخابم ی روز بخاطر خستگی...ولی خب من اینطور زندگی کردن رو دوس دارم ی ذره حس مفید بودن بهم دست میده
      به ازدواج با پسری که دیدیش و خوشت اومده ازش فکر کردی؟ تا کجا پیش رفتی تو این داستان سرایی مغزت؟
      تا زاد و ولد )))))))))
      اگه حاکم یه کشور میشدی اولین کاری که میکردی چی بود ؟ خو اول باید ببینم مشکلات اون کشوره چیه.بعد بشینم مشکلا رفع کنم اگه دیه جونی برام موند یکمم اباد کنیم
      غذایی که میتونی یک هفته همیشه بخوریش چیه؟ ماست :/ غیر از این اصن نمیتونم دلمو میزنه واقعا
      موزیکی میتونی یک هفته مدام گوش کنی چیه؟
      قطعا اهنگای چاوشی
      کراشت تو انجمن ؟ نگا کراش رو یبار بم گفتن بگو من براش اسم ردیف کردم پشت سرهمممم :/ بعد فهمیدم کراش ینی چ :/ پس نتیجتا لا کراش )))))
      کراشت تو زندگی؟ بچه ک بودم یکی از اقوام
      فیلم مورد علاقه ات ؟ میم مثل مادر
      شهر مورد علاقه ای که دوست داری سفر کنی؟ دلم میخاد شمال رو بهتر بگردم همیشه در حد سوک سوک بوده
      به مهاجرت و رفتن از ایران فکر میکنی؟ اگه آره چرا ؟ و آیا در آینده قصدش رو داری؟ ن وال
      ا
      شوهر ایرانی یا خارجی؟ ایرانییییی
      کاری که انجامش دادی و اگه مادرت بفهمه باید از این دنیا خداحافظی کنی کلا خیلی حساسن...حتی ب اینجا اومدن هم حساسن........
      ماشین مورد علاقه ات ؟والا من بازور فرق 405 و پارس فهمیدم:/ اصن ماشینا نمیشناسم خدایی ولی 405 قشنگه
      پول و ثروت یا .......... جای خالی رو با چی پر میکنی و انتخابت کدومه؟ ارامش ارامش ارامش.....انتخابمم ارامشه....
      کادوی ولنتاین { امروز بود}چی گرفتی؟
      هیچی))بخدا))
      اگه یه روزی پزشک شدی و بزگترین جنایت کار دنیا { فرض کن داعش و ...} به کمکت احتیاج داشت درمانش میکنی؟ خو وظیفمه..نباید کاری داشته باشم ک طرف مقابل کیه اصن..ولی اینکه گفتی داعش مردد شدم کمی :/ شاید چنتا فوشش بدم ولی درمانش کنم:/
      حاضری هر هفته پنجشنبه ها رایگان ویزیت کنی؟ فکر خوبیه..اره قبوله
      خدا در تصور رضوان چه شکلیه؟ ی پیرمرد قدبلند لاغر (مثه بابابزرگ خدابیامرزم) ولی با کت شلوار و موهای سفید ک همیشه همراهمه و کمکم میکنه و ب غر زدنام گوش میده و دستش میکشه رو سرم گاهي هم گوشمو ميپيچه ولي رفيقمه....البته بچه ک بودم هوهوخان رو ک می دیدم اونجوری هم تصورش میکردم
      خودت رو با ایمان و خلوص میدونی یا شیطون بلا و بپیچون؟ ن هیچکدوم صد در صدی نیستم یچیزی اون بین هستم ولی متمایل ب اولی
