خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشاوره سیب ترش خوبه؟؟؟؟

سلام
      خیلی نیاز به مشاور دارم با توجه به زمانی که باقی مونده.
      لطفا کسایی که با موسسه سیب ترش بودند نظرشونو بگن؟
      میرهلی چطور؟خوبه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.javad نمایش پست ها
      سلام
      خیلی نیاز به مشاور دارم با توجه به زمانی که باقی مونده.
      لطفا کسایی که با موسسه سیب ترش بودند نظرشونو بگن؟
      میرهلی چطور؟خوبه؟
      اصلن!یک کنکورم با اونا خراب شد

مشاور فقط حضوری به ریسکی که میکنی نمیارزه چون تایم میخواد تشخیص بدی خوبه یا نه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظرم مشاور نگیر
      تا بیاد شناخت ازت پیدا کنه طول میکشه
      سوالی داشتی همینجا از بچه ها بپرس کمکت میکنن
      من هم مشاور حضوری گرفتم هم انلاین
      فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی
      من اگر مشاوره نمیگرفتم الان پشت کنکور نبودم
      همیشه اون کارایی رو که خودم تصمیم گرفتم و روش خودم بوده بهتر بوده

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منابع و یه سری اصول برنامه ریزی و مطالب مشاوره ای دیگه که نیاز داری از انجمن و یا کانال های مشاوره تلگرامی میتونی پیدا کنی
      بنظرم بهترین کسی که ازت شناخت داره و میتونه برنامه مناسب بنویسه خودتی. اینو تجربه خودم و اطرافیانم ثابت کرده
      اگه هم بحث پیگیری و پایبندی به برنامس میتونی به یکی از اعضای خانوادت بگی ساعت مطالعه و تعداد تستاتو هر روز چک کنن تا یجورایی جدی تر بخونی.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با نظر همه ی دوستان مخالفم. یک ماه هست که با اقای امیر موسوی از گروه سیب ترش مشاوره گرفتم و به حدی کارام داره مرتب و با اصول پیش میره که حد نداره. واقعا مشاور کمک میکنه من میخاستم مشاور بگیرم اما اومدم نظر بچه های اینجا رو خوندم منصرف شدم و کل مهر تا دی ماهم ****** رفت اونقد که ازمون خطاهای بیجا کردم . مشاور بگیر با سیب ترش و به نظر من که فوق العاده برای خودم مفید بوده

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nrg_MOH نمایش پست ها
      با نظر همه ی دوستان مخالفم. یک ماه هست که با اقای امیر موسوی از گروه سیب ترش مشاوره گرفتم و به حدی کارام داره مرتب و با اصول پیش میره که حد نداره. واقعا مشاور کمک میکنه من میخاستم مشاور بگیرم اما اومدم نظر بچه های اینجا رو خوندم منصرف شدم و کل مهر تا دی ماهم ****** رفت اونقد که ازمون خطاهای بیجا کردم . مشاور بگیر با سیب ترش و به نظر من که فوق العاده برای خودم مفید بوده
      اولین کسی هستی که میشنوم از سیب ترش راضی بوده
      بنظرم الان تایم مناسبی برای همچین ریسکی نیس

خوشحالم که اوضاعت بهتر شده ولی من همچنان سر حرفم هستم که مشاور حداقلش برای من و اطرافیانم و درکل اکثر درسخونایی که ازشون خبر دارم خیلی تاثیری نداشته و گاهی اوقات حتی ضرر هم رسونده. درست مثل مشاور پارسالم!

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یکی از اصلی ترین دلایلش هم اینه که مشاورا اکثرا دنبال پولن و بدون شناخت کافی از شاگرد میان برنامه مینویسن و بعضا( مخصوصا مشاورای مجازی حتی کوچکترین پیگیری هم نمیکنن)

یه روانشناس حرفه ای رو مخصوصا برای پشت کنکوریا ترجیح میدم( البته این حرفم ربطی به سوال استارتر نداره)
      چون که بشخصه اکثر دلایل کم کاریام بخاطر فشار های روانی و عدم کنترل بحران های روحیه.

8. Top | #8

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست گرامی مشاور یعنی کسی که در دانشگاه در درجه اول روانشناسی خونده و در درجه دوم رشته مشاوره بقیه اینا که میبینی هیچکدومشون مشاور نیستن طرف تا یه پزشکی قبول میشه میاد مشاوره میده حالا بهش بگو تو چیزی از نظریه های یادگیری یا آموزش یا تستای تشخیصی میدونی ؟!! الان هر کی چهار تا حرف قلمبه و غلیظ از تو اینستاگرام میبینه و چهار تا سرفصل و ضریب پیدا میکنه میشه مشاور اونم مشاوره به هر تعداد بیشتر بهتر صد تا دویست تا پونصد تا در صورتیکه یه مشاور اکر بخواد با شاگرداش دائم در ارتباط باشه و اونارو زیر نظر داشته باشه و به تناسب هر کس برنامه بده و تکلیف بخواد حداکثر در سال میتونه با بیست یا سی نفر کار کنه .بچه هام که تا میبینن طرف یه رشته دهن پر کن قبول شده یا یه قیافه و هیکل یا سروزبونی داره دیگه قسمت استدلال و منطقشون هنگ میکنه و نمیبینن که هر کی که تونست یه بار یه مسیررو با موفقیت طی کنه که دلیل نمیشه راه بلد مسیر باشه مثل اینکه شما یه بار بتونی تا قله دماوند بری و از فرداش یه عده راه بندازی دنبال خودت بشی لیدر کوهنوردی تازه این دسته که حداقل خودشون یه بار این مسیرو رفتن یه چیزایی بلدن اما فقط همون روش هایی رو بلدن که برای خودشون جواب داده و ممکنه این روش ها برای بقیه اصلا مضر هم باشه یه دسته دیگم داریم که حتی این مسیرم نرفتن و به واسطه خط و خال و چشم و ابرو و ناوک مژگان مشاور شدن پس اگه خواستی مشاور بگیری برو سراغ کسی که مدرک دانشگاهی داره بعلاوه اینکه کارش هم خوبه
      پی نوشت : نمونه این یه شبه مشاورا همین رتبه یک امسال که اولش به بچه ها یه چیزی میگفت الان که سیبیلش چرب شده یه چیز دیگه میگه بعد بچه ها افسارشون رو دست این قبیل افراد میدن
      ویرایش توسط من همان سیزدهم : 19 بهمن 1400 در ساعت 21:52