      فیلم مارمولک رو دیدی؟ نظرت در مورد مثل حاج رضا بودن؟ عاااااشقشم هم من هم بابام ینی تا الان بیشتر هزااااار بار نگاش کردم اخه واااقعا فیلم بازی کردن پرویز پرستویی قبولش دارم.....شخصیت رض مارمولک هم خیلی دوست داشتم ..نظرم مثبته) نگا خیلی فک کردم ک ی جمله بخام بگم دروصف حاج رضا ک جمله ی شعارگونه ای نباشه ولی ب ذهنم نیومد..ادمی بود ک تغییر کرد ..قشنگ زد تو دهن هرکی ک میگه ذات ادم وقتی یچیزه دیگه تغییر نمیکنه اینکه طرف دزده و بقولی حرومخور هست دیه تا ته همیجوره و ب همین دید بهش نگاه میکنن .اون اخرش ک پلیس دستگیرش نکرد واااقعا احسنت داشت...خیلی جمله میاد ب ذهنم اما واقعا نمیدونم بهتره کدوما بگم
      مرد کچل یا پر مو پر مو
      کمدین مورد علاقه ات ؟ مهران مدیری
      ورزشکار مورد علاقه ات ؟ زیاد نمیشناسم حقیقتا.ولی بچه ک بودم وزنه بردار رضازاده رو دوس داشتم.
      ورزش مورد علاقه ات ؟ شطرنج
      چه چیزی رو دوست داری هدیه بگیری؟
      یکی بگه فلان اهنگ گوش بده.یکی کتاب بده.یکی نامه بده بهم.یکی گل نرگس بیاره برام..ولی خدایی وقتی یکی هرچی بم بده خیلی خوشم میاد چون نشون میده بهت اهمیت داده دیه...
      گوشی مورد علاقه ات ؟ سونی ولااااغیرررررررر
      بزرگترین عیدی که گرفتی؟ معمولا پول بوده :/
      از زندگیت احساس خوشبختی میکنی؟ نگا حسش آنی بوده حالا اینقد کوتاه ن.ولی اینطور نبوده ک دایما همچین حسی داشته باشم اخه بابا ادمیزاده ی دقه حالش خوشه قربون خودشو زندگیش میره ی دقه تف و لعنت میفرسته)
      )
      تا حالا دوست پسر داشتی و داری؟ نظرت نسبت به این روابط چیه؟{ صادقانه} فقط مجازی دوست بودم.نظری راجب مجازی نمیدم اما توی دنیای واقعی هرچی ک تحت عنوان رل و دوس دختر دوس پسری دیدم مزخرفی بیش نبوده و هرگز سراغش نمیرم...همین!
      خوشبختی در نظر رضوان چه شکلی و چجوریه؟
      راضی باشم از خودم.ارامش داشته باشم.اونایی ک دوسشون دارم کنارم باشن
      به جای یک دختر که به دنیا اومدی دوست داشتی پسر به دنیا بیای ؟؟ این عادتو دارم ک شب از اتاقم بزنم بیرون برم حیاط بشینم یا برم توی پذیرایی بشینم پنجره پذیرایی وا کنم بیرونو ببینم .خیلی وقتا اجازه حیاط نشستن رو نصفه شب نمیدن بهم..دلم میخاس پسر بودم این مواقع چون حس میکردم ازادی اینطوریش بیشتره ولی این ک دخترم رو دوس دارم
      چه چیزی عصبانیت میکنه زیاد ؟ و اگه خیلی عصبانی بشی چیکار میکنی؟ و رضوان عصبانی چه شکلیه؟ ی کاری رو بگم نکردم ولی بگن کردی.تکرار زیاد چیزی ک اذیتم میکنه. ی حرفی رو صدبار زدن ولی کسی اهمیتی نده...این ک رضوان عصبی چجوریه رو بعدا ب خودت میگم اینجا نمیگم :/ ))))))
      چه چیزی باعث میشه جوری بخندی که اشکت دربیاد؟ بااااااور کن خیلی وقتا ایقدددددد خندیدیم دور هم با رفیقام درحد مررررگ اشک ک هیچ دلدرد هم گرفتیم از خنده بعد اون وسطا همیشه یکی بود میگف بچه هااا نگا ترک دیوار و ما دوباره میمردیم از خنده..بعد ک فک میکنیم سر چی می خندیدیم یا یادمون نمیومد یا بعدش میگفتیم چ بی مزه :/
      اگه میخواستی به حرفی بهم بزنی اون حرف چی بود؟ نگی شعاره ولی خب روز خوب و حال خوب هیچ وقت سراغت نمیاد و هیشکی دلش ب حال تو نمیسوزه تویاین دوره زمونه خودتی و خودت
      شاعر مورد علاقه ات ؟علیرضا اذر/فاضل نظری/ اخوان
      یک بیت شعری که خیلی دوستش داری رو بگو؟ از حافظه/بیت نی ی مسرعه ک شدیدا ب دلم میشینه: شاه نشین چشم من تکیه گه خیال توست
      آخرین باری که گریه کردی کی بوده و چرا ؟ همی چن دقه پیش ..یچیزی یادم انداخته شد ک اذیتم کرد و گریم گرفت.کلا زیاد گریه میکنم:/
      چه چیزی سورپرایزت میکنه؟ چیز خاصی ب ذهنم نمیاد حقیقتا ولی اخرین بار ک سوپرایز شدم سر خبر اومدن قسمت اول جیران بود و اهنگ همایون رو شنیدم.بعدش خبر نامزدی یکی از رفیقام فهمیدم اینم سوپرایز کننده بود...نگا مثلا یهو بعد چن وقت طولانی رفیقت ببینی یا یکی ک خیلی وقته ازش بیخبری برام اهنگ بفرسته یا شعر بفرسته یا مامانم یهو بی مقدمه برام خاطره تعریف کنه
      بزرگترین سورپرایزی که تا حالا شدی چیه؟ روز تولدم سال 98 فهمیدم ی داداش کوچولو دارم
      اگه درس نمیخوندی و پزشکی قبول نمیشدی چیکار میکردی؟
      گل فروشی میزدم یا میرفتم مکانیک یاد میگرفتم یا دلم میخاس ناخدا هم بشم
      بهترین کتاب کنکوری که خوندی چی بود ؟ ریاضی نشرالگو عشق میکردم باهاش
      بهترین کتاب غیر کنکوری که خوندی؟ تا الان دزیره ولی حس میکنم بعد تموم شدن سقوط نظرم ب سقوط تغییر کنه
      آخرین فیلمی که دیدی چی بود؟قسمت 16 moon lovers
      اگه بخوای نصیحتم کنی بهم چی میگی؟ بالا گفتمش(: هرچن ما درجايگاهي نيستيم شوما رو نصيحت کنيييييم
      فرض کن راننه تاکسی هستی . یک نفر فقط جا داری سوار کنی . چهار نفر تو ایستاگاه هستند . یکیشون خانم باردار / یکی دیگه پسر یتیم / دیگری پیرمرد فلج / دیگری پسری که ازش خوشت میاد کدوم یکی رو سوار میکنی؟ شاید اگر اخری رو انتخاب نکنم بگید دروغ میگه))) ولی زن باردار رو انتخاب میکنم واقعنی
      زندگی در روستا یا شهر؟ شهر ولی واااقعا دلم میخاد برا ی هفته یا ی ماه در سال برا تجدید روحیه توی روستا زندگی کنم
      زندگی مجلل و تشریفاتی و اشرافی یا خاکی و دهاتی مدل و عشق و حالی؟ نگا من طرفدار میانه روی ام....
      کدوم فصل رو بیشتر دوس داری؟ زمستون شهرمون
      هوای بارونی یا برفی؟ برف ندیدم تاحالا ولی حس میکنم هوای بارونی رو هرگز حاضر نیستم با برف عوض کنم
      رانندگی بلدی؟ تصادف کردی؟ بلد نیستم اصن
      چه تیپ پسرایی دلت رو میبرن؟ و ازشون خوشت میاد ؟ ساده پوش سر ب زیر و اروم توی جمع ولی وقتی ب تو میرسن شلوغ و خوش خنده و خونگرمن
      یک ویژگی یا اخلاقی که اکثر یا همه و یا بعضی پسرا دارن و اذییت میکنه؟ تا یکم بهشون رو بدی پررو میشن://برا بعضیا ایطوره وااقعا .توی مجازی منظورم نیستااا . توی همون حقیقی