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      جالبه مشاور خودم سال اولی که کنکور دادم یک خانم روان شناس بود که مشخص نبود با چه رتبه ای خودش قبول شده ولی حسابی سابقه کاری داشت و دفتر دستکی راه انداخته بود در شهر ما (با تبلیغات، خرید رتبه های برتر مدرسه مون و هزار کثافت کاری دیگر...)
      از همان روز اول مشخص بود هیچی از کنکور حالیش نمیشه و صرفا بحث های عنگیزشی میکرد و حتی به خودش زحمت نمیداد برنامه بنویسه برامون (نوچه هایی اطرافش بودن که اونا این کارو انجام میدادن، برنامه بسیار کلی مینوشتن مثلا در این حد که این ساعت ریاضی بخون و 40 تست بزن، بعدا برنامه رو بهش نشون میدادن و اون تایید میکرد و تمام)

در کشور ما مشاور خوب، مشاوری هست که زیر خروارها خاک خفته باشه! (مگر این که جسد آن مشاور واقعا به یک نفر کمک کرده باشه)
      نه مدرک فلان رشته را داشتن لزوما باعث میشه یه مشاور خوب باشه و نه قبولی در رشته خاص، همه این ها کشکه، دانش آموزان با سطح علمی قوی و یا با سطح علمی ضعیف ولی اراده قوی به صورت خودکار خودشون راه درست رو پیدا می کنند و یاد میگیرن و دانش آموز ضعیف که درس نمیخواند هم با هزار مشاور و کلاس و کتاب هیچ تغییری نخواهد کرد. این روز ها که تعداد مشاوران از تعداد کنکوری ها بیشتر شده به هیچ عنوان آینده خودتون رو دست هیچ مشاور اسم در کرده و نکرده ای نسپارید. هم خودتون پشیمون میشید هم اون مشاور که چرا آینده شما رو خراب کرده. (البته هیچ مشاوری از این که آینده شما رو به گـوه کشیده و نابود کرده پشیمون نیست چون الان داره آینده یک عده دیگه رو به لجـن میکشه و سرش شلوغه...)

فرصت کردین این تاپیک رو هم بخونید کامل تر توضیح دادم=
      http://forum.konkur.in/thread75417.html

اون دسته از افرادی هم که با حرف های من مخالفن لطفا تاپیک بالا رو بخونن (به ویژه نتیجه گیری انتهای بحث رو)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.
      ویرایش توسط mahdi_artur : 19 بهمن 1400 در ساعت 22:09

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      امیر موسوی خودمون؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بنده خدا اومد یه سوال کرد

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بر عکس دوستان به نظر من کسایی که مشاوره و روانشناسی خوندن اصلا بدرد کنکور نمیخورن. اکثرشون به طرز وحشتناکی از مرحله پرتن و عملا هیچی از کنکور حالیشون نیست.
      بهترین مشاور ها همون دانشجوی های رشته های تاپ هستن. اما با یک سری شرایط. اول از همه اینکه حتما مشاور رو به شکل ((حضوری)) و از شهر خودتون انتخاب کنید. و در موردش تحقیق کنید ببینید اون آموزشگاهی که توش کار میکنه چجوریاست و یا در مورد سوابقشون میتونید تحقیق کنید. ترجیحا با دانشجو های چُ.س ترم هم مشاوره بر ندارید چون تجربه ندادن و عملا شما براشون حکم موش آزمایشگاهی دارید و روی شما آزمون و خطا و کسب تجربه میکنن

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در مورد مشاورهاش اطلاعات زیادی ندارم اما در مورد خود کانال:
      مصاحبه با رتبه برترهاش ویس های طولانی و به درد نخوری هستن که اکثراً نزدیک یک ساعت هستن و هیچ نکته ای هم ندارند
      اما برای من 30 درصد ویس ها و ویدئوهای کانال واقعاً مفید و کمک کننده بود ، به خصوص بررسی منابع و روش مطالعه که خود مردوخی ارائه میده ، نه سایر مشاورها
      یک نکته ای هم درباره مشاوره و روانشناسی بگم اینکه حالا روانشناس از کنکور سردرنمیاره رو تا حد زیادی موافقم اما وسواس ها و درگیری های ذهنی در زمان کنکور رو صرفاً یک روانشناس بالینی کارکشته یا روانپزشک میتونه درمان کنه و رتبه برتر کنکور هیچی در این موارد حالیش نیست
      خُنُک آن قماربازی که بباخت آن چه بودش
      بنماند هیچش الا هوس قمار دیگر
      ویرایش توسط Amir_H80 : 19 بهمن 1400 در ساعت 22:30

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام اقای موسوی

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عه اشتب شد

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)