      ویژگی و اخلاقی که اکثر یا همه و یا بعضی پسرا دارن و خیلی ازش خوشت میاد؟ چیزی ب ذهنم نمیاد
      تا حالا سر مامان بابات داد زدی؟ چی شد بعدش؟ اره عصبی بشم متاسفانه ....ولی کم پیش اومده انگشت شمار/////هیچی اونام داد زدن
      آخرین خوابی که دیدی چی بود؟ باز کرونا گرفتم داداش کوچیکمم حالش بد شده.کلا خوابام یا تکرار انچه پیش امده است یا ایقد چرت و پرته ک حد نداره
      حست نسبت به زندگی در ایران؟ حسم بد نیست ولی کاش جوری بود ک مینوشتن حسم خیلی خوبه
      نا امیدی؟ اصلا.ی وقتایی قاطی میکنم از نظر فکری ولی همیشه خودمو امیدوار میکنم برا ی شرایط بهتر ک قراره خودم بسازمش
      عاشق شدی؟ شاید ن
      به نظرت من چجور ادمی هستم و اگه بخوای من رو به یک نفری که نمیشناسه معرفی کنی چی بهش میگی؟
      شناختم ازت زیاد نیییی اول از همه میگم اسمش جاسفه/ آرومه اما گاهی تند برخورد میکنه ولی تمام تلاشش میکنه اروم باشه/ تلاشگره/شوخ/برا صندلی داغ سوالای باحال میپرسه//شاهین نجفی دوس داره//از بحث کردن با ممد81 خوشش میاد//مهربونم هستتتتت
      برای رسیدن به جایی که خیلی خیلی با ارزشه به نظرت حاضری چه فداکاری بزرگی رو انجام بدی؟ همه ی جونم بذارم
      اون جایگاه با ارزشه واست چه جایگاهیه؟ خیلی زشته ک میخام بگم نمیدونم!!!!!!!!!!!
      50
      سالگی خودت رو چجوری میبینی؟ تعریف کن خواستم بنویسم نوه دارم یادم افتاد بابام 50 هست دقیقا و نوه نداره:/ بعضی وقتا حس میکنم اصن ب این سن نمیرسم))هشتگ امید ب زندگی:/ فک کنم دو یا سه سالی از تعهدم گذشته باشه و از روستا درومده باشم:/ شایدم بنده خدایی ک تحملم میکنه تعهدمو بندازه برام مرکز استان تا کمی زندگی راحت تری داشته باشیماحتماالا صبح ک میرم بیمارستان یا درمونگاه یا مطب بچه رو میبرم مدرسه توی مسیرم و ظهر غذایی ک دیشبش درست کردم رو گرم میکنم تا اهل منزل دور هم جمع بشن.دوتا بچه هم دارم.دلم نمیخاد اگر بیمارستان کار میکنم مطب هم بزنم:/ نمیدونم شایدم نظرم عوض شد ولی خو خیلییی ب زندگی و وقت گذروندن با بچم اهمیت میدم..ک ب طبع کمتر از حد معمول این اتفاق میوفته.تا اون موقع چاوشی دیه نا نداره اهنگ جدید بخونه و من اهنگ قدیمیاش گوش میدم و یحتمل نسل جدید نمی پسنده:/
      به سوالام و سوالای بقیه کاربرا به همه شون صادقانه جواب دادی؟یا بعضی ها رو پیچوندی؟اگه پیچوندی اون کدوم سوال بوده؟ ن والا راست گفتم هرچی نوشتم.پیچوندن نبوده ها بعضی وقتا نمیفهمیدم واقعا چی بگم.مثلا سر اینکه میگی عاشق شدی یا ن.
      دور ترین خاطره ای که تو ذهنته چیه؟ و مربوط به چه دورانیه ؟ برامون تعریف کن من ی کاپشن سفید پشم پشمی داشتم ک دکمه هاش مثه عاج فیل بود.یادمه ی روز بارونی ک یکی از عزیزام گریه میکرد من با این دکمه بازی میکردم و ی اعلامیه در خونمون داشت میچسبوند..ک ظاهرا برای اواخر دوسالگی بنده هست این اتفاق و سر فوت عموم هستش
      تلخ ترین خاطره ت تو زندگی؟ شب تولدم سال 94 تا صبح گریه کردم بخاطردیدن زجر کشیدن یکی از عزیزام..ولی خب خداااروشکر بخیر گذشت..
      بهترین خاطره ت تو زندگی؟
      بهترین رو نمیدونم واقعا چی بگم اما ی لحظه تا سوالو خوندم این اومد ب ذهنم.فک کنم خرداد امسال بود حالم بد بود و داشتم گریه میکردم مثه همیشه:/ بعد داداش کوچیکم ک چاردست و پا راه میرف اومد پیشم دستش کشید رو صورتم و گف نااا نااا من همیشه ایطوری نازش میکردم حتی الانم صدام میزنه میگه آجیییی بعد خودش دستش میکشه صورتش و میگه ناا نااا ینی بیا نازم کن:/ خیلییی اون موقع حس خوبی داد بم
      اگه بخوای یکی رو تو انجمن بزنی و خورد و خونین کنی اون کیه؟ در این حد نی ولی کتک زدن هست فراوون ک خب سوال شما نیست)))))
      از کدوم سوال من بدت اومد و پیش خودت گفتی این دیگه چیه لامصب؟ کاری ک انجامش دادی و اگر مادرت بفهمه
      به نظرت کدوم سوال رو زیاده روی کردم و ازش خوشت نیومد؟ سوالات عااااالی بود)))))جدی میگممممم ولی خو من خودم یکم رو بحث خانواده حساسم سعی میکنم کمتر حرف بزنم ازش
      سر کدوم سوال بهم فحش دادی؟ کادو ولنتایم( ) چی گرفتی چون سینگل بودن را ب رخم کشیدیسر کدوم سوالم فکر کردی منحرفم؟ اینو ک خودم میدونستم ک هستی ولی سر اینکه توی داستان سرایی از اونی ک خوشم میاد تا کجا پیش رفتم
      کدوم سوالم ناراحتت کرد؟ اینکه ایا سر مامان بابات داد زدی یا ن
      کدوم سوالم برات جالب بود؟ اینکه ایا ی داعشی بیاد درمانش کنی میکنی یا ن ؟ واقعا حس میکنم شاید انجام ندم:/ اخه این اصن ادم نی حیوونه:/کدوم سوالم واست خنده دار بود و خندیدی؟ داستان سراییکدوم سوال چرت بود ؟ نبود
      سوالا خسته ات کرد نه؟؟طولانی بودن؟ طولانی ک بودننننن ولی دوسشون داشتم سر بعضی سوالات زیاد فک کردم اصن رفتم تو رویا و برگشتم حس خوبی بوووود
      آخرش جواب دهی فحش میدادی بهم؟ بابا فوشای من درحد بیترادب و کفااااثت هست از ای بدتر نمیشه
      جواب دادن به سوالا چقدر ازت زمان برد؟ پشت سرهم نننشستم پاش ولی حس میکنم حدود یک ساعت
      به کدوم سوال قبل از تایپ کردن زیاد فکر کردی
      ؟ داعشی رو درمان میکنم یا ن//50 سالگیم//اگه میخواستی ازم سوال بپرسی چی میپرسیدی ؟ چیشد پارسال تصمیم گرفتی وسط گزارش دادن توی ثابت قدما از رشته ریاضی بری ب فکر کنکور تجربی؟
      خوب شد اولش گفتم نمیخوام اذیتت کنم
      موفق باشی
      ممناااااااااااااننننننن خودتم موفق باشيييييي الهي ب هرچه ميخاي برسي ک قطعا لايقشييييي
      خيلي خيلييييييي مرسيييييييي از وقتي ک گذاشتيييييي

خوب ولی اشتباه
      ویرایش توسط rz1 : 26 بهمن 1400 در ساعت 07:57 دلیل: قر و قاطي شدددد:(

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نام خدا
      یک:۱۰ نفرو اسم ببر (دوست غریبه فامیل بچه های انجمن هرکدومو خواستی) و خدا رو در حال خلقشون توصیف کن مثلا داشت چایی میخورد ، و..

۲.نظرت درباره حرفای الهی قمشه ای چیه؟حرفاش چقد میتونه درست باشه؟

۳.تنهایی سفر کردنو دوست داری؟اگه آره این استقلالو داری؟اگه نه تلاش میکنی بدست بیاریش

۴.سنتو در ۲ضرب کن از ۱۰ کم کن بعد تقسیم بر ۳ کن هرچی دراومد اون تعدادو از کاربرای فروم تگ کن یه سوال بپرس ازشون
      سوال خوبی بود

عه راستی سلام
      درپناه خدا باشی دکتر ^^ @rz1

9. Top | #54
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Adame khob نمایش پست ها
      به نام خدا
      @rz1
      سلام سلاااااام
      همگي سلااااام
      هااااي دختر خوب سلااااام ( با لحن هايده بخونشميشناسيش خو؟ )

یک:۱۰ نفرو اسم ببر (دوست غریبه فامیل بچه های انجمن هرکدومو خواستی) و خدا رو در حال خلقشون توصیف کن مثلا داشت چایی میخورد ، و.. واي از اينااغا من توصيفاتم خوب نيييي10 نفر زيادهههه))ولي خو ببينيم چي بشه :خدا ناراحت نشي ازما ياد کارتون soul افتادم
      اولش خودم وقت زيادي برا دماغم نذاشتهميجوري ي مشت خاک گذاشت براميکم باريک تريکم کوشولوترمگه چ اشکال دااااااشت)))
      بيا اصن مثه کارتون سول فرضش کنيمچنتا اتاق هست ک خدا ميفرستمون اونجا
      ديده داداشم زيادي ارومه ميفرستش اتاق غر زدن تا ياد بگيره چطوري از سه سالگي غر بزنه
      يا "س" يکي از دوستام ميره اتاق خودشيفتگي)))
      فاطمه رو ميفرسته اتاق انتقام جوييتا انتقام نگيره اروم نميگيگيره
      ي عده هم ايطورين ک وسط اوج شوخي جدي ميشن ميزنن تو ذوقت
      ي کليپ ديدم يوتيوب از مدگل)داشت خودشو توصيف ميکرد بالاسر ي قابلمه وايساده بودميگف خدا برا ميزان صبر مدگل ي ذره ريخته(و با دستش خيلي کم نمک ميريخت) برا اندازه سوراخ دماغش ک بزرگ بود کللللي آب ريخت توي قابلمه)))
      خيلي زور زدم هميقد ب ذهنم اومد)پوزش))))))))

۲.نظرت درباره حرفای الهی قمشه ای چیه؟حرفاش چقد میتونه درست باشه؟ متاسفانه کم ازش شنيدم.يني هرچي برام فرستادن رو ديدم هرموقع خواستم برم دنبالش نشده پشت گوش انداختم.ولي واااااقعا شيوه بيان قشنگي داره.شعر خوندنش رو خيلي دوست دارم.يادمه ي کليپ ديدم ازش راجب زندگي بود.از بعد معنوي و شعر وارد ميشه و مشخصه ک مطالعش خيلييي زياده و مهارت خاصي داره توي اثر گذاشتن روي شنونده اش ولي ميدوني گاهي حس ميکنم خيلي خوش بينانه هست اگر اينطور ب مسايل نگاه کنيم..در بيان ساده هست ک بگيم "چون واقف نه اي از سر غيب غم مخور" ولي خب درعمل ي ذره حس ميکنم همه چيزايي ک ميگه دست يافتني نيست..وعده صبر دادن ب خودمون وعده ميگذره اين روزا وعده ي انتظار براي اومدن شرايط بهتر خيلي خوبه اما ب نوبه خودش تلخ هم هست...آني حالت رو خوب ميتونه کنه کليپاش چون داستان کوتاه هايي ک ميگه يا روايتايي ک ميگه يا شعرايي ک ميخونه واقعا قشنگن و واقعي ان اما ممکنه ي عده موقع ديدنشون با ي پوزخند نگاش کنه...ک صدالبته اگر با اين ديد ک ايشون دارن و سعي دارن ک بقيه هم اين ديد رو داشته باشن زندگي اروم تر و قشنگ تر ميشه اما خيلي از مشکلاتي ک اکثرا داريم از بيرون ماست ن فقط از درون..حس ميکنم بيشتر براي درون ادم و حساي منفي ک داريم خوب باشن.بعد معنوي ک حرفاش داره رو دوس دارم ولي ميگم اين حرفا ک دارم ميزنم از ديدن سه يا چهارتا کليپه نيم ساعته هست...

۳.تنهایی سفر کردنو دوست داری؟اگه آره این استقلالو داری؟اگه نه تلاش میکنی بدست بیاریش اره خيلي دوس دارم..ولي اين استقلال رو خير!ندارم....حقيقتا تلاشي هم نکردم براش .ميدونمم اجازه نميدن!"دختر خودش تنها بره سفرکنه خطرداره و اينا".من تک بعدي بودم هميشه..ن اينکه مجبور باشما خودم نخواستم واقعا نميدونم چرا...يني هميشه داشتم ميخوندم اون وسطا ي کلاس خط رفتم ي شطرنج ي وايبال:/ اونم نصفه ول ميکردم.....مثلا مامانم هميشه بم ميگه فردا ک حضوري شدين نياز ني دم ب ديقه زنگ بزني ب من بگي رفتم فلان جا يا ميخام برم فلان جا ولي من همش اون دوروز اين کارو ميکردمبقول يکي يچيزي توي ذهنم هست ک حتي اگر ازادي اي بقولي داشته باشم خودم مانع خودم ميشم.ولي موقعيت سفر کردن نبوده واقعا تا ب حال...

۴.سنتو در ۲ضرب کن از ۱۰ کم کن بعد تقسیم بر ۳ کن هرچی دراومد اون تعدادو از کاربرای فروم تگ کن یه سوال بپرس ازشون
      سوال خوبی بود
      هفت و خورده اي شد) @Frozen شوطوري خوبي؟
      @Mndayi پ چرا اف شدي خيار؟بيا ويس بده منتظريم
      @Adame khob تو چنين خوب چرايي؟
      @mh81 تاذيارشذاشئراسزذشنسزد؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟
      @darling ديشب خوب خوابيدي؟
      @Makhmali برا منم ويس ميدي؟
      im.fim.f @Im.f حالت خوبه؟؟
      @mohammad.81 چرا ان نميشيييي؟
      @Fatemehiyy الان ديدممممچرا تاييد؟؟
      عه راستی سلام بي سلام عزيزي)))
      درپناه خدا باشی دکتر ^^ قرباااان تووووو مرررررسي ک برام نوشتيييي خدا پشت و پناااااهت

خوب ولی اشتباه
      ویرایش توسط rz1 : 28 بهمن 1400 در ساعت 17:43

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rz1 نمایش پست ها

@darling ديشب خوب خوابيدي؟
      شاید باورت نشه ولی بعد اون کلی اول تو ها

یه ربع بعد خواستم بخوابم پریده بود 5.15 خوابیدم 8.15 بیدار شدم
      هعی
      ویرایش توسط darling : 28 بهمن 1400 در ساعت 18:15

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